VIII RZEŹNIK ULTRA
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-17
Miejsce : Cisna
Dystans : 107 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 214
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 45
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 45km | 80km | 92.5km | 102km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSzlem Czas startuSmerek
20km
Wetlina
45km
Roztoki
80km
Solinka
92.5km
Liszna
102km
Czas
netto
107km
Czas
brutto
107km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1GAWLIK Sławek 11DYNAFITKRAKÓWM301M 9Tak00:00:0002:19:4005:46:5410:48:5012:31:3013:54:1114:54:07.8514:54:08.00 8:217,2
2MAJCHERKIEWICZ Grzegorz 2057DĄBROWA GÓRNICZAM302M 1200:00:0201:59:0505:33:0110:48:5212:51:3814:22:2515:20:29.0015:20:31.55+00:26:238:367,0
3MROCZKOWSKI Piotr 2061MASZERUJ ALBO GIŃPOZNAŃM303M 1600:00:0702:28:5006:07:5811:38:4213:39:0215:20:2516:10:07.1016:10:15.05+01:16:079:036,6
4SADOWSKI Rafał 13KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWSULMIERZYCEM304M 17Tak00:00:1102:41:0511:42:2213:38:3115:11:5716:10:27.5516:10:39.00+01:16:319:046,6
5WÓJCIK Piotr 2107ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM305M 1900:00:1502:14:4105:34:4911:40:4613:30:5615:17:4216:26:09.3016:26:24.55+01:32:169:126,5
6BIAŁEK Marcin 2065SWEETTRAVELBIELAWAM306M 3200:00:0302:24:4606:12:0412:43:5814:56:1716:27:1517:30:56.1517:31:00.10+02:36:529:496,1
7MALINOWSKI Łukasz 2200SZCZYTOGRAFIAWOLA ŻYRAKOWSKAM307M 3400:00:0502:37:4806:16:3312:28:4014:45:1416:46:5417:37:42.4017:37:48.15+02:43:409:536,1
8DWORNICKI Kamil 10WROCŁAWM308M 40Tak00:00:0402:39:0306:16:5612:43:5715:06:1516:53:1118:04:35.1518:04:40.10+03:10:3210:085,9
9BARANOWSKI Maciej 14JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZWAM309M 45Tak00:01:1802:59:3307:12:2613:50:2715:58:3617:22:4118:11:08.7018:12:27.15+03:18:1910:115,9
10PIŁAT Tomasz 2039PIŁACI Z KAŁAIBÓWPOZNAŃM3010M 5300:00:0702:31:0206:25:0013:00:2015:19:1817:16:3718:33:10.4518:33:18.05+03:39:1010:245,8
11PODGÓRSKI Krzysztof 2014ZEMBRZYCE TEAMZEMBRZYCEM3011M 5500:00:1202:50:2106:55:5513:16:3915:35:4617:19:1618:38:07.0518:38:19.25+03:44:1110:265,7
12MILEWICZ Daniel 2122KB BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM3012M 5900:00:1302:42:3606:29:2713:06:0115:32:3217:37:2318:50:10.7018:50:24.40+03:56:1610:335,7
13GRUDZIŃSKI Jacek 2103MAGDALENKAM3013M 6100:00:2002:28:4306:16:2313:15:1315:53:4817:51:1519:02:09.6519:02:30.10+04:08:2210:405,6
14ROSIK Robert 2123LUMBERJACKS KOSZALINKOSZALINM3014M 6200:00:1602:39:2106:26:5813:25:2416:01:1517:56:1819:03:19.3019:03:36.20+04:09:2810:415,6
15KRAWCZYK Jan 2026KLUB POD WISIENKĄKRAKÓWM3015M 6400:00:1902:39:3406:39:2013:30:4715:50:0417:53:1419:06:40.3019:06:59.60+04:12:5110:425,6
16PODOLSKI Marek 2050BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3016M 7200:00:1402:50:0906:36:5413:35:2216:14:0518:15:5319:34:57.3019:35:11.55+04:41:0310:585,5
17WILAMOWSKI Bartłomiej 2104RYKOWISKO TEAMPŁOCKM3017M 7400:00:1703:00:3607:03:4013:52:5316:30:4318:32:2419:51:15.9519:51:33.70+04:57:2511:075,4
18WIDERA Karol 2118JANÓWEKM3018M 7600:00:0102:30:4206:39:2613:40:3516:23:4618:36:3419:52:38.2019:52:39.70+04:58:3111:085,4
19ZAŁUŻNY Michał 2106JELCZ LASKOWICEM3019M 8000:00:1802:50:1107:22:4914:19:4616:43:5718:47:1720:03:16.4520:03:35.20+05:09:2711:145,3
20MILEWSKI Mateusz 2140ASSECO ACTIVE TEAMMROZYM3020M 8300:00:0302:36:2806:29:5413:58:0216:35:4518:54:3920:07:55.1020:07:58.95+05:13:5011:175,3
21CEZARY Doroszuk 2171BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWAM3021M 8400:00:0602:37:2406:52:2814:00:4316:40:3518:57:0520:08:47.4520:08:54.30+05:14:4611:175,3
22MAĆKOWIAK Piotr 2001ŚWINOUJŚCIEM3022M 8500:00:1302:47:5306:44:2713:27:5016:01:3918:34:3520:14:41.2020:14:54.40+05:20:4611:215,3
23ŚCIBOR Marcin 2111KRASNYSTAWM3023M 8900:00:0802:55:3707:12:2714:38:1817:09:1219:11:5820:31:45.9520:31:54.80+05:37:4611:305,2
24STOLORZ Arkadiusz 2125TEAM ARSANITIMIELINM3024M 10400:00:1002:58:0407:25:1914:41:3517:26:2019:31:2320:54:17.0520:54:27.85+06:00:1911:435,1
25LEYK Daniel 2156LEYK TEAMLUZINOM3025M 10900:00:3003:09:1515:24:4617:51:2919:53:2421:11:44.6521:12:14.95+06:18:0611:535,0
26WALAC Jacek 2077DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3026M 11200:00:1503:05:1307:42:0915:04:5117:39:3919:53:3621:17:31.8021:17:47.50+06:23:3911:565,0
Przekroczony limit czasu: 21:30:00
27POKORSKI Jakub 2096WARCHLACZKILISEWOM3027M 11700:00:0502:51:3707:43:5315:12:2318:09:4420:18:3621:55:01.3021:55:06.35+07:00:5812:174,9
Niesklasyfikowani
BEDNAREK Piotr 2055RAWA MAZOWIECKAM30DNF02:50:23 DNF06:55:57 DNF14:30:44 DNF17:26:29 DNF20:03:49 DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Dawid 2115ANIELSKI ORSZAKTORUŃM30DNF02:48:03 DNF07:22:14 DNF15:09:12 DNF18:04:30 DNF DNF DNF DNF--
ŻYTKOWIAK Maciej 2037CZARNY BIAŁY WIEWIÓRKAPOