VIII RZEŹNIK ULTRA
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-17
Miejsce : Cisna
Dystans : 107 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 214
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 45
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 92.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 45km | 80km | 92.5km | 102km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSzlem Czas startuSmerek
20km
Wetlina
45km
Roztoki
80km
Solinka
92.5km
       
1PERYKASZA Paweł 2142GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM4000:00:0402:00:5604:58:1009:40:2211:19:35
2KLINCEWICZ Cezary 2110WROCŁAWM4000:00:0102:01:0305:11:3510:05:1611:42:27
3CIOCH Cezary 2170KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM4000:00:0102:01:0204:54:4209:51:5011:44:02
4RĘBILAS Adam 2031NOWY WIŚNICZM2000:00:0005:17:1610:13:1111:56:44
5POTERA Maciej 2147ŁAŃCUTM4000:00:0302:28:5805:48:3010:32:0912:11:00
6SIKORA Sebastian 2188ELWAT OSTEO-SPORTGDYNIAM4000:00:0102:10:1105:24:3210:29:1412:15:39
7SKROBAŃSKI Roman 2041SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEM4000:00:0402:10:1105:17:5910:36:4312:27:28
8GAWLIK Sławek 11DYNAFITKRAKÓWM30Tak00:00:0002:19:4005:46:5410:48:5012:31:30
9KULCZYK Marcin 2002ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4000:00:0102:19:1905:36:3210:55:3912:39:56
10DYGACZ Agnieszka 2191LHOTSE TEAM/ 42K PRO TEAMCHORZÓWK3000:00:0102:10:0705:19:1510:42:0512:40:17
11GAJOS Daniel 2177LUKTRANSKRAKÓWM4000:00:0402:19:0105:34:3110:50:0212:41:08
12MAJCHERKIEWICZ Grzegorz 2057DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0201:59:0505:33:0110:48:5212:51:38
13BEREZNOWSKA Patrycja 2198WIELISZEW HERON TEAM HOKA POLAND TEAMWIELISZEWK4000:00:0402:19:3505:36:2210:58:1512:54:17
14JARMOLIŃSKI Piotr 2199SZCZECINM4000:00:0202:11:4405:38:0510:55:3912:55:16
15FUCZIK Małgorzata 2152HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZBIELSKO-BIAŁAK4000:00:0102:22:4005:51:2211:13:5213:14:37
16KOT Krzysztof 2105MPK - RZESZÓWRZESZÓWM4000:00:0802:19:2305:38:0111:20:2513:22:22
17WÓJCIK Piotr 2107ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM3000:00:1502:14:4105:34:4911:40:4613:30:56
18KRĘŻAŁEK Marcin 2166WIETRZNOM2000:00:0302:11:4105:45:0311:31:0213:38:19
19SADOWSKI Rafał 13KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWSULMIERZYCEM30Tak00:00:1102:41:0511:42:2213:38:31
20MROCZKOWSKI Piotr 2061MASZERUJ ALBO GIŃPOZNAŃM3000:00:0702:28:5006:07:5811:38:4213:39:02
21CHMIELEWSKI Dominik 2192KRISPOL ACTIV TEAMSZCZECINM4000:00:0902:30:2806:08:1111:44:2713:39:28
22KOZIK Tomasz 2047SPRINTEX TEAMBRZUŚNIKM4000:00:0702:28:5206:15:3311:45:0213:52:33
23LEŚNIAK Anna 2164SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAK3000:00:0602:16:2806:15:3811:44:2613:52:44
24GREIVELDINGER Gilles 2202FEHLAU RUN TEAMKÓRNIKM5000:00:1102:23:5106:01:5311:47:5213:58:10
