VIII RZEŹNIK ULTRA
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-17
Miejsce : Cisna
Dystans : 107 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 214
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 45
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 80km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 45km | 80km | 92.5km | 102km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSzlem Czas startuSmerek
20km
Wetlina
45km
Roztoki
80km
      
1PERYKASZA Paweł 2142GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM4000:00:0402:00:5604:58:1009:40:22
2CIOCH Cezary 2170KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM4000:00:0102:01:0204:54:4209:51:50
3KLINCEWICZ Cezary 2110WROCŁAWM4000:00:0102:01:0305:11:3510:05:16
4RĘBILAS Adam 2031NOWY WIŚNICZM2000:00:0005:17:1610:13:11
5SIKORA Sebastian 2188ELWAT OSTEO-SPORTGDYNIAM4000:00:0102:10:1105:24:3210:29:14
6POTERA Maciej 2147ŁAŃCUTM4000:00:0302:28:5805:48:3010:32:09
7SKROBAŃSKI Roman 2041SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEM4000:00:0402:10:1105:17:5910:36:43
8DYGACZ Agnieszka 2191LHOTSE TEAM/ 42K PRO TEAMCHORZÓWK3000:00:0102:10:0705:19:1510:42:05
9GAWLIK Sławek 11DYNAFITKRAKÓWM30Tak00:00:0002:19:4005:46:5410:48:50
10MAJCHERKIEWICZ Grzegorz 2057DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0201:59:0505:33:0110:48:52
11GAJOS Daniel 2177LUKTRANSKRAKÓWM4000:00:0402:19:0105:34:3110:50:02
12KULCZYK Marcin 2002ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4000:00:0102:19:1905:36:3210:55:39
13JARMOLIŃSKI Piotr 2199SZCZECINM4000:00:0202:11:4405:38:0510:55:39
14BEREZNOWSKA Patrycja 2198WIELISZEW HERON TEAM HOKA POLAND TEAMWIELISZEWK4000:00:0402:19:3505:36:2210:58:15
15FUCZIK Małgorzata 2152HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZBIELSKO-BIAŁAK4000:00:0102:22:4005:51:2211:13:52
16KOT Krzysztof 2105MPK - RZESZÓWRZESZÓWM4000:00:0802:19:2305:38:0111:20:25
17KRĘŻAŁEK Marcin 2166WIETRZNOM2000:00:0302:11:4105:45:0311:31:02
18MROCZKOWSKI Piotr 2061MASZERUJ ALBO GIŃPOZNAŃM3000:00:0702:28:5006:07:5811:38:42
19WÓJCIK Piotr 2107ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM3000:00:1502:14:4105:34:4911:40:46
20SADOWSKI Rafał 13KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWSULMIERZYCEM30Tak00:00:1102:41:0511:42:22
21LEŚNIAK Anna 2164SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAK3000:00:0602:16:2806:15:3811:44:26
22CHMIELEWSKI Dominik 2192KRISPOL ACTIV TEAMSZCZECINM4000:00:0902:30:2806:08:1111:44:27
23KOZIK Tomasz 2047SPRINTEX TEAMBRZUŚNIKM4000:00:0702:28:5206:15:3311:45:02
24GREIVELDINGER Gilles 2202FEHLAU RUN TEAMKÓRNIKM5000:00:1102:23:5106:01:5311:47:52
