VIII PÓŁMARATON GLIWICKI
VIII PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-10-22
Miejsce : Gliwice
Dystans : 22 km
Zgłoszonych : 856
Wystartowało : 746
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 737
Na trasie : 9
Pełne wyniki :
Uproszczone :

Trasa przebiegała niezgodnie z atestem

Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 15km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M10km15kmCzas
netto
22km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MRÓWKA Mateusz 2054KWK MARCEL RADLINIOKI W BIEGURADLINM-201M 100:35:0901:02:27.00 2:5720,3
1KOKOT Daniel 2734RAJSPORT ACTIVEOZIMEKM-301M 200:35:0901:02:27.00+00:00:002:5720,3
1DROŻDŻ Damian 2423CONCRETE DM SP. Z O.O.RYBNIKM-302M 300:35:1001:02:27.00+00:00:002:5720,3
4PIELA Stanisław 2457CIĘCINAM-303M 401:03:1201:12:48.55+00:10:213:2717,4
5STRZELCZAK Sebastian 2597TL ROW RYBNIKRYBNIKM-401M 500:56:2401:22:55.15+00:20:283:5515,3
6MACHOŃ Marcin 2587TEAM KOPEĆKALETYM-304M 600:36:5100:56:2001:23:20.60+00:20:533:5615,2
7KOWOLIK Maciej 2839KATOWICEM-305M 700:37:2600:56:2401:23:39.60+00:21:123:5715,1
8SUDARA Robert 2583DĄBROWA GÓRNICZAM-306M 800:38:0800:56:5401:24:19.85+00:21:523:5915,0
9WRÓBEL Paweł 2349NA BANI WYBIEGANIKATOWICEM-307M 900:38:3500:56:5201:24:35.00+00:22:084:0015,0
10GÓRAK Przemysław 2639KB SOBÓTKASOBÓTKAM-402M 1000:37:4700:56:4601:24:39.70+00:22:124:0015,0
11MAŚLANKA Tomasz 2080KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMM-501M 1100:38:0300:56:4501:24:42.20+00:22:154:0014,9
12URBAŃSKI Sławomir 2719KS GEPARD KĘPNOŁĘKA OPATOWSKAM-502M 1200:38:0300:56:4501:24:44.80+00:22:174:0014,9
13GRABOWSKI Karol 2849CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-308M 1301:03:0401:24:45.20+00:22:184:0014,9
14KAUF Damian 2694GLIWICEM-403M 1400:37:0600:56:3201:24:55.05+00:22:284:0114,9
15KUROWSKI Andrew 2118ŻYWIECM-309M 1500:37:5800:56:3001:25:04.10+00:22:374:0114,9
16JAROSZ Marek 2535STELMACH TEAMŻORYM-404M 1600:38:3500:57:1701:25:19.20+00:22:524:0214,8
17KRZĄPA Łukasz 2128NOWAK-TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-3010M 1700:38:1400:57:0001:25:52.05+00:23:254:0414,7
18WACHLA Rafał 2242TOURSPORT RUNNING TEAMRADZIONKÓWM-405M 1800:38:1100:57:1601:26:22.20+00:23:554:0514,7
19EISLER Tomasz 2661BIEGAM, BO MNIE ŻONA ZAPISUJECIĘCINAM-406M 1900:38:2500:57:2701:26:59.50+00:24:324:0714,6
20FURMANEK Łukasz 2251ZATYRANI GRATISOWNIA.PL GMINA PILCHOWICEWILCZAM-407M 2000:38:4600:58:1801:27:35.05+00:25:084:0914,5
21KAMPA Rafal 2452PIAST GLIWICEGLIWICEM-3011M 2100:39:1200:58:4401:28:01.25+00:25:344:1014,4
22PIENIĄŻEK Krzysztof 2194INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMGLIWICEM-408M 2200:38:5000:58:2001:28:04.05+00:25:374:1014,4
23GRIMAN Joanna 2289MOJŻYSZ TEAM/ERIGORYBNIKK-401K 100:39:0900:58:5101:28:05.80+00:25:384:1014,4
24PRZYBYŁKO Nikodem 2340THE PROSECCOSKATOWICEM-3012M 2300:39:3700:59:0301:29:09.55+00:26:424:1314,2
25KWAŚNIEWICZ Przemysław 2662TYCHYM-3013M 2400:40:3501:00:0601:29:21.15+00:26:544:1414,2
26GŁADYSZ Leszek 2096AUGUSTEAMPANIÓWKIM-409M 2500:40:4101:00:3801:30:35.85+00:28:084:1714,0
27DUŹNIAK Dominik 2183STEP-DANCEGLIWICEM-3014M 2600:40:2701:00:3701:31:35.80+00:29:084:2013,8
28BROL Dominika 2338ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE SLASKIEK-301K 200:41:4101:01:5101:31:55.75+00:29:284:2113,8
29PRZELIORZ Tomasz 2374INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMRYBNIKM-3015M 2700:42:2301:02:2901:32:08.15+00:29:414:2113,7
30WARZOCHA Karol 2806WIERZBICAM-4010M 2800:42:1001:02:0501:32:16.00+00:29:494:2213,7
31WISZYŃSKI Damian 2500CHORZÓWM-3016M 2900:41:3201:01:4501:32:18.10+00:29:514:2213,7
32PLAZA Łukasz 2703O CO BIEGA W KALETACHBYTOMM-4011M 3000:41:5001:02:0501:32:22.05+00:29:554:2213,7
33DZIENDZIEL Piotr 2630BIELSKO-BIAŁAM-3017M 3100:42:2901:02:4701:32:23.20+00:29:564:2213,7
34KACZMAREK Łukasz 2837#ACTMIKOŁÓWM-3018M 3200:42:2201:02:4101:32:29.85+00:30:024:2213,7
35FILAK Tomasz 2070KŁOBUCKM-3019M 3300:43:3201:02:5101:32:42.00+00:30:154:2313,7
36MATERNA Mateusz 2737ANIA HALSKA COACHINGCIESZYNM-3020M 3400:42:3801:02:5501:32:47.65+00:30:204:2313,6
37CIEŚLAK Jacek 2642RUDA ŚLĄSKAM-4012M 3500:43:1001:02:3801:32:53.85+00:30:264:2413,6
38SIKORA Rafał 2643ZABRZEM-4013M 3600:40:4901:01:2701:33:00.90+00:30:334:2413,6
39BIAŁY Kamil 2574FAST FOOT TEAM SIEWIERZSIEWIERZM-3021M 3700:42:0801:02:2401:33:14.90+00:30:474:2513,6
40TRZCIONKA Maciej 2529RZECZYCEM-3022M 3800:42:0701:02:3601:33:22.10+00:30:554:2513,6
41TRACZUK Marek 2214GLIWICEM-503M 3900:42:3001:02:4901:33:22.70+00:30:554:2513,6
42WIERZCHOWSKI Tomasz 2652BLEES.COKATOWICEM-3023M 4000:41:3401:02:0001:33:23.35+00:30:564:2513,6
43MASNY Michał 2223RYDUŁTOWYM-3024M 4100:42:2801:02:4301:33:29.50+00:31:024:2513,5
44STOLORZ Wojciech 2127BIEGAMYSŁOWICEMYSŁOWICEM-3025M 4200:42:3001:02:4901:33:33.05+00:31:064:2613,5
45MARCOL Sebastian 2595PACEMAKERGASZOWICEM-3026M 4300:42:3901:03:0101:33:36.40+00:31:094:2613,5
46PISZCZEK Stanisław 2648PRZEMYŚLM-4014M 4400:39:4701:04:2601:34:28.00+00:32:014:2813,4
47SMYCZEK Bartosz 2503KILOMETROŻERCARYBNIKM-3027M 4500:42:3001:03:1001:34:34.35+00:32:074:2813,4
48OCZKO Dominik 2670ENDURANCE TEAMKATOWICEM-4015M 4600:42:4201:03:1001:34:35.85+00:32:084:2813,4
49PODSIADŁO Adam 2120KRAKÓWM-4016M 4700:41:2501:02:0801:34:38.75+00:32:114:2913,4
50KASZOWSKI Marcin 2673CHRZĄSZCZE CHRABĄSZCZE DZIKIGLIWICEM-4017M 4800:45:0301:04:3901:35:04.65+00:32:374:3013,3
51NOWICKI Szymon 2672ZABRZEM-3028M 4900:41:4501:02:4301:35:10.25+00:32:434:3013,3
52WIŚNIEWSKI Tomasz 2099BIELSKO-BIAŁAM-4018M 5000:43:1001:03:0101:35:10.50+00:32:434:3013,3
53WOJDA Mariusz 2177SOSNOWIECM-4019M 5100:43:2101:03:2301:35:17.35+00:32:504:3013,3
54WYLEŻAŁEK Alina 2200GLIWICEK-302K 300:42:3701:03:3201:35:30.10+00:33:034:3113,3
55PIKUŁA Jacek 2050RUNAWAYS, WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEBIERUŃM-4020M 5200:44:0601:04:1201:35:30.25+00:33:034:3113,3
56KĄŚ Iwona 2638TIKTEAMKRAKÓWK-402K 400:43:1601:03:4301:35:31.45+00:33:044:3113,3
57ZYMELA Dawid 2665TOSZEKM-3029M 5300:44:1901:04:2501:35:40.45+00:33:134:3213,2
58BORSIAK Sebastian 2152BRAKGLIWICEM-4021M 5400:41:5801:02:4601:35:43.10+00:33:164:3213,2
59PALA Marcin 2750CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMIBIERUŃM-4022M 5500:44:0401:04:1401:35:46.45+00:33:194:3213,2
60GRZESIKIEWICZ Mariusz 2188GLIWICEM-4023M 5600:42:2701:02:5501:35:50.75+00:33:234:3213,2
61POKRYSZKA Bartosz 2031SOSNOWIECM-3030M 5700:44:1601:04:1501:36:04.10+00:33:374:3313,2
62OWERKO Piotr 2792BIELSKO-BIAŁAM-3031M 5800:44:2201:04:1901:36:05.05+00:33:384:3313,2
63BRYŁA Grzegorz 2525KLUB JEDNEGO BIEGACZAKNURÓWM-4024M 5900:44:1701:04:1201:36:15.55+00:33:484:3313,2
64KLIMA Adam 2551RUNHOGS TYCHYTYCHYM-3032M 6000:43:0401:03:3901:36:22.45+00:33:554:3413,1
65BEDNARCZYK Marcin 2473GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM-3033M 6100:42:3801:04:0601:36:43.85+00:34:164:3513,1
66WOLNY Ariel 2515ŁUKÓW ŚLĄSKIM-4025M 6200:42:3501:03:5301:36:48.15+00:34:214:3513,1
67TUSZYŃSKI Kamil 2637SOSNOWIECM-3034M 6300:41:3601:06:0101:37:07.90+00:34:404:3613,0
68FAŁEK Adam 2575ŁAMIGNATYMIKOŁÓWM-202M 6400:41:4301:03:1001:37:13.85+00:34:464:3613,0
69CZAJKA Tomasz 2521JASTRZEBIE-ZDROJM-4026M 6500:44:5201:05:1101:37:14.95+00:34:474:3613,0
70KANTOCH Lukasz 2455DABROWA GORNICZAM-3035M 6600:44:3401:04:4901:37:17.30+00:34:504:3613,0
71MASŁOŃ Błażej 2558RUDNIK MAŁYM-504M 6700:43:4601:04:2401:37:24.90+00:34:574:3613,0
72HORNIK Jarek 2105KATOWICEM-505M 6800:44:2701:04:4601:37:29.90+00:35:024:3713,0
73BEM Adam 2196GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM-506M 6900:42:3801:04:0701:37:37.80+00:35:104:3713,0
74MAŁECKI Grzegorz 2041TYCHYM-4027M 7000:42:3501:03:2901:37:38.65+00:35:114:3713,0
75CHOMIK Rafał 27403COACHGLIWICEM-4028M 7100:43:0901:04:3801:37:39.10+00:35:124:3713,0
76OSIŃSKI Robert 2647ZABRZEM-4029M 7200:44:2401:05:0201:37:53.55+00:35:264:3812,9
77NOGA Jacek 2198TYCHYM-4030M 7300:44:5301:05:2101:37:58.70+00:35:314:3812,9
78KUNA Piotr 2675TRIWISEWIELICZKAM-4031M 7400:41:3701:06:1201:37:58.75+00:35:314:3812,9
79SROCZYŃSKI Dariusz 2181NGK RUNNING TEAMGLIWICEM-4032M 7500:45:0101:05:2501:37:59.60+00:35:324:3812,9
80DOBICZEK Łukasz 256242KPROLĘDZINYM-4033M 7600:44:0801:04:5301:38:07.30+00:35:404:3912,9
81SITEK Krzysztof 2619HUTA STARA AM-507M 7700:44:4901:05:1501:38:08.70+00:35:414:3912,9
82BIELA Grzegorz 2460NIGHT RUNNERS PYSKOWICEZAWADAM-3036M 7800:44:1401:04:3801:38:10.85+00:35:434:3912,9
83CHEJDYS Krystian 2027BIEGNĘ ALE DOKĄD?GLIWICEM-3037M 7900:44:1601:05:1101:38:13.50+00:35:464:3912,9
84WIECHUŁA Marcin 2816MOMO RUNNING TEAMGLIWICEM-4034M 8000:40:1201:05:3801:38:15.80+00:35:484:3912,9
85WOJTUKIEWICZ Artur 2136GLIWICEM-4035M 8100:45:4201:06:0501:38:18.20+00:35:514:3912,9
86MALINOWSKI Krzysztof 2129POWOLI DO CELUGILOWICEM-508M 8200:44:4601:05:1601:38:22.70+00:35:554:3912,9
87PAWŁUSZEK Piotr 2293KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWNiepełnosprawni M1M 8300:41:2201:06:5401:38:34.20+00:36:074:4012,8
88BOSOWSKI Tomasz 2400PANIÓWKIM-4036M 8400:43:2701:04:3401:38:34.35+00:36:074:4012,8
89KNYPS Adam 2659OPONY SERAFINOWSKISKOCZÓWM-4037M 8500:46:1301:06:3201:38:43.60+00:36:164:4012,8
