VIII RZEŹNIK ULTRA
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-17
Miejsce : Cisna
Dystans : 107 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 214
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 45
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 20km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 45km | 80km | 92.5km | 102km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSzlem Czas startuSmerek
20km
    
1MAJCHERKIEWICZ Grzegorz 2057DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0201:59:05
2PERYKASZA Paweł 2142GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM4000:00:0402:00:56
3CIOCH Cezary 2170KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM4000:00:0102:01:02
4KLINCEWICZ Cezary 2110WROCŁAWM4000:00:0102:01:03
5RYCHLEWICZ Artur 2135WROCŁAWM2000:00:1902:09:52
6KOWALSKI Maciej 2145BLACKPOOLM4000:00:0702:10:04
7DYGACZ Agnieszka 2191LHOTSE TEAM/ 42K PRO TEAMCHORZÓWK3000:00:0102:10:07
8SIKORA Sebastian 2188ELWAT OSTEO-SPORTGDYNIAM4000:00:0102:10:11
9SKROBAŃSKI Roman 2041SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEM4000:00:0402:10:11
10KRĘŻAŁEK Marcin 2166WIETRZNOM2000:00:0302:11:41
11JARMOLIŃSKI Piotr 2199SZCZECINM4000:00:0202:11:44
12WÓJCIK Piotr 2107ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM3000:00:1502:14:41
13LEŚNIAK Anna 2164SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAK3000:00:0602:16:28
14GAJOS Daniel 2177LUKTRANSKRAKÓWM4000:00:0402:19:01
Niesklasyfikowani
GWIZDALSKI Przemysław 2112BIEGNIJ OLAWAOŁAWAM40DNF02:19:18 DNF
16KULCZYK Marcin 2002ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4000:00:0102:19:19
17KOT Krzysztof 2105MPK - RZESZÓWRZESZÓWM4000:00:0802:19:23
18MYŚLIWIEC Robert 2040DZIKI&WOLNYRZESZÓWM4000:00:0802:19:24
19MROZOWSKI Piotr 2100SAKWAOPOLEM4000:00:0202:19:28
20BEREZNOWSKA Patrycja 2198WIELISZEW HERON TEAM HOKA POLAND TEAMWIELISZEWK4000:00:0402:19:35
21PSIUK Andrzej 2082BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJM4000:00:0602:19:35
22GAWLIK Sławek 11DYNAFITKRAKÓWM30Tak00:00:0002:19:40
KOZIEŁŁO Bartosz 2022TUR ZAMIENIEZAMIENIEM40DNF02:20:10 DNF
24KEMPNY Paweł 2162SOCIOS SILESIAMIKOŁÓWM2000:00:0102:20:31
25FUCZIK Małgorzata 2152HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZBIELSKO-BIAŁAK4000:00:0102:22:40
26GREIVELDINGER Gilles 2202FEHLAU RUN TEAMKÓRNIKM5000:00:1102:23:51
27SZCZURKO Jarosław 200642K PRO TEAMORNONTOWICEM4000:00:0302:23:53
28WIĄCEK Łukasz 2131IRS KRAKÓWZIELONKIM4000:00:1102:24:32
29JASTRZĄB Piotr 2186LESKOM5000:00:0502:24:34
30BIAŁEK Marcin 2065SWEETTRAVELBIELAWAM3000:00:0302:24:46
31SZYMCZAK Marcin 2081NOAWROCŁAWM4000:00:0802:27:34
32KINCEL Krzysztof 2093POŁUPINM5000:00:0702:27:35
33URBANIEC Dariusz 2049PEWNIAK TEAM SŁOŃCA JURYSROCKOM4000:00:1102:27:36
34KMIEĆ Andrzej 2062TURBO PRUSZKÓWPRUSZKÓWM4000:00:1102:27:36
35WŁOCH Sławomir 2038KROSNOM5000:00:0302:27:37
36GASIK Leszek 2044SŁONCA JURYOLSZTYN /JURAJSKIM4000:00:1002:27:39
JUSZKO Krzysztof 2119WARSZAWAM40DNF02:27:45 DNF
38KOSIOREK Adam 2108BSAC MOKOBODYMOKOBODYM5000:00:0202:27:58
39GRUDZIŃSKI Jacek 2103MAGDALENKAM3000:00:2002:28:43
40MROCZKOWSKI Piotr 2061MASZERUJ ALBO GIŃPOZNAŃM3000:00:0702:28:50
41WEREMKO Grzegorz 2020MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4000:00:1002:28:50
