VIII RZEŹNIK ULTRA
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-17
Miejsce : Cisna
Dystans : 107 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 214
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 45
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 45km | 80km | 92.5km | 102km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSzlem Czas startuSmerek
20km
Wetlina
45km
Roztoki
80km
Solinka
92.5km
Liszna
102km
Czas
netto
107km
Czas
brutto
107km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1PERYKASZA Paweł 2142GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM401M 100:00:0402:00:5604:58:1009:40:2211:19:3512:45:4813:35:58.3513:36:02.70 7:377,9
2KLINCEWICZ Cezary 2110WROCŁAWM402M 200:00:0102:01:0305:11:3510:05:1611:42:2713:01:5213:58:06.6013:58:08.25+00:22:057:497,7
3CIOCH Cezary 2170KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM403M 300:00:0102:01:0204:54:4209:51:5011:44:0213:11:1214:07:02.7514:07:03.95+00:31:017:547,6
4RĘBILAS Adam 2031NOWY WIŚNICZM201M 400:00:0005:17:1610:13:1111:56:4413:31:5414:22:32.0014:22:32.00+00:46:298:037,4
5POTERA Maciej 2147ŁAŃCUTM404M 500:00:0302:28:5805:48:3010:32:0912:11:0013:31:1714:22:42.8014:22:46.50+00:46:438:037,4
6SIKORA Sebastian 2188ELWAT OSTEO-SPORTGDYNIAM405M 600:00:0102:10:1105:24:3210:29:1412:15:3913:40:3114:35:42.1014:35:43.75+00:59:418:117,3
7KULCZYK Marcin 2002ULTRA WAY TEAMGDYNIAM406M 700:00:0102:19:1905:36:3210:55:3912:39:5614:03:2014:52:32.1014:52:33.60+01:16:308:207,2
8SKROBAŃSKI Roman 2041SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEM407M 800:00:0402:10:1105:17:5910:36:4312:27:2813:58:2914:53:31.9014:53:36.50+01:17:338:217,2
9GAWLIK Sławek 11DYNAFITKRAKÓWM301M 9Tak00:00:0002:19:4005:46:5410:48:5012:31:3013:54:1114:54:07.8514:54:08.00+01:18:058:217,2
10GAJOS Daniel 2177LUKTRANSKRAKÓWM408M 1000:00:0402:19:0105:34:3110:50:0212:41:0814:04:3114:56:50.0014:56:54.45+01:20:518:227,2
11CHOJNACKI Rafał 2139AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM409M 1100:00:1702:45:2406:21:4812:06:2314:15:1815:18:13.9015:18:31.05+01:42:288:347,0
12MAJCHERKIEWICZ Grzegorz 2057DĄBROWA GÓRNICZAM302M 1200:00:0201:59:0505:33:0110:48:5212:51:3814:22:2515:20:29.0015:20:31.55+01:44:288:367,0
13JARMOLIŃSKI Piotr 2199SZCZECINM4010M 1300:00:0202:11:4405:38:0510:55:3912:55:1614:31:3115:25:05.5015:25:07.50+01:49:048:386,9
14KOT Krzysztof 2105MPK - RZESZÓWRZESZÓWM4011M 1400:00:0802:19:2305:38:0111:20:2513:22:2215:01:1915:54:15.1015:54:23.70+02:18:218:556,7
15KRĘŻAŁEK Marcin 2166WIETRZNOM202M 1500:00:0302:11:4105:45:0311:31:0213:38:1915:06:0216:03:31.8516:03:34.85+02:27:329:006,7
16MROCZKOWSKI Piotr 2061MASZERUJ ALBO GIŃPOZNAŃM303M 1600:00:0702:28:5006:07:5811:38:4213:39:0215:20:2516:10:07.1016:10:15.05+02:34:129:036,6