25WILK Wiktoria 2066SARNI TĘTENTKRAKÓWK3000:00:1102:35:4406:16:4712:01:22
26WEREMKO Grzegorz 2020MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4000:00:1002:28:5006:04:5912:04:35
27KOSIOREK Adam 2108BSAC MOKOBODYMOKOBODYM5000:00:0202:27:5806:07:2512:05:52
28URBANIEC Dariusz 2049PEWNIAK TEAM SŁOŃCA JURYSROCKOM4000:00:1102:27:3605:53:1812:06:14
29CHOJNACKI Rafał 2139AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:1702:45:2406:21:4812:06:23
30MAKOWSKI Jerzy 2138MECHANIK WŁODAWASUSZNOM5000:00:2102:39:4906:19:5312:13:44
31KEMPNY Paweł 2162SOCIOS SILESIAMIKOŁÓWM2000:00:0102:20:3105:58:0112:14:46
32MYŚLIWIEC Robert 2040DZIKI&WOLNYRZESZÓWM4000:00:0802:19:2405:57:2112:15:47
33WIĄCEK Łukasz 2131IRS KRAKÓWZIELONKIM4000:00:1102:24:3206:01:3512:16:20
34GASIK Leszek 2044SŁONCA JURYOLSZTYN /JURAJSKIM4000:00:1002:27:3906:12:5612:16:42
Niesklasyfikowani
JUSZKO Krzysztof 2119WARSZAWAM40DNF02:27:45 DNF06:01:36 DNF12:17:18 DNF
36SZYMCZAK Marcin 2081NOAWROCŁAWM4000:00:0802:27:3406:08:0012:25:38
37KINCEL Krzysztof 2093POŁUPINM5000:00:0702:27:3506:04:5412:27:05
38MALINOWSKI Łukasz 2200SZCZYTOGRAFIAWOLA ŻYRAKOWSKAM3000:00:0502:37:4806:16:3312:28:40
39MROZOWSKI Piotr 2100SAKWAOPOLEM4000:00:0202:19:2806:01:4912:32:35
40SZEWCZENKO Agnieszka 2021KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK3000:00:0902:39:5006:25:0612:32:43
41PELCHEN Tomasz 2187GRÓJECM4000:00:0502:50:1206:57:3012:35:52
42KMIEĆ Andrzej 2062TURBO PRUSZKÓWPRUSZKÓWM4000:00:1102:27:3606:28:0312:36:18
43WODZIEŃ Andrzej 2174PAKO TEAMRZESZÓWM5000:00:0702:35:1606:24:1712:37:33
44JASTRZĄB Piotr 2186LESKOM5000:00:0502:24:3406:19:2912:38:45
45DWORNICKI Kamil 10WROCŁAWM30Tak00:00:0402:39:0306:16:5612:43:57
46BIAŁEK Marcin 2065SWEETTRAVELBIELAWAM3000:00:0302:24:4606:12:0412:43:58
GWIZDALSKI Przemysław 2112BIEGNIJ OLAWAOŁAWAM40DNF02:19:18 DNF06:02:53 DNF12:43:59 DNF
48KOWALSKI Maciej 2145BLACKPOOLM4000:00:0702:10:0406:13:2912:45:11
49PIĄTOSA Piotr 2143ANT TEAMKRAKÓWM4000:00:1302:44:4906:30:4412:45:26
50KANTOROWSKI Marcin 2102WARSZAWAM4000:00:1302:40:2306:29:4112:45:42
51BROCHOCKI Paweł 2092GLAJTY SĄ WSZĘDZIEGDAŃSKM4000:00:0002:30:3806:20:4712:46:30
52SZCZURKO Jarosław 200642K PRO TEAMORNONTOWICEM4000:00:0302:23:5306:18:0312:47:57
53KRÓL Maciej 2074WIRAN TEAMREDAM4000:00:1202:39:3406:29:1112:48:24
54ŻBIKOWSKI Tomasz 2172KP S.A.POZNAŃM4000:00:0402:30:4806:23:4112:49:00
55GAJ Grzegorz 7BIAŁOBRZEGIM40Tak00:00:1602:50:1806:43:3612:49:17
56SOKÓŁ Magdalena 2133BIAŁYSTOKK4000:00:0902:45:3012:52:29
57MAJCHROWSKI Jacek 2185NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM5000:00:0302:37:4006:42:5012:55:46