42KOZIK Tomasz 2047SPRINTEX TEAMBRZUŚNIKM4000:00:0702:28:52
43WĄCHAŁA Grzegorz 2009SPRINTEX TEAMSKAWINAM4000:00:0902:28:52
44POTERA Maciej 2147ŁAŃCUTM4000:00:0302:28:58
45BUDZICH Wojciech 2068KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4000:00:0702:29:07
46WAŃKOWICZ Adrian 2075BRZEG DOLNYM4000:00:0102:29:13
47FRYSIAK Artur 2034WIELUŃ ULTRAWIELUŃM5000:00:0902:30:25
48KAMIŃSKI Łukasz 2194WROCŁAWM4000:00:0802:30:27
49CHMIELEWSKI Dominik 2192KRISPOL ACTIV TEAMSZCZECINM4000:00:0902:30:28
HERDA Ewelina 2091G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIĄCAK40DNF02:30:30 DNF
51BROCHOCKI Paweł 2092GLAJTY SĄ WSZĘDZIEGDAŃSKM4000:00:0002:30:38
52WIDERA Karol 2118JANÓWEKM3000:00:0102:30:42
53KOŁODZIEJSKI Oskar 2063ZDUŃSKA WOLAM4000:00:0702:30:46
54ŻBIKOWSKI Tomasz 2172KP S.A.POZNAŃM4000:00:0402:30:48
55PIŁAT Tomasz 2039PIŁACI Z KAŁAIBÓWPOZNAŃM3000:00:0702:31:02
ŻYTKOWIAK Maciej 2037CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM30DNF02:31:02 DNF
BŁASZCZYK Mariusz 2181BIEGAMBOLUBIĘZGIERZM30DNF02:34:20 DNF
58WODZIEŃ Andrzej 2174PAKO TEAMRZESZÓWM5000:00:0702:35:16
59WILK Wiktoria 2066SARNI TĘTENTKRAKÓWK3000:00:1102:35:44
60MILEWSKI Mateusz 2140ASSECO ACTIVE TEAMMROZYM3000:00:0302:36:28
61CEZARY Doroszuk 2171BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWAM3000:00:0602:37:24
62BOKSZA Piotr 2030TIME4RUNNINGTRESTAM4000:00:1802:37:38
63MAJCHROWSKI Jacek 2185NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM5000:00:0302:37:40
64MALINOWSKI Łukasz 2200SZCZYTOGRAFIAWOLA ŻYRAKOWSKAM3000:00:0502:37:48
65SWORNOWSKA Anna 2161POZNAŃK2000:00:0802:38:08
66WILCZYŃSKA Oliwia 2158POZNAŃK3000:00:0702:38:09
67KRZYWDZIŃSKI Stanisław 2189TORUŃM5000:00:0402:38:22
68PŁUCIENNICZAK Wojciech 2013LATCHORZEWM4000:00:1002:38:59
69DWORNICKI Kamil 10WROCŁAWM30Tak00:00:0402:39:03
70ROSIK Robert 2123LUMBERJACKS KOSZALINKOSZALINM3000:00:1602:39:21
71KRÓL Maciej 2074WIRAN TEAMREDAM4000:00:1202:39:34
72FEDAK Bohdan 2045AQUARIUS MASTERS TEAMZAGÓRZM4000:00:1802:39:34
72KRAWCZYK Jan 2026KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM3000:00:1902:39:34
74MAKOWSKI Jerzy 2138MECHANIK WŁODAWASUSZNOM5000:00:2102:39:49
75SZEWCZENKO Agnieszka 2021KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK3000:00:0902:39:50
76SZCZOTKA Paweł 2167WARSZAWAM5000:00:0702:39:52
77DŁUGOŁĘCKI Konrad 2149BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4000:00:1602:40:06
78KANTOROWSKI Marcin 2102WARSZAWAM4000:00:1302:40:23
79IDZIOR Tomasz 2007BRZEZINYM2000:00:1802:41:00
80SADOWSKI Rafał 13KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWSULMIERZYCEM30Tak00:00:1102:41:05
81BIAŁEK Olaf 2178MEGATEL.COM.PLKRAKÓWM5000:00:2002:42:27
82SUWEZDA Jacek 2173CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5000:00:2002:42:28
83MILEWICZ Daniel 2122KB BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM3000:00:1302:42:36
84PAWLAK Bartosz 2121RUN AND FLYJABŁONNAM4000:00:1502:43:28
85JAMBOR Michał 2120ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM4000:00:1502:43:30
86PIĄTOSA Piotr 2143ANT TEAMKRAKÓWM4000:00:1302:44:49
87DETTLAFF Patrycja 2190PP MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAMWAŁBRZYCH PODGÓRZEK3000:00:0802:45:01