17SADOWSKI Rafał 13KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWSULMIERZYCEM304M 17Tak00:00:1102:41:0511:42:2213:38:3115:11:5716:10:27.5516:10:39.00+02:34:369:046,6
18CHMIELEWSKI Dominik 2192KRISPOL ACTIV TEAMSZCZECINM4012M 1800:00:0902:30:2806:08:1111:44:2713:39:2815:16:5116:11:21.9516:11:31.20+02:35:289:046,6
19WÓJCIK Piotr 2107ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM305M 1900:00:1502:14:4105:34:4911:40:4613:30:5615:17:4216:26:09.3016:26:24.55+02:50:219:126,5
20GREIVELDINGER Gilles 2202FEHLAU RUN TEAMKÓRNIKM501M 2000:00:1102:23:5106:01:5311:47:5213:58:1015:30:1316:26:48.7016:26:59.80+02:50:579:136,5
21WEREMKO Grzegorz 2020MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4013M 2100:00:1002:28:5006:04:5912:04:3514:12:4415:46:0916:41:10.8016:41:21.35+03:05:189:216,4
22KOZIK Tomasz 2047SPRINTEX TEAMBRZUŚNIKM4014M 2200:00:0702:28:5206:15:3311:45:0213:52:3315:37:0516:44:06.8516:44:14.80+03:08:129:236,4
23MYŚLIWIEC Robert 2040DZIKI&WOLNYRZESZÓWM4015M 2300:00:0802:19:2405:57:2112:15:4714:22:1416:05:5317:07:39.8017:07:48.20+03:31:459:366,2
24WIĄCEK Łukasz 2131IRS KRAKÓWZIELONKIM4016M 2400:00:1102:24:3206:01:3512:16:2014:22:0616:05:5117:07:39.3517:07:50.95+03:31:489:366,2
25GASIK Leszek 2044SŁONCA JURYOLSZTYN /JURAJSKIM4017M 2500:00:1002:27:3906:12:5612:16:4214:34:3016:08:4117:08:23.0517:08:33.20+03:32:309:366,2
26URBANIEC Dariusz 2049PEWNIAK TEAM SŁOŃCA JURYSROCKOM4018M 2600:00:1102:27:3605:53:1812:06:1414:22:5916:08:4017:08:22.2017:08:33.25+03:32:309:366,2
27MAKOWSKI Jerzy 2138MECHANIK WŁODAWASUSZNOM502M 2700:00:2102:39:4906:19:5312:13:4414:32:0916:10:0217:12:26.2517:12:47.45+03:36:449:386,2
28KOSIOREK Adam 2108BSAC MOKOBODYMOKOBODYM503M 2800:00:0202:27:5806:07:2512:05:5214:23:2316:09:0317:20:13.2017:20:15.60+03:44:129:436,2
29KEMPNY Paweł 2162SOCIOS SILESIAMIKOŁÓWM203M 2900:00:0102:20:3105:58:0112:14:4614:35:3416:17:0417:26:35.8517:26:37.70+03:50:359:466,1
30SZYMCZAK Marcin 2081NOAWROCŁAWM4019M 3000:00:0802:27:3406:08:0012:25:3814:43:4316:24:5717:26:28.8017:26:37.75+03:50:359:466,1
31KMIEĆ Andrzej 2062TURBO PRUSZKÓWPRUSZKÓWM4020M 3100:00:1102:27:3606:28:0312:36:1814:47:4216:27:1117:27:13.4517:27:25.35+03:51:229:476,1
32BIAŁEK Marcin 2065SWEETTRAVELBIELAWAM306M 3200:00:0302:24:4606:12:0412:43:5814:56:1716:27:1517:30:56.1517:31:00.10+03:54:579:496,1
33PELCHEN Tomasz 2187GRÓJECM4021M 3300:00:0502:50:1206:57:3012:35:5214:44:3816:30:0717:32:05.7517:32:11.20+03:56:089:496,1
34MALINOWSKI Łukasz 2200SZCZYTOGRAFIAWOLA ŻYRAKOWSKAM307M 3400:00:0502:37:4806:16:3312:28:4014:45:1416:46:5417:37:42.4017:37:48.15+04:01:459:536,1
35GAJ Grzegorz 7BIAŁOBRZEGIM4022M 35Tak00:00:1602:50:1806:43:3612:49:1715:01:1516:40:0317:40:10.7017:40:26.90+04:04:249:546,1