90KOLANEK Tomasz 2354MAM WYBIEGANEWILCZYCEM-4038M 8600:44:5701:05:5401:38:52.95+00:36:254:4112,8
91ZALEWSKI Wojciech 2059GLIWICEM-4039M 8700:45:3801:06:1501:38:57.20+00:36:304:4112,8
92KAWELCZYK Robert 2431POLSKACZESTOCHOWAM-509M 8800:44:5101:05:1501:38:58.80+00:36:314:4112,8
93WASZTYL Tomasz 2068BIELSKO-BIAŁAM-5010M 8900:44:0301:04:4701:39:02.95+00:36:354:4112,8
94PILNY Karol 2401EKO-OKNA RUNNERSRYDUŁTOWYM-203M 9000:45:5201:06:3301:39:05.00+00:36:384:4112,8
95TOKARCZYK Mateusz 2564TARNOWSKIE GÓRYM-3038M 9100:46:0201:06:5201:39:17.35+00:36:504:4212,8
96KARNAUKHOV Andrzej 2288GLIWICEM-204M 9200:45:1501:06:0701:39:18.20+00:36:514:4212,7
97CIOSEK Mateusz 2203SOSNOWIECM-3039M 9300:45:0401:05:5601:39:19.25+00:36:524:4212,7
98MALCZAK Leszek 2406MYSŁOWICEM-4040M 9400:46:1601:07:0401:39:25.45+00:36:584:4212,7
99PYTLIK Mirosław 2009ZATYRANI GRATISOWNIA.PL GMINA PILCHOWICEPILCHOWICEM-3040M 9500:45:0401:06:0701:39:37.95+00:37:104:4312,7
100BARAŃSKI Rafał 2543PIEKARY ŚLĄSKIEM-4041M 9600:45:3901:06:3201:39:41.55+00:37:144:4312,7
101BOGATZKI Marek 2134CHORZÓWM-3041M 9700:44:5701:05:5201:39:50.55+00:37:234:4312,7
102BRZEZIŃSKI Karol 2739DĄBROWA GÓRNICZAM-3042M 9800:45:2101:06:0801:39:52.00+00:37:254:4312,7
103POŁOMSKI Grzegorz 2016POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYM-4042M 9900:41:2201:06:4201:39:57.10+00:37:304:4412,7
104KAŁUS Wojciech 2358NA BANI WYBIEGANIKATOWICEM-3043M 10000:43:2601:04:1001:40:00.20+00:37:334:4412,7
105BALON Marek 2497SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-5011M 10101:01:3901:40:00.30+00:37:334:4412,7
106SMÓŁKA Bartosz 2217TRZEBINIAM-3044M 10200:46:0401:06:5301:40:28.70+00:38:014:4512,6
107ZORAN Henryk 2450WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKAM-5012M 10300:45:1901:06:2001:40:33.95+00:38:064:4512,6
108TAJAK Tomasz 2842KRAKÓWNiepełnosprawni M2M 10400:45:4601:06:3901:40:42.45+00:38:154:4612,6
109STRZYŻEWSKI Przemysław 2629GNIEZNOM-4043M 10500:45:5601:06:4901:40:55.55+00:38:284:4612,5
110DABROWSKI Bartosz 2132GLIWICEM-3045M 10600:47:0301:07:5601:40:59.20+00:38:324:4712,5
111DOBIJA Wojciech 2538BIELSKO- BIAŁAM-3046M 10700:45:2401:06:4901:40:59.40+00:38:324:4712,5
112WARDZYK Damian 2299ZŁOTA MARKAZABRZEM-205M 10800:45:2101:05:5501:41:05.40+00:38:384:4712,5
113WIERCIŃSKI Mateusz 2766DĄBROWA GÓRNICZAM-3047M 10900:46:1401:07:4001:41:07.90+00:38:404:4712,5
114PIETYRA Grzegorz 2058CRIK FCA POLANDTYCHYM-4044M 11000:45:4701:07:3001:41:08.20+00:38:414:4712,5
115JAŚKIEWICZ Sławomir 2207MYSŁOWICEM-4045M 11100:46:1401:06:5101:41:08.85+00:38:414:4712,5
116SOBOL Adam 2640DYSTANS LUBOMIALUBOMIAM-4046M 11200:48:3201:08:5601:41:17.30+00:38:504:4812,5
117TEMPKA Krzysztof 2445BYTOMM-5013M 11300:45:1801:06:1601:41:18.85+00:38:514:4812,5
118BUŁAWA Grzegorz 2465GLIWICEM-4047M 11400:45:4001:06:5201:41:22.10+00:38:554:4812,5
119KUPIJAJ Marcin 2723NGK RUNNING TEAMKNURÓWM-3048M 11500:46:5301:08:0801:41:32.65+00:39:054:4812,5
120SIENKIEWICZ Wojciech 2483SOCIOS SILESIAGLIWICEM-3049M 11600:47:0401:08:1901:41:39.30+00:39:124:4912,5
121RATAJCZAK Aleksander 2276LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM-5014M 11700:45:3901:06:4701:41:41.65+00:39:144:4912,5
122GOGOLIN Artur 2367LOTOM PO ŚLĄSKURUDA ŚLĄSKAM-3050M 11800:46:1301:07:5801:41:48.20+00:39:214:4912,4
123GARBACZ Damian 2845GLIWICEM-3051M 11900:46:3901:08:0801:41:50.50+00:39:234:4912,4
124MARCZAK Krzysztof 2851PKO BANK POLSKIŚWIĘTOCHŁOWICEM-5015M 12000:46:1401:08:0501:41:53.15+00:39:264:4912,4
125GOLA Magda 2783GLIWICEK-201K 500:47:0301:08:2201:42:00.15+00:39:334:5012,4
126GDOWSKI Slawek 2149NEXTEER RUNNERSGLIWICEM-3052M 12100:45:5001:07:3001:42:13.30+00:39:464:5012,4
127SIEKIERDA Konrad 2344SYNDYK BIEGANIEPOŁOMICEM-3053M 12200:46:1401:08:0001:42:14.75+00:39:474:5012,4
128JANECZEK Marek 2768GLIWICEM-4048M 12300:46:2601:07:5501:42:15.05+00:39:484:5012,4
129BURY Rafał 2420RUN GLORIAZAGÓRZEM-5016M 12400:46:3901:08:0001:42:17.75+00:39:504:5012,4
130NIEWALDA Marcin 2205RADZIONKÓWM-3054M 12500:45:5901:07:2701:42:18.85+00:39:514:5012,4
131KRĘŻOŁEK Daniel 2660GLIWICEM-4049M 12600:46:0901:07:4401:42:21.25+00:39:544:5112,4
132CZAPLA Arkadiusz 2843BYTOMM-5017M 12700:45:4901:06:5301:42:30.70+00:40:034:5112,4
133STRZAŁKA Robert 2069ŚLĘZAK TEAMŻABNICAM-4050M 12800:46:3001:08:1701:42:40.40+00:40:134:5112,3
134KUKURBA Mikołaj 2626GLIWICEM-3055M 12901:06:4901:42:52.30+00:40:254:5212,3
135MARKOWSKI Przemysław 2606PACEMAKER 1:40ZABRZEM-3056M 13000:46:1201:07:5701:42:54.45+00:40:274:5212,3
136NOWACKI Wojciech 2590PACEMAKERBYTOMM-3057M 13100:46:1301:07:5801:42:54.90+00:40:274:5212,3
137JASTRZEMBSKI Jakub 2115ŻORYM-3058M 13200:46:0601:07:5201:43:00.35+00:40:334:5212,3
137DYRAGA Marcin 2744SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM-4051M 13300:47:0601:08:5801:43:00.35+00:40:334:5212,3
139JAGIEŁA Michał 2065PANIÓWKIM-3059M 13400:46:0801:07:0201:43:00.80+00:40:334:5212,3
140OZYP Mariusz 2064GLIWICEM-3060M 13500:46:4501:08:2201:43:11.60+00:40:444:5312,3
141PLESIŃSKI Sebastian 2277FM LOGISTICSOSNOWIECM-4052M 13600:46:1601:07:5101:43:11.85+00:40:444:5312,3
142SYMIEC Dawid 2808WROCŁAWM-206M 13700:47:4501:08:4501:43:14.05+00:40:474:5312,3
143ŁYSY Andrzej 2751ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-5018M 13800:45:3101:06:3801:43:22.00+00:40:554:5312,2
144STRASZEK Piotr 2151GLIWICEM-3061M 13900:47:3301:08:5801:43:28.90+00:41:014:5412,2
145WIŚNIEWSKI Jarosław 2554SOSNOWIECM-4053M 14000:47:1001:08:5501:43:43.35+00:41:164:5412,2
146ROZANSKI Michal 2435MIKOŁÓWM-4054M 14100:46:3301:08:0701:43:54.80+00:41:274:5512,2
147REDOSZ Oliwia 2770ŚWIĘTOCHŁOWICEK-303K 600:48:0801:09:3201:44:02.80+00:41:354:5512,2
148ORDOŃ Bartłomiej 2840RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKM-3062M 14200:46:4501:08:2801:44:07.70+00:41:404:5612,2
149MIRONOWICZ Bartek 2339GLIWICEM-3063M 14300:44:3201:06:2501:44:14.00+00:41:474:5612,1
150LEŚNIAK Dawid 2577SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-207M 14400:47:1901:09:1401:44:18.60+00:41:514:5612,1
151PRZEGENDZA Artur 2375DĄBROWA GÓRNICZAM-4055M 14500:47:4801:09:2501:44:21.50+00:41:544:5612,1
152WARZECHA Kamil 2392JAWORZNOM-3064M 14600:47:4101:09:4701:44:31.60+00:42:044:5712,1
153IWANIUK Paweł 2625AUGUSTEAMKATOWICEM-4056M 14700:46:5801:09:1301:44:36.20+00:42:094:5712,1
154BENSZ Dariusz 2687ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4057M 14800:48:1001:10:1101:44:41.75+00:42:144:5712,1
155GRUDNIEWSKI Tomasz 2085MIERZĘCICEM-4058M 14900:49:2901:11:1001:44:44.85+00:42:174:5712,1
156ŻAAK Michał 2370ZABRZEM-4059M 15000:47:3301:09:3401:44:59.35+00:42:324:5812,1
157PIETYSZUK Dariusz 2717GLIWICEM-4060M 15100:47:1101:08:5201:45:01.65+00:42:344:5812,1
158LIS Grzegorz 2362EKO-OKNA RUNNERSRACIBORZM-4061M 15200:46:4001:08:4501:45:05.25+00:42:384:5812,0
159WIORA Łukasz 2833GLIWICEM-3065M 15300:48:1701:10:0701:45:08.95+00:42:414:5812,0
160WOSZCZAK Krystian 2633LĘDZINYM-3066M 15400:47:5201:09:5701:45:16.90+00:42:494:5912,0
160ZWIERZYŃSKI Piotr 2417UNATCORYBNIKM-5019M 15500:48:4001:10:4401:45:16.90+00:42:494:5912,0
162FOLEK Adam 2300KATOWICEM-3067M 15600:46:1801:08:0301:45:18.40+00:42:514:5912,0
163VATUICHAK Pavlo 2782ZABRZEM-208M 15700:39:4801:12:3001:45:26.05+00:42:594:5912,0
164WINCZAKIEWICZ Michał 2405WINCZITEAMKATOWICEM-3068M 15800:48:0401:10:4801:45:47.60+00:43:205:0012,0
165SOŁTYSIK Tomasz 2772MARUDA TEAMCHORZÓWM-4062M 15900:47:0801:09:1401:45:51.10+00:43:245:0012,0
166SOJA Łukasz 2735RUNNERS NIGHT PYSKOWICEPYSKOWICEM-4063M 16000:47:0501:09:2901:45:51.35+00:43:245:0012,0
167MEJER Krzysztof 2586KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKAM-5020M 16100:49:4501:11:4301:46:08.15+00:43:415:0111,9
168REJNIAK Mateusz 2439REDYNAKNURÓWM-3069M 16201:03:3201:46:20.90+00:43:535:0211,9
168IWASZKOWSKI Dawid 2193REDYNA TEAMKNUROWM-3070M 16300:46:5201:08:2801:46:20.90+00:43:535:0211,9
170KĘDZIORA Łukasz 2700PIEKARY SLASKIEM-4064M 16400:46:3101:09:2501:46:29.30+00:44:025:0211,9
171SALAMON Emil 2154STELLANTIS ACTIVE TEAMGLIWICEM-3071M 16500:48:1001:10:1301:46:32.15+00:44:055:0211,9
172ŁATKA Marek 2567RUDZICZKAM-4065M 16600:49:1101:11:1801:46:34.10+00:44:075:0311,9
173DUŚ Artur 2795POLSKA GRUPA GÓRNICZACHORZÓWM-5021M 16700:50:0901:12:1301:46:38.95+00:44:115:0311,9
174KUŹMIŃSKI Michał 2426KATOWICEM-4066M 16801:11:2301:46:43.15+00:44:165:0311,9
175GOLONKA Marek 2150MYSŁOWICEM-5022M 16900:47:0401:09:5501:46:44.95+00:44:175:0311,9
176KULA Krzysztof 2130RADZIONKÓWM-4067M 17001:10:3701:46:45.85+00:44:185:0311,9
177JABŁOŃSKI Łukasz 2202Q-PERIOR TEAMTYCHYM-3072M 17100:47:3801:10:0001:46:52.55+00:44:255:0311,8
178CIĄGŁO Jakub 2332CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMIBIERUŃM-3073M 17200:46:5801:09:1301:46:54.15+00:44:275:0311,8
179NOWAK Mariusz 2357HIRSCHVOGELGLIWICEM-4068M 17300:48:5401:11:2201:47:00.00+00:44:335:0411,8
180HASSA Damian 2714BOJSZÓWM-209M 17400:47:5501:10:1101:47:01.95+00:44:345:0411,8
181SKRZYPEK Krzysztof 2235KATOWICEM-4069M 17500:48:4201:11:1901:47:02.10+00:44:355:0411,8
182WIŚNIEWSKI Adam 2718RUDZINIECM-2010M 17600:48:0101:10:0201:47:05.00+00:44:385:0411,8
