Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2022-06-17 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 107 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 214 |
Wystartowało : | 185 |
Nie ukończyło : | 45 |
Ukończyło : | 140 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Szlem | Czas startu | Smerek 20km | Wetlina 45km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIOCH Cezary | 2170 | KALLIPSO RUNNERS TEAM | SKARYSZEW | M40 | 00:00:01 | 02:01:02 | 04:54:42 | ||
2 | PERYKASZA Paweł | 2142 | GRUPALUKTRANS.PL | KRAKÓW | M40 | 00:00:04 | 02:00:56 | 04:58:10 | ||
3 | KLINCEWICZ Cezary | 2110 | WROCŁAW | M40 | 00:00:01 | 02:01:03 | 05:11:35 | |||
4 | RĘBILAS Adam | 2031 | NOWY WIŚNICZ | M20 | 00:00:00 | 05:17:16 | ||||
5 | SKROBAŃSKI Roman | 2041 | SKROBKITEAM | GODZIESZE MAŁE | M40 | 00:00:04 | 02:10:11 | 05:17:59 | ||
6 | SIKORA Sebastian | 2188 | ELWAT OSTEO-SPORT | GDYNIA | M40 | 00:00:01 | 02:10:11 | 05:24:32 | ||
7 | MAJCHERKIEWICZ Grzegorz | 2057 | DĄBROWA GÓRNICZA | M30 | 00:00:02 | 01:59:05 | 05:33:01 | |||
8 | GAJOS Daniel | 2177 | LUKTRANS | KRAKÓW | M40 | 00:00:04 | 02:19:01 | 05:34:31 | ||
9 | WÓJCIK Piotr | 2107 | ŻÓRAWSKI TEAM | WARSZAWA | M30 | 00:00:15 | 02:14:41 | 05:34:49 | ||
10 | KULCZYK Marcin | 2002 | ULTRA WAY TEAM | GDYNIA | M40 | 00:00:01 | 02:19:19 | 05:36:32 | ||
11 | KOT Krzysztof | 2105 | MPK - RZESZÓW | RZESZÓW | M40 | 00:00:08 | 02:19:23 | 05:38:01 | ||
12 | JARMOLIŃSKI Piotr | 2199 | SZCZECIN | M40 | 00:00:02 | 02:11:44 | 05:38:05 | |||
13 | KRĘŻAŁEK Marcin | 2166 | WIETRZNO | M20 | 00:00:03 | 02:11:41 | 05:45:03 | |||
14 | GAWLIK Sławek | 11 | DYNAFIT | KRAKÓW | M30 | Tak | 00:00:00 | 02:19:40 | 05:46:54 | |
15 | POTERA Maciej | 2147 | ŁAŃCUT | M40 | 00:00:03 | 02:28:58 | 05:48:30 | |||
16 | URBANIEC Dariusz | 2049 | PEWNIAK TEAM SŁOŃCA JURY | SROCKO | M40 | 00:00:11 | 02:27:36 | 05:53:18 | ||
17 | MYŚLIWIEC Robert | 2040 | DZIKI&WOLNY | RZESZÓW | M40 | 00:00:08 | 02:19:24 | 05:57:21 | ||
18 | KEMPNY Paweł | 2162 | SOCIOS SILESIA | MIKOŁÓW | M20 | 00:00:01 | 02:20:31 | 05:58:01 | ||
19 | WIĄCEK Łukasz | 2131 | IRS KRAKÓW | ZIELONKI | M40 | 00:00:11 | 02:24:32 | 06:01:35 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
JUSZKO Krzysztof | 2119 | WARSZAWA | M40 | DNF | 02:27:45 DNF | 06:01:36 DNF | ||||
21 | MROZOWSKI Piotr | 2100 | SAKWA | OPOLE | M40 | 00:00:02 | 02:19:28 | 06:01:49 | ||
22 | GREIVELDINGER Gilles | 2202 | FEHLAU RUN TEAM | KÓRNIK | M50 | 00:00:11 | 02:23:51 | 06:01:53 | ||
GWIZDALSKI Przemysław | 2112 | BIEGNIJ OLAWA | OŁAWA | M40 | DNF | 02:19:18 DNF | 06:02:53 DNF | |||
24 | KINCEL Krzysztof | 2093 | POŁUPIN | M50 | 00:00:07 | 02:27:35 | 06:04:54 | |||