36BODZIACHOWSKI Marcin 2098ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM4023M 3600:00:0006:44:0415:01:4216:40:2617:40:33.5517:40:33.55+04:04:309:546,1
37KINCEL Krzysztof 2093POŁUPINM504M 3700:00:0702:27:3506:04:5412:27:0514:45:4516:35:1917:47:22.0017:47:29.20+04:11:269:586,0
38WODZIEŃ Andrzej 2174PAKO TEAMRZESZÓWM505M 3800:00:0702:35:1606:24:1712:37:3314:56:5016:43:2317:49:46.0517:49:53.05+04:13:509:596,0
39JASTRZĄB Piotr 2186LESKOM506M 3900:00:0502:24:3406:19:2912:38:4515:06:2316:50:4217:59:07.5517:59:13.20+04:23:1010:055,9
40DWORNICKI Kamil 10WROCŁAWM308M 40Tak00:00:0402:39:0306:16:5612:43:5715:06:1516:53:1118:04:35.1518:04:40.10+04:28:3710:085,9
41MROZOWSKI Piotr 2100SAKWAOPOLEM4024M 4100:00:0202:19:2806:01:4912:32:3515:02:4516:56:0318:04:38.0018:04:40.30+04:28:3710:085,9
42KOWALSKI Maciej 2145BLACKPOOLM4025M 4200:00:0702:10:0406:13:2912:45:1114:40:0416:51:2718:04:32.8018:04:40.40+04:28:3710:085,9
43KRÓL Maciej 2074WIRAN TEAMREDAM4026M 4300:00:1202:39:3406:29:1112:48:2415:06:5216:55:5018:08:10.9518:08:22.95+04:32:2010:105,9
44MAJCHROWSKI Jacek 2185NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM507M 4400:00:0302:37:4006:42:5012:55:4615:17:5917:05:4818:08:22.1018:08:25.20+04:32:2210:105,9
45BARANOWSKI Maciej 14JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZWAM309M 45Tak00:01:1802:59:3307:12:2613:50:2715:58:3617:22:4118:11:08.7018:12:27.15+04:36:2410:115,9
46PIĄTOSA Piotr 2143ANT TEAMKRAKÓWM4027M 4600:00:1302:44:4906:30:4412:45:2615:25:3717:11:4518:14:10.2018:14:23.75+04:38:2110:135,9
47KANTOROWSKI Marcin 2102WARSZAWAM4028M 4700:00:1302:40:2306:29:4112:45:4215:11:3217:04:2018:19:51.3018:20:04.55+04:44:0110:165,8
48BROCHOCKI Paweł 2092GLAJTY SĄ WSZĘDZIEGDAŃSKM4029M 4800:00:0002:30:3806:20:4712:46:3015:09:3117:02:1118:20:44.0018:20:44.90+04:44:4210:175,8
49SZCZURKO Jarosław 200642K PRO TEAMORNONTOWICEM4030M 4900:00:0302:23:5306:18:0312:47:5715:29:0617:15:3818:21:29.5518:21:32.90+04:45:3010:175,8
50ŻBIKOWSKI Tomasz 2172KP S.A.POZNAŃM4031M 5000:00:0402:30:4806:23:4112:49:0015:29:0917:15:4018:21:28.2018:21:33.05+04:45:3010:175,8
51PAWLAK Bartosz 2121RUN AND FLYJABŁONNAM4032M 5100:00:1502:43:2806:36:3013:02:2115:16:2917:20:5718:23:13.2518:23:28.25+04:47:2510:185,8
52JAMBOR Michał 2120ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM4033M 5200:00:1502:43:3006:36:3813:03:5815:16:3617:20:5518:23:12.6518:23:28.30+04:47:2510:185,8
53PIŁAT Tomasz 2039PIŁACI Z KAŁAIBÓWPOZNAŃM3010M 5300:00:0702:31:0206:25:0013:00:2015:19:1817:16:3718:33:10.4518:33:18.05+04:57:1510:245,8
54IDZIOR Tomasz 2007BRZEZINYM204M 5400:00:1802:41:0006:33:1713:06:3715:44:3817:40:2418:37:27.7018:37:45.85+05:01:4310:265,7
55PODGÓRSKI Krzysztof 2014ZEMBRZYCE TEAMZEMBRZYCEM3011M 5500:00:1202:50:2106:55:5513:16:3915:35:4617:19:1618:38:07.0518:38:19.25+05:02:1610:265,7
