VIII RZEŹNIK ULTRA
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-17
Miejsce : Cisna
Dystans : 107 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 214
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 45
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 45km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 45km | 80km | 92.5km | 102km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSzlem Czas startuSmerek
20km
Wetlina
45km
     
1CIOCH Cezary 2170KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM4000:00:0102:01:0204:54:42
2PERYKASZA Paweł 2142GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM4000:00:0402:00:5604:58:10
3KLINCEWICZ Cezary 2110WROCŁAWM4000:00:0102:01:0305:11:35
4RĘBILAS Adam 2031NOWY WIŚNICZM2000:00:0005:17:16
5SKROBAŃSKI Roman 2041SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEM4000:00:0402:10:1105:17:59
6DYGACZ Agnieszka 2191LHOTSE TEAM/ 42K PRO TEAMCHORZÓWK3000:00:0102:10:0705:19:15
7SIKORA Sebastian 2188ELWAT OSTEO-SPORTGDYNIAM4000:00:0102:10:1105:24:32
8MAJCHERKIEWICZ Grzegorz 2057DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0201:59:0505:33:01
9GAJOS Daniel 2177LUKTRANSKRAKÓWM4000:00:0402:19:0105:34:31
10WÓJCIK Piotr 2107ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM3000:00:1502:14:4105:34:49
11BEREZNOWSKA Patrycja 2198WIELISZEW HERON TEAM HOKA POLAND TEAMWIELISZEWK4000:00:0402:19:3505:36:22
12KULCZYK Marcin 2002ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4000:00:0102:19:1905:36:32
13KOT Krzysztof 2105MPK - RZESZÓWRZESZÓWM4000:00:0802:19:2305:38:01
14JARMOLIŃSKI Piotr 2199SZCZECINM4000:00:0202:11:4405:38:05
15KRĘŻAŁEK Marcin 2166WIETRZNOM2000:00:0302:11:4105:45:03
16GAWLIK Sławek 11DYNAFITKRAKÓWM30Tak00:00:0002:19:4005:46:54
17POTERA Maciej 2147ŁAŃCUTM4000:00:0302:28:5805:48:30
18FUCZIK Małgorzata 2152HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZBIELSKO-BIAŁAK4000:00:0102:22:4005:51:22
19URBANIEC Dariusz 2049PEWNIAK TEAM SŁOŃCA JURYSROCKOM4000:00:1102:27:3605:53:18
20MYŚLIWIEC Robert 2040DZIKI&WOLNYRZESZÓWM4000:00:0802:19:2405:57:21
21KEMPNY Paweł 2162SOCIOS SILESIAMIKOŁÓWM2000:00:0102:20:3105:58:01
22WIĄCEK Łukasz 2131IRS KRAKÓWZIELONKIM4000:00:1102:24:3206:01:35
Niesklasyfikowani
JUSZKO Krzysztof 2119WARSZAWAM40DNF02:27:45 DNF06:01:36 DNF
24MROZOWSKI Piotr 2100SAKWAOPOLEM4000:00:0202:19:2806:01:49
25GREIVELDINGER Gilles 2202FEHLAU RUN TEAMKÓRNIKM5000:00:1102:23:5106:01:53
GWIZDALSKI Przemysław 2112BIEGNIJ OLAWAOŁAWAM40DNF02:19:18 DNF06:02:53 DNF
27KINCEL Krzysztof 2093POŁUPINM5000:00:0702:27:3506:04:54
28WEREMKO Grzegorz 2020MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4000:00:1002:28:5006:04:59
29KOSIOREK Adam 2108BSAC MOKOBODYMOKOBODYM5000:00:0202:27:5806:07:25
30MROCZKOWSKI Piotr 2061MASZERUJ ALBO GIŃPOZNAŃM3000:00:0702:28:5006:07:58
31SZYMCZAK Marcin 2081NOAWROCŁAWM4000:00:0802:27:3406:08:00