25 | WEREMKO Grzegorz | 2020 | MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY | PUŁAWY | M40 | 00:00:10 | 02:28:50 | 06:04:59 | ||
26 | KOSIOREK Adam | 2108 | BSAC MOKOBODY | MOKOBODY | M50 | 00:00:02 | 02:27:58 | 06:07:25 | ||
27 | MROCZKOWSKI Piotr | 2061 | MASZERUJ ALBO GIŃ | POZNAŃ | M30 | 00:00:07 | 02:28:50 | 06:07:58 | ||
28 | SZYMCZAK Marcin | 2081 | NOA | WROCŁAW | M40 | 00:00:08 | 02:27:34 | 06:08:00 | ||
29 | CHMIELEWSKI Dominik | 2192 | KRISPOL ACTIV TEAM | SZCZECIN | M40 | 00:00:09 | 02:30:28 | 06:08:11 | ||
30 | PSIUK Andrzej | 2082 | BIŁGORAJ BIEGA | BIŁGORAJ | M40 | 00:00:06 | 02:19:35 | 06:09:45 | ||
31 | BIAŁEK Marcin | 2065 | SWEETTRAVEL | BIELAWA | M30 | 00:00:03 | 02:24:46 | 06:12:04 | ||
32 | GASIK Leszek | 2044 | SŁONCA JURY | OLSZTYN /JURAJSKI | M40 | 00:00:10 | 02:27:39 | 06:12:56 | ||
33 | WŁOCH Sławomir | 2038 | KROSNO | M50 | 00:00:03 | 02:27:37 | 06:12:58 | |||
34 | KOWALSKI Maciej | 2145 | BLACKPOOL | M40 | 00:00:07 | 02:10:04 | 06:13:29 | |||
35 | KOZIK Tomasz | 2047 | SPRINTEX TEAM | BRZUŚNIK | M40 | 00:00:07 | 02:28:52 | 06:15:33 | ||
36 | GRUDZIŃSKI Jacek | 2103 | MAGDALENKA | M30 | 00:00:20 | 02:28:43 | 06:16:23 | |||
37 | MALINOWSKI Łukasz | 2200 | SZCZYTOGRAFIA | WOLA ŻYRAKOWSKA | M30 | 00:00:05 | 02:37:48 | 06:16:33 | ||
38 | DWORNICKI Kamil | 10 | WROCŁAW | M30 | Tak | 00:00:04 | 02:39:03 | 06:16:56 | ||
39 | SZCZURKO Jarosław | 2006 | 42K PRO TEAM | ORNONTOWICE | M40 | 00:00:03 | 02:23:53 | 06:18:03 | ||
40 | JASTRZĄB Piotr | 2186 | LESKO | M50 | 00:00:05 | 02:24:34 | 06:19:29 | |||
41 | MAKOWSKI Jerzy | 2138 | MECHANIK WŁODAWA | SUSZNO | M50 | 00:00:21 | 02:39:49 | 06:19:53 | ||
42 | BUDZICH Wojciech | 2068 | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | CIECHANÓW | M40 | 00:00:07 | 02:29:07 | 06:20:12 | ||
43 | BROCHOCKI Paweł | 2092 | GLAJTY SĄ WSZĘDZIE | GDAŃSK | M40 | 00:00:00 | 02:30:38 | 06:20:47 | ||
44 | CHOJNACKI Rafał | 2139 | AGB TORFY | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M40 | 00:00:17 | 02:45:24 | 06:21:48 | ||
45 | ŻBIKOWSKI Tomasz | 2172 | KP S.A. | POZNAŃ | M40 | 00:00:04 | 02:30:48 | 06:23:41 | ||
46 | WODZIEŃ Andrzej | 2174 | PAKO TEAM | RZESZÓW | M50 | 00:00:07 | 02:35:16 | 06:24:17 | ||
47 | KAMIŃSKI Łukasz | 2194 | WROCŁAW | M40 | 00:00:08 | 02:30:27 | 06:24:48 | |||
48 | KOŁODZIEJSKI Oskar | 2063 | ZDUŃSKA WOLA | M40 | 00:00:07 | 02:30:46 | 06:24:56 | |||
49 | PIŁAT Tomasz | 2039 | PIŁACI Z KAŁAIBÓW | POZNAŃ | M30 | 00:00:07 | 02:31:02 | 06:25:00 | ||
ŻYTKOWIAK Maciej | 2037 | CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKA | POZNAN | M30 | DNF | 02:31:02 DNF | 06:25:03 DNF | |||