56PIETRZYK Adam 2195PODLIPIEM4034M 5600:00:0902:50:2906:56:0213:25:0615:50:2717:47:5718:45:34.0518:45:43.70+05:09:4110:315,7
57WĄCHAŁA Grzegorz 2009SPRINTEX TEAMSKAWINAM4035M 5700:00:0902:28:5206:33:1513:16:3715:47:1617:39:1818:45:43.5518:45:52.70+05:09:5010:315,7
58DŁUGOŁĘCKI Konrad 2149BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4036M 5800:00:1602:40:0606:29:3313:10:5115:47:1517:41:0618:49:33.9518:49:50.15+05:13:4710:335,7
59MILEWICZ Daniel 2122KB BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM3012M 5900:00:1302:42:3606:29:2713:06:0115:32:3217:37:2318:50:10.7018:50:24.40+05:14:2110:335,7
60RYCHLEWICZ Artur 2135WROCŁAWM205M 6000:00:1902:09:5206:39:3613:24:5516:01:1817:53:4518:58:43.9518:59:03.80+05:23:0110:385,6
61GRUDZIŃSKI Jacek 2103MAGDALENKAM3013M 6100:00:2002:28:4306:16:2313:15:1315:53:4817:51:1519:02:09.6519:02:30.10+05:26:2710:405,6
62ROSIK Robert 2123LUMBERJACKS KOSZALINKOSZALINM3014M 6200:00:1602:39:2106:26:5813:25:2416:01:1517:56:1819:03:19.3019:03:36.20+05:27:3310:415,6
63GRZESZCZAK Marek 2165LUBLINM601M 6300:00:1802:50:2506:52:3613:38:1916:01:5618:01:4419:03:45.0519:04:03.65+05:28:0010:415,6
64KRAWCZYK Jan 2026KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM3015M 6400:00:1902:39:3406:39:2013:30:4715:50:0417:53:1419:06:40.3019:06:59.60+05:30:5610:425,6
64FEDAK Bohdan 2045AQUARIUS MASTERS TEAMZAGÓRZM4037M 6400:00:1802:39:3406:39:1913:30:4215:50:1317:52:4419:06:41.1519:06:59.60+05:30:5610:435,6
66SZCZOTKA Paweł 2167WARSZAWAM508M 6600:00:0702:39:5206:28:0213:24:1216:02:5817:59:0119:12:52.3519:12:59.85+05:36:5710:465,6
67BUDZICH Wojciech 2068KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4038M 6700:00:0702:29:0706:20:1213:48:5216:17:3518:09:4819:16:01.3519:16:09.25+05:40:0610:485,6
68NUŻ Jacek 2084SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4039M 6800:00:1302:47:4406:43:1113:42:5516:24:3218:19:0719:19:28.0519:19:41.30+05:43:3810:505,5
69PŁUCIENNICZAK Wojciech 2013LATCHORZEWM4040M 6900:00:1002:38:5906:29:2013:33:5216:09:4918:13:0519:22:49.1519:22:59.40+05:46:5610:525,5
70KAMIŃSKI Łukasz 2194WROCŁAWM4041M 7000:00:0802:30:2706:24:4813:26:5216:03:1418:13:2119:24:45.1519:24:53.55+05:48:5010:535,5
71WŁOCH Sławomir 2038KROSNOM509M 7100:00:0302:27:3706:12:5813:14:1615:55:2618:07:4819:31:11.1019:31:14.20+05:55:1110:565,5
72PODOLSKI Marek 2050BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3016M 7200:00:1402:50:0906:36:5413:35:2216:14:0518:15:5319:34:57.3019:35:11.55+05:59:0810:585,5
73WAŃKOWICZ Adrian 2075BRZEG DOLNYM4042M 7300:00:0102:29:1306:33:2713:41:2416:24:4918:23:2119:35:57.5519:35:59.50+05:59:5610:595,5
74WILAMOWSKI Bartłomiej 2104RYKOWISKO TEAMPŁOCKM3017M 7400:00:1703:00:3607:03:4013:52:5316:30:4318:32:2419:51:15.9519:51:33.70+06:15:3111:075,4