25WILK Wiktoria 2066SARNI TĘTENTKRAKÓWK3000:00:1102:35:4406:16:4712:01:2214:12:34
26WEREMKO Grzegorz 2020MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4000:00:1002:28:5006:04:5912:04:3514:12:44
27WIĄCEK Łukasz 2131IRS KRAKÓWZIELONKIM4000:00:1102:24:3206:01:3512:16:2014:22:06
28MYŚLIWIEC Robert 2040DZIKI&WOLNYRZESZÓWM4000:00:0802:19:2405:57:2112:15:4714:22:14
29URBANIEC Dariusz 2049PEWNIAK TEAM SŁOŃCA JURYSROCKOM4000:00:1102:27:3605:53:1812:06:1414:22:59
30KOSIOREK Adam 2108BSAC MOKOBODYMOKOBODYM5000:00:0202:27:5806:07:2512:05:5214:23:23
31MAKOWSKI Jerzy 2138MECHANIK WŁODAWASUSZNOM5000:00:2102:39:4906:19:5312:13:4414:32:09
32GASIK Leszek 2044SŁONCA JURYOLSZTYN /JURAJSKIM4000:00:1002:27:3906:12:5612:16:4214:34:30
33KEMPNY Paweł 2162SOCIOS SILESIAMIKOŁÓWM2000:00:0102:20:3105:58:0112:14:4614:35:34
34KOWALSKI Maciej 2145BLACKPOOLM4000:00:0702:10:0406:13:2912:45:1114:40:04
35SZYMCZAK Marcin 2081NOAWROCŁAWM4000:00:0802:27:3406:08:0012:25:3814:43:43
36PELCHEN Tomasz 2187GRÓJECM4000:00:0502:50:1206:57:3012:35:5214:44:38
37MALINOWSKI Łukasz 2200SZCZYTOGRAFIAWOLA ŻYRAKOWSKAM3000:00:0502:37:4806:16:3312:28:4014:45:14
38KINCEL Krzysztof 2093POŁUPINM5000:00:0702:27:3506:04:5412:27:0514:45:45
39KMIEĆ Andrzej 2062TURBO PRUSZKÓWPRUSZKÓWM4000:00:1102:27:3606:28:0312:36:1814:47:42
40SZEWCZENKO Agnieszka 2021KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK3000:00:0902:39:5006:25:0612:32:4314:51:15
41BIAŁEK Marcin 2065SWEETTRAVELBIELAWAM3000:00:0302:24:4606:12:0412:43:5814:56:17
42WODZIEŃ Andrzej 2174PAKO TEAMRZESZÓWM5000:00:0702:35:1606:24:1712:37:3314:56:50
Niesklasyfikowani
JUSZKO Krzysztof 2119WARSZAWAM40DNF02:27:45 DNF06:01:36 DNF12:17:18 DNF14:57:05 DNF
44GAJ Grzegorz 7BIAŁOBRZEGIM40Tak00:00:1602:50:1806:43:3612:49:1715:01:15
45BODZIACHOWSKI Marcin 2098ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM4000:00:0006:44:0415:01:42
46MROZOWSKI Piotr 2100SAKWAOPOLEM4000:00:0202:19:2806:01:4912:32:3515:02:45
47DWORNICKI Kamil 10WROCŁAWM30Tak00:00:0402:39:0306:16:5612:43:5715:06:15
48JASTRZĄB Piotr 2186LESKOM5000:00:0502:24:3406:19:2912:38:4515:06:23
49SOKÓŁ Magdalena 2133BIAŁYSTOKK4000:00:0902:45:3012:52:2915:06:36
50KRÓL Maciej 2074WIRAN TEAMREDAM4000:00:1202:39:3406:29:1112:48:2415:06:52
51BROCHOCKI Paweł 2092GLAJTY SĄ WSZĘDZIEGDAŃSKM4000:00:0002:30:3806:20:4712:46:3015:09:31
52KANTOROWSKI Marcin 2102WARSZAWAM4000:00:1302:40:2306:29:4112:45:4215:11:32
53PAWLAK Bartosz 2121RUN AND FLYJABŁONNAM4000:00:1502:43:2806:36:3013:02:2115:16:29
54JAMBOR Michał 2120ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM4000:00:1502:43:3006:36:3813:03:5815:16:36
55MAJCHROWSKI Jacek 2185NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM5000:00:0302:37:4006:42:5012:55:4615:17:59
56PIŁAT Tomasz 2039PIŁACI Z KAŁAIBÓWPOZNAŃM3000:00:0702:31:0206:25:0013:00:2015:19:18