183TOCHOWICZ Bartosz 2787GOLESZÓWM-5023M 17700:48:0201:10:2601:47:09.35+00:44:425:0411,8
184WŁOSIŃSKI Grzegorz 2712KATOWICEM-2011M 17800:49:0201:11:0301:47:11.55+00:44:445:0411,8
185CZUCZ Michał 2166PARKRUN CHRZANÓWCHRZANÓWM-3074M 17900:48:4801:10:4301:47:11.65+00:44:445:0411,8
186HERUD Tomasz 2095ROWEROWE GLIWICEGLIWICEM-3075M 18000:48:4901:11:3901:47:15.80+00:44:485:0411,8
187MIGURSKI Jakub 2748FUCHS OIL TEAMGLIWICEM-3076M 18100:50:5801:13:3301:47:26.05+00:44:595:0511,8
188CIEŚLIK Bartłomiej 2232CHATEAU CHALINPOZNAŃM-4070M 18200:48:3301:11:1701:47:34.50+00:45:075:0511,8
189HALCZOK Janusz 2601PACEMAKERBYTOMM-4071M 18300:49:1101:11:4601:47:38.45+00:45:115:0611,8
190KOWALSKI Grzegorz 2761PACEMAKER/W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM-4072M 18400:49:1001:11:4601:47:39.10+00:45:125:0611,8
191PTAK Krzysztof 2742HRMAX ŻORYŻORYM-4073M 18500:49:0201:11:4101:47:41.15+00:45:145:0611,8
192TOKARSKI Piotr 2379TTATKATOWICEM-4074M 18600:47:5701:10:4801:47:44.00+00:45:175:0611,8
193KOBA Ania 2706ROZBIEGANE MICHAŁOWICEMICHAŁOWICE WIEŚK-403K 700:48:3001:11:3101:47:44.50+00:45:175:0611,8
194RUTKOWSKI Michał 2407LIDLGLIWICEM-3077M 18700:50:1301:13:0701:47:45.75+00:45:185:0611,7
195CIEŚLIK Paweł 2230CHATEAU CHALINPOZNAŃM-4075M 18800:48:4401:11:3101:47:47.00+00:45:205:0611,7
196KUMOR Renata 2087RUN GLORIALIBIĄŻK-501K 800:47:5901:10:3501:47:47.05+00:45:205:0611,7
197KLUK Justyna 2366CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMIBIERUŃK-304K 900:48:3001:11:1601:47:53.40+00:45:265:0611,7
198PAJĄK Marek 2472SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4076M 18900:49:4501:12:4801:48:02.75+00:45:355:0711,7
199ROGOWSKI Jakub 2494GLIWICEM-2012M 19000:50:0301:12:3601:48:07.35+00:45:405:0711,7
200POŁOMSKA Edyta 2036POLOMSCY TEAMRYDUŁTOWYK-404K 1000:48:1801:11:0601:48:09.90+00:45:425:0711,7
201KWIATKOWSKI Marcin 2028GLIWICEM-3078M 19100:46:5801:09:5201:48:11.40+00:45:445:0711,7
202ŁAJSZCZAK - GAJDA Dorota 2836GLIWICEK-405K 1100:49:2101:11:5501:48:15.05+00:45:485:0711,7
203BONIEWSKI Lech 2447SP GLINOJECKGLINOJECKM-601M 19200:48:5001:12:5501:48:25.25+00:45:585:0811,7
204NOWAK Wojciech 2399BEFIT24TEAMKRAKÓWM-5024M 19300:49:2801:12:2001:48:26.85+00:45:595:0811,7
205KĘDZIERSKI Alfred 2311KOLEJE ŚLĄSKIEGLIWICEM-5025M 19400:47:3101:10:4501:48:30.05+00:46:035:0811,7
206MAZUR Patrycja 2504HURGAN LIGOTAKATOWICEK-406K 1200:48:2901:11:2201:48:31.10+00:46:045:0811,7
207ULIASZ Krzysztof 2485STELLANTIS ACTIVE TEAMGLIWICEM-4077M 19500:49:0201:12:1301:48:34.15+00:46:075:0811,7
208JANDA Sebastian 2236BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM-4078M 19600:47:4301:10:3401:48:38.85+00:46:115:0811,7
209MIODEK Łukasz 2610AKT WATRATARNOWSKIE GÓRYM-3079M 19700:50:5401:13:4701:48:45.60+00:46:185:0911,6
210POCHAŁA Andrzej 2736NGK RUNNING TEAMBYTOMM-4079M 19800:50:5401:12:5801:48:46.75+00:46:195:0911,6
211PAJĄK Michal 2510RADOSTOWICEM-3080M 19900:49:3601:12:4301:48:47.50+00:46:205:0911,6
212ŚLUSARCZYK Gucio Andrzej 2720DJ GUCIO SHOW MUST GO ONPRUSZCZ GDAŃSKIM-5026M 20000:45:5401:08:3601:48:49.40+00:46:225:0911,6
212TREFON Iwona 2636ROGOŹNIKK-407K 1300:48:5601:12:1401:48:49.40+00:46:225:0911,6
214ZIÓŁKOWSKI Grzegorz 2387GLIWICEM-5027M 20100:48:1601:11:0301:49:05.00+00:46:385:1011,6
215PINKAWA Grzegorz 2324GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM-4080M 20200:51:1401:13:5001:49:18.50+00:46:515:1011,6
216HOBZDA Piotr 2167#MYJUZSWOJEZROBILIBYTOMM-4081M 20300:48:0801:10:5501:49:20.85+00:46:535:1011,6
217KOŁODZIEJSKI Emil 2039BOJKÓW BIEGAGLIWICEM-3081M 20400:47:2401:10:4101:49:22.55+00:46:555:1011,6
218LAMCZYK Piotr 2312PYSKOWICEM-3082M 20500:49:4201:12:1801:49:23.15+00:46:565:1111,6
219TYSZKIEWICZ Cuma 2219GLIWICEM-4082M 20600:50:5901:13:1501:49:29.95+00:47:025:1111,6
220CETERA Łukasz 2240#HUTATEAMGLIWICEM-3083M 20700:48:0501:11:2801:49:30.25+00:47:035:1111,6
221NIESLER Michał 2215NTEAMGLIWICEM-3084M 20800:46:4401:10:0701:49:33.90+00:47:065:1111,6
222KWIATKOWSKI Grzegorz 2753ŻERNICAM-5028M 20900:47:3301:11:1701:49:39.65+00:47:125:1111,5
223PICZ Michał 2043POMPEJANKA TEAMGLIWICEM-3085M 21000:52:2301:15:0601:49:45.35+00:47:185:1211,5
224WYWIAŁ Łukasz 2548SAINT-GOBAIN SQUADWOJKOWICEM-3086M 21100:49:2301:12:2001:49:47.85+00:47:205:1211,5
225SZAROWICZ Sebastian 2611ZABRZEM-4083M 21200:47:1901:10:3201:49:49.55+00:47:225:1211,5
226BUJAK Magdalena 2646NIGHT RUNNERS PYSKOWICETARNOWSKIE GÓRYK-305K 1400:48:5801:12:1101:49:58.65+00:47:315:1211,5
227RAWŁUSZEWICZ Waldemar 2584ZABRZEM-5029M 21300:47:3701:10:2001:49:59.00+00:47:325:1211,5
228ŻÓŁTOWSKI Michał 2514GLIWICEM-3087M 21400:50:0501:12:1301:50:05.80+00:47:385:1311,5
229DUDA Jacek 2434SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-5030M 21500:49:5301:12:5101:50:05.85+00:47:385:1311,5
230MATEŃCZUK Lesław 2702RACIBÓRZM-3088M 21600:50:5901:13:1801:50:08.60+00:47:415:1311,5
231WILK Mirosław 2437ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4084M 21700:47:3501:10:3301:50:16.30+00:47:495:1311,5
232RODAK Karolina 2244RYBNIKK-306K 1500:50:0501:13:1801:50:21.05+00:47:545:1311,5
233KARWOT Piotr 2191TEAM REDYNACZERWIONKA-LESZCZYNYM-3089M 21800:48:2801:11:4401:50:24.25+00:47:575:1311,5
234CHWASTYK Łukasz 2220LEGNICA TEAMLEGNICAM-3090M 21900:50:3001:13:0901:50:24.75+00:47:575:1311,5
235MALOTTA Konrad 2195SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3091M 22000:51:1701:14:2401:50:27.85+00:48:005:1411,5
236STAWARCZYK Krystian 2482STELLANTIS ACTIVE TEAMRYBNIKM-4085M 22100:51:2201:14:2801:50:33.35+00:48:065:1411,5
237KAMIŃSKI Jacek 2631GOMOLA PACK-CENTERGLIWICEM-4086M 22200:48:1201:12:1301:50:39.30+00:48:125:1411,4
238SKOTNICKI Paweł 2001GLIWICEM-3092M 22300:49:4201:12:5101:50:46.40+00:48:195:1411,4
239SZYMSKI Tomasz 2153BYTOMM-4087M 22400:49:2301:12:4401:50:46.50+00:48:195:1411,4
240GIBEK Marcin 2305KRUCA_FUKS_KAJ_TA_METASTANOWICEM-3093M 22500:50:1501:13:2401:50:48.95+00:48:215:1511,4
241ODZIOMEK Sebastian 2425RUDA ŚLĄSKAM-4088M 22600:49:5501:12:5001:50:53.70+00:48:265:1511,4
242STALICA Wojciech 2253IZO ERGCZĘSTOCHOWAM-5031M 22700:49:1101:12:2601:50:54.20+00:48:275:1511,4
243PIEKARSKI Wiktor 2519140MINUT.PLDOMASZCZYNM-3094M 22800:50:0001:13:0601:50:57.85+00:48:305:1511,4
244ROMANOWSKI Krzysztof 2467PKO BANK POLSKITYCHYM-4089M 22900:50:3101:13:2301:50:58.55+00:48:315:1511,4
245STACHA Paweł 2396SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4090M 23000:49:4901:13:1701:51:15.90+00:48:485:1611,4
246KWIECIŃSKI Damian 2790BYTOMM-4091M 23100:50:5701:13:5301:51:21.80+00:48:545:1611,4
247TOMASZEWSKI Łukasz 2468KOZŁÓWM-3095M 23200:49:2501:13:0201:51:22.00+00:48:555:1611,4
248ŚWIĘTEK Jacek 2170OPOLEM-4092M 23300:49:3901:12:4901:51:32.40+00:49:055:1711,4
249SPYRA Kamil 21584K P. K. S. SPYROWKASZYMOCICEM-3096M 23400:50:0701:13:4401:51:38.95+00:49:115:1711,3
250KOCHMAN Dawid 2817BESTWINAM-4093M 23500:50:4301:14:0401:51:43.55+00:49:165:1711,3
251SOWKA Sebastian 2559PIEKARY ŚLĄSKIEM-2013M 23600:50:2301:14:3001:51:46.15+00:49:195:1711,3
252HORNIK Mira 2106KATOWICEK-502K 1600:50:4601:14:0601:51:50.60+00:49:235:1811,3
253GIGON Krzysztof 2555CZYSTY CIULGLIWICEM-4094M 23700:49:3201:13:0501:51:54.80+00:49:275:1811,3
254PŁONKA Krzysztof 2765TEAM DKMSJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5032M 23800:47:4801:10:4601:51:54.85+00:49:275:1811,3
255FLOREK Piotr 2131RYBNIKM-3097M 23900:48:5801:12:3101:52:00.10+00:49:335:1811,3
256WOJEWÓDKA Grzegorz 2388BRYGADA RR (RAZEM RAŹNIEJ)ŁAZISKA GÓRNEM-4095M 24000:49:4401:13:1701:52:00.55+00:49:335:1811,3
257POGORZAŁEK Mateusz 2513GLIWICEM-3098M 24100:51:5401:15:2501:52:02.15+00:49:355:1811,3
258CIEPLIK Grzegorz 2263GLIWICEM-3099M 24200:51:0601:14:0701:52:12.90+00:49:455:1911,3
259SPENDE Tomasz 2811PRZEZCHLEBIEM-4096M 24300:48:4001:11:5801:52:16.60+00:49:495:1911,3
260MACYSZYN Waldemar 2518GLIWICEGLIWICEM-602M 24400:50:4101:14:2801:52:17.05+00:49:505:1911,3
261KRAJEWSKI Radosław 2218GLIWICEM-30100M 24500:51:2101:14:3401:52:18.20+00:49:515:1911,3
262PURCZYŃSKI Jan 2404RYBNIKM-5033M 24600:52:3001:16:0901:52:19.30+00:49:525:1911,3
263GĘBCZYŃSKI Oliwier 2259G-TEAMGLIWICEM-2014M 24700:51:5901:15:2901:52:22.85+00:49:555:1911,3
264LEDWOŃ Aneta 2113NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK-408K 1700:51:1701:15:1401:52:24.95+00:49:575:1911,3
265PLEWA Remigiusz 2262GOSTYŃM-4097M 24800:53:3201:16:4501:52:25.90+00:49:585:1911,3
266JAWOREK Jacek 2144SPRYTNA BANIA SPONTAN TEAM / JBC365ZABRZEM-30101M 24900:54:0101:17:0901:52:26.15+00:49:595:1911,3
267CZYZ Wojciech 2331GLIWICEM-4098M 25000:48:5601:12:3801:52:28.45+00:50:015:1911,3
268SEROCKI Michał 2199GLIWICEM-30102M 25100:51:4001:15:2101:52:29.70+00:50:025:1911,3
269GAŁECZKA Paweł 2695HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-4099M 25200:50:0501:14:0501:52:29.95+00:50:025:1911,3
270MARKOWICZ Mateusz 2471BOJKÓW BIEGAGLIWICEM-30103M 25300:52:3801:17:1601:52:30.15+00:50:035:1911,3
271BUDNY Kamil 2355STRZELINM-30104M 25400:52:0701:15:2601:52:30.40+00:50:035:1911,3
272PRADELA Mariusz 2092DHL RUN CLUBZABRZEM-40100M 25500:51:0101:14:3901:52:48.35+00:50:215:2011,2
273KOŁODZIEJCZYK Bartek 2804WIERZBICAM-40101M 25600:53:1901:16:4301:52:49.35+00:50:225:2011,2