75BIAŁEK Olaf 2178MEGATEL.COM.PLKRAKÓWM5010M 7500:00:2002:42:2706:54:0513:56:5816:28:3618:31:3619:51:50.7019:52:11.45+06:16:0811:085,4
76WIDERA Karol 2118JANÓWEKM3018M 7600:00:0102:30:4206:39:2613:40:3516:23:4618:36:3419:52:38.2019:52:39.70+06:16:3711:085,4
77BOKSZA Piotr 2030TIME4RUNNINGTRESTAM4043M 7700:00:1802:37:3806:50:0014:04:3616:43:5118:51:1219:57:24.9019:57:43.60+06:21:4011:115,4
78GAŁEK Wojciech 2058NO PAIN NO GAINWROCŁAWM4044M 7800:00:2402:57:4907:10:3614:12:5616:44:0418:51:0419:57:19.3019:57:43.75+06:21:4111:115,4
79PLACHA Piotr 2056KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4045M 7900:00:0302:58:5407:19:1814:02:0716:40:4518:47:2919:58:10.5519:58:14.15+06:22:1111:115,4
80ZAŁUŻNY Michał 2106JELCZ LASKOWICEM3019M 8000:00:1802:50:1107:22:4914:19:4616:43:5718:47:1720:03:16.4520:03:35.20+06:27:3211:145,3
81SUWEZDA Jacek 2173CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5011M 8100:00:2002:42:2806:36:5613:34:4516:29:0318:35:0120:05:55.2520:06:15.30+06:30:1211:165,3
82PYRKOSZ Damian 2157RZESZÓWM5012M 8200:00:0802:51:0007:09:2213:53:0616:30:4418:35:0220:06:13.3520:06:21.75+06:30:1911:165,3
83MILEWSKI Mateusz 2140ASSECO ACTIVE TEAMMROZYM3020M 8300:00:0302:36:2806:29:5413:58:0216:35:4518:54:3920:07:55.1020:07:58.95+06:31:5611:175,3
84CEZARY Doroszuk 2171BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWAM3021M 8400:00:0602:37:2406:52:2814:00:4316:40:3518:57:0520:08:47.4520:08:54.30+06:32:5111:175,3
85MAĆKOWIAK Piotr 2001ŚWINOUJŚCIEM3022M 8500:00:1302:47:5306:44:2713:27:5016:01:3918:34:3520:14:41.2020:14:54.40+06:38:5111:215,3
86FRYSIAK Artur 2034WIELUŃ ULTRAWIELUŃM5013M 8600:00:0902:30:2506:28:5413:48:4016:50:0518:53:4520:25:00.5020:25:10.30+06:49:0711:265,2
87STELMACH Krzysztof 2046GĄSKA BALBINKA WIELUŃWIELUŃM4046M 8700:00:1003:02:5407:17:4814:03:1216:49:5618:53:4320:24:59.9520:25:10.50+06:49:0711:265,2
88KRZYWDZIŃSKI Stanisław 2189TORUŃM5014M 8800:00:0402:38:2206:39:1514:17:1717:03:3519:03:5020:31:43.1520:31:48.00+06:55:4511:305,2
89ŚCIBOR Marcin 2111KRASNYSTAWM3023M 8900:00:0802:55:3707:12:2714:38:1817:09:1219:11:5820:31:45.9520:31:54.80+06:55:5211:305,2
90JĘDRO Tomasz 2FC EIRE DIVISIONSTRYKÓWM5015M 90Tak00:00:1503:17:0407:45:3814:49:4817:17:2819:12:0120:35:14.1020:35:29.65+06:59:2611:325,2
91GŁOGOWSKI Adam 2011NOAWROCŁAWM4047M 9100:00:0902:51:3007:01:5114:08:4316:46:1918:56:0620:37:37.1020:37:46.60+07:01:4311:335,2
92PSIUK Andrzej 2082BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJM4048M 9200:00:0602:19:3506:09:4514:35:2117:12:5119:10:0420:37:41.9520:37:48.20+07:01:4511:345,2
93BODNAR Krystian 2053ZAŁUŻM206M 9300:00:1102:53:3807:03:3014:45:1217:15:5419:11:3520:37:49.5520:38:01.00+07:01:5811:345,2