51 | ROSIK Robert | 2123 | LUMBERJACKS KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | 00:00:16 | 02:39:21 | 06:26:58 | ||
52 | SZCZOTKA Paweł | 2167 | WARSZAWA | M50 | 00:00:07 | 02:39:52 | 06:28:02 | |||
53 | KMIEĆ Andrzej | 2062 | TURBO PRUSZKÓW | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:11 | 02:27:36 | 06:28:03 | ||
54 | FRYSIAK Artur | 2034 | WIELUŃ ULTRA | WIELUŃ | M50 | 00:00:09 | 02:30:25 | 06:28:54 | ||
55 | KRÓL Maciej | 2074 | WIRAN TEAM | REDA | M40 | 00:00:12 | 02:39:34 | 06:29:11 | ||
56 | PŁUCIENNICZAK Wojciech | 2013 | LATCHORZEW | M40 | 00:00:10 | 02:38:59 | 06:29:20 | |||
57 | MILEWICZ Daniel | 2122 | KB BOLESŁAWIEC | BOLESŁAWIEC | M30 | 00:00:13 | 02:42:36 | 06:29:27 | ||
58 | DŁUGOŁĘCKI Konrad | 2149 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | M40 | 00:00:16 | 02:40:06 | 06:29:33 | ||
59 | KANTOROWSKI Marcin | 2102 | WARSZAWA | M40 | 00:00:13 | 02:40:23 | 06:29:41 | |||
60 | MILEWSKI Mateusz | 2140 | ASSECO ACTIVE TEAM | MROZY | M30 | 00:00:03 | 02:36:28 | 06:29:54 | ||
61 | PIĄTOSA Piotr | 2143 | ANT TEAM | KRAKÓW | M40 | 00:00:13 | 02:44:49 | 06:30:44 | ||
62 | WĄCHAŁA Grzegorz | 2009 | SPRINTEX TEAM | SKAWINA | M40 | 00:00:09 | 02:28:52 | 06:33:15 | ||
63 | IDZIOR Tomasz | 2007 | BRZEZINY | M20 | 00:00:18 | 02:41:00 | 06:33:17 | |||
64 | WAŃKOWICZ Adrian | 2075 | BRZEG DOLNY | M40 | 00:00:01 | 02:29:13 | 06:33:27 | |||
65 | PAWLAK Bartosz | 2121 | RUN AND FLY | JABŁONNA | M40 | 00:00:15 | 02:43:28 | 06:36:30 | ||
66 | JAMBOR Michał | 2120 | ŻÓRAWSKI TEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:15 | 02:43:30 | 06:36:38 | ||
KOZIEŁŁO Bartosz | 2022 | TUR ZAMIENIE | ZAMIENIE | M40 | DNF | 02:20:10 DNF | 06:36:46 DNF | |||
68 | PODOLSKI Marek | 2050 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | M30 | 00:00:14 | 02:50:09 | 06:36:54 | ||
69 | SUWEZDA Jacek | 2173 | CZĘSTOCHOWSKIE DZIKI | CZĘSTOCHOWA | M50 | 00:00:20 | 02:42:28 | 06:36:56 | ||
70 | KRZYWDZIŃSKI Stanisław | 2189 | TORUŃ | M50 | 00:00:04 | 02:38:22 | 06:39:15 | |||
71 | FEDAK Bohdan | 2045 | AQUARIUS MASTERS TEAM | ZAGÓRZ | M40 | 00:00:18 | 02:39:34 | 06:39:19 | ||
71 | KRAWCZYK Jan | 2026 | KLUB POD WISIENKĄ | KRAKÓW | M30 | 00:00:19 | 02:39:34 | 06:39:20 | ||
73 | WIDERA Karol | 2118 | JANÓWEK | M30 | 00:00:01 | 02:30:42 | 06:39:26 | |||
74 | RYCHLEWICZ Artur | 2135 | WROCŁAW | M20 | 00:00:19 | 02:09:52 | 06:39:36 | |||
75 | MAJCHROWSKI Jacek | 2185 | NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNER'S NOT DEAD" | TARNOBRZEG | M50 | 00:00:03 | 02:37:40 | 06:42:50 | ||
76 | NUŻ Jacek | 2084 | SUT STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | M40 | 00:00:13 | 02:47:44 | 06:43:11 | ||
77 | GAJ Grzegorz | 7 | BIAŁOBRZEGI | M40 | Tak | 00:00:16 | 02:50:18 | 06:43:36 | ||