32CHMIELEWSKI Dominik 2192KRISPOL ACTIV TEAMSZCZECINM4000:00:0902:30:2806:08:11
33PSIUK Andrzej 2082BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJM4000:00:0602:19:3506:09:45
34BIAŁEK Marcin 2065SWEETTRAVELBIELAWAM3000:00:0302:24:4606:12:04
35GASIK Leszek 2044SŁONCA JURYOLSZTYN /JURAJSKIM4000:00:1002:27:3906:12:56
36WŁOCH Sławomir 2038KROSNOM5000:00:0302:27:3706:12:58
37KOWALSKI Maciej 2145BLACKPOOLM4000:00:0702:10:0406:13:29
38KOZIK Tomasz 2047SPRINTEX TEAMBRZUŚNIKM4000:00:0702:28:5206:15:33
39LEŚNIAK Anna 2164SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAK3000:00:0602:16:2806:15:38
40GRUDZIŃSKI Jacek 2103MAGDALENKAM3000:00:2002:28:4306:16:23
41MALINOWSKI Łukasz 2200SZCZYTOGRAFIAWOLA ŻYRAKOWSKAM3000:00:0502:37:4806:16:33
42WILK Wiktoria 2066SARNI TĘTENTKRAKÓWK3000:00:1102:35:4406:16:47
43DWORNICKI Kamil 10WROCŁAWM30Tak00:00:0402:39:0306:16:56
44SZCZURKO Jarosław 200642K PRO TEAMORNONTOWICEM4000:00:0302:23:5306:18:03
45JASTRZĄB Piotr 2186LESKOM5000:00:0502:24:3406:19:29
46MAKOWSKI Jerzy 2138MECHANIK WŁODAWASUSZNOM5000:00:2102:39:4906:19:53
47BUDZICH Wojciech 2068KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4000:00:0702:29:0706:20:12
48BROCHOCKI Paweł 2092GLAJTY SĄ WSZĘDZIEGDAŃSKM4000:00:0002:30:3806:20:47
49CHOJNACKI Rafał 2139AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:1702:45:2406:21:48
50ŻBIKOWSKI Tomasz 2172KP S.A.POZNAŃM4000:00:0402:30:4806:23:41
51WODZIEŃ Andrzej 2174PAKO TEAMRZESZÓWM5000:00:0702:35:1606:24:17
HERDA Ewelina 2091G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIĄCAK40DNF02:30:30 DNF06:24:29 DNF
53KAMIŃSKI Łukasz 2194WROCŁAWM4000:00:0802:30:2706:24:48
54KOŁODZIEJSKI Oskar 2063ZDUŃSKA WOLAM4000:00:0702:30:4606:24:56
55PIŁAT Tomasz 2039PIŁACI Z KAŁAIBÓWPOZNAŃM3000:00:0702:31:0206:25:00
ŻYTKOWIAK Maciej 2037CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM30DNF02:31:02 DNF06:25:03 DNF
57SZEWCZENKO Agnieszka 2021KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK3000:00:0902:39:5006:25:06
58SWORNOWSKA Anna 2161POZNAŃK2000:00:0802:38:0806:26:16
59WILCZYŃSKA Oliwia 2158POZNAŃK3000:00:0702:38:0906:26:23
60ROSIK Robert 2123LUMBERJACKS KOSZALINKOSZALINM3000:00:1602:39:2106:26:58
61SZCZOTKA Paweł 2167WARSZAWAM5000:00:0702:39:5206:28:02
62KMIEĆ Andrzej 2062TURBO PRUSZKÓWPRUSZKÓWM4000:00:1102:27:3606:28:03
63FRYSIAK Artur 2034WIELUŃ ULTRAWIELUŃM5000:00:0902:30:2506:28:54
64KRÓL Maciej 2074WIRAN TEAMREDAM4000:00:1202:39:3406:29:11
65PŁUCIENNICZAK Wojciech 2013LATCHORZEWM4000:00:1002:38:5906:29:20
66MILEWICZ Daniel 2122KB BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM3000:00:1302:42:3606:29:27
67DŁUGOŁĘCKI Konrad 2149BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4000:00:1602:40:0606:29:33
68KANTOROWSKI Marcin 2102WARSZAWAM4000:00:1302:40:2306:29:41
69MILEWSKI Mateusz 2140ASSECO ACTIVE TEAMMROZYM3000:00:0302:36:2806:29:54
70PIĄTOSA Piotr 2143ANT TEAMKRAKÓWM4000:00:1302:44:4906:30:44