94KOCOT Sebastian 2027SOSNOWIECM4049M 9400:00:0502:50:3707:18:1914:21:1117:05:0619:11:5520:38:02.6520:38:07.80+07:02:0511:345,2
95FRANCZYK Robert 2032CIESZYNM4050M 9500:00:1402:48:1107:05:4914:07:4716:44:0618:54:4220:38:43.6020:38:57.70+07:02:5511:345,2
96GOŁĘBIOWSKI Piotrek 2025BIEGOWA KUŹNIACHORZÓWM4051M 9600:00:0302:50:3307:24:1414:47:3417:30:3019:23:0120:39:38.0020:39:41.70+07:03:3911:355,2
97JERMAK Maciej 2193ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM4052M 9700:00:2003:02:2507:31:2114:49:1017:14:3319:16:3320:41:07.6520:41:28.30+07:05:2511:355,2
98KOŁODZIEJSKI Oskar 2063ZDUŃSKA WOLAM4053M 9800:00:0702:30:4606:24:5613:46:0316:29:0618:42:3020:41:25.1520:41:32.90+07:05:3011:365,2
99ULOWSKI Jacek 2036CLICKLEASE TEAMŁÓDŹM5016M 9900:00:1302:45:5506:52:2613:56:2916:28:4818:42:2520:41:21.6020:41:35.45+07:05:3211:365,2
100ANTONIEWICZ Jacek 2080KROBÓWM5017M 10000:00:0602:50:1007:02:0014:33:0417:16:0919:22:5320:54:13.7520:54:20.20+07:18:1711:435,1
101WOJCIECHOWSKI Ireneusz 2078IRAS TEAMGRÓJECM5018M 10100:00:0502:50:1007:02:1114:33:0417:15:5319:22:5620:54:15.5020:54:20.50+07:18:1711:435,1
102BLADY Bogdan 2070KRAKÓWM5019M 10200:00:1402:47:4907:30:1114:42:5017:25:5719:31:2520:54:06.7520:54:21.30+07:18:1811:435,1
103LIK Marek 12CHEŁM BIEGACHEŁMM5020M 103Tak00:00:1703:09:1807:40:1914:51:4817:26:1719:31:5420:54:09.8020:54:26.90+07:18:2411:435,1
104STOLORZ Arkadiusz 2125TEAM ARSANITIMIELINM3024M 10400:00:1002:58:0407:25:1914:41:3517:26:2019:31:2320:54:17.0520:54:27.85+07:18:2511:435,1
105CEGIEŁKO Paweł 2051STASZIC RUNNING TEAMLUBLINM5021M 10500:00:1302:50:2407:24:0214:30:1817:07:0819:18:4720:56:11.0520:56:24.05+07:20:2111:445,1
106JAN Jarosław 2086SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4054M 10600:00:1202:56:1207:19:2314:31:1717:26:2919:39:1521:03:03.6021:03:16.15+07:27:1311:485,1
107MARGAS Grzegorz 2146MEERCATEAMPROSZOWICEM5022M 10700:00:2202:52:2307:37:1315:05:5117:42:4519:40:3321:05:05.9021:05:28.30+07:29:2511:495,1
108KRUPIŃSKI Marek 9OSTROŁĘKAM207M 108Tak00:00:0403:09:4315:08:3917:47:0519:53:4721:11:31.6021:11:36.45+07:35:3311:535,0
109LEYK Daniel 2156LEYK TEAMLUZINOM3025M 10900:00:3003:09:1515:24:4617:51:2919:53:2421:11:44.6521:12:14.95+07:36:1211:535,0
110KAŁUŻA Michał 2168KS PŁUCO PODAJEWIĘCŁAWICE DWORSKIEM4055M 11000:00:1103:04:4907:35:2314:46:1617:33:5019:53:0021:15:01.0021:15:12.70+07:39:1011:545,0
111SZYMANIAK Paweł 2076DANFOSS DOGOŃGRODZISK MAZOWIECKIM4056M 11100:00:1603:05:1207:42:0215:05:4617:39:3319:53:3621:17:31.0521:17:47.25+07:41:4411:565,0
112WALAC Jacek 2077DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3026M 11200:00:1503:05:1307:42:0915:04:5117:39:3919:53:3621:17:31.8021:17:47.50+07:41:4411:565,0
Przekroczony limit czasu: 21:30:00