274SMOLEC Wojciech 2681ANDRYCHÓWM-2015M 25700:49:5601:13:5501:53:03.45+00:50:365:2111,2
275BESALA Bogdan 2830KATOWICEM-603M 25800:52:3701:16:0901:53:03.95+00:50:365:2111,2
276CHWAŁEK Piotr 2683ZABIEGANI W KIELCACHKIELCEM-5034M 25900:51:4701:15:3701:53:05.70+00:50:385:2111,2
277ZAJDEL Dariusz 2067ZAWADZKIE BIEGNIEZAWADZKIEM-604M 26001:16:4601:53:07.00+00:50:405:2111,2
278TRĄBAŁA Adam 2545MYSŁOWICEM-40102M 26100:50:5601:15:2101:53:15.30+00:50:485:2211,2
279NIKODON Paweł 2046NIKODON DREAM TEAMGLIWICEM-40103M 26200:49:0201:12:5201:53:15.85+00:50:485:2211,2
280DOMAŃSKI Marcin 2038RUNNINGFISH74GLIWICEM-40104M 26300:52:3101:16:0601:53:20.00+00:50:535:2211,2
281BODYCH Maciej 2667ZĄBKIM-40105M 26400:51:1401:15:0601:53:24.25+00:50:575:2211,2
282HELLWIG Adam 2658MYSŁOWICEM-40106M 26500:51:4001:15:1001:53:25.30+00:50:585:2211,2
283NIEWIADOMSKI Marek 2511CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-30105M 26600:50:0401:13:4801:53:27.20+00:51:005:2211,2
284JERUSZKA Paweł 2325CZĘSTOCHOWAM-40107M 26700:50:3101:14:0401:53:28.30+00:51:015:2211,2
285PRZYŁĘCKA-HUSSAR Agnieszka 2775BDB TEAMKATOWICEK-307K 1800:50:4301:14:4701:53:30.60+00:51:035:2211,2
286ŻMIJEWSKI Dariusz 2221EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEM-5035M 26800:50:2701:13:5001:53:36.80+00:51:095:2311,1
287SEMIK Jakub 2157GLIWICEM-30106M 26900:52:2401:16:3401:53:37.70+00:51:105:2311,1
288BROZYNA Magdalena 2784CO JA TU ROBIE?GLIWICEK-308K 1900:52:4701:15:5801:53:39.10+00:51:125:2311,1
289GMEREK Piotr 2617GLIWICEM-30107M 27000:48:3401:12:2401:53:40.25+00:51:135:2311,1
290ANTOSZ Wojciech 2716MIZERÓWM-30108M 27100:52:2701:15:5701:53:40.60+00:51:135:2311,1
291CZORNYJ Mateusz 2557LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM-30109M 27200:52:1101:16:1401:53:43.90+00:51:165:2311,1
292FAŁEK Krzysztof 2573ŁAMIGNATYMIKOŁÓWM-40108M 27300:51:2301:15:1001:53:50.85+00:51:235:2311,1
293ZAMORA Marek 2052PIEKARY ŚL.M-5036M 27400:52:5601:16:5901:53:52.55+00:51:255:2311,1
294CZERWONKO Jakub 2627#MYJUZSWOJEZROBILIBYTOMM-40109M 27500:52:3101:16:4401:53:52.65+00:51:255:2311,1
295POGORZELSKI Kamil 2117BIAŁYSTOKM-2016M 27600:52:3501:16:4501:53:53.40+00:51:265:2311,1
296WEGNER Tomasz 2786LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM-40110M 27700:50:0401:13:3501:53:54.10+00:51:275:2311,1
296LIBISZ Marcin 2591RADZIONKOWM-30110M 27800:51:0801:14:4801:53:54.10+00:51:275:2311,1
298NIGRINI Beata 2210GLIWICEK-409K 2000:52:4201:16:5101:53:57.95+00:51:305:2411,1
299RÓŻAŃSKI Tomasz 2378GLIWICEM-40111M 27900:50:4001:14:1601:54:01.15+00:51:345:2411,1
300FRĄC Dariusz 2476BANDA Z POŁUDNIAGLIWICEM-40112M 28000:50:0901:13:3301:54:01.45+00:51:345:2411,1
301IMIOŁCZYK Tomasz 2524KOMANDOSBYTOMM-40113M 28100:52:4401:16:4301:54:02.95+00:51:355:2411,1
302MANDOK Bogdan 2422SOŚNICOWICEM-40114M 28200:49:1101:13:4201:54:09.40+00:51:425:2411,1
303KOŁODZIEJ Dariusz 2805W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM-40115M 28300:52:4201:16:4501:54:17.10+00:51:505:2411,1
304WAWRZAK Ryszard 2612RYSZARD RUN- PACEMAKERGLIWICEM-40116M 28400:52:4201:16:4601:54:17.25+00:51:505:2411,1
305GOLA Daniel 2729DO GÓRY NOGAMIGLIWICEM-30111M 28500:49:3801:13:4401:54:18.00+00:51:515:2511,1
306RACZEK Wojciech 2441CHEŁMEKM-40117M 28600:49:2601:13:4101:54:19.50+00:51:525:2511,1
307DOBOSZ Krzysztof 2119AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-5037M 28700:51:1401:14:2101:54:25.00+00:51:585:2511,1
308RYSZCZYK Adam 2430RUN2BFREERYBNIKM-40118M 28800:54:0201:18:2001:54:26.65+00:51:595:2511,1
309ORZECHOWSKI Marek 2003GLIWICEM-30112M 28900:51:4101:14:5801:54:29.75+00:52:025:2511,1
310WARDEJN Sonia 2678STG GLIWICEGLIWICEK-202K 2100:52:1501:16:3101:54:33.55+00:52:065:2511,1
311SZTELIGA Tomasz 2656WOJKOWICEM-5038M 29000:51:4401:15:5801:54:38.00+00:52:115:2511,0
312LISEWSKI Bartłomiej 2382...GLIWICEM-40119M 29100:52:3401:16:3801:54:45.25+00:52:185:2611,0
313ZIELONKA Tomasz 2615DESIGNBAYGLIWICEM-2017M 29200:52:1201:16:3701:54:46.75+00:52:195:2611,0
314MADEJ Marek 2384KĘCKIE HARPAGANYHECZNAROWICEM-30113M 29300:53:1101:17:2101:54:56.50+00:52:295:2611,0
315SCHAB Bartłomiej 2185GLIWICEM-30114M 29400:51:0301:15:3201:54:59.05+00:52:325:2611,0
316BABIS Izabela 2807DEVINITIWROCŁAWK-309K 2200:53:1501:17:2301:54:59.25+00:52:325:2611,0
317MACHATA Jacek 2797WROCŁAWM-40120M 29500:53:1701:17:2401:55:01.40+00:52:345:2711,0
318SZYDŁOWSKI Waldemar 2212BIEGNĘ BYLE DOBIECTYCHYM-40121M 29600:50:1801:14:0401:55:04.60+00:52:375:2711,0
319CZAJKA Roman 2264POLISH RUNNERS SQUADGLIWICEM-40122M 29700:52:1701:16:4201:55:10.90+00:52:435:2711,0
320GRACH Aleksandra 2066PYSKOWICEK-4010K 2300:51:5601:16:3201:55:17.60+00:52:505:2711,0
321GOLA Karolina 2020GLIWICEK-3010K 2400:52:0801:16:0801:55:19.70+00:52:525:2711,0
322BARTOSZEWSKI Dariusz 2774SCHUMACHERMALCZYCEM-30115M 29800:49:1301:13:4901:55:21.60+00:52:545:2811,0
323CIELOCH Tomasz 2832PLESZEWM-2018M 29900:41:4701:06:0001:55:22.15+00:52:555:2811,0
324IGNACY Denis 2287REŃSKA WIEŚM-30116M 30000:52:4301:16:4801:55:33.80+00:53:065:2811,0
325MAŃKA Marcin 2013GLIWICEM-30117M 30100:52:1801:16:4001:55:35.05+00:53:085:2811,0
326SZCZYRBA Marcin 2632ŁAZISKA GÓRNEM-40123M 30200:50:4501:15:1201:55:36.90+00:53:095:2811,0
327STASICZEK Stanisław 2698PSZCZYNĄM-40124M 30300:50:5801:15:2901:55:38.05+00:53:115:2810,9
328WOJEWÓDKA Zofia 2389BRYGADA RR (RAZEM RAŹNIEJ)ŁAZISKA GÓRNEK-3011K 2500:51:3801:16:5101:55:41.05+00:53:145:2810,9
329GRYGIEREK Jarosław 2227BIELSKO BIAŁAM-40125M 30400:53:1701:17:2101:55:44.10+00:53:175:2910,9
330ZIELONKA Jacek 2618PSOFIXZABRZEM-40126M 30500:54:3901:18:2801:55:48.75+00:53:215:2910,9
331SKIBA Łukasz 2443EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM-40127M 30600:52:0101:16:1101:55:59.45+00:53:325:2910,9
332CHRÓSZCZ Klaudia 2570CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ-LOTEJ Z NAMIBIERUŃK-3012K 2600:51:3401:16:0601:56:02.80+00:53:355:2910,9
333PLUSZKE Paweł 2605KATOWICEM-30118M 30700:49:1901:12:1101:56:03.85+00:53:365:3010,9
334WRÓBLEWSKI Mateusz 2691GLIWICEM-30119M 30800:52:2701:19:0501:56:06.10+00:53:395:3010,9
335IGNACZAK Robert 2498GLIWICEM-40128M 30900:51:0801:15:3501:56:08.00+00:53:415:3010,9
336BIEGALSKI Piotr 2823GLIWICEM-30120M 31000:52:0801:16:1001:56:09.55+00:53:425:3010,9
337BANASIK Dawid 2814CHRZANÓWM-2019M 31100:52:4301:16:5401:56:14.65+00:53:475:3010,9
338GORAUS Karol 2576TSH TEAMGLIWICEM-30121M 31200:52:3901:16:5501:56:16.50+00:53:495:3010,9
339ZALESKI Arkadiusz 2082GLIWICEM-5039M 31300:52:1001:16:4401:56:25.95+00:53:585:3110,9
340ŁĄCZKOWSKI Dawid 2291ALURON CMC WARTA ZAWIERCIEZAWIERCIEM-40129M 31400:52:3401:16:4501:56:30.65+00:54:035:3110,9
341SZWAJNOCH Piotr 2809WIELOWIEŚM-40130M 31500:53:0201:17:0501:56:33.80+00:54:065:3110,9
342DOBOSZ Daniel 2676MOCNA EKIPAGLIWICEM-40131M 31600:51:1301:16:2601:56:49.60+00:54:225:3210,8
343RYZIŃSKA Aneta 2174GLIWICEK-4011K 2700:51:5601:17:0201:56:51.65+00:54:245:3210,8
344SMUDA Andrzej 2123AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-40132M 31700:50:1601:14:3801:56:53.45+00:54:265:3210,8
345TOMALA Adam 2710TYCHYM-30122M 31800:50:5501:15:5401:56:54.15+00:54:275:3210,8
346LUDWIG Dawid 2733GLIWICEM-30123M 31900:54:4201:19:1501:56:56.40+00:54:295:3210,8
347SZOŁTYSIK Bartosz 2489LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM-40133M 32000:53:2801:17:3201:56:58.60+00:54:315:3210,8
348ORLIK Jerzy 2116GLIWICEM-605M 32100:53:5401:18:2301:57:06.65+00:54:395:3210,8
349BANASZAK Marcin 2592GLIWICEM-40134M 32200:53:5101:18:2301:57:09.50+00:54:425:3310,8
350GRONDYS Andrzej 2007ZATYRANI GRATISOWNIA.PL GMINA PILCHOWICEŻERNICAM-40135M 32300:50:4301:15:1001:57:13.50+00:54:465:3310,8
351ŁYCZBA Bogusław 2731CZĘSTOCHOWAM-606M 32400:52:3801:17:4101:57:16.80+00:54:495:3310,8
352NIESZWIC Terencjusz 2794DZIAŁAMY SOBIEGLIWICEM-2020M 32500:49:3001:12:4401:57:19.15+00:54:525:3310,8
353SEREDA Maciej 2565PRZEWORSKM-2021M 32600:53:4701:18:3501:57:22.50+00:54:555:3310,8
354ZAWISZA Michał 2831GLIWICEM-30124M 32700:56:0001:19:5801:57:25.20+00:54:585:3310,8
355ZGRZENDEK Maciej 2411INGZABRZEM-30125M 32800:52:2401:17:0101:57:32.20+00:55:055:3410,8
356SOWIŃSKI Krzysztof 2247BDB TEAMKATOWICEM-30126M 32900:50:2101:13:3401:57:33.90+00:55:065:3410,8
357ANDRZEJEWSKI Martin 2730ZABRZEM-30127M 33000:55:5701:21:3001:57:34.05+00:55:075:3410,8
358POKS Paweł 2257TYCHYM-2022M 33100:55:4301:20:1501:57:34.90+00:55:075:3410,8
359MICHALIK Piotr 2829HDCGLIWICEM-40136M 33200:52:2401:17:2901:57:38.15+00:55:115:3410,8
360PASTERNAK Zbigniew 2315STELLANTIS ACTIVE TEAMGLIWICEM-5040M 33300:53:2301:17:4701:57:41.55+00:55:145:3410,8
361POPIEL-KRUK Aleksandra 2844GLIWICEK-4012K 2800:55:3101:20:0901:57:46.05+00:55:195:3410,8
362CYGAN Tomasz 2140GLIWICEM-40137M 33400:52:1301:16:4001:57:46.80+00:55:195:3410,8
363POŁAP Mariusz 2727NGK RUNNING TEAMZABRZEM-40138M 33500:49:5801:16:0501:57:47.65+00:55:205:3410,7
364PETRYNA Bartosz 2318FLUORRYBNIKM-40139M 33600:49:3801:13:2101:57:49.75+00:55:225:3510,7
365PIETRUCZUK Armin 2741ZABRZEM-2023M 33700:48:3001:14:4501:57:59.70+00:55:325:3510,7
366DUSIŃSKA Justyna 2634GLIWICEK-4013K 2900:51:5901:17:3501:58:14.20+00:55:475:3610,7