57PIĄTOSA Piotr 2143ANT TEAMKRAKÓWM4000:00:1302:44:4906:30:4412:45:2615:25:37
58SZCZURKO Jarosław 200642K PRO TEAMORNONTOWICEM4000:00:0302:23:5306:18:0312:47:5715:29:06
59ŻBIKOWSKI Tomasz 2172KP S.A.POZNAŃM4000:00:0402:30:4806:23:4112:49:0015:29:09
60DETTLAFF Patrycja 2190PP MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAMWAŁBRZYCH PODGÓRZEK3000:00:0802:45:0106:38:2513:00:4515:31:06
61MILEWICZ Daniel 2122KB BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM3000:00:1302:42:3606:29:2713:06:0115:32:32
62PODGÓRSKI Krzysztof 2014ZEMBRZYCE TEAMZEMBRZYCEM3000:00:1202:50:2106:55:5513:16:3915:35:46
63SWORNOWSKA Anna 2161POZNAŃK2000:00:0802:38:0806:26:1613:13:3115:41:09
64WILCZYŃSKA Oliwia 2158POZNAŃK3000:00:0702:38:0906:26:2313:13:3115:41:16
65IDZIOR Tomasz 2007BRZEZINYM2000:00:1802:41:0006:33:1713:06:3715:44:38
66DŁUGOŁĘCKI Konrad 2149BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4000:00:1602:40:0606:29:3313:10:5115:47:15
67WĄCHAŁA Grzegorz 2009SPRINTEX TEAMSKAWINAM4000:00:0902:28:5206:33:1513:16:3715:47:16
68KRAWCZYK Jan 2026KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM3000:00:1902:39:3406:39:2013:30:4715:50:04
68FEDAK Bohdan 2045AQUARIUS MASTERS TEAMZAGÓRZM4000:00:1802:39:3406:39:1913:30:4215:50:13
70PIETRZYK Adam 2195PODLIPIEM4000:00:0902:50:2906:56:0213:25:0615:50:27
71GRUDZIŃSKI Jacek 2103MAGDALENKAM3000:00:2002:28:4306:16:2313:15:1315:53:48
72WŁOCH Sławomir 2038KROSNOM5000:00:0302:27:3706:12:5813:14:1615:55:26
73BARANOWSKI Maciej 14JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZWAM30Tak00:01:1802:59:3307:12:2613:50:2715:58:36
74ROSIK Robert 2123LUMBERJACKS KOSZALINKOSZALINM3000:00:1602:39:2106:26:5813:25:2416:01:15
75RYCHLEWICZ Artur 2135WROCŁAWM2000:00:1902:09:5206:39:3613:24:5516:01:18
76MAĆKOWIAK Piotr 2001ŚWINOUJŚCIEM3000:00:1302:47:5306:44:2713:27:5016:01:39
77GRZESZCZAK Marek 2165LUBLINM6000:00:1802:50:2506:52:3613:38:1916:01:56
78SZCZOTKA Paweł 2167WARSZAWAM5000:00:0702:39:5206:28:0213:24:1216:02:58
79KAMIŃSKI Łukasz 2194WROCŁAWM4000:00:0802:30:2706:24:4813:26:5216:03:14
80PŁUCIENNICZAK Wojciech 2013LATCHORZEWM4000:00:1002:38:5906:29:2013:33:5216:09:49
81PODOLSKI Marek 2050BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3000:00:1402:50:0906:36:5413:35:2216:14:05
82BUDZICH Wojciech 2068KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4000:00:0702:29:0706:20:1213:48:5216:17:35
83WIDERA Karol 2118JANÓWEKM3000:00:0102:30:4206:39:2613:40:3516:23:46
84NUŻ Jacek 2084SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:00:1302:47:4406:43:1113:42:5516:24:32
85WAŃKOWICZ Adrian 2075BRZEG DOLNYM4000:00:0102:29:1306:33:2713:41:2416:24:49
86BIAŁEK Olaf 2178MEGATEL.COM.PLKRAKÓWM5000:00:2002:42:2706:54:0513:56:5816:28:36
87ULOWSKI Jacek 2036CLICKLEASE TEAMŁÓDŹM5000:00:1302:45:5506:52:2613:56:2916:28:48