78 | BODZIACHOWSKI Marcin | 2098 | ERACENT RUNNING TEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 06:44:04 | |||
79 | MAĆKOWIAK Piotr | 2001 | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:00:13 | 02:47:53 | 06:44:27 | |||
80 | BOKSZA Piotr | 2030 | TIME4RUNNING | TRESTA | M40 | 00:00:18 | 02:37:38 | 06:50:00 | ||
81 | ULOWSKI Jacek | 2036 | CLICKLEASE TEAM | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:13 | 02:45:55 | 06:52:26 | ||
82 | CEZARY Doroszuk | 2171 | BIEGAMBOLUBIĘ | WARSZAWA | M30 | 00:00:06 | 02:37:24 | 06:52:28 | ||
83 | GRZESZCZAK Marek | 2165 | LUBLIN | M60 | 00:00:18 | 02:50:25 | 06:52:36 | |||
84 | BIAŁEK Olaf | 2178 | MEGATEL.COM.PL | KRAKÓW | M50 | 00:00:20 | 02:42:27 | 06:54:05 | ||
BŁASZCZYK Mariusz | 2181 | BIEGAMBOLUBIĘ | ZGIERZ | M30 | DNF | 02:34:20 DNF | 06:55:22 DNF | |||
86 | PODGÓRSKI Krzysztof | 2014 | ZEMBRZYCE TEAM | ZEMBRZYCE | M30 | 00:00:12 | 02:50:21 | 06:55:55 | ||
BEDNAREK Piotr | 2055 | RAWA MAZOWIECKA | M30 | DNF | 02:50:23 DNF | 06:55:57 DNF | ||||
88 | PIETRZYK Adam | 2195 | PODLIPIE | M40 | 00:00:09 | 02:50:29 | 06:56:02 | |||
89 | PELCHEN Tomasz | 2187 | GRÓJEC | M40 | 00:00:05 | 02:50:12 | 06:57:30 | |||
90 | GŁOGOWSKI Adam | 2011 | NOA | WROCŁAW | M40 | 00:00:09 | 02:51:30 | 07:01:51 | ||
91 | ANTONIEWICZ Jacek | 2080 | KROBÓW | M50 | 00:00:06 | 02:50:10 | 07:02:00 | |||
92 | WOJCIECHOWSKI Ireneusz | 2078 | IRAS TEAM | GRÓJEC | M50 | 00:00:05 | 02:50:10 | 07:02:11 | ||
93 | BODNAR Krystian | 2053 | ZAŁUŻ | M20 | 00:00:11 | 02:53:38 | 07:03:30 | |||
94 | WILAMOWSKI Bartłomiej | 2104 | RYKOWISKO TEAM | PŁOCK | M30 | 00:00:17 | 03:00:36 | 07:03:40 | ||
95 | FRANCZYK Robert | 2032 | CIESZYN | M40 | 00:00:14 | 02:48:11 | 07:05:49 | |||
96 | PYRKOSZ Damian | 2157 | RZESZÓW | M50 | 00:00:08 | 02:51:00 | 07:09:22 | |||
KAŁUS Maciej | 2067 | NA BANI WYBIEGANI | KATOWICE | M40 | DNF | 02:55:39 DNF | 07:09:38 DNF | |||
98 | GAŁEK Wojciech | 2058 | NO PAIN NO GAIN | WROCŁAW | M40 | 00:00:24 | 02:57:49 | 07:10:36 | ||
99 | BARANOWSKI Maciej | 14 | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | WARSZWA | M30 | Tak | 00:01:18 | 02:59:33 | 07:12:26 | |
100 | ŚCIBOR Marcin | 2111 | KRASNYSTAW | M30 | 00:00:08 | 02:55:37 | 07:12:27 | |||
101 | STELMACH Krzysztof | 2046 | GĄSKA BALBINKA WIELUŃ | WIELUŃ | M40 | 00:00:10 | 03:02:54 | 07:17:48 | ||
102 | KOCOT Sebastian | 2027 | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:05 | 02:50:37 | 07:18:19 | |||
103 | PLACHA Piotr | 2056 | KOPALNIA MOCY TARNOBRZEG | TARNOBRZEG | M40 | 00:00:03 | 02:58:54 | 07:19:18 | ||
104 | JAN Jarosław | 2086 | SUT STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | M40 | 00:00:12 | 02:56:12 | 07:19:23 | ||