367KOMÓR Kinga 2682BYTOMK-203K 3000:52:1701:16:3601:58:15.25+00:55:485:3610,7
368PRZESTALSKI Marian 2847REAL ZALESIEWROCŁAWM-30128M 33800:51:2201:16:5001:58:19.60+00:55:525:3610,7
369KOWALCZYK Kasia 2077POZNAŃK-3013K 3100:52:4101:18:0401:58:27.20+00:56:005:3610,7
370BEDNAREK Krzysztof 2732ŚWIĘTOCHŁOWICEM-30129M 33900:53:1901:18:1901:58:27.65+00:56:005:3610,7
371KOWALCZYK Jordan 2088ZABRZEM-30130M 34000:52:4001:18:0401:58:28.70+00:56:015:3610,7
372NEJMAN Mateusz 2537BYTOMM-30131M 34100:56:2601:21:1101:58:29.50+00:56:025:3610,7
373KOŚCIAŃSKI Oskar 2692GLIWICEM-2024M 34200:53:5501:19:1201:58:33.35+00:56:065:3710,7
374ANIOŁ Bogusław 2427SPRYTNA BANIA SPONTAN TEAMLĘDZINYM-40140M 34300:54:0101:18:4801:58:37.30+00:56:105:3710,7
375ROSADA Zdzisław 2081PORUSZENI - AKTYWNI Z SOŚNICYGLIWICEM-607M 34400:55:2601:19:4101:58:37.35+00:56:105:3710,7
376FLAK Mateusz 2416SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2025M 34501:15:5001:58:41.00+00:56:145:3710,7
377WÓJCIK Tomasz 2773FDG SASMOLNICAM-30132M 34600:52:5601:17:2401:58:41.15+00:56:145:3710,7
378GIERAS Mirosław 2192GLIWICEM-40141M 34700:54:3701:19:4201:58:41.50+00:56:145:3710,7
379SZYMAŃSKI Krzysztof 2147RYBNIKM-30133M 34800:50:0501:14:4001:58:42.05+00:56:155:3710,7
380KULA Radosław 2348HAŻLACHM-40142M 34900:54:0301:19:0201:58:42.80+00:56:155:3710,7
381MOTULEWICZ Jakub 2534KRAKÓWM-2026M 35000:55:0701:20:4001:58:43.35+00:56:165:3710,7
382ZYSK Dariusz 2608KATOWICEM-40143M 35100:52:5101:17:3301:58:49.90+00:56:225:3710,7
383GRABOŚ Karolina 2819KATOWICEK-204K 3200:53:0001:18:0001:58:50.95+00:56:235:3710,7
384MEOSSI Alessandro 2320ZŁOTA MARKAGLIWICEM-2027M 35200:50:4201:16:0001:59:04.15+00:56:375:3810,6
385MAZGAJSKA Monika 2616GLIWICEK-3014K 3300:53:1801:18:4201:59:04.25+00:56:375:3810,6
386UKLEJA Michał 2433ZBROSŁAWICEM-40144M 35300:52:5301:17:3801:59:16.75+00:56:495:3910,6
387MAZGAJSKI Mateusz 2655GLIWICEM-30134M 35400:53:1901:18:4301:59:21.30+00:56:545:3910,6
388SIESZPOWSKI Tomasz 2343KOBYŁKAM-30135M 35500:52:5301:17:5401:59:30.95+00:57:035:3910,6
389PĘDOWSKA Bożena 2391GLIWICEK-503K 3400:55:1301:20:3001:59:31.15+00:57:045:3910,6
390SIDORSKI Robert 2062STELLANTIS ACTIVE TEAMGLIWICEM-40145M 35600:52:5401:17:5501:59:35.30+00:57:085:4010,6
391ĆWIKŁA Michał 2323FLUORGLIWICEM-2028M 35700:52:1701:17:1201:59:40.90+00:57:135:4010,6
392JOP Grzegorz 2764MEDUZYPANIÓWKIM-30136M 35800:52:3001:17:0601:59:41.25+00:57:145:4010,6
393HERBUT Karolina 2810DEVINITIWROCŁAWK-3015K 3500:54:4801:19:4801:59:41.70+00:57:145:4010,6
394KAŁAMARZ Mariusz 2306CROSSFIT SILESIAGLIWICEM-40146M 35900:51:4601:17:4201:59:42.05+00:57:155:4010,6
395MALINOWSKI Adam 2372RYBNIKM-40147M 36000:55:4701:20:5401:59:46.20+00:57:195:4010,6
396KOZIOŁEK Oliver 2283OGIEŃ Z DUPYBLOTNICA STRZELECKAM-2029M 36100:53:0801:17:4701:59:48.05+00:57:215:4010,6
397KOCULA Krzysztof 2079PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEKOBYLICEM-40148M 36200:56:1701:21:0301:59:51.75+00:57:245:4010,6
398SZWEDA Piotr 2270KATOWICEM-30137M 36300:55:2201:20:1701:59:54.30+00:57:275:4010,6
399STRZELCZYK Grażyna 2168GLIWICEK-4014K 3600:53:2901:18:5601:59:59.80+00:57:325:4110,6
400ŁUKOMSKI Tomek 2258GLIWICEM-2030M 36400:56:4101:21:4102:00:00.55+00:57:335:4110,6
401BOCZEK Krzysztof 2178PER ASPERA AD ASTRAWODZISŁAW ŚLĄSKIM-5041M 36500:53:3201:18:3202:00:00.60+00:57:335:4110,6
402WRÓBLEWSKA Ewa 2049GLIWICEK-504K 3700:52:2101:17:4402:00:06.05+00:57:395:4110,5
403SZEWCZYK Łukasz 2726NGK RUNNIG TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-30138M 36600:53:5001:19:1002:00:06.65+00:57:395:4110,5
404MICHALAK Grzegorz 2671TOTALNY AMATORZABRZEM-5042M 36700:54:1601:19:2002:00:07.20+00:57:405:4110,5
405STRZESAK Piotr 2418ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWDOBIEGNIEWM-608M 36800:54:3001:19:3002:00:08.25+00:57:415:4110,5
406CABAJ Paulina 2463DĄBROWA GÓRNICZAK-3016K 3800:53:5301:19:1302:00:09.95+00:57:425:4110,5
407TOKARZ Joanna 2162LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK-3017K 3900:55:1101:20:3902:00:16.25+00:57:495:4110,5
408BORYCZKA Szymon 2771BORUŚTEAMMIEDZYRZECZEM-40149M 36900:53:4401:19:1902:00:18.60+00:57:515:4210,5
409SZOŁTYSEK Denis 2547LEŚNA OSTROPAGLIWICEM-30139M 37000:57:0201:22:3002:00:22.05+00:57:555:4210,5
410MARCINIAK Krzysztof 2156KS PEREŁECZKIRACIBÓRZM-30140M 37100:53:2101:18:0702:00:30.40+00:58:035:4210,5
411WEGNER Agnieszka 2785LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK-4015K 4000:55:2101:20:4902:00:30.70+00:58:035:4210,5
412WÓJCIK Jakub 2560TRIDIVISION TRIATHLON TEAMGLIWICEM-40150M 37200:55:0801:20:2602:00:31.15+00:58:045:4210,5
413PELLE Laszlo 2680DABROWA GORNICZAM-5043M 37300:53:2701:18:2802:00:33.85+00:58:065:4210,5
414KOCUR Robert 2341PROMUS KATOWICETACISZÓWM-5044M 37400:52:4201:18:0802:00:38.90+00:58:115:4310,5
415PÓŁTORAK Kamil 2021GLIWICEM-30141M 37500:55:2201:21:1502:00:48.20+00:58:215:4310,5
416DANISZ Małgorzata 2696HURAGAN LIGOTAMYSŁOWICEK-4016K 4100:54:2701:20:2802:00:50.75+00:58:235:4310,5
417SPIECHOWICZ Andrzej 2620ZABRZEM-30142M 37600:54:2701:19:2102:00:51.55+00:58:245:4310,5
418GANCARCZYK Maciej 2707SZCOMPER GKWBYTOMM-2031M 37700:57:4701:21:3202:00:52.05+00:58:255:4310,5
419ZIMNY Ireneusz 2818EKO-OKNA RUNNERSRYBNIKM-40151M 37800:55:2001:20:3902:00:57.05+00:58:305:4310,5
420KULPIŃSKI Paweł 2614RUDA ŚLĄSKAM-40152M 37900:53:2201:19:4902:00:59.35+00:58:325:4410,5
421CIEŚLIK Maciej 2302KRAKÓWM-40153M 38000:55:3701:20:5802:01:01.25+00:58:345:4410,5
422MICHAŁEK Grzegorz 2588GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEM-5045M 38100:51:5401:17:1402:01:02.35+00:58:355:4410,5
423MAREK Wioletta 2697GLIWICEK-3018K 4200:55:2001:20:5602:01:04.05+00:58:375:4410,5
424GAWLIKOWSKA Agnieszka 2414KATOWICEK-3019K 4300:53:1501:18:5402:01:11.05+00:58:445:4410,4
425HEWIG Marek 2690ING TEAMNOWE CHECHŁOM-40154M 38200:54:1401:19:4302:01:14.45+00:58:475:4410,4
426GĘBCZYŃSKI Paweł 2112GO4ITGLIWICEM-40155M 38300:55:2501:20:4502:01:14.60+00:58:475:4410,4
427GÓRNY Piotr 2083ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMGLIWICEM-5046M 38400:54:1201:19:2302:01:15.75+00:58:485:4410,4
428ERDMANN Robert 2393GLIWICEM-30143M 38500:55:3601:20:5002:01:18.25+00:58:515:4410,4
429GRUCHALSKI Jakub 2505ISTA BIEGAMYCHORZÓWM-30144M 38600:55:3001:20:5902:01:18.55+00:58:515:4410,4
430WARZECHA Mariusz 2329ZEM ŁABĘDY SP. Z 0.0.PYSKOWICEM-40156M 38700:53:3401:18:0802:01:21.70+00:58:545:4510,4
431HAŁUPKA Paweł 2553LEŚNA OSTROPAGLIWICEM-30145M 38800:57:0301:22:3102:01:22.25+00:58:555:4510,4
432LECIEJEWSKI Mateusz 2635WITKOWSKI RUNNING TEAMMÓRKOWOM-30146M 38900:57:0301:22:3102:01:22.35+00:58:555:4510,4
433KWIATKOWSKA Katarzyna 2413INGŻERNICAK-505K 4400:53:5501:20:0202:01:23.90+00:58:565:4510,4
434OSIŃSKI Paweł 2008KS M.E.T.AGLIWICEM-40157M 39000:54:5201:21:2602:01:25.25+00:58:585:4510,4
435ZAPART Marcin 2641PIEKARY SLASKIEM-30147M 39100:55:0001:20:1302:01:28.55+00:59:015:4510,4
436SIKORA Michał 2273GLIWICEM-40158M 39200:52:1301:17:1602:01:31.70+00:59:045:4510,4
437POLKO Adam 2546POGORIA BIEGADĄBROWA GÓRNICZAM-40159M 39300:58:5201:23:4402:01:33.95+00:59:065:4510,4
438WENGLORZ Marcin 2093CIESZYNM-30148M 39400:55:4001:21:1102:01:35.45+00:59:085:4510,4
439KRÓLIKOWSKI Robert 2209RYBNIKM-30149M 39500:49:0901:14:3702:01:41.35+00:59:145:4610,4
440GAWRON Konrad 2598GLIWICEM-2032M 39600:51:4701:16:5702:01:41.80+00:59:145:4610,4
441BOJARSKI Marek 2709WATRAKATOWICEM-30150M 39700:53:2301:19:3202:01:43.60+00:59:165:4610,4
442ŁAKOMSKI Pawel 2281BOJKÓW BIEGAGLIWICEM-40160M 39800:55:1401:19:3902:01:46.95+00:59:195:4610,4
443GRZYWOCZ Tomasz 2451KATOWICEM-2033M 39900:52:2701:17:1602:01:47.35+00:59:205:4610,4
444POLANECKA Malwina 2479GLIWICEK-3020K 4500:55:5601:21:2102:01:50.95+00:59:235:4610,4
445PRZESTALSKI Kornel 2848REAL ZALESIEWROCŁAWM-40161M 40000:54:4101:20:0902:01:55.15+00:59:285:4610,4
446NAWA Waldemar 2017PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLE (KŁODNICA)M-5047M 40100:56:2201:21:4302:01:55.75+00:59:285:4610,4
447WLAZŁOWSKI Rafał 2699TARNOWSKIE GÓRYM-30151M 40200:54:5801:20:2302:02:00.05+00:59:335:4610,4
448HOŁYŃSKA-URBASIK Karolina 2478RUN RYDUŁTOWYRYDUŁTOWYK-3021K 4600:54:1501:19:4502:02:02.95+00:59:355:4710,4
449BUJALSKI Michał 2755GLIWICEM-30152M 40300:55:2901:22:0502:02:09.30+00:59:425:4710,4
450ŻABICKI Mariusz 2623TECHNOMEXGLIWICEM-40162M 40400:55:3901:20:5502:02:12.00+00:59:455:4710,4
451STANISZ Marcin 2484NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM-30153M 40500:56:5301:22:1702:02:14.20+00:59:475:4710,4
452LEJA Bartosz 2516GLIWICEM-30154M 40600:54:2401:20:1402:02:15.60+00:59:485:4710,4
453WARCHOŁ Paweł 2040GLORIA RUNCHRZANÓWM-30155M 40700:56:1101:21:0902:02:20.00+00:59:535:4710,3
454KABAT Radosław 2708INOWROCŁAW BIEGAŁÓDŹM-2034M 40800:55:1201:21:1702:02:29.30+01:00:025:4810,3
455POŻOGA Patryk 2689PSZCZYNAM-2035M 40900:57:0801:22:4902:02:30.90+01:00:035:4810,3
456CADER Wojciech 2812LATAJĄCY KLIMZOWIECCHORZÓWM-5048M 41000:55:4701:21:5002:02:35.45+01:00:085:4810,3
457JANIK Kamil 2580ORNONTOWICEM-30156M 41100:53:5701:20:2002:02:36.35+01:00:095:4810,3
458PIÓRKOWSKI Tomasz 2280GLIWICEM-40163M 41200:55:1601:21:0802:02:40.25+01:00:135:4810,3