58PIŁAT Tomasz 2039PIŁACI Z KAŁAIBÓWPOZNAŃM3000:00:0702:31:0206:25:0013:00:20
59DETTLAFF Patrycja 2190PP MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAMWAŁBRZYCH PODGÓRZEK3000:00:0802:45:0106:38:2513:00:45
60PAWLAK Bartosz 2121RUN AND FLYJABŁONNAM4000:00:1502:43:2806:36:3013:02:21
61JAMBOR Michał 2120ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM4000:00:1502:43:3006:36:3813:03:58
62MILEWICZ Daniel 2122KB BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM3000:00:1302:42:3606:29:2713:06:01
63IDZIOR Tomasz 2007BRZEZINYM2000:00:1802:41:0006:33:1713:06:37
ŻYTKOWIAK Maciej 2037CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM30DNF02:31:02 DNF06:25:03 DNF13:09:40 DNF
65DŁUGOŁĘCKI Konrad 2149BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4000:00:1602:40:0606:29:3313:10:51
66WILCZYŃSKA Oliwia 2158POZNAŃK3000:00:0702:38:0906:26:2313:13:31
67SWORNOWSKA Anna 2161POZNAŃK2000:00:0802:38:0806:26:1613:13:31
68WŁOCH Sławomir 2038KROSNOM5000:00:0302:27:3706:12:5813:14:16
HERDA Ewelina 2091G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIĄCAK40DNF02:30:30 DNF06:24:29 DNF13:14:45 DNF
70GRUDZIŃSKI Jacek 2103MAGDALENKAM3000:00:2002:28:4306:16:2313:15:13
71WĄCHAŁA Grzegorz 2009SPRINTEX TEAMSKAWINAM4000:00:0902:28:5206:33:1513:16:37
72PODGÓRSKI Krzysztof 2014ZEMBRZYCE TEAMZEMBRZYCEM3000:00:1202:50:2106:55:5513:16:39
73SZCZOTKA Paweł 2167WARSZAWAM5000:00:0702:39:5206:28:0213:24:12
74RYCHLEWICZ Artur 2135WROCŁAWM2000:00:1902:09:5206:39:3613:24:55
75PIETRZYK Adam 2195PODLIPIEM4000:00:0902:50:2906:56:0213:25:06
76ROSIK Robert 2123LUMBERJACKS KOSZALINKOSZALINM3000:00:1602:39:2106:26:5813:25:24
77KAMIŃSKI Łukasz 2194WROCŁAWM4000:00:0802:30:2706:24:4813:26:52
78MAĆKOWIAK Piotr 2001ŚWINOUJŚCIEM3000:00:1302:47:5306:44:2713:27:50
79FEDAK Bohdan 2045AQUARIUS MASTERS TEAMZAGÓRZM4000:00:1802:39:3406:39:1913:30:42
79KRAWCZYK Jan 2026KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM3000:00:1902:39:3406:39:2013:30:47
81PŁUCIENNICZAK Wojciech 2013LATCHORZEWM4000:00:1002:38:5906:29:2013:33:52
82SUWEZDA Jacek 2173CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5000:00:2002:42:2806:36:5613:34:45
83PODOLSKI Marek 2050BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3000:00:1402:50:0906:36:5413:35:22
84GRZESZCZAK Marek 2165LUBLINM6000:00:1802:50:2506:52:3613:38:19
85WIDERA Karol 2118JANÓWEKM3000:00:0102:30:4206:39:2613:40:35
86WAŃKOWICZ Adrian 2075BRZEG DOLNYM4000:00:0102:29:1306:33:2713:41:24
87NUŻ Jacek 2084SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:00:1302:47:4406:43:1113:42:55
88KOŁODZIEJSKI Oskar 2063ZDUŃSKA WOLAM4000:00:0702:30:4606:24:5613:46:03
