VIII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie - Biały Bór 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie - Biały Bór 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2021-05-29 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 124 |
Wystartowało : | 102 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 93 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap_4 21.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROSAK Marcin | 1 | t r e n u j e n o r d i c w a l k i n g . p l | ZIELONA GÓRA | M40-44 | 02:21:54 | |||
2 | CZERSKI Krzysztof | 2 | Klub Sportowy Ultra Team Łódź | ŁÓDŹ | M40-44 | 02:21:55 | |||
3 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 4 | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | SZCZEKOCINY | M45-49 | 02:21:56 | |||
4 | MACKIEWICZ Dariusz | 5 | Aktywny Kodeń | KODEŃ | M45-49 | 02:21:56 | |||
5 | WILCZEK Krzysztof | 8 | Cidry Lotajom | ZĘBOWICE | M45-49 | 2 | 02:22:01 | ||
6 | SŁUPIANEK Paweł | 28 | Katowicki Nordic Walking | KATOWICE | M40-44 | 02:22:29 | |||
7 | POŁUBIAK Paweł | 22 | SIECINO | M35-39 | 02:22:55 | ||||
8 | KARPIŃSKI Sebastian | 26 | Las Kabacki / Polnord | WARSZAWA | M40-44 | 1 | 02:24:10 | ||
9 | PRZYSTARZ Grzegorz | 46 | Oborygeni | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 02:24:10 | |||
10 | ŚWIDEREK Marcin | 27 | NW CZŁAPSKI TEAM | SKIERNIEWICE | M40-44 | 02:25:33 | |||
11 | HAŁAS Marcin | 19 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 02:25:34 | ||||
12 | NIEDBAŁ Adam | 38 | Siewierz | SIEWIERZ | M45-49 | 02:27:12 | |||
13 | WETOSZKA Piotr | 7 | TKKF Krzna Biała Podlaska | BIAŁA PODLASKA | M35-39 | 1 | 02:29:09 | ||
14 | RADECKI Artur | 63 | Chodzący Białystok | BIAŁYSTOK | M55-59 | 02:31:00 | |||
15 | MICHALSKI Andrzej | 73 | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | SANOK | M60-64 | 02:31:18 | |||
16 | BORKOWSKI Dariusz | 47 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 02:31:21 | |||
17 | DANIELSKI Waldemar | 54 | runnerski.pl | SOKOŁÓW PODLASKI | M55-59 | 02:31:23 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
ŻACZEK Wladysław | 60 | ANDRESPOL AKTYWNIE | ANDRESPOL | M55-59 | 1 | 02:31:59 DNF | |||
19 | LASKOWSKI Mirosław | 42 | LKS Milanów | KOMARÓWKA PODLASKA | M50-54 | 02:32:10 | |||
20 | MARCZAK Krzysztof | 71 | NWPL/NW Bełchatów | BEŁCHATÓW | M60-64 | 02:32:11 | |||
21 | WIŚNIEWSKI Maciej | 35 | WiśniaTeam | MALBORK | M45-49 | 02:32:35 | |||
22 | MĄDRY Grzegorz | 67 | Kijkowe Trzemeszno | TRZEMESZNO | M60-64 | 1 | 02:32:46 | ||
23 | LIPIŃSKI Karol | 25 | Pogodni Nordikowcy Szczecin | SZCZECIN | M40-44 | 02:33:05 | |||
24 | KNITTER Tomasz | 14 | Błekitni NW Dziemiany | DZIEMIANY | M18-34 | 02:33:13 | |||
25 | HRYCIUK Waldemar | 68 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M60-64 | 02:33:17 | |||
26 | LENZ Andrzej | 59 | muszkieterowie | GNIEZNO | M55-59 | 02:33:39 | |||
27 | RAKOWIECKI Zbigniew | 65 | Face Nordic Walking Team | GDAŃSK | M55-59 | 1 | 02:36:04 | ||
28 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 51 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M55-59 | 02:36:10 | |||
29 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 45 | SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 02:36:35 | |||
30 | SZYMAŃSKI Jacek | 43 | Pozytywni biegacze | SKÓRKA | M50-54 | 02:36:55 | |||
31 | WOJTKOWSKI Piotr | 20 | KOBYŁKA | M35-39 | 02:37:38 | ||||