459KASZUBSKI Andrzej 2269ZABRZEM-40164M 41300:52:4301:18:4202:02:43.00+01:00:165:4810,3
460CZĄSTKIEWICZ Marcin 2002GLIWICEM-30157M 41400:53:1201:18:1302:02:45.40+01:00:185:4910,3
461UJMA Michał 2060SII RUNNING TEAMGLIWICEM-30158M 41500:56:2401:22:1602:02:48.80+01:00:215:4910,3
461KUBIT Bartłomiej 2738GLIWICEM-30159M 41600:56:2401:22:1602:02:48.80+01:00:215:4910,3
463KOŁODZIEJ Jacek 2319FLUORGLIWICEM-40165M 41700:55:3001:20:5702:02:59.60+01:00:325:4910,3
464GŁADKOWSKA Małgorzata 2229GLIWICEK-3022K 4700:54:4701:20:5702:03:02.95+01:00:355:4910,3
465KRAJEWSKI Michał 2769GLIWICEM-40166M 41800:53:2101:18:3302:03:03.40+01:00:365:4910,3
466BERESKA Bartek 2701GLIWICEM-30160M 41900:55:0101:21:0202:03:05.90+01:00:385:5010,3
467PAWLIK Aneta 2523STG GLIWICEGLIWICEK-3023K 4800:55:1501:21:3202:03:06.95+01:00:395:5010,3
468ZASUN Marcin 2429TARNOWSKIE GORYM-40167M 42000:56:0101:21:4302:03:07.95+01:00:405:5010,3
469COJG Jacek 2757RYDUŁTOWYM-40168M 42100:55:2801:20:2302:03:10.60+01:00:435:5010,3
470COJG Mateusz 2421RYBNIKM-2036M 42200:55:2801:20:2202:03:10.70+01:00:435:5010,3
471OLEŚ-ZDECHLIK Beata 2274MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEK-3024K 4900:53:4701:19:4202:03:11.70+01:00:445:5010,3
472- - 2825GLIWICEK-205K 5000:57:0501:22:4302:03:22.25+01:00:555:5010,3
473WOLIŃSKI Piotr 2074JSBKNURÓWM-40169M 42300:55:3301:21:4202:03:27.40+01:01:005:5110,3
474PAŁUS Bartłomiej 2686GLIWICEM-2037M 42400:56:1601:22:1402:03:29.75+01:01:025:5110,3
475NEUMANN Piotr 2360GLIWICEM-30161M 42500:56:2501:21:5502:03:30.60+01:01:035:5110,3
476BEŁŻEK Bartlomiej 2721KOZYM-30162M 42600:55:2801:20:5802:03:36.20+01:01:095:5110,2
477RYK Łukasz 2793MIKOŁÓWM-40170M 42700:56:0901:22:1102:03:36.50+01:01:095:5110,2
478MĄDRZAK Monika 2838GOŁUCHÓWK-206K 5100:56:2701:22:1302:03:38.90+01:01:115:5110,2
479BĄK-CESARZ Damian 2674GLIWICEM-40171M 42801:00:4001:26:1702:03:39.75+01:01:125:5110,2
480BRZOZOWSKA Katarzyna 2542KNURÓWK-4017K 5200:57:0601:22:5702:03:41.95+01:01:145:5110,2
481BONISCH Szymon 2826WALCEM-30163M 42900:54:0101:19:4102:03:46.20+01:01:195:5110,2
482KACZOR Rafał 2461PKO BANK POLSKISOSNOWIECM-40172M 43000:56:2601:22:0902:03:48.55+01:01:215:5210,2
483BUCZYŃSKI Radosław 2594PACEMAKERGLIWICEM-30164M 43100:56:4201:22:2502:03:54.45+01:01:275:5210,2
484GOMOLA Zbigniew 2578ŁAMIGNATYRUDA ŚLĄSKAM-5049M 43200:58:2001:23:3602:03:55.30+01:01:285:5210,2
485ZARZYCKI Robert 2850GLIWICEM-30165M 43300:50:4301:15:4702:03:59.30+01:01:325:5210,2
486PIŁAT Jarosław 2593PACEMAKERRUDA ŚLĄSKAM-40173M 43400:57:0701:22:5502:04:09.95+01:01:425:5310,2
487STĘPIEŃ Wojciech 2589PACEMAKERGLIWICEM-40174M 43500:56:5301:22:4402:04:12.50+01:01:455:5310,2
488ŚLIWIŃSKA Alicja 2333PYSKOWICEK-4018K 5300:56:1301:22:2502:04:17.50+01:01:505:5310,2
489KRZYSZKOWSKA Agnieszka 2487DRUŻYNA INGGLIWICEK-4019K 5400:54:4801:21:3302:04:20.45+01:01:535:5310,2
490GABOR Robert 2063CHORZÓWM-30166M 43600:55:1101:21:2702:04:20.85+01:01:535:5310,2
491POSMYK Przemysław 2456CZĘSTOCHOWAM-40175M 43700:56:3901:22:4302:04:21.05+01:01:545:5310,2
492ZYGMAŃSKI Piotr 2108GLIWICEM-40176M 43800:54:3101:21:0902:04:25.45+01:01:585:5310,2
493GAJEWSKI Jacek 2530KURCZAK I AGATKAGLIWICEM-5050M 43900:56:5501:23:0802:04:25.60+01:01:585:5310,2
494BUFNAL Krzysztof 2155GLIWICEM-40177M 44000:58:1901:23:5302:04:30.70+01:02:035:5410,2
495PIEKARCZYK Katarzyna 2245ŁAZISKA GÓRNEK-207K 5500:56:3101:22:2202:04:31.85+01:02:045:5410,2
496SZCZEPANIAK Kamil 2206BIEGAJ Z NAMI NA STADIONIE ŚLĄSKIMŚWIĘTOCHŁOWICEM-2038M 44100:52:4701:18:2102:04:34.30+01:02:075:5410,2
497MATULICZ Damian 2486GLIWICEM-40178M 44200:53:0601:19:3802:04:37.65+01:02:105:5410,2
498RAJTOR Klaudiusz 2624GLIWICEM-609M 44300:57:0101:23:0102:04:44.80+01:02:175:5410,1
499MAŁECKI Jacek 2466ŚWIĘTOCHŁOWICEM-5051M 44400:53:3401:20:0302:04:46.40+01:02:195:5410,1
500ROSIŃSKA Katarzyna 2107BANDA Z POŁÓDNIAZABRZEK-4020K 5600:57:2501:23:3202:04:50.20+01:02:235:5410,1
501KACZYŃSKI Marek 2254MOSTOSTAL ZABRZE UNITEDRYBNIKM-30167M 44500:56:3901:22:3902:04:50.30+01:02:235:5410,1
502SKRODZKI Michał 2668REMONDISTARNOWSKIE GÓRYM-30168M 44600:53:0201:18:3302:04:52.45+01:02:255:5510,1
503STANEK Karolina 2047PIŃCZÓWK-3025K 5700:56:3601:22:5702:04:54.75+01:02:275:5510,1
504URBAŃSKI Adam 2512CZARKÓWM-5052M 44700:57:3701:23:2102:05:07.75+01:02:405:5510,1
505MAJEWSKA Gizela 2540NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEK-506K 5800:56:0001:22:3602:05:15.20+01:02:485:5610,1
506POLAK Sylwia 2006GLIWICEK-208K 5900:56:4301:23:0002:05:16.30+01:02:495:5610,1
507KACZYŃSKI Michał 2743RADZIONKÓWM-30169M 44800:55:5701:21:5602:05:27.30+01:03:005:5610,1
508KEMPKIEWICZ Brygida 2613GLIWICEK-4021K 6000:57:0001:23:1702:05:32.75+01:03:055:5610,1
509SROCZYŃSKA Anna 2182GLIWICEK-4022K 6100:57:3801:24:1902:05:33.20+01:03:065:5710,1
510NOWOMIEJSKI Sylwester 2424AMATORJASTRZĘBIE - ZDRÓJM-5053M 44900:55:0901:21:5202:05:40.00+01:03:135:5710,1
511GOŁĘBIOWSKI Kazimierz 2004KEMPER TEAMGLIWICEM-40179M 45000:54:1401:21:3602:05:42.75+01:03:155:5710,1
512MIKOŁAJCZYK Marcin 2507PKO BANK POLSKITYCHYM-40180M 45100:55:5201:22:2102:05:45.05+01:03:185:5710,1
513JACZEWSKI Arkadiusz 2353ZABRZEM-40181M 45200:56:4301:22:4402:05:55.60+01:03:285:5810,1
514BIENIEK Kewin 2301GLIWICEM-2039M 45300:53:5801:20:5402:06:01.95+01:03:345:5810,0
515BRZUSKA Grzegorz 2346OPOLEM-30170M 45400:52:3101:19:0502:06:15.65+01:03:485:5910,0
516TOSZEK Sebastian 2377RYBNIKM-2040M 45500:56:5001:23:0502:06:16.05+01:03:495:5910,0
517KOZIOŁ Piotr 2072CZEKANÓWM-40182M 45600:56:0601:22:0002:06:33.05+01:04:065:5910,0
518MICHALSKI Andrzej 2342RADZYMINM-30171M 45700:57:1801:24:0602:06:35.20+01:04:085:5910,0
519WASIEWICZ Michał 2747CHORZÓWM-30172M 45800:57:1601:23:4202:06:43.70+01:04:166:0010,0
520KOWALCZYK Tomasz 2234AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-40183M 45900:55:3101:21:3102:06:53.00+01:04:266:0010,0
521ŁOBEJKO Adam 2520WROCŁAWM-30173M 46000:55:3001:21:3002:06:59.55+01:04:326:0110,0
522OCHMAN Klaudia 2550TARNOWSKIE GÓRYK-209K 6200:55:3001:21:3002:07:01.55+01:04:346:0110,0
523KOJ Jakub 2752MATYLDA TEAMGLIWICEM-30174M 46100:55:2801:22:0402:07:02.95+01:04:356:0110,0
524KARWOT Leszek 2335RYBNIKM-40184M 46200:57:5501:24:5002:07:06.10+01:04:396:0110,0
525GĄTARSKI Krzysztof 2781RZESZÓWM-30175M 46300:56:5701:22:5402:07:07.25+01:04:406:0110,0
526ANTCZAK Krzysztof 2436BYTOMM-40185M 46400:56:5901:23:4902:07:09.80+01:04:426:0110,0
527FAJKOWSKI Patryk 2327FLUORKATOWICEM-30176M 46500:54:5801:21:4202:07:12.95+01:04:456:0110,0
528WANIEK Zbigniew 2231THE WANIEKSGLIWICEM-40186M 46600:56:3401:22:5002:07:21.35+01:04:546:029,9
529WÓJCIK Rafał 2397GLIWICEM-40187M 46700:56:5401:24:0602:07:24.70+01:04:576:029,9
530DURAK Lukasz 2025GLIWICEM-40188M 46800:56:4501:22:5502:07:35.10+01:05:086:029,9
531KULCZYK Adam 2600SAINT GOBAIN SWISSPACERZABRZEM-40189M 46900:56:2801:22:5302:07:37.40+01:05:106:029,9
532MORAWSKI Szymon 2579ZABRZEM-30177M 47001:24:3402:07:38.40+01:05:116:029,9
533NOWICKA Karolina 2328FLUORGLIWICEK-3026K 6300:57:0401:23:1002:07:40.65+01:05:136:039,9
534MATUSZNY Barbara 2097GLIWICEK-507K 6400:54:2601:21:5002:07:41.60+01:05:146:039,9
535KUZMYNSKA Kate 2321ZŁOTA MARKAGLIWICEK-3027K 6500:56:4901:23:1102:07:46.05+01:05:196:039,9
536SZWARCZYŃSKI Jakub 2561GLIWICEM-30178M 47100:57:2501:23:5502:07:51.85+01:05:246:039,9
537GOŁKOWSKI Radosław 2780ZAWIERCIEM-30179M 47200:56:1401:23:4002:08:05.05+01:05:386:049,9
538KOWALEWSKI Krzysztof 2184WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEM-30180M 47300:54:1401:21:3802:08:26.00+01:05:596:059,9
539BUKOWSKA Magdalena 2091GLIWICEK-3028K 6601:00:0701:26:5402:08:28.80+01:06:016:059,9
540ŚRUTWA Zbigniew 2090KATOWICEM-5054M 47400:57:5201:24:2302:08:43.30+01:06:166:069,8
541LACHOWICZ Izabela 2568RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK-3029K 6700:56:2201:23:5502:08:52.65+01:06:256:069,8
542GABRUŚ Iwona 2386RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMCZERWIONKAK-508K 6800:56:2301:23:5502:08:53.25+01:06:266:069,8
543MICHOŃ Maciej 2664-GLIWICEM-2041M 47500:58:1001:24:3202:08:56.85+01:06:296:069,8
544GRUSZCZYŃSKI Bogusław 2256GLIWICEM-6010M 47600:57:2301:23:5302:09:00.35+01:06:336:069,8
545MALINIECKI Daniel 2688NIE LUBIĘ BIEGAĆBYTOMM-5055M 47700:59:1301:26:4202:09:14.20+01:06:476:079,8
546CIMPRICHOVÁ Jana 2459ŠENOVŠENOVK-4023K 6900:57:0901:24:1102:09:15.00+01:06:486:079,8
547BOHN Mariusz 2506PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEM-5056M 47800:55:0001:21:4802:09:31.80+01:07:046:089,8
548BĄK Katarzyna 2779CZESTOCHOWAK-4024K 7000:57:3101:24:1502:09:49.55+01:07:226:099,8
549GÓRECKI Janusz 2109GLIWICEM-5057M 47900:56:5301:24:2402:09:59.75+01:07:326:099,7
550MRZYGŁÓD Robert 2057KATOWICEM-30181M 48000:57:2201:24:2202:10:07.40+01:07:406:109,7
551SZUBA Czesław 2628RYBNIKM-6011M 48100:58:5901:26:3502:10:07.80+01:07:406:109,7
552KOWALIK Karolina 2403PANIÓWKIK-3030K 7100:57:2701:24:3202:10:10.25+01:07:436:109,7
553TOMSIA Łukasz 2679OLKUSZM-40190M 48200:57:2701:24:3302:10:11.10+01:07:446:109,7
554PIEKARCZYK Dawid 2125DĄBROWA GÓRNICZAM-30182M 48300:55:3901:22:3602:10:12.25+01:07:456:109,7
555STAWSKA Joanna 2265BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK-509K 7200:59:2901:26:5902:10:15.35+01:07:486:109,7
