VIII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie - Biały Bór 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie - Biały Bór 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2021-05-29 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 124 |
Wystartowało : | 102 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 93 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap_4 21.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 3 | Pakość | PAKOŚĆ | K35-39 | 02:19:30 | |||
2 | MIELECKA Agnieszka | 6 | KS IDMAR RACING TEAM | GĄSAWA | K50-54 | 02:24:14 | |||
3 | KOŁODZIEJ Joanna | 9 | MALONOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K50-54 | 1 | 02:28:35 | ||
4 | SZCZUDLIK Małgorzata | 10 | Kijkowe Trzemeszno | TRZEMESZNO | K40-44 | 02:33:58 | |||
5 | MAŚLANKA Iwona | 11 | Marsz Po Zdrowie | ŚMIGIEL | K50-54 | 02:39:56 | |||
6 | JÓŹWIAK Marianna | 12 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 02:39:59 | |||
7 | ZAWADZKA-ROZDOBA Monika | 109 | Avangdarda Puławy | PUŁAWY | K45-49 | 02:42:03 | |||
8 | LASOTA Karolina | 90 | JUSTYNÓW | K18-34 | 02:46:31 | ||||
9 | SKWERES Adriana | 92 | PELPLIN | K35-39 | 1 | 02:46:32 | |||
10 | JANUR Wiesława | 98 | Czerwonackie Kijanki | POZNAŃ | K40-44 | 02:47:18 | |||
11 | LASOTA Dorota | 115 | JUSTYNÓW | K50-54 | 02:48:08 | ||||
12 | DZIUBCZYK Paulina | 101 | Forma Na Piątkę NW | PABIANICE | K40-44 | 02:49:06 | |||
13 | PIECHOWSKA Ewa | 110 | Forma na Piątkę NW | ŁASK | K45-49 | 02:51:11 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
KORYCKA Mariola | 91 | Forma Na Piątkę NW | ZGIERZ | K35-39 | 02:51:30 DNF | ||||
15 | SADURSKA - WIERAK Barbara | 93 | Avangarda Puławy | PUŁAWY | K35-39 | 02:55:16 | |||
16 | JURCZYSZYN Zyta | 105 | Czapelki z Czaplinka | CZAPLINEK | K45-49 | 1 | 02:56:18 | ||
17 | BUCZKOWSKA Wiesława | 123 | GDYNIA | K65-69 | 02:58:07 | ||||
18 | RUDNIK Janina | 102 | SŁUPSK | K40-44 | 02:58:18 | ||||
19 | STEFANIAK Emilia | 119 | Harpagan Sosnowiec NW | SOSNOWIEC | K60-64 | 02:59:27 | |||
20 | POSTEK Danuta | 117 | Marsz Po Zdrowie | POZNAŃ | K55-59 | 03:04:03 | |||
21 | STANKOWSKA Marzena | 104 | Kijkowe Trzemeszno | TRZEMESZNO | K45-49 | 03:06:37 | |||
22 | GUTOWSKA Magdalena | 111 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 03:10:24 | |||
23 | CHOLEWKA Jolanta | 121 | Marsz po Zdrowie Poznań | POZNAŃ | K65-69 | 03:10:28 | |||
24 | BERSZTOLC Agnieszka | 118 | NoWi Siedlce | SUTNO | K55-59 | 03:11:01 | |||
25 | WŁODARCZYK Małgorzata | 114 | PRECZÓW | K50-54 | 1 | 03:11:25 | |||
26 | RACZYŃSKA Aleksandra | 124 | STADION ŚŁĄSKI | CHORZÓW | K70+ | 03:17:07 | |||
KRUGIOŁKA Renata | 94 | Aktywnie w Pniewach | PNIEWY | K35-39 | 03:18:10 DNF | ||||
28 | GAJGER Aneta | 116 | Morświny Gdynia | GDAŃSK | K50-54 | 1 | 03:18:24 | ||
ROGOCZ Karolina | 97 | Morświny Gdynia | GDYNIA | K40-44 | 1 | 03:18:29 DNF | |||
30 | GĘBSKA Elżbieta | 120 | Harpagan Sosnowiec NW | BĘDZIN | K60-64 | 03:28:28 | |||
ŚCIBUT Ania | 103 | PABIANICE | K40-44 | DNF |
Znaleziono 31 wynik(ów)