88SUWEZDA Jacek 2173CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5000:00:2002:42:2806:36:5613:34:4516:29:03
89KOŁODZIEJSKI Oskar 2063ZDUŃSKA WOLAM4000:00:0702:30:4606:24:5613:46:0316:29:06
90WILAMOWSKI Bartłomiej 2104RYKOWISKO TEAMPŁOCKM3000:00:1703:00:3607:03:4013:52:5316:30:43
91PYRKOSZ Damian 2157RZESZÓWM5000:00:0802:51:0007:09:2213:53:0616:30:44
92MILEWSKI Mateusz 2140ASSECO ACTIVE TEAMMROZYM3000:00:0302:36:2806:29:5413:58:0216:35:45
93WOJCIECHOWSKA Małgorzata 2101VIKING TRAINING CENTERGOSTYŃK4000:00:1202:50:2706:56:1314:00:4416:38:06
94CEZARY Doroszuk 2171BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWAM3000:00:0602:37:2406:52:2814:00:4316:40:35
95PLACHA Piotr 2056KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4000:00:0302:58:5407:19:1814:02:0716:40:45
96BOKSZA Piotr 2030TIME4RUNNINGTRESTAM4000:00:1802:37:3806:50:0014:04:3616:43:51
97ZAŁUŻNY Michał 2106JELCZ LASKOWICEM3000:00:1802:50:1107:22:4914:19:4616:43:57
98GAŁEK Wojciech 2058NO PAIN NO GAINWROCŁAWM4000:00:2402:57:4907:10:3614:12:5616:44:04
99FRANCZYK Robert 2032CIESZYNM4000:00:1402:48:1107:05:4914:07:4716:44:06
100GŁOGOWSKI Adam 2011NOAWROCŁAWM4000:00:0902:51:3007:01:5114:08:4316:46:19
101STELMACH Krzysztof 2046GĄSKA BALBINKA WIELUŃWIELUŃM4000:00:1003:02:5407:17:4814:03:1216:49:56
102FRYSIAK Artur 2034WIELUŃ ULTRAWIELUŃM5000:00:0902:30:2506:28:5413:48:4016:50:05
103KRZYWDZIŃSKI Stanisław 2189TORUŃM5000:00:0402:38:2206:39:1514:17:1717:03:35
104KOCOT Sebastian 2027SOSNOWIECM4000:00:0502:50:3707:18:1914:21:1117:05:06
105CEGIEŁKO Paweł 2051STASZIC RUNNING TEAMLUBLINM5000:00:1302:50:2407:24:0214:30:1817:07:08
106ŚCIBOR Marcin 2111KRASNYSTAWM3000:00:0802:55:3707:12:2714:38:1817:09:12
107PURGAL Magdalena 2005SŁOŃCA JURYSROCKOK4000:00:0902:52:3807:16:2414:26:2417:09:54
108PSIUK Andrzej 2082BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJM4000:00:0602:19:3506:09:4514:35:2117:12:51
109JERMAK Maciej 2193ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM4000:00:2003:02:2507:31:2114:49:1017:14:33
110WOJCIECHOWSKI Ireneusz 2078IRAS TEAMGRÓJECM5000:00:0502:50:1007:02:1114:33:0417:15:53
111BODNAR Krystian 2053ZAŁUŻM2000:00:1102:53:3807:03:3014:45:1217:15:54
112ANTONIEWICZ Jacek 2080KROBÓWM5000:00:0602:50:1007:02:0014:33:0417:16:09
113JĘDRO Tomasz 2FC EIRE DIVISIONSTRYKÓWM50Tak00:00:1503:17:0407:45:3814:49:4817:17:28
114PAKULSKA-TOMZA Dorota 2132SUCHY LASK4000:00:1502:54:0107:18:4814:37:0417:20:26
114NAPIERAŁA Katarzyna 2085SUCHY LASK4000:00:1403:02:1307:24:1414:43:0017:22:15
116BLADY Bogdan 2070KRAKÓWM5000:00:1402:47:4907:30:1114:42:5017:25:57
117CZICHY Barbara 2099WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYK5000:00:0903:04:2707:39:1814:51:4917:26:17
118LIK Marek 12CHEŁM BIEGACHEŁMM50Tak00:00:1703:09:1807:40:1914:51:4817:26:17
119STOLORZ Arkadiusz 2125TEAM ARSANITIMIELINM3000:00:1002:58:0407:25:1914:41:3517:26:20