Przekroczony limit czasu: 21:30:00 | ||||||||||
105 | BIEL Tomasz | 2201 | OLIMPIASPORT.PL | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:05 | 02:53:09 | 07:22:02 | ||
WIŚNIEWSKI Dawid | 2115 | ANIELSKI ORSZAK | TORUŃ | M30 | DNF | 02:48:03 DNF | 07:22:14 DNF | |||
107 | ZAŁUŻNY Michał | 2106 | JELCZ LASKOWICE | M30 | 00:00:18 | 02:50:11 | 07:22:49 | |||
108 | CEGIEŁKO Paweł | 2051 | STASZIC RUNNING TEAM | LUBLIN | M50 | 00:00:13 | 02:50:24 | 07:24:02 | ||
109 | GOŁĘBIOWSKI Piotrek | 2025 | BIEGOWA KUŹNIA | CHORZÓW | M40 | 00:00:03 | 02:50:33 | 07:24:14 | ||
CISOWSKI Michal | 2008 | BYTOM | M40 | DNF | 02:53:06 DNF | 07:24:57 DNF | ||||
111 | STOLORZ Arkadiusz | 2125 | TEAM ARSANIT | IMIELIN | M30 | 00:00:10 | 02:58:04 | 07:25:19 | ||
BORYSEWICZ Wiktor | 2128 | HARDBOX OTWOCK | OTWOCK | M20 | DNF | 02:58:12 DNF | 07:28:13 DNF | |||
113 | ZIELIŃSKI Dariusz | 2033 | FIZJO-SPORT ŁĘCZNA | WARSZAWA | M40 | 00:00:21 | 02:55:37 | 07:28:45 | ||
114 | OSIEKOWICZ Tomasz | 2179 | DREWNOFORNIR | BIAŁYSTOK | M50 | 00:00:09 | 02:55:41 | 07:28:47 | ||
115 | BLADY Bogdan | 2070 | KRAKÓW | M50 | 00:00:14 | 02:47:49 | 07:30:11 | |||
116 | JERMAK Maciej | 2193 | ZDROWY PROJEKT | KOSZYCE WIELKIE | M40 | 00:00:20 | 03:02:25 | 07:31:21 | ||
117 | KAŁUŻA Michał | 2168 | KS PŁUCO PODAJE | WIĘCŁAWICE DWORSKIE | M40 | 00:00:11 | 03:04:49 | 07:35:23 | ||
118 | MARGAS Grzegorz | 2146 | MEERCATEAM | PROSZOWICE | M50 | 00:00:22 | 02:52:23 | 07:37:13 | ||
119 | OLENDER Marcin | 2024 | PISZ | M40 | 00:00:15 | 02:55:59 | 07:38:45 | |||
CHILEWICZ Dariusz | 2169 | LIPOWO | M50 | DNF | 02:59:54 DNF | 07:39:02 DNF | ||||
121 | LIK Marek | 12 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M50 | Tak | 00:00:17 | 03:09:18 | 07:40:19 | |
122 | MAJOWSKI Marcin | 2150 | BYTOM | M40 | 00:00:17 | 03:07:55 | 07:41:03 | |||
DADAŚ Janusz | 2012 | BP RUNNIG TEAM GLIWICE | GLIWICE | M40 | DNF | 03:08:59 DNF | 07:41:29 DNF | |||
124 | SZYMANIAK Paweł | 2076 | DANFOSS DOGOŃ | GRODZISK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:16 | 03:05:12 | 07:42:02 | ||
125 | WALAC Jacek | 2077 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:15 | 03:05:13 | 07:42:09 | ||
JĘDRZEJCZYK Adrian | 2113 | ODCISK | WROCŁAW | M40 | DNF | 02:51:39 DNF | 07:43:47 DNF | |||
127 | POKORSKI Jakub | 2096 | WARCHLACZKI | LISEWO | M30 | 00:00:05 | 02:51:37 | 07:43:53 | ||
128 | BERNACKI Eugeniusz | 2134 | POLSKI KLUB ALPEJSKI | GLIWICE | M50 | 00:00:11 | 03:08:59 | 07:44:49 | ||
129 | JĘDRO Tomasz | 2 | FC EIRE DIVISION | STRYKÓW | M50 | Tak | 00:00:15 | 03:17:04 | 07:45:38 | |
SKORUPA Tomasz | 2087 | AGB TORFY | ŁÓDŹ | M40 | DNF | 02:55:51 DNF | 07:46:19 DNF | |||