113BIEL Tomasz 2201OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM4057M 11300:00:0502:53:0907:22:0214:57:1817:43:1920:13:1321:49:25.8521:49:31.45+08:13:2812:144,9
114OLENDER Marcin 2024PISZM4058M 11400:00:1502:55:5907:38:4515:05:5417:46:4120:13:0521:49:16.8021:49:32.05+08:13:2912:144,9
115BODNAR Adrian 4SANOKM208M 115Tak00:00:1103:07:2507:55:2415:12:1217:47:1020:13:1021:49:22.0021:49:33.60+08:13:3012:144,9
116OSIEKOWICZ Tomasz 2179DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5023M 11600:00:0902:55:4107:28:4715:26:3118:07:3120:18:2821:54:56.2021:55:05.95+08:19:0312:174,9
117POKORSKI Jakub 2096WARCHLACZKILISEWOM3027M 11700:00:0502:51:3707:43:5315:12:2318:09:4420:18:3621:55:01.3021:55:06.35+08:19:0312:174,9
118LANGOWSKI Marcin 2180WĘGRZCEM4059M 11800:00:0203:23:4308:25:2322:39:20.2522:39:22.35+09:03:1912:424,7
119ZIELIŃSKI Dariusz 2033FIZJO-SPORT ŁĘCZNAWARSZAWAM4060M 11900:00:2102:55:3707:28:4522:59:53.5023:00:15.25+09:24:1212:534,7
120BERNACKI Eugeniusz 2134POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEM5024M 12000:00:1103:08:5907:44:4923:25:00.7023:25:12.30+09:49:0913:074,6
121MAJOWSKI Marcin 2150BYTOMM4061M 12100:00:1703:07:5507:41:0315:20:4924:02:37.8524:02:55.55+10:26:5213:284,5
122ZIĘTEK Krzysztof 2010ADIDAS RUNNERS WARSAWOSTRÓW WIELKOPOLSKIM4062M 12200:00:2203:16:5008:12:1824:57:57.2524:58:19.90+11:22:1713:594,3
Niesklasyfikowani
ZIENCINA Marcin 2175KOŁOBRZEGM40DNF02:45:31 DNF DNF DNF DNF17:17:06 DNF DNF DNF--
BEDNAREK Piotr 2055RAWA MAZOWIECKAM30DNF02:50:23 DNF06:55:57 DNF14:30:44 DNF17:26:29 DNF20:03:49 DNF DNF DNF--
JUSZKO Krzysztof 2119WARSZAWAM40DNF02:27:45 DNF06:01:36 DNF12:17:18 DNF14:57:05 DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Dawid 2115ANIELSKI ORSZAKTORUŃM30DNF02:48:03 DNF07:22:14 DNF15:09:12 DNF18:04:30 DNF DNF DNF DNF--
GWIZDALSKI Przemysław 2112BIEGNIJ OLAWAOŁAWAM40DNF02:19:18 DNF06:02:53 DNF12:43:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻYTKOWIAK Maciej 2037CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM30DNF02:31:02 DNF06:25:03 DNF13:09:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAŁUS Maciej 2067NA BANI WYBIEGANIKATOWICEM40DNF02:55:39 DNF07:09:38 DNF14:52:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKI Paweł 2151BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAMKICINM40DNF02:51:18 DNF07:47:16 DNF15:45:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
RZĄDKOWSKI Krzysiek 2069KW LUBLINLUBLINM40DNF03:22:28 DNF08:02:26 DNF15:48:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