120JAN Jarosław 2086SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4000:00:1202:56:1207:19:2314:31:1717:26:29
BEDNAREK Piotr 2055RAWA MAZOWIECKAM30DNF02:50:23 DNF06:55:57 DNF14:30:44 DNF17:26:29 DNF
122BURZYŃSKA Ewelina 2137NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK4000:00:1502:56:2207:22:5914:51:0517:27:45
123GOŁĘBIOWSKI Piotrek 2025BIEGOWA KUŹNIACHORZÓWM4000:00:0302:50:3307:24:1414:47:3417:30:30
124KAŁUŻA Michał 2168KS PŁUCO PODAJEWIĘCŁAWICE DWORSKIEM4000:00:1103:04:4907:35:2314:46:1617:33:50
125SIEDLECKA Wiktoria 2109VIKING TRAINING CENTERTYCHYK3000:00:1103:04:1907:28:0514:55:4317:35:27
126SZYMANIAK Paweł 2076DANFOSS DOGOŃGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:1603:05:1207:42:0215:05:4617:39:33
127WALAC Jacek 2077DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:1503:05:1307:42:0915:04:5117:39:39
128GRYCZKO Marta 2015WARSZAWAK3000:00:0902:58:0614:47:1617:40:34
129MARGAS Grzegorz 2146MEERCATEAMPROSZOWICEM5000:00:2202:52:2307:37:1315:05:5117:42:45
Przekroczony limit czasu: 21:30:00
130BIEL Tomasz 2201OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM4000:00:0502:53:0907:22:0214:57:1817:43:19
131OLENDER Marcin 2024PISZM4000:00:1502:55:5907:38:4515:05:5417:46:41
132KRUPIŃSKI Marek 9OSTROŁĘKAM20Tak00:00:0403:09:4315:08:3917:47:05
133BODNAR Adrian 4SANOKM20Tak00:00:1103:07:2507:55:2415:12:1217:47:10
134LEYK Daniel 2156LEYK TEAMLUZINOM3000:00:3003:09:1515:24:4617:51:29
WIŚNIEWSKI Dawid 2115ANIELSKI ORSZAKTORUŃM30DNF02:48:03 DNF07:22:14 DNF15:09:12 DNF18:04:30 DNF
136OSIEKOWICZ Tomasz 2179DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5000:00:0902:55:4107:28:4715:26:3118:07:31
137POKORSKI Jakub 2096WARCHLACZKILISEWOM3000:00:0502:51:3707:43:5315:12:2318:09:44
138LANGOWSKI Marcin 2180WĘGRZCEM4000:00:0203:23:4308:25:23
139BERNACKI Eugeniusz 2134POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEM5000:00:1103:08:5907:44:49
140CHOJNACKI Rafał 2139AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:1702:45:2406:21:4812:06:23
141MAJOWSKI Marcin 2150BYTOMM4000:00:1703:07:5507:41:0315:20:49
142ZIELIŃSKI Dariusz 2033FIZJO-SPORT ŁĘCZNAWARSZAWAM4000:00:2102:55:3707:28:45
143ZIĘTEK Krzysztof 2010ADIDAS RUNNERS WARSAWOSTRÓW WIELKOPOLSKIM4000:00:2203:16:5008:12:18
CISOWSKI Michal 2008BYTOMM40DNF02:53:06 DNF07:24:57 DNF DNF DNF
DADAŚ Janusz 2012BP RUNNIG TEAM GLIWICEGLIWICEM40DNF03:08:59 DNF07:41:29 DNF DNF DNF
ŻYTKOWIAK Maciej 2037CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM30DNF02:31:02 DNF06:25:03 DNF13:09:40 DNF DNF
KAŁUS Maciej 2067NA BANI WYBIEGANIKATOWICEM40DNF02:55:39 DNF07:09:38 DNF14:52:56 DNF DNF
ADAMCZYK Artur 2071BIBICEM30DNF03:09:38 DNF DNF DNF DNF
KUŹNIAK Piotr 2088WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF DNF
SKOCZEK Przemysław 2089WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF03:10:30 DNF DNF DNF DNF