556SOKOŁOWSKI Krzysztof 2138ZABRZEM-30183M 48400:56:5801:22:5102:10:15.40+01:07:486:109,7
557KLIKS Kazimierz 2189ZABRZEM-6012M 48500:56:4001:24:4402:10:38.05+01:08:116:119,7
558SKĘCZEK Arkadiusz 2061POWOLI DO CELUGILOWICEM-40191M 48600:56:1901:24:3902:10:41.70+01:08:146:119,7
559MICHALSKI Marek 2261GLIWICEM-40192M 48700:56:2101:24:4002:10:42.80+01:08:156:119,7
560PALIK Jakub 2359RUDA ŚLĄSKAM-30184M 48800:58:2301:25:2302:10:49.80+01:08:226:119,7
561MYRCIK Bernard 2186TARNOWSKIE GÓRYM-5058M 48900:56:0101:23:5602:10:51.00+01:08:246:129,7
562WAŻNY Wojciech 2412ING TEAMTARNOWSKIE GÓRYM-40193M 49000:57:5201:25:3402:10:54.10+01:08:276:129,7
563FLISIAK Jakub 2533PKO BANK POLSKITYCHYM-30185M 49100:55:5401:24:4002:10:59.40+01:08:326:129,7
564SOBANIA Rafał 2508TWORÓGM-40194M 49200:55:4701:22:5902:11:10.00+01:08:436:129,7
565WILCZEK Małgorzata 2279GLIWICEK-3031K 7301:00:4001:28:0502:11:10.75+01:08:436:129,7
566SZYMAŃSKA Magdalena 2791MIRAZ RAZE TEAMRUDA ŚLĄSKAK-3032K 7400:59:3501:27:3302:11:14.50+01:08:476:139,6
567URBAN-MISZTALSKA Aleksandra 2037SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄCZELADŹK-4025K 7500:56:1001:23:4902:11:26.20+01:08:596:139,6
568KULCZYK Anna 2480ZABRZEK-4026K 7600:58:0201:25:3702:11:28.30+01:09:016:139,6
569LEPIARCZYK Anna 2275MOSTOSTAL ZABRZE UNITEDGLIWICEK-3033K 7700:57:4901:24:3402:11:33.00+01:09:066:149,6
570PIKOŃ Krzysztof 2821GLIWICEM-5059M 49300:52:5001:18:5502:11:43.50+01:09:166:149,6
571POMORSKI Przemysław 2260GLIWICEM-40195M 49401:00:5501:26:3702:11:45.40+01:09:186:149,6
572WOJTOWICZ Karolina 2419MADIZAR SISTERSGLIWICEK-4027K 7800:57:2701:25:2202:11:46.40+01:09:196:149,6
573CIEŚLA Arkadiusz 2722BIEGAMY Z SERCEMKATOWICEM-40196M 49500:56:5501:24:0502:11:46.60+01:09:196:149,6
574LENCZYK Mariusz 2749GLIWICEM-2042M 49600:55:2201:23:1402:11:58.50+01:09:316:159,6
575GAWEŁ Artur 2501LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM-30186M 49700:56:3001:23:1902:11:59.90+01:09:326:159,6
576SKOWROŃSKI Michał 2330AKADEMICKI KLUB TURYSTYCZNY WATRAKATOWICEM-2043M 49800:58:3501:25:5302:12:02.15+01:09:356:159,6
577PODOLAK Alfred 2290PYSKOWICEM-6013M 49901:00:1301:28:2202:12:04.20+01:09:376:159,6
578WOJTUKIEWICZ Kamila 2135GLIWICEK-3034K 7901:01:3501:29:1902:12:09.20+01:09:426:159,6
579JANIEC Witold 2522ZWONOWICEM-5060M 50000:54:1601:23:2602:12:17.90+01:09:506:169,6
580DITTMANN Robert 2122CHORZÓWM-2044M 50100:59:4201:28:3602:12:20.90+01:09:536:169,6
581CHOJKOWSKI Michał 2249MYSŁOWICEM-40197M 50200:59:2601:27:1202:12:25.15+01:09:586:169,6
582PODOLSKI Bartłomiej 2364SPARTAN TEAMTARNOWSKIE GÓRYM-40198M 50300:56:4801:25:4102:12:41.75+01:10:146:179,5
583WANIEK Sara 2756TARNOWSKIE GÓRYK-3035K 8000:59:3901:28:1202:12:45.20+01:10:186:179,5
584BIERNAT Tomisław 2449TS RUNNERSCHORZÓWM-2045M 50400:58:2501:25:3602:12:48.85+01:10:216:179,5
585KOBA STASIAK Urszula 2490LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK-3036K 8100:58:3501:26:4902:13:12.15+01:10:456:189,5
586PRACKA Danuta 2159MIASTECZKO ŚLĄSKIEK-3037K 8200:56:4501:25:1702:13:16.35+01:10:496:189,5
587GUMUŁKA Joanna 2491LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK-3038K 8300:56:2701:23:1602:13:16.80+01:10:496:189,5
588JOCHER Marcin 2187PRUDNIKM-30187M 50501:02:2301:30:4702:13:27.00+01:11:006:199,5
589WOJTKOWIAK Piotr 2566OPOLEM-40199M 50600:58:3201:26:0002:13:30.10+01:11:036:199,5
590PEPLIŃSKI Jakub 2474KB ORŁY Z KNUROWAKNURÓWM-30188M 50701:01:4801:29:3302:13:31.30+01:11:046:199,5
591PAWŁUSZEK Agnieszka 2285TUR-BORÓWKAKNURÓWK-4028K 8400:59:2701:28:3302:13:37.05+01:11:106:199,5
592KOZAK Jakub 2509WARSZAWAM-40200M 50801:02:1201:30:2102:13:42.45+01:11:156:209,5
593KOWALCZYK Anna 2296ZABRZEK-4029K 8501:02:2901:30:1202:13:45.20+01:11:186:209,5
594BUSZKA Tomasz 2094KATOWICEM-5061M 50900:59:3601:26:4202:13:52.50+01:11:256:209,5
595KOSNO Łukasz 2026GLIWICEM-30189M 51000:59:1401:26:4902:13:54.80+01:11:276:209,5
596NIEMIEC Sławek 2102INTERGRAFIK.PLGLIWICEM-40201M 51100:55:5601:23:2602:14:03.15+01:11:366:219,4
597CZERNEK Marek 2444BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEM-5062M 51200:56:5101:23:5902:14:03.40+01:11:366:219,4
598FRUK Kamil 2089TEAMPIEROŻKIGLIWICE, POW. GLIWICM-30190M 51301:03:0001:30:4302:14:14.05+01:11:476:219,4
599FRUK Natalia 2012NAJKI POLONIA BYTOMGLIWICEK-3039K 8601:03:0101:30:4502:14:15.50+01:11:486:219,4
600JESIONOWSKI Marcin 2222WARSZAWAM-40202M 51401:02:2901:30:1002:14:24.50+01:11:576:229,4
601KIERA Szymon 2398TS RUNNERSCHORZÓWM-40203M 51500:58:0701:26:2302:14:26.70+01:11:596:229,4
602ŁAZOWSKI Mariusz 2408SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-40204M 51600:59:1701:27:5602:14:37.15+01:12:106:229,4
603PODSTUFKA Szymon 2345GLIWICEM-30191M 51700:57:1701:24:2302:14:38.35+01:12:116:229,4
604KREMPA Sławomir 2834BYTOMM-30192M 51800:55:5701:24:2402:14:41.85+01:12:146:229,4
605ZŁOTOŚ Mariusz 2316BIEG Z CHRYSTUSEM!ŚWIĘTOCHŁOWICEM-5063M 51901:02:2301:30:5802:14:51.75+01:12:246:239,4
606STACHOWSKI Grzegorz 2835ATOMOWY TEAM GOŁUCHÓWGOŁUCHÓWM-2046M 52000:56:2701:24:2302:14:55.10+01:12:286:239,4
607GRZYWOCZ Daniel 2376KATOWICEM-2047M 52100:57:4701:26:1202:14:55.15+01:12:286:239,4
608PAWLICZEK Szymon 2495GLIWICEM-2048M 52201:02:3601:29:5702:15:03.50+01:12:366:249,4
609MACZUGA Bartłomiej 2705PACEMAKERGLIWICEM-30193M 52301:02:2901:30:1402:15:08.60+01:12:416:249,4
610GAICKI Dawid 2322FLUORCHORZÓWM-2049M 52400:55:2801:23:1102:15:14.55+01:12:476:249,4
611CHROSTOWSKI Mateusz 2526ŁÓDŹM-40205M 52500:58:0401:26:3102:15:15.30+01:12:486:249,4
612ZAMYSŁOWSKA Marzena 2685RUDA ŚLĄSKAK-4030K 8700:59:3501:27:3402:15:26.90+01:12:596:259,3
613GRYGIEREK Jarosław 2380JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-30194M 52600:54:1901:22:4702:15:32.50+01:13:056:259,3
614HALSZKA Joanna 2650SYRYNIAK-4031K 8801:01:0501:29:1802:15:35.85+01:13:086:259,3
615ZEMŁA Piotr 2462GLIWICEM-5064M 52701:00:4901:29:0902:15:48.60+01:13:216:269,3
616KWAPIEŃ Paweł 2827GLIWICEM-40206M 52801:00:4001:29:1002:15:49.05+01:13:226:269,3
617SELIGA Paweł 2475BIEGAJ Z TRENERAMI GLIWICEGLIWICEM-40207M 52900:58:2501:26:4802:15:49.80+01:13:226:269,3
618SKRĘT Kamil 2121BOGUCHWAŁOWICEM-2050M 53000:57:3001:25:2602:15:50.15+01:13:236:269,3
619ZAWISZA Dominika 2410KNURÓWK-3040K 8901:00:3601:29:2002:15:59.55+01:13:326:269,3
620MAŃKO Emilia 2531GLIWICEK-2010K 9001:02:0701:30:1102:16:06.15+01:13:396:279,3
621DANIELSKI Patryk 2272GLIWICEM-30195M 53101:02:0801:30:1102:16:06.70+01:13:396:279,3
622NICIŃSKI Dariusz 2539BIEG Z CHRYSTUSEMRUDA ŚLĄSKAM-5065M 53201:02:2201:31:0102:16:09.15+01:13:426:279,3
623LUBICKI Wojciech 2172DWÓJKA BEZ SERNIKAZABRZEM-5066M 53300:57:0301:25:2902:16:10.30+01:13:436:279,3
624CIUMAN Piotr 2763PHD RUNNERSGLIWICEM-30196M 53401:00:5901:28:3802:16:14.95+01:13:476:279,3
625JURETKO Agata 2477ŚWIĘTOCHŁOWICEK-2011K 9100:58:2401:27:5002:16:19.55+01:13:526:279,3
626ŁATAK - SKRABUT Basia 2603PACEMAKERGLIWICEK-4032K 9201:03:4401:31:2602:16:24.80+01:13:576:279,3
627LEWANDOWSKI Henryk 2084GLIWICEM-40208M 53500:58:0601:28:3602:16:35.35+01:14:086:289,3
628GÓRECKA Weronika 2604GLIWICEK-2012K 9301:01:0001:29:3802:16:36.15+01:14:096:289,3
629FORYŚ Piotr 2073SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-40209M 53600:58:0401:27:4002:16:49.10+01:14:226:299,3
630CETERA Kamila 2241BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK-4033K 9401:02:3001:30:2702:17:12.15+01:14:456:309,2
631JASIŃSKI Krzysztof 2044RUNAWAYSBOJSZOWY NOWEM-40210M 53701:01:2401:30:0802:17:16.85+01:14:496:309,2
632STYPUŁKOWSKI Dariusz 2432BIERUŃM-40211M 53801:01:2601:30:1202:17:19.55+01:14:526:309,2
633PARTYKA Agata 2313RUNAWAYSMIĘDZYRZECZEK-4034K 9501:01:2701:30:1202:17:20.15+01:14:536:309,2
634GERYCKI Łukasz 2271RUNAWAYSBIERUŃM-30197M 53901:01:2801:30:1302:17:20.75+01:14:536:309,2
635BATEJKO Beata 2369SPORT WSPIERAMY NAUKOWOCHORZÓWK-5010K 9601:01:2301:30:3202:17:23.50+01:14:566:309,2
636MARSZAŁEK Dominik 2171ŻARKIM-2051M 54000:57:3801:25:1702:17:36.00+01:15:096:319,2
637SZOBLIK Darek 2098SZOBLIK AUTO SERWISCHORZOWM-40212M 54100:57:5201:27:1702:17:38.40+01:15:116:319,2
638OSTROWSKI Zygmunt 2076TYCHYM-6014M 54201:02:1101:31:5002:17:38.50+01:15:116:319,2
639DEBERNY Dawid 2745GLIWICEM-30198M 54301:00:3401:29:1002:17:40.10+01:15:136:319,2
640BRESKE Dagmara 2440SOSNOWIECK-4035K 9701:02:4801:31:3602:17:54.50+01:15:276:329,2
641DZIEWIĘCKI Jacek 2363OBICEM-40213M 54400:57:5601:27:0302:17:56.65+01:15:296:329,2
642MARKOWSKA Sylwia 2143GLIWICEK-3041K 9801:01:4001:30:4202:18:04.35+01:15:376:329,2
643MAJOS Karolina 2767DĄBROWA GÓRNICZAK-3042K 9901:03:2301:31:3002:18:05.85+01:15:386:329,2
644WOJCIECH Drobnik 20053M-30199M 54501:01:5501:30:4902:18:09.60+01:15:426:329,2
645STRONCZYŃSKI Andrzej 2334WATRARUDA KOZIELSKAM-30200M 54600:56:1201:22:4102:18:10.20+01:15:436:329,2
646PALMOWSKA Agnieszka 2075PHD RUNNERSGLIWICEK-3043K 10001:01:2301:30:2102:18:16.10+01:15:496:339,2
647RUBINSKA Małgorzata 2677GLIWICEK-5011K 10101:06:1402:18:44.35+01:16:176:349,1
648GRABARA Adam 2133KATOWICEM-40214M 54701:03:4701:32:5902:18:56.00+01:16:296:359,1
649KUBICA-BADORA Rozalia 2139GLIWICEK-3044K 10201:01:5301:31:0902:19:21.15+01:16:546:369,1