71WĄCHAŁA Grzegorz 2009SPRINTEX TEAMSKAWINAM4000:00:0902:28:5206:33:15
72IDZIOR Tomasz 2007BRZEZINYM2000:00:1802:41:0006:33:17
73WAŃKOWICZ Adrian 2075BRZEG DOLNYM4000:00:0102:29:1306:33:27
74PAWLAK Bartosz 2121RUN AND FLYJABŁONNAM4000:00:1502:43:2806:36:30
75JAMBOR Michał 2120ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM4000:00:1502:43:3006:36:38
KOZIEŁŁO Bartosz 2022TUR ZAMIENIEZAMIENIEM40DNF02:20:10 DNF06:36:46 DNF
77PODOLSKI Marek 2050BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3000:00:1402:50:0906:36:54
78SUWEZDA Jacek 2173CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5000:00:2002:42:2806:36:56
79DETTLAFF Patrycja 2190PP MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAMWAŁBRZYCH PODGÓRZEK3000:00:0802:45:0106:38:25
80KRZYWDZIŃSKI Stanisław 2189TORUŃM5000:00:0402:38:2206:39:15
81FEDAK Bohdan 2045AQUARIUS MASTERS TEAMZAGÓRZM4000:00:1802:39:3406:39:19
81KRAWCZYK Jan 2026KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM3000:00:1902:39:3406:39:20
83WIDERA Karol 2118JANÓWEKM3000:00:0102:30:4206:39:26
84RYCHLEWICZ Artur 2135WROCŁAWM2000:00:1902:09:5206:39:36
85MAJCHROWSKI Jacek 2185NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM5000:00:0302:37:4006:42:50
86NUŻ Jacek 2084SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:00:1302:47:4406:43:11
87GAJ Grzegorz 7BIAŁOBRZEGIM40Tak00:00:1602:50:1806:43:36
88BODZIACHOWSKI Marcin 2098ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM4000:00:0006:44:04
89MAĆKOWIAK Piotr 2001ŚWINOUJŚCIEM3000:00:1302:47:5306:44:27
90BOKSZA Piotr 2030TIME4RUNNINGTRESTAM4000:00:1802:37:3806:50:00
91ULOWSKI Jacek 2036CLICKLEASE TEAMŁÓDŹM5000:00:1302:45:5506:52:26
92CEZARY Doroszuk 2171BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWAM3000:00:0602:37:2406:52:28
93GRZESZCZAK Marek 2165LUBLINM6000:00:1802:50:2506:52:36
94BIAŁEK Olaf 2178MEGATEL.COM.PLKRAKÓWM5000:00:2002:42:2706:54:05
BŁASZCZYK Mariusz 2181BIEGAMBOLUBIĘZGIERZM30DNF02:34:20 DNF06:55:22 DNF
96PODGÓRSKI Krzysztof 2014ZEMBRZYCE TEAMZEMBRZYCEM3000:00:1202:50:2106:55:55
BEDNAREK Piotr 2055RAWA MAZOWIECKAM30DNF02:50:23 DNF06:55:57 DNF
98PIETRZYK Adam 2195PODLIPIEM4000:00:0902:50:2906:56:02
99WOJCIECHOWSKA Małgorzata 2101VIKING TRAINING CENTERGOSTYŃK4000:00:1202:50:2706:56:13
100PELCHEN Tomasz 2187GRÓJECM4000:00:0502:50:1206:57:30
101GŁOGOWSKI Adam 2011NOAWROCŁAWM4000:00:0902:51:3007:01:51
102ANTONIEWICZ Jacek 2080KROBÓWM5000:00:0602:50:1007:02:00
103WOJCIECHOWSKI Ireneusz 2078IRAS TEAMGRÓJECM5000:00:0502:50:1007:02:11
104BODNAR Krystian 2053ZAŁUŻM2000:00:1102:53:3807:03:30
105WILAMOWSKI Bartłomiej 2104RYKOWISKO TEAMPŁOCKM3000:00:1703:00:3607:03:40
106FRANCZYK Robert 2032CIESZYNM4000:00:1402:48:1107:05:49
107PYRKOSZ Damian 2157RZESZÓWM5000:00:0802:51:0007:09:22
KAŁUS Maciej 2067NA BANI WYBIEGANIKATOWICEM40DNF02:55:39 DNF07:09:38 DNF
109GAŁEK Wojciech 2058NO PAIN NO GAINWROCŁAWM4000:00:2402:57:4907:10:36
