VIII RZEŹNIK ULTRA
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-17
Miejsce : Cisna
Dystans : 107 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 214
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 45
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 45km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 45km | 80km | 92.5km | 102km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSzlem Czas startuSmerek
20km
Wetlina
45km
     
1DYGACZ Agnieszka 2191LHOTSE TEAM/ 42K PRO TEAMCHORZÓWK3000:00:0102:10:0705:19:15
2BEREZNOWSKA Patrycja 2198WIELISZEW HERON TEAM HOKA POLAND TEAMWIELISZEWK4000:00:0402:19:3505:36:22
3FUCZIK Małgorzata 2152HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZBIELSKO-BIAŁAK4000:00:0102:22:4005:51:22
4LEŚNIAK Anna 2164SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAK3000:00:0602:16:2806:15:38
5WILK Wiktoria 2066SARNI TĘTENTKRAKÓWK3000:00:1102:35:4406:16:47
Niesklasyfikowani
HERDA Ewelina 2091G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIĄCAK40DNF02:30:30 DNF06:24:29 DNF
7SZEWCZENKO Agnieszka 2021KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECK3000:00:0902:39:5006:25:06
8SWORNOWSKA Anna 2161POZNAŃK2000:00:0802:38:0806:26:16
9WILCZYŃSKA Oliwia 2158POZNAŃK3000:00:0702:38:0906:26:23
10DETTLAFF Patrycja 2190PP MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAMWAŁBRZYCH PODGÓRZEK3000:00:0802:45:0106:38:25
11WOJCIECHOWSKA Małgorzata 2101VIKING TRAINING CENTERGOSTYŃK4000:00:1202:50:2706:56:13
12PURGAL Magdalena 2005SŁOŃCA JURYSROCKOK4000:00:0902:52:3807:16:24
POPŁAWSKA Katarzyna 2153HALINÓWK40DNF02:50:51 DNF07:18:31 DNF
14PAKULSKA-TOMZA Dorota 2132SUCHY LASK4000:00:1502:54:0107:18:48
15BURZYŃSKA Ewelina 2137NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOK4000:00:1502:56:2207:22:59
16NAPIERAŁA Katarzyna 2085SUCHY LASK4000:00:1403:02:1307:24:14
17SIEDLECKA Wiktoria 2109VIKING TRAINING CENTERTYCHYK3000:00:1103:04:1907:28:05
18CZICHY Barbara 2099WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYK5000:00:0903:04:2707:39:18
PIETRZYKOWSKA Monika 2029RUSIECK40DNF03:08:23 DNF07:55:51 DNF
SIBCZAK Katarzyna 2059GARBYK50DNF03:09:25 DNF07:57:55 DNF
BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2124ULTRA ŻÓŁWIKGDYNIAK50DNF03:19:59 DNF08:11:06 DNF
DZIERGAS Teresa 2155ULTRA KSPTWARDORZECZKAK30DNF03:02:42 DNF08:30:32 DNF
23SOKÓŁ Magdalena 2133BIAŁYSTOKK4000:00:0902:45:30
24GRYCZKO Marta 2015WARSZAWAK3000:00:0902:58:06
TOTOŃ Angelika 2160WRĘCZYCA WIELKAK20DNF DNF DNF
KULCZYK Ewa 2003ULTRA WAY TEAMGDYNIAK30DNF03:19:06 DNF DNF
KURPIEWSKA Ewa 2182TRAILER BIEGI DUCHOWE TBDWARSZAWAK30DNF03:09:53 DNF DNF
Znaleziono 27 wynik(ów)