89FRYSIAK Artur 2034WIELUŃ ULTRAWIELUŃM5000:00:0902:30:2506:28:5413:48:40
90BUDZICH Wojciech 2068KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4000:00:0702:29:0706:20:1213:48:52
91BARANOWSKI Maciej 14JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZWAM30Tak00:01:1802:59:3307:12:2613:50:27
92WILAMOWSKI Bartłomiej 2104RYKOWISKO TEAMPŁOCKM3000:00:1703:00:3607:03:4013:52:53
93PYRKOSZ Damian 2157RZESZÓWM5000:00:0802:51:0007:09:2213:53:06
94ULOWSKI Jacek 2036CLICKLEASE TEAMŁÓDŹM5000:00:1302:45:5506:52:2613:56:29
95BIAŁEK Olaf 2178MEGATEL.COM.PLKRAKÓWM5000:00:2002:42:2706:54:0513:56:58
96MILEWSKI Mateusz 2140ASSECO ACTIVE TEAMMROZYM3000:00:0302:36:2806:29:5413:58:02
97CEZARY Doroszuk 2171BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWAM3000:00:0602:37:2406:52:2814:00:43
98WOJCIECHOWSKA Małgorzata 2101VIKING TRAINING CENTERGOSTYŃK4000:00:1202:50:2706:56:1314:00:44
99PLACHA Piotr 2056KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4000:00:0302:58:5407:19:1814:02:07
100STELMACH Krzysztof 2046GĄSKA BALBINKA WIELUŃWIELUŃM4000:00:1003:02:5407:17:4814:03:12
101BOKSZA Piotr 2030TIME4RUNNINGTRESTAM4000:00:1802:37:3806:50:0014:04:36
102FRANCZYK Robert 2032CIESZYNM4000:00:1402:48:1107:05:4914:07:47
103GŁOGOWSKI Adam 2011NOAWROCŁAWM4000:00:0902:51:3007:01:5114:08:43
104GAŁEK Wojciech 2058NO PAIN NO GAINWROCŁAWM4000:00:2402:57:4907:10:3614:12:56
105KRZYWDZIŃSKI Stanisław 2189TORUŃM5000:00:0402:38:2206:39:1514:17:17
106ZAŁUŻNY Michał 2106JELCZ LASKOWICEM3000:00:1802:50:1107:22:4914:19:46
107KOCOT Sebastian 2027SOSNOWIECM4000:00:0502:50:3707:18:1914:21:11
108PURGAL Magdalena 2005SŁOŃCA JURYSROCKOK4000:00:0902:52:3807:16:2414:26:24
109CEGIEŁKO Paweł 2051STASZIC RUNNING TEAMLUBLINM5000:00:1302:50:2407:24:0214:30:18
BEDNAREK Piotr 2055RAWA MAZOWIECKAM30DNF02:50:23 DNF06:55:57 DNF14:30:44 DNF
111JAN Jarosław 2086SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:00:1202:56:1207:19:2314:31:17
112WOJCIECHOWSKI Ireneusz 2078IRAS TEAMGRÓJECM5000:00:0502:50:1007:02:1114:33:04
113ANTONIEWICZ Jacek 2080KROBÓWM5000:00:0602:50:1007:02:0014:33:04
114PSIUK Andrzej 2082BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJM4000:00:0602:19:3506:09:4514:35:21
115PAKULSKA-TOMZA Dorota 2132SUCHY LASK4000:00:1502:54:0107:18:4814:37:04
116ŚCIBOR Marcin 2111KRASNYSTAWM3000:00:0802:55:3707:12:2714:38:18
117STOLORZ Arkadiusz 2125TEAM ARSANITIMIELINM3000:00:1002:58:0407:25:1914:41:35
118BLADY Bogdan 2070KRAKÓWM5000:00:1402:47:4907:30:1114:42:50
119NAPIERAŁA Katarzyna 2085SUCHY LASK4000:00:1403:02:1307:24:1414:43:00
120BODNAR Krystian 2053ZAŁUŻM2000:00:1102:53:3807:03:3014:45:12