110BARANOWSKI Maciej 14JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZWAM30Tak00:01:1802:59:3307:12:26
111ŚCIBOR Marcin 2111KRASNYSTAWM3000:00:0802:55:3707:12:27
112PURGAL Magdalena 2005SŁOŃCA JURYSROCKOK4000:00:0902:52:3807:16:24
113STELMACH Krzysztof 2046GĄSKA BALBINKA WIELUŃWIELUŃM4000:00:1003:02:5407:17:48
114KOCOT Sebastian 2027SOSNOWIECM4000:00:0502:50:3707:18:19
POPŁAWSKA Katarzyna 2153HALINÓWK40DNF02:50:51 DNF07:18:31 DNF
116PAKULSKA-TOMZA Dorota 2132SUCHY LASK4000:00:1502:54:0107:18:48
117PLACHA Piotr 2056KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4000:00:0302:58:5407:19:18
118JAN Jarosław 2086SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:00:1202:56:1207:19:23
Przekroczony limit czasu: 21:30:00
119BIEL Tomasz 2201OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM4000:00:0502:53:0907:22:02
WIŚNIEWSKI Dawid 2115ANIELSKI ORSZAKTORUŃM30DNF02:48:03 DNF07:22:14 DNF
121ZAŁUŻNY Michał 2106JELCZ LASKOWICEM3000:00:1802:50:1107:22:49
122BURZYŃSKA Ewelina 2137NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK4000:00:1502:56:2207:22:59
123CEGIEŁKO Paweł 2051STASZIC RUNNING TEAMLUBLINM5000:00:1302:50:2407:24:02
124GOŁĘBIOWSKI Piotrek 2025BIEGOWA KUŹNIACHORZÓWM4000:00:0302:50:3307:24:14
125NAPIERAŁA Katarzyna 2085SUCHY LASK4000:00:1403:02:1307:24:14
CISOWSKI Michal 2008BYTOMM40DNF02:53:06 DNF07:24:57 DNF
127STOLORZ Arkadiusz 2125TEAM ARSANITIMIELINM3000:00:1002:58:0407:25:19
128SIEDLECKA Wiktoria 2109VIKING TRAINING CENTERTYCHYK3000:00:1103:04:1907:28:05
BORYSEWICZ Wiktor 2128HARDBOX OTWOCKOTWOCKM20DNF02:58:12 DNF07:28:13 DNF
130ZIELIŃSKI Dariusz 2033FIZJO-SPORT ŁĘCZNAWARSZAWAM4000:00:2102:55:3707:28:45
131OSIEKOWICZ Tomasz 2179DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5000:00:0902:55:4107:28:47
132BLADY Bogdan 2070KRAKÓWM5000:00:1402:47:4907:30:11
133JERMAK Maciej 2193ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM4000:00:2003:02:2507:31:21
134KAŁUŻA Michał 2168KS PŁUCO PODAJEWIĘCŁAWICE DWORSKIEM4000:00:1103:04:4907:35:23
135MARGAS Grzegorz 2146MEERCATEAMPROSZOWICEM5000:00:2202:52:2307:37:13
136OLENDER Marcin 2024PISZM4000:00:1502:55:5907:38:45
CHILEWICZ Dariusz 2169LIPOWOM50DNF02:59:54 DNF07:39:02 DNF
138CZICHY Barbara 2099WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYK5000:00:0903:04:2707:39:18
139LIK Marek 12CHEŁM BIEGACHEŁMM50Tak00:00:1703:09:1807:40:19
140MAJOWSKI Marcin 2150BYTOMM4000:00:1703:07:5507:41:03
DADAŚ Janusz 2012BP RUNNIG TEAM GLIWICEGLIWICEM40DNF03:08:59 DNF07:41:29 DNF
142SZYMANIAK Paweł 2076DANFOSS DOGOŃGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:1603:05:1207:42:02
143WALAC Jacek 2077DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:1503:05:1307:42:09
JĘDRZEJCZYK Adrian 2113ODCISKWROCŁAWM40DNF02:51:39 DNF07:43:47 DNF
145POKORSKI Jakub 2096WARCHLACZKILISEWOM3000:00:0502:51:3707:43:53