32 | SKIERA Kris | 34 | łącza nas pasje | BYDGOSZCZ | M45-49 | 02:39:30 | |||
33 | MUCHA Marcin | 29 | Łączą nas pasje Bydgoszcz | PAWŁÓWEK | M40-44 | 02:39:56 | |||
34 | KOWALSKI Marek | 62 | STRZEBIŃ | M55-59 | 02:40:02 | ||||
35 | TOMCZAK Jarosław | 50 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M50-54 | 02:40:55 | |||
WARUSZEWSKI Karol | 32 | Biegający Tczew | TCZEW | M45-49 | 02:40:55 DNF | ||||
37 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 33 | Bezmiar Puławy | PUŁAWY | M45-49 | 02:41:10 | |||
38 | KRAWCZYK Jakub | 23 | IWONICZ | M35-39 | 1 | 02:42:39 | |||
39 | KOSECKI Marek | 52 | NWPL | PABIANICE | M55-59 | 02:43:48 | |||
40 | WINCZEWSKI Piotr | 17 | Azymut Pabianice | PABIANICE | M55-59 | 02:43:50 | |||
41 | MADAJ Robert | 49 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M50-54 | 1 | 02:45:33 | ||
42 | NOWACZYK Tomasz | 24 | Marsz Po Zdrowie | GNIEZNO | M40-44 | 02:46:09 | |||
43 | TOMCZYK Edward | 83 | Marsz pńo Zdrowie Pozna | POZNAŃ | M70+ | 02:46:21 | |||
44 | WIETRZYCKI Andrzej | 70 | Fabryka Nordica Trzcianka | TRZCIANKA | M60-64 | 02:48:02 | |||
45 | PODKOCKI Piotr | 44 | Katowicki Nordic Walking | CHORZÓW | M50-54 | 02:49:23 | |||
46 | CIEŚLUK Marcin | 40 | Nordic Team Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M45-49 | 02:49:44 | |||
KRAWIEC Jacek | 58 | ELBLĄG | M55-59 | 1 | 02:49:50 DNF | ||||
48 | WESOŁOWSKI Wojciech | 78 | Muszkieterowie | GNIEZNO | M65-69 | 02:49:53 | |||
49 | STEFANIAK Krzysztof | 76 | Katowicki Nordic Walking | SOSNOWIEC | M65-69 | 02:50:04 | |||
50 | FRANKIEWICZ Mirosław | 41 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M45-49 | 1 | 02:50:36 | ||
51 | KĘPA Andrzej | 79 | KOSZALIN | M70+ | 1 | 02:51:01 | |||
TOŁAJ Andrzej | 66 | Katowicki Nordic Walking | SOSNOWIEC | M60-64 | 02:51:53 DNF | ||||
53 | BORKOWSKI Leszek | 64 | NoWi Siedlce - NW Wschód | GRABIANÓW | M55-59 | 02:51:58 | |||
54 | PALUCH Paweł | 61 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 02:52:04 | |||
55 | MARCHEWKA Andrzej | 69 | 13. Śląska Brygada OT Katowice | PRECZÓW | M60-64 | 1 | 02:52:19 | ||
56 | CZMOCH Marian | 82 | PUKS Łosice | ŁOSICE | M70+ | 1 | 02:52:21 | ||
57 | SZCZEPAŃSKI Leszek | 18 | Lubawa Kocha Biegać | TUSZEWO | M35-39 | 1 | 02:52:38 | ||
58 | LAJTER Jerzy | 80 | 4 Run Team Piła | PIŁA | M70+ | 02:53:07 | |||
59 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 15 | Aktywnie w Pniewach | PNIEWY | M18-34 | 02:53:31 | |||
60 | KRAJEWSKI Wojciech | 31 | PIŁA | M45-49 | 02:54:22 | ||||
61 | RUDAWSKI Maciej | 16 | Marsz Po Zdrowie | TRZCIEL | M35-39 | 02:54:24 | |||
62 | ADAMUS Marian | 84 | Silesia Nordic Team | BYTOM-GARDNAWIELKA | M70+ | 02:55:05 | |||
63 | ŚWIERCZYŃSKI Marcin | 87 | NWPL/NW Bełchatów | BEŁCHATÓW | M70+ | 1 | 02:57:57 | ||
64 | KACZMAREK Jarek | 56 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | M55-59 | 02:58:07 | |||
65 | MICHALAK Arkadiusz | 55 | BLACHOWNIA | M55-59 | 02:58:27 | ||||
OLECH Marcin | 36 | GDAŃSK | M45-49 | 02:59:04 DNF | |||||
67 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 85 | daj radość niepełnosprawnym | PIŁA | M70+ | 1 | 03:02:00 | ||
68 | MACHOLC Piotr | 74 | żółwik | DĄBROWA GÓRNICZA | M65-69 | 03:02:09 | |||
69 | ELLGOTH Damian | 48 | KATOWICE | M50-54 | 03:03:26 | ||||
70 | GUTOWSKI Paweł | 39 | PAUL TEAM | MALBORK | M45-49 | 03:16:08 | |||
71 | TREPPNER Jan | 81 | wolny człowiek | GDYNIA | M70+ | 1 | 03:27:26 |
Znaleziono 71 wynik(ów)