WOJCIECHOWSKI Paweł | 2151 | BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAM | KICIN | M40 | DNF | 02:51:18 DNF | 07:47:16 DNF | |||
RADZKI Rafał | 2144 | WARSZAWA | M40 | DNF | 02:55:38 DNF | 07:47:31 DNF | ||||
MACIĄG Krzysztof | 2095 | WARCHLACZKI | WARSZAWA | M40 | DNF | 02:51:42 DNF | 07:47:47 DNF | |||
134 | BODNAR Adrian | 4 | SANOK | M20 | Tak | 00:00:11 | 03:07:25 | 07:55:24 | ||
NECZAJ Andrzej | 2072 | SZCZYGLICE | M40 | DNF | 03:08:27 DNF | 07:56:25 DNF | ||||
BĄKOWSKI Marcin | 2060 | KLUB ŚLIMAKA TORPEDY | POZNAŃ | M40 | DNF | 03:09:22 DNF | 07:57:50 DNF | |||
RZĄDKOWSKI Krzysiek | 2069 | KW LUBLIN | LUBLIN | M40 | DNF | 03:22:28 DNF | 08:02:26 DNF | |||
ARASZKIEWICZ Marcin | 2197 | BRAK | STANISŁAWÓW | M40 | DNF | 03:16:57 DNF | 08:07:50 DNF | |||
139 | ZIĘTEK Krzysztof | 2010 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M40 | 00:00:22 | 03:16:50 | 08:12:18 | ||
SIWEK Wojciech | 2176 | ŻUBRYRACETEAM | PRZEMYŚL | M20 | DNF | 03:04:46 DNF | 08:17:31 DNF | |||
KARPIŃSKI Robert | 3 | SPARTANIE DZIECIOM | MARKI | M50 | Tak | DNF | 03:32:18 DNF | 08:20:35 DNF | ||
142 | LANGOWSKI Marcin | 2180 | WĘGRZCE | M40 | 00:00:02 | 03:23:43 | 08:25:23 | |||
MASŁOWSKI Marcin | 8 | KKM KOZIENICE | GNIEWOSZÓW | M40 | Tak | DNF | 03:17:06 DNF | 08:26:31 DNF | ||
KLAMERUS Piotr | 2183 | ZIELONO MI | KRAKÓW | M40 | DNF | 03:02:47 DNF | 08:30:28 DNF | |||
ŁUKASIAK Sylwester | 2043 | MIĘDZYBORÓW | M40 | DNF | 03:10:35 DNF | 08:38:03 DNF | ||||
146 | KRUPIŃSKI Marek | 9 | OSTROŁĘKA | M20 | Tak | 00:00:04 | 03:09:43 | |||
147 | SADOWSKI Rafał | 13 | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | SULMIERZYCE | M30 | Tak | 00:00:11 | 02:41:05 | ||
148 | LEYK Daniel | 2156 | LEYK TEAM | LUZINO | M30 | 00:00:30 | 03:09:15 | |||
ADAMCZYK Artur | 2071 | BIBICE | M30 | DNF | 03:09:38 DNF | DNF | ||||
KUŹNIAK Piotr | 2088 | WILKI Z WILANO | WARSZAWA | M40 | DNF | DNF | DNF | |||
SKOCZEK Przemysław | 2089 | WILKI Z WILANO | WARSZAWA | M40 | DNF | 03:10:30 DNF | DNF | |||
GULAJSKI Rafał | 2129 | OSIEM | KOPIENICA | M40 | DNF | 02:50:22 DNF | DNF | |||
OLEWNIK Łukasz | 2130 | MARCINŚWIERCTEAM | ŁÓDŹ | M30 | DNF | DNF | DNF | |||
JEDLIŃSKI Bartosz | 2148 | MARATOŃCZYK DĘBICA | BRZEŹNICA | M40 | DNF | 03:27:04 DNF | DNF | |||
KORCZAK Aleksander | 2159 | WRZOSOWA | M20 | DNF | 03:36:12 DNF | DNF | ||||
JASIŃSKI Mikołaj | 2048 | TRUSKAW | M50 | DNF | 03:36:15 DNF | DNF | ||||
PAWLUCZUK Tomek | 2141 | WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻA | EŁK | M50 | DNF | 02:50:08 DNF | DNF | |||
ZIENCINA Marcin | 2175 | KOŁOBRZEG | M40 | DNF | 02:45:31 DNF | DNF |
Znaleziono 158 wynik(ów)