146BERNACKI Eugeniusz 2134POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEM5000:00:1103:08:5907:44:49
147JĘDRO Tomasz 2FC EIRE DIVISIONSTRYKÓWM50Tak00:00:1503:17:0407:45:38
SKORUPA Tomasz 2087AGB TORFYŁÓDŹM40DNF02:55:51 DNF07:46:19 DNF
WOJCIECHOWSKI Paweł 2151BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAMKICINM40DNF02:51:18 DNF07:47:16 DNF
RADZKI Rafał 2144WARSZAWAM40DNF02:55:38 DNF07:47:31 DNF
MACIĄG Krzysztof 2095WARCHLACZKIWARSZAWAM40DNF02:51:42 DNF07:47:47 DNF
152BODNAR Adrian 4SANOKM20Tak00:00:1103:07:2507:55:24
PIETRZYKOWSKA Monika 2029RUSIECK40DNF03:08:23 DNF07:55:51 DNF
NECZAJ Andrzej 2072SZCZYGLICEM40DNF03:08:27 DNF07:56:25 DNF
BĄKOWSKI Marcin 2060KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃM40DNF03:09:22 DNF07:57:50 DNF
SIBCZAK Katarzyna 2059GARBYK50DNF03:09:25 DNF07:57:55 DNF
RZĄDKOWSKI Krzysiek 2069KW LUBLINLUBLINM40DNF03:22:28 DNF08:02:26 DNF
ARASZKIEWICZ Marcin 2197BRAKSTANISŁAWÓWM40DNF03:16:57 DNF08:07:50 DNF
BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2124ULTRA ŻÓŁWIKGDYNIAK50DNF03:19:59 DNF08:11:06 DNF
160ZIĘTEK Krzysztof 2010ADIDAS RUNNERS WARSAWOSTRÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:2203:16:5008:12:18
SIWEK Wojciech 2176ŻUBRYRACETEAMPRZEMYŚLM20DNF03:04:46 DNF08:17:31 DNF
KARPIŃSKI Robert 3SPARTANIE DZIECIOMMARKIM50TakDNF03:32:18 DNF08:20:35 DNF
163LANGOWSKI Marcin 2180WĘGRZCEM4000:00:0203:23:4308:25:23
MASŁOWSKI Marcin 8KKM KOZIENICEGNIEWOSZÓWM40TakDNF03:17:06 DNF08:26:31 DNF
KLAMERUS Piotr 2183ZIELONO MIKRAKÓWM40DNF03:02:47 DNF08:30:28 DNF
DZIERGAS Teresa 2155ULTRA KSPTWARDORZECZKAK30DNF03:02:42 DNF08:30:32 DNF
ŁUKASIAK Sylwester 2043MIĘDZYBORÓWM40DNF03:10:35 DNF08:38:03 DNF
168KRUPIŃSKI Marek 9OSTROŁĘKAM20Tak00:00:0403:09:43
169SOKÓŁ Magdalena 2133BIAŁYSTOKK4000:00:0902:45:30
170GRYCZKO Marta 2015WARSZAWAK3000:00:0902:58:06
171SADOWSKI Rafał 13KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWSULMIERZYCEM30Tak00:00:1102:41:05
172LEYK Daniel 2156LEYK TEAMLUZINOM3000:00:3003:09:15
ADAMCZYK Artur 2071BIBICEM30DNF03:09:38 DNF DNF
KUŹNIAK Piotr 2088WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF DNF DNF
SKOCZEK Przemysław 2089WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF03:10:30 DNF DNF
GULAJSKI Rafał 2129OSIEMKOPIENICAM40DNF02:50:22 DNF DNF
OLEWNIK Łukasz 2130MARCINŚWIERCTEAMŁÓDŹM30DNF DNF DNF
JEDLIŃSKI Bartosz 2148MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM40DNF03:27:04 DNF DNF
KORCZAK Aleksander 2159WRZOSOWAM20DNF03:36:12 DNF DNF
TOTOŃ Angelika 2160WRĘCZYCA WIELKAK20DNF DNF DNF
KULCZYK Ewa 2003ULTRA WAY TEAMGDYNIAK30DNF03:19:06 DNF DNF
JASIŃSKI Mikołaj 2048TRUSKAWM50DNF03:36:15 DNF DNF
PAWLUCZUK Tomek 2141WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM50DNF02:50:08 DNF DNF
KURPIEWSKA Ewa 2182TRAILER BIEGI DUCHOWE TBDWARSZAWAK30DNF03:09:53 DNF DNF
ZIENCINA Marcin 2175KOŁOBRZEGM40DNF02:45:31 DNF DNF
Znaleziono 185 wynik(ów)