650OGRODZKI Krzysztof 2266BIEGOWA BRENNABRENNAM-30201M 54800:56:5301:27:2402:19:23.10+01:16:566:369,1
651KRAWCZYŃSKI Mirosław 2278GÓRNA13GLIWICEM-40215M 54901:01:3601:30:4802:19:27.60+01:17:006:369,1
652MARKOWSKI Kamil 2146GLIWICEM-40216M 55001:03:0501:32:0802:19:30.30+01:17:036:369,1
653DEMBOWSKA Bożena 2569BOGUCHWAŁOWICEK-4036K 10301:01:0501:30:3902:19:42.45+01:17:156:379,1
654ZACHARA Michał 2225GLIWICEM-30202M 55100:58:0401:27:5902:19:42.90+01:17:156:379,1
655PIETRZAK Marcin 2541GLIWICEM-5067M 55200:59:0501:28:0202:19:46.70+01:17:196:379,1
656WARZECHA Arkadiusz 2528PKO BANK POLSKITYCHYM-40217M 55301:02:3801:32:0702:20:06.40+01:17:396:389,0
657FUGOWSKI Grzegorz 2018GLIWICEM-30203M 55401:00:2601:31:3502:20:22.15+01:17:556:399,0
658WILKOŃ Artur 2019#HUTATEAMGLIWICEM-40218M 55500:58:1301:27:1902:20:43.65+01:18:166:409,0
659BARTKÓW Kamil 2165TARNOWSKIE GÓRYM-30204M 55600:57:1001:27:4102:20:50.90+01:18:236:409,0
660IZYDORCZYK Mirosław 2309NIEZRZESZONYZABRZEM-6015M 55701:00:4501:30:0802:20:53.10+01:18:266:409,0
661CHŁĄD Bartosz 2644ZABRZEM-2052M 55800:55:4901:26:4202:20:54.55+01:18:276:409,0
662KACZKIEWICZ Damian 2824NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM-40219M 55900:59:2301:29:2202:21:09.05+01:18:426:419,0
663KISIELA Mariusz 2758MAKOSZOWYZABRZEM-2053M 56000:58:2201:30:0502:21:24.65+01:18:576:429,0
664MICZKA Łukasz 2024NIECHCEMISIEGLIWICEM-30205M 56101:01:5501:29:4502:21:51.95+01:19:246:438,9
665KALETA Aleksandra 2776BYTOMK-2013K 10400:59:2401:29:4002:22:10.45+01:19:436:448,9
666WÓJCIK Dariusz 2438GLIWICEM-40220M 56200:59:3201:29:1102:22:43.45+01:20:166:458,9
667MALINOWSKI Bartosz 2813GLIWICEM-2054M 56301:03:2401:33:0402:22:48.25+01:20:216:468,9
668OCHODEK Andrzej 2381AKT WATRAGLIWICEM-30206M 56401:01:3701:32:4302:22:50.25+01:20:236:468,9
669KURKOWSKA Aldona 2160AUGUSTEAMCHORZÓWK-601K 10501:04:3001:34:3902:22:54.65+01:20:276:468,9
670POLISZUK Małgorzata 2250GLIWICEK-5012K 10601:04:0701:34:3602:22:59.55+01:20:326:468,9
671RACIS Małgorzata 2303GLIWICEK-2014K 10701:03:5001:34:2902:23:12.60+01:20:456:478,8
672KROTOS Krzysztof 2371OQSGLIWICEM-40221M 56501:04:1301:34:4402:23:13.20+01:20:466:478,8
673MATERA Kinga 2746WYSOKAK-4037K 10801:02:1601:32:5402:23:27.35+01:21:006:478,8
674CIEJOWSKI Andrzej 2815GORZKOWICEM-40222M 56601:02:2001:31:5002:23:38.45+01:21:116:488,8
675BIELSKI Michał 2488KATOWICEM-5068M 56701:03:5601:36:1702:23:45.20+01:21:186:488,8
676KUCHARSKA Aleksandra 2373WARSZAWAK-4038K 10901:05:1001:35:2102:23:55.05+01:21:286:498,8
677KUSZTELAK Daria 2307ZABRZEK-3045K 11001:27:2202:24:01.05+01:21:346:498,8
678GĘBSKI Dawid 2317FLUORGLIWICEM-30207M 56801:01:5501:31:5702:24:26.55+01:21:596:508,8
679ZAWIŁA Dariusz 2778ANDRYCHÓWM-40223M 56900:59:5101:31:0802:24:45.45+01:22:186:518,7
680TĘCZA Marcelina 2014HAGER SPORT TEAMZABRZEK-2015K 11100:57:2801:29:1402:24:56.45+01:22:296:528,7
681WOJDAS Izabela 2086MIERZĘCICEK-4039K 11201:04:4301:35:2002:24:58.40+01:22:316:528,7
682MIŁKOWSKI Andrzej 2527GLIWICEM-6016M 57001:03:5801:34:4102:25:50.55+01:23:236:548,7
683MUC Bartosz 2208BOGUCHWAŁOWICEM-30208M 57100:55:5601:25:4902:26:20.10+01:23:536:568,7
684CZYŻYKOWSKI Marcin 2453GLIWICEM-40224M 57201:04:2301:36:1802:26:35.60+01:24:086:568,6
685FRANKIEWICZ Marzena 2268GLIWICEK-4040K 11301:04:2401:36:1902:26:36.65+01:24:096:568,6
686NOWAK Krzysztof 2711KATOWICEM-30209M 57300:59:5901:28:3902:26:53.05+01:24:266:578,6
687JAGODA Adam 2645FUCHS OIL TEAMCHORZÓWM-5069M 57401:05:4901:37:0502:26:54.60+01:24:276:578,6
688MOTYCZKA Marzena 2190CZERWIONKA-LESZCZYNYK-3046K 11401:03:1201:32:4902:27:20.05+01:24:536:588,6
689KUBIAK Celina 2585GLIWICEK-4041K 11501:03:5901:35:2402:27:33.85+01:25:066:598,6
690SIRKO Łukasz 2104GLIWICEM-40225M 57501:06:2201:36:0802:28:02.25+01:25:357:008,6
691SIRKO Sabina 2034CZERWIONKA - LESZCZYNYK-3047K 11601:03:1201:32:1402:28:03.15+01:25:367:008,6
692MIGDAŁ Iwona 2042SLOW JOGGING GLIWICEGLIWICEK-4042K 11701:05:5401:36:4802:28:14.65+01:25:477:018,5
693CIEŚLOK Adam 2599K.S. M.E.T.A.WODZISŁAW ŚLĄSKIM-30210M 57601:04:4501:35:4902:28:31.75+01:26:047:028,5
694OLSCHIMKE Kasia 2124KS META, GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEK-4043K 11801:04:4501:35:4302:28:31.95+01:26:047:028,5
695KAUFFMANN Ewa 2657GLIWICEK-3048K 11901:08:3601:39:4602:28:44.40+01:26:177:028,5
696BRZEZINA Arkadiusz 2032SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM-40226M 57701:01:4201:32:5802:28:52.80+01:26:257:038,5
697KASPEREK Magdalena 2179Q-PERIOR TEAMZABRZEK-4044K 12001:07:1301:40:3902:29:04.00+01:26:377:038,5
698MAJSNEROWSKA Ewelina 2197GLIWICEK-3049K 12101:03:1301:37:3602:29:08.45+01:26:417:048,5
699ZBOREK Dominika 2201GLIWICEK-3050K 12201:03:1401:37:3602:29:08.70+01:26:417:048,5
700SKOP Karolina 2713AKT WATRAGLIWICEK-3051K 12301:05:4601:36:1902:29:11.25+01:26:447:048,5
701SYMELA-BOCHEŃSKA Katarzyna 2023POMPEJANKA TEAMGLIWICEK-4045K 12401:07:4601:41:3202:29:11.75+01:26:447:048,5
702SZABLA Marcin 2802GRABOWAM-40227M 57801:04:4701:38:1202:29:23.00+01:26:567:048,5
703MICHNIEWSKI Piotr 2801GIT EKIPA!ZAWIERCIEM-30211M 57901:04:3201:38:0902:29:23.60+01:26:567:048,5
704SMOCZYŃSKI Artur 2799RADZIONKÓWM-30212M 58001:04:3402:29:23.70+01:26:567:048,5
705KRZYŻOWSKI Tomasz 2175ACTIVE TEAM OZIMEKOZIMEKM-6017M 58101:07:4801:40:0602:29:42.65+01:27:157:058,5
706OLIWA Violetta 2145ACTIV TEAM OZIMEKOZIMEKK-5013K 12501:07:4901:40:0602:29:43.30+01:27:167:058,5
707STOCHAJ Anna 2448KĘDZIERZYN-KOŹLEK-4046K 12601:05:2501:38:0102:29:43.65+01:27:167:058,5
708PAWELAK Szymon 2395GLIWICEM-2055M 58200:57:0201:28:3202:30:43.75+01:28:167:088,4
709WIECZORKE Marcin 2337PRZYSZOWICEM-40228M 58301:02:0101:34:2102:31:25.65+01:28:587:108,4
710CIMPRICH Marcel 2607ŠENOVŠENOVM-5070M 58401:07:4301:39:4302:31:51.60+01:29:247:118,3
711POGORZELSKA-KLIKS Agata 2173Q-PERIOR TEAMSOSNOWIECK-4047K 12701:07:1101:39:2102:31:57.75+01:29:307:128,3
712KLIKS Andrzej 2100SOSNOWIECM-40229M 58501:07:1201:39:5202:31:58.00+01:29:317:128,3
713SOMERLA Maciej 2621TWORKÓWM-2056M 58601:06:0801:37:4502:32:19.95+01:29:527:138,3
714PAWLIK Michał 2571GLIWICEM-30213M 58701:04:1301:36:4102:34:41.30+01:32:147:198,2
715CIUK Iwona 2651GLIWICEK-5014K 12801:05:4501:38:1202:36:13.00+01:33:467:248,1
716JOCHYMEK Karolina 2295GLIWICEK-3052K 12901:12:5701:45:4302:38:28.45+01:36:017:308,0
717KASPEREK Ireneusz 2180Q-PERIOR TEAMZABRZEM-40230M 58801:07:1301:40:3902:38:36.80+01:36:097:308,0
718KASZUBA Aleksandra 2394TWORÓGK-3053K 13001:06:5301:40:2002:38:59.50+01:36:327:328,0
719LESZCZYK Krzysztof 2841KATOWICEM-5071M 58901:10:5201:42:5602:39:01.75+01:36:347:328,0
720DYLĄG Roman 2055DĄBROWA GÓRNICZAM-6018M 59001:11:1601:46:1302:40:45.15+01:38:187:377,9
721MOKRZYCKI Patryk 2286TUR-BORÓWKAKNURÓWM-40231M 59101:06:3101:43:3402:40:46.40+01:38:197:377,9
722SITKO Dagmara 2126KOBIETY NA 5+GLIWICEK-3054K 13101:12:4001:48:5002:41:22.00+01:38:557:387,8
723WALCZYŃSKA Katarzyna 2101CIĘCINAK-4048K 13201:06:0501:41:3202:41:24.40+01:38:577:387,8
724WOLIŃSKI Józef 2361GLIWICEM-5072M 59201:10:0101:44:0602:41:28.40+01:39:017:397,8
725KAPICKI Jan 2415MYSŁOWICEM-6019M 59301:10:1601:46:1102:41:31.95+01:39:047:397,8
726DUDKIEWICZ Anna 2549EKO - OKNA RUNNERSKATOWICEK-4049K 13301:08:4201:43:0502:41:35.00+01:39:087:397,8
727WOJDANOWSKA Małgorzata 2326LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK-3055K 13401:08:4801:43:4602:41:44.15+01:39:177:397,8
728SZOŁTYSEK Grzegorz 2454STANICAM-2057M 59401:10:0801:44:2502:43:04.70+01:40:377:437,8
729KILAR-HOSZOWSKA Sabina 2728MEDUZYTARNOWSKIE GORYK-4050K 13501:06:3201:42:2502:44:21.10+01:41:547:477,7
730BOGACZ Jagoda 2015POMPEJANKA TEAMGLIWICEK-4051K 13601:07:4701:44:3102:47:07.90+01:44:407:557,6
731KASPRZYK Agnieszka 2294GLIWICEK-3056K 13701:09:4501:46:0702:49:30.75+01:47:038:017,5
732SZYLEWSKA Ewa 2103KB JÓZEFINKACHORZÓWK-5015K 13801:12:4001:58:4102:52:17.35+01:49:508:097,3
733KACZMARCZYK-ZIELIŃSKA Magdalena 2308RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICEK-3057K 13901:12:2901:48:2402:53:10.30+01:50:438:127,3
734SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 2246RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE ZDRÓJK-5016K 14001:12:2801:48:2202:53:10.70+01:50:438:127,3
735WINECKI Piotr 2470PW7ZABRZEM-30214M 59501:09:0901:49:0702:54:46.10+01:52:198:167,2
736WACŁAWEK Tomek 2502TEAM TOMSONGLIWICEM-2058M 59601:17:3601:56:0402:56:19.40+01:53:528:217,2
737ZALEWSKI Artur 2284ZABRZEM-30215M 59700:41:4301:02:14+00:27:054:0814,5
738SZYMAŃSKI Paweł 2596PRZESTWORZE.PL - ARCHITEKTURA WNĘTRZKATOWICEM-30216M 59800:36:29 3:3816,4
739MALOK Mateusz 2654BYTOMM-40232M 59900:47:01 4:4212,8
740KARWOWSKI Jarosław 2469PRZYSZOWICEM-5073M 60000:51:14 5:0711,7
741PAŁKA Piotr 2803CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-30217M 60101:02:17 6:139,6
742KASPRZAK Radosław 2684INŻYNIERIA BIEGANIARYBNIKM-30218M 60201:03:04 6:189,5
743KUTERAK Marcin 2609CHRZANÓWM-5074M 603   
744KAŹMIERCZAK Darek 2759TARNOWSKIE GORYM-5075M 604   
745WARAT-STASZEWSKA Katarzyna 2693YES3GLIWICEK-3058K 141   
Niesklasyfikowani
KRZYWICKI Jan 2385---------------------------------------GLIWICEM-60 DNF DNF DNF--
Znaleziono 746 wynik(ów)