121KAŁUŻA Michał 2168KS PŁUCO PODAJEWIĘCŁAWICE DWORSKIEM4000:00:1103:04:4907:35:2314:46:16
122GRYCZKO Marta 2015WARSZAWAK3000:00:0902:58:0614:47:16
123GOŁĘBIOWSKI Piotrek 2025BIEGOWA KUŹNIACHORZÓWM4000:00:0302:50:3307:24:1414:47:34
124JERMAK Maciej 2193ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM4000:00:2003:02:2507:31:2114:49:10
125JĘDRO Tomasz 2FC EIRE DIVISIONSTRYKÓWM50Tak00:00:1503:17:0407:45:3814:49:48
126BURZYŃSKA Ewelina 2137NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK4000:00:1502:56:2207:22:5914:51:05
127LIK Marek 12CHEŁM BIEGACHEŁMM50Tak00:00:1703:09:1807:40:1914:51:48
128CZICHY Barbara 2099WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYK5000:00:0903:04:2707:39:1814:51:49
KAŁUS Maciej 2067NA BANI WYBIEGANIKATOWICEM40DNF02:55:39 DNF07:09:38 DNF14:52:56 DNF
130SIEDLECKA Wiktoria 2109VIKING TRAINING CENTERTYCHYK3000:00:1103:04:1907:28:0514:55:43
Przekroczony limit czasu: 21:30:00
131BIEL Tomasz 2201OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM4000:00:0502:53:0907:22:0214:57:18
132WALAC Jacek 2077DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:1503:05:1307:42:0915:04:51
133SZYMANIAK Paweł 2076DANFOSS DOGOŃGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:1603:05:1207:42:0215:05:46
134MARGAS Grzegorz 2146MEERCATEAMPROSZOWICEM5000:00:2202:52:2307:37:1315:05:51
135OLENDER Marcin 2024PISZM4000:00:1502:55:5907:38:4515:05:54
136KRUPIŃSKI Marek 9OSTROŁĘKAM20Tak00:00:0403:09:4315:08:39
WIŚNIEWSKI Dawid 2115ANIELSKI ORSZAKTORUŃM30DNF02:48:03 DNF07:22:14 DNF15:09:12 DNF
138BODNAR Adrian 4SANOKM20Tak00:00:1103:07:2507:55:2415:12:12
139POKORSKI Jakub 2096WARCHLACZKILISEWOM3000:00:0502:51:3707:43:5315:12:23
140MAJOWSKI Marcin 2150BYTOMM4000:00:1703:07:5507:41:0315:20:49
141LEYK Daniel 2156LEYK TEAMLUZINOM3000:00:3003:09:1515:24:46
142OSIEKOWICZ Tomasz 2179DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5000:00:0902:55:4107:28:4715:26:31
WOJCIECHOWSKI Paweł 2151BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAMKICINM40DNF02:51:18 DNF07:47:16 DNF15:45:29 DNF
RZĄDKOWSKI Krzysiek 2069KW LUBLINLUBLINM40DNF03:22:28 DNF08:02:26 DNF15:48:12 DNF
MASŁOWSKI Marcin 8KKM KOZIENICEGNIEWOSZÓWM40TakDNF03:17:06 DNF08:26:31 DNF15:57:16 DNF
146BODZIACHOWSKI Marcin 2098ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM4000:00:0006:44:04
147LANGOWSKI Marcin 2180WĘGRZCEM4000:00:0203:23:4308:25:23
148BERNACKI Eugeniusz 2134POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEM5000:00:1103:08:5907:44:49
149ZIELIŃSKI Dariusz 2033FIZJO-SPORT ŁĘCZNAWARSZAWAM4000:00:2102:55:3707:28:45
150ZIĘTEK Krzysztof 2010ADIDAS RUNNERS WARSAWOSTRÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:2203:16:5008:12:18