HERDA Ewelina 2091G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIĄCAK40DNF02:30:30 DNF06:24:29 DNF13:14:45 DNF DNF
GWIZDALSKI Przemysław 2112BIEGNIJ OLAWAOŁAWAM40DNF02:19:18 DNF06:02:53 DNF12:43:59 DNF DNF
GULAJSKI Rafał 2129OSIEMKOPIENICAM40DNF02:50:22 DNF DNF DNF DNF
OLEWNIK Łukasz 2130MARCINŚWIERCTEAMŁÓDŹM30DNF DNF DNF DNF DNF
RADZKI Rafał 2144WARSZAWAM40DNF02:55:38 DNF07:47:31 DNF DNF DNF
JEDLIŃSKI Bartosz 2148MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM40DNF03:27:04 DNF DNF DNF DNF
WOJCIECHOWSKI Paweł 2151BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAMKICINM40DNF02:51:18 DNF07:47:16 DNF15:45:29 DNF DNF
KORCZAK Aleksander 2159WRZOSOWAM20DNF03:36:12 DNF DNF DNF DNF
TOTOŃ Angelika 2160WRĘCZYCA WIELKAK20DNF DNF DNF DNF DNF
CHILEWICZ Dariusz 2169LIPOWOM50DNF02:59:54 DNF07:39:02 DNF DNF DNF
KULCZYK Ewa 2003ULTRA WAY TEAMGDYNIAK30DNF03:19:06 DNF DNF DNF DNF
JASIŃSKI Mikołaj 2048TRUSKAWM50DNF03:36:15 DNF DNF DNF DNF
PIETRZYKOWSKA Monika 2029RUSIECK40DNF03:08:23 DNF07:55:51 DNF DNF DNF
MASŁOWSKI Marcin 8KKM KOZIENICEGNIEWOSZÓWM40TakDNF03:17:06 DNF08:26:31 DNF15:57:16 DNF DNF
PAWLUCZUK Tomek 2141WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM50DNF02:50:08 DNF DNF DNF DNF
KURPIEWSKA Ewa 2182TRAILER BIEGI DUCHOWE TBDWARSZAWAK30DNF03:09:53 DNF DNF DNF DNF
KARPIŃSKI Robert 3SPARTANIE DZIECIOMMARKIM50TakDNF03:32:18 DNF08:20:35 DNF DNF DNF
BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2124ULTRA ŻÓŁWIKGDYNIAK50DNF03:19:59 DNF08:11:06 DNF DNF DNF
DZIERGAS Teresa 2155ULTRA KSPTWARDORZECZKAK30DNF03:02:42 DNF08:30:32 DNF DNF DNF
SIWEK Wojciech 2176ŻUBRYRACETEAMPRZEMYŚLM20DNF03:04:46 DNF08:17:31 DNF DNF DNF
SIBCZAK Katarzyna 2059GARBYK50DNF03:09:25 DNF07:57:55 DNF DNF DNF
BĄKOWSKI Marcin 2060KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃM40DNF03:09:22 DNF07:57:50 DNF DNF DNF
ARASZKIEWICZ Marcin 2197BRAKSTANISŁAWÓWM40DNF03:16:57 DNF08:07:50 DNF DNF DNF
KLAMERUS Piotr 2183ZIELONO MIKRAKÓWM40DNF03:02:47 DNF08:30:28 DNF DNF DNF
BŁASZCZYK Mariusz 2181BIEGAMBOLUBIĘZGIERZM30DNF02:34:20 DNF06:55:22 DNF DNF DNF
ZIENCINA Marcin 2175KOŁOBRZEGM40DNF02:45:31 DNF DNF DNF DNF
POPŁAWSKA Katarzyna 2153HALINÓWK40DNF02:50:51 DNF07:18:31 DNF DNF DNF
BORYSEWICZ Wiktor 2128HARDBOX OTWOCKOTWOCKM20DNF02:58:12 DNF07:28:13 DNF DNF DNF
JĘDRZEJCZYK Adrian 2113ODCISKWROCŁAWM40DNF02:51:39 DNF07:43:47 DNF DNF DNF
MACIĄG Krzysztof 2095WARCHLACZKIWARSZAWAM40DNF02:51:42 DNF07:47:47 DNF DNF DNF
SKORUPA Tomasz 2087AGB TORFYŁÓDŹM40DNF02:55:51 DNF07:46:19 DNF DNF DNF
NECZAJ Andrzej 2072SZCZYGLICEM40DNF03:08:27 DNF07:56:25 DNF DNF DNF
RZĄDKOWSKI Krzysiek 2069KW LUBLINLUBLINM40DNF03:22:28 DNF08:02:26 DNF15:48:12 DNF DNF
ŁUKASIAK Sylwester 2043MIĘDZYBORÓWM40DNF03:10:35 DNF08:38:03 DNF DNF DNF
KOZIEŁŁO Bartosz 2022TUR ZAMIENIEZAMIENIEM40DNF02:20:10 DNF06:36:46 DNF DNF DNF
Znaleziono 185 wynik(ów)