88CHOJNACKI Rafał 2139AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:1702:45:24
89SOKÓŁ Magdalena 2133BIAŁYSTOKK4000:00:0902:45:30
ZIENCINA Marcin 2175KOŁOBRZEGM40DNF02:45:31 DNF
91ULOWSKI Jacek 2036CLICKLEASE TEAMŁÓDŹM5000:00:1302:45:55
92NUŻ Jacek 2084SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:00:1302:47:44
93BLADY Bogdan 2070KRAKÓWM5000:00:1402:47:49
94MAĆKOWIAK Piotr 2001ŚWINOUJŚCIEM3000:00:1302:47:53
WIŚNIEWSKI Dawid 2115ANIELSKI ORSZAKTORUŃM30DNF02:48:03 DNF
96FRANCZYK Robert 2032CIESZYNM4000:00:1402:48:11
PAWLUCZUK Tomek 2141WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM50DNF02:50:08 DNF
98PODOLSKI Marek 2050BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3000:00:1402:50:09
99WOJCIECHOWSKI Ireneusz 2078IRAS TEAMGRÓJECM5000:00:0502:50:10
100ANTONIEWICZ Jacek 2080KROBÓWM5000:00:0602:50:10
101ZAŁUŻNY Michał 2106JELCZ LASKOWICEM3000:00:1802:50:11
102PELCHEN Tomasz 2187GRÓJECM4000:00:0502:50:12
103GAJ Grzegorz 7BIAŁOBRZEGIM40Tak00:00:1602:50:18
104PODGÓRSKI Krzysztof 2014ZEMBRZYCE TEAMZEMBRZYCEM3000:00:1202:50:21
GULAJSKI Rafał 2129OSIEMKOPIENICAM40DNF02:50:22 DNF
BEDNAREK Piotr 2055RAWA MAZOWIECKAM30DNF02:50:23 DNF
107CEGIEŁKO Paweł 2051STASZIC RUNNING TEAMLUBLINM5000:00:1302:50:24
108GRZESZCZAK Marek 2165LUBLINM6000:00:1802:50:25
109WOJCIECHOWSKA Małgorzata 2101VIKING TRAINING CENTERGOSTYŃK4000:00:1202:50:27
110PIETRZYK Adam 2195PODLIPIEM4000:00:0902:50:29
111GOŁĘBIOWSKI Piotrek 2025BIEGOWA KUŹNIACHORZÓWM4000:00:0302:50:33
112KOCOT Sebastian 2027SOSNOWIECM4000:00:0502:50:37
POPŁAWSKA Katarzyna 2153HALINÓWK40DNF02:50:51 DNF
114PYRKOSZ Damian 2157RZESZÓWM5000:00:0802:51:00
WOJCIECHOWSKI Paweł 2151BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAMKICINM40DNF02:51:18 DNF
116GŁOGOWSKI Adam 2011NOAWROCŁAWM4000:00:0902:51:30
Przekroczony limit czasu: 21:30:00
117POKORSKI Jakub 2096WARCHLACZKILISEWOM3000:00:0502:51:37
JĘDRZEJCZYK Adrian 2113ODCISKWROCŁAWM40DNF02:51:39 DNF
MACIĄG Krzysztof 2095WARCHLACZKIWARSZAWAM40DNF02:51:42 DNF
120MARGAS Grzegorz 2146MEERCATEAMPROSZOWICEM5000:00:2202:52:23
121PURGAL Magdalena 2005SŁOŃCA JURYSROCKOK4000:00:0902:52:38
CISOWSKI Michal 2008BYTOMM40DNF02:53:06 DNF
123BIEL Tomasz 2201OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM4000:00:0502:53:09
124BODNAR Krystian 2053ZAŁUŻM2000:00:1102:53:38
125PAKULSKA-TOMZA Dorota 2132SUCHY LASK4000:00:1502:54:01
126ŚCIBOR Marcin 2111KRASNYSTAWM3000:00:0802:55:37
127ZIELIŃSKI Dariusz 2033FIZJO-SPORT ŁĘCZNAWARSZAWAM4000:00:2102:55:37
RADZKI Rafał 2144WARSZAWAM40DNF02:55:38 DNF
KAŁUS Maciej 2067NA BANI WYBIEGANIKATOWICEM40DNF02:55:39 DNF
130OSIEKOWICZ Tomasz 2179DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5000:00:0902:55:41
SKORUPA Tomasz 2087AGB TORFYŁÓDŹM40DNF02:55:51 DNF
132OLENDER Marcin 2024PISZM4000:00:1502:55:59
133JAN Jarosław 2086SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:00:1202:56:12
134BURZYŃSKA Ewelina 2137NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK4000:00:1502:56:22
135GAŁEK Wojciech 2058NO PAIN NO GAINWROCŁAWM4000:00:2402:57:49
136STOLORZ Arkadiusz 2125TEAM ARSANITIMIELINM3000:00:1002:58:04
137GRYCZKO Marta 2015WARSZAWAK3000:00:0902:58:06
BORYSEWICZ Wiktor 2128HARDBOX OTWOCKOTWOCKM20DNF02:58:12 DNF