CISOWSKI Michal 2008BYTOMM40DNF02:53:06 DNF07:24:57 DNF DNF
DADAŚ Janusz 2012BP RUNNIG TEAM GLIWICEGLIWICEM40DNF03:08:59 DNF07:41:29 DNF DNF
ADAMCZYK Artur 2071BIBICEM30DNF03:09:38 DNF DNF DNF
KUŹNIAK Piotr 2088WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF
SKOCZEK Przemysław 2089WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF03:10:30 DNF DNF DNF
GULAJSKI Rafał 2129OSIEMKOPIENICAM40DNF02:50:22 DNF DNF DNF
OLEWNIK Łukasz 2130MARCINŚWIERCTEAMŁÓDŹM30DNF DNF DNF DNF
RADZKI Rafał 2144WARSZAWAM40DNF02:55:38 DNF07:47:31 DNF DNF
JEDLIŃSKI Bartosz 2148MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM40DNF03:27:04 DNF DNF DNF
KORCZAK Aleksander 2159WRZOSOWAM20DNF03:36:12 DNF DNF DNF
TOTOŃ Angelika 2160WRĘCZYCA WIELKAK20DNF DNF DNF DNF
CHILEWICZ Dariusz 2169LIPOWOM50DNF02:59:54 DNF07:39:02 DNF DNF
KULCZYK Ewa 2003ULTRA WAY TEAMGDYNIAK30DNF03:19:06 DNF DNF DNF
JASIŃSKI Mikołaj 2048TRUSKAWM50DNF03:36:15 DNF DNF DNF
PIETRZYKOWSKA Monika 2029RUSIECK40DNF03:08:23 DNF07:55:51 DNF DNF
PAWLUCZUK Tomek 2141WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM50DNF02:50:08 DNF DNF DNF
KURPIEWSKA Ewa 2182TRAILER BIEGI DUCHOWE TBDWARSZAWAK30DNF03:09:53 DNF DNF DNF
KARPIŃSKI Robert 3SPARTANIE DZIECIOMMARKIM50TakDNF03:32:18 DNF08:20:35 DNF DNF
BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2124ULTRA ŻÓŁWIKGDYNIAK50DNF03:19:59 DNF08:11:06 DNF DNF
DZIERGAS Teresa 2155ULTRA KSPTWARDORZECZKAK30DNF03:02:42 DNF08:30:32 DNF DNF
SIWEK Wojciech 2176ŻUBRYRACETEAMPRZEMYŚLM20DNF03:04:46 DNF08:17:31 DNF DNF
SIBCZAK Katarzyna 2059GARBYK50DNF03:09:25 DNF07:57:55 DNF DNF
BĄKOWSKI Marcin 2060KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃM40DNF03:09:22 DNF07:57:50 DNF DNF
ARASZKIEWICZ Marcin 2197BRAKSTANISŁAWÓWM40DNF03:16:57 DNF08:07:50 DNF DNF
KLAMERUS Piotr 2183ZIELONO MIKRAKÓWM40DNF03:02:47 DNF08:30:28 DNF DNF
BŁASZCZYK Mariusz 2181BIEGAMBOLUBIĘZGIERZM30DNF02:34:20 DNF06:55:22 DNF DNF
ZIENCINA Marcin 2175KOŁOBRZEGM40DNF02:45:31 DNF DNF DNF
POPŁAWSKA Katarzyna 2153HALINÓWK40DNF02:50:51 DNF07:18:31 DNF DNF
BORYSEWICZ Wiktor 2128HARDBOX OTWOCKOTWOCKM20DNF02:58:12 DNF07:28:13 DNF DNF
JĘDRZEJCZYK Adrian 2113ODCISKWROCŁAWM40DNF02:51:39 DNF07:43:47 DNF DNF
MACIĄG Krzysztof 2095WARCHLACZKIWARSZAWAM40DNF02:51:42 DNF07:47:47 DNF DNF
SKORUPA Tomasz 2087AGB TORFYŁÓDŹM40DNF02:55:51 DNF07:46:19 DNF DNF
NECZAJ Andrzej 2072SZCZYGLICEM40DNF03:08:27 DNF07:56:25 DNF DNF
ŁUKASIAK Sylwester 2043MIĘDZYBORÓWM40DNF03:10:35 DNF08:38:03 DNF DNF
KOZIEŁŁO Bartosz 2022TUR ZAMIENIEZAMIENIEM40DNF02:20:10 DNF06:36:46 DNF DNF
Znaleziono 185 wynik(ów)