MASŁOWSKI Marcin 8KKM KOZIENICEGNIEWOSZÓWM40TakDNF03:17:06 DNF08:26:31 DNF15:57:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZIEŁŁO Bartosz 2022TUR ZAMIENIEZAMIENIEM40DNF02:20:10 DNF06:36:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁASZCZYK Mariusz 2181BIEGAMBOLUBIĘZGIERZM30DNF02:34:20 DNF06:55:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CISOWSKI Michal 2008BYTOMM40DNF02:53:06 DNF07:24:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BORYSEWICZ Wiktor 2128HARDBOX OTWOCKOTWOCKM20DNF02:58:12 DNF07:28:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHILEWICZ Dariusz 2169LIPOWOM50DNF02:59:54 DNF07:39:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DADAŚ Janusz 2012BP RUNNIG TEAM GLIWICEGLIWICEM40DNF03:08:59 DNF07:41:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JĘDRZEJCZYK Adrian 2113ODCISKWROCŁAWM40DNF02:51:39 DNF07:43:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKORUPA Tomasz 2087AGB TORFYŁÓDŹM40DNF02:55:51 DNF07:46:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RADZKI Rafał 2144WARSZAWAM40DNF02:55:38 DNF07:47:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACIĄG Krzysztof 2095WARCHLACZKIWARSZAWAM40DNF02:51:42 DNF07:47:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NECZAJ Andrzej 2072SZCZYGLICEM40DNF03:08:27 DNF07:56:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BĄKOWSKI Marcin 2060KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃM40DNF03:09:22 DNF07:57:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ARASZKIEWICZ Marcin 2197BRAKSTANISŁAWÓWM40DNF03:16:57 DNF08:07:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIWEK Wojciech 2176ŻUBRYRACETEAMPRZEMYŚLM20DNF03:04:46 DNF08:17:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARPIŃSKI Robert 3SPARTANIE DZIECIOMMARKIM50TakDNF03:32:18 DNF08:20:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLAMERUS Piotr 2183ZIELONO MIKRAKÓWM40DNF03:02:47 DNF08:30:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUKASIAK Sylwester 2043MIĘDZYBORÓWM40DNF03:10:35 DNF08:38:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLUCZUK Tomek 2141WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM50DNF02:50:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GULAJSKI Rafał 2129OSIEMKOPIENICAM40DNF02:50:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ADAMCZYK Artur 2071BIBICEM30DNF03:09:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOCZEK Przemysław 2089WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF03:10:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JEDLIŃSKI Bartosz 2148MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM40DNF03:27:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORCZAK Aleksander 2159WRZOSOWAM20DNF03:36:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JASIŃSKI Mikołaj 2048TRUSKAWM50DNF03:36:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŹNIAK Piotr 2088WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OLEWNIK Łukasz 2130MARCINŚWIERCTEAMŁÓDŹM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 158 wynik(ów)