139PLACHA Piotr 2056KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4000:00:0302:58:54
140BARANOWSKI Maciej 14JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZWAM30Tak00:01:1802:59:33
CHILEWICZ Dariusz 2169LIPOWOM50DNF02:59:54 DNF
142WILAMOWSKI Bartłomiej 2104RYKOWISKO TEAMPŁOCKM3000:00:1703:00:36
143NAPIERAŁA Katarzyna 2085SUCHY LASK4000:00:1403:02:13
144JERMAK Maciej 2193ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM4000:00:2003:02:25
DZIERGAS Teresa 2155ULTRA KSPTWARDORZECZKAK30DNF03:02:42 DNF
KLAMERUS Piotr 2183ZIELONO MIKRAKÓWM40DNF03:02:47 DNF
147STELMACH Krzysztof 2046GĄSKA BALBINKA WIELUŃWIELUŃM4000:00:1003:02:54
148SIEDLECKA Wiktoria 2109VIKING TRAINING CENTERTYCHYK3000:00:1103:04:19
149CZICHY Barbara 2099WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYK5000:00:0903:04:27
SIWEK Wojciech 2176ŻUBRYRACETEAMPRZEMYŚLM20DNF03:04:46 DNF
151KAŁUŻA Michał 2168KS PŁUCO PODAJEWIĘCŁAWICE DWORSKIEM4000:00:1103:04:49
152SZYMANIAK Paweł 2076DANFOSS DOGOŃGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:1603:05:12
153WALAC Jacek 2077DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:1503:05:13
154BODNAR Adrian 4SANOKM20Tak00:00:1103:07:25
155MAJOWSKI Marcin 2150BYTOMM4000:00:1703:07:55
PIETRZYKOWSKA Monika 2029RUSIECK40DNF03:08:23 DNF
NECZAJ Andrzej 2072SZCZYGLICEM40DNF03:08:27 DNF
158BERNACKI Eugeniusz 2134POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEM5000:00:1103:08:59
DADAŚ Janusz 2012BP RUNNIG TEAM GLIWICEGLIWICEM40DNF03:08:59 DNF
160LEYK Daniel 2156LEYK TEAMLUZINOM3000:00:3003:09:15
161LIK Marek 12CHEŁM BIEGACHEŁMM50Tak00:00:1703:09:18
BĄKOWSKI Marcin 2060KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃM40DNF03:09:22 DNF
SIBCZAK Katarzyna 2059GARBYK50DNF03:09:25 DNF
ADAMCZYK Artur 2071BIBICEM30DNF03:09:38 DNF
165KRUPIŃSKI Marek 9OSTROŁĘKAM20Tak00:00:0403:09:43
KURPIEWSKA Ewa 2182TRAILER BIEGI DUCHOWE TBDWARSZAWAK30DNF03:09:53 DNF
SKOCZEK Przemysław 2089WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF03:10:30 DNF
ŁUKASIAK Sylwester 2043MIĘDZYBORÓWM40DNF03:10:35 DNF
169ZIĘTEK Krzysztof 2010ADIDAS RUNNERS WARSAWOSTRÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:2203:16:50
ARASZKIEWICZ Marcin 2197BRAKSTANISŁAWÓWM40DNF03:16:57 DNF
171JĘDRO Tomasz 2FC EIRE DIVISIONSTRYKÓWM50Tak00:00:1503:17:04
MASŁOWSKI Marcin 8KKM KOZIENICEGNIEWOSZÓWM40TakDNF03:17:06 DNF
KULCZYK Ewa 2003ULTRA WAY TEAMGDYNIAK30DNF03:19:06 DNF
BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2124ULTRA ŻÓŁWIKGDYNIAK50DNF03:19:59 DNF
RZĄDKOWSKI Krzysiek 2069KW LUBLINLUBLINM40DNF03:22:28 DNF
176LANGOWSKI Marcin 2180WĘGRZCEM4000:00:0203:23:43
JEDLIŃSKI Bartosz 2148MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM40DNF03:27:04 DNF
KARPIŃSKI Robert 3SPARTANIE DZIECIOMMARKIM50TakDNF03:32:18 DNF
KORCZAK Aleksander 2159WRZOSOWAM20DNF03:36:12 DNF
JASIŃSKI Mikołaj 2048TRUSKAWM50DNF03:36:15 DNF
181RĘBILAS Adam 2031NOWY WIŚNICZM2000:00:00
182BODZIACHOWSKI Marcin 2098ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM4000:00:00
KUŹNIAK Piotr 2088WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF DNF
OLEWNIK Łukasz 2130MARCINŚWIERCTEAMŁÓDŹM30DNF DNF
TOTOŃ Angelika 2160WRĘCZYCA WIELKAK20DNF DNF
Znaleziono 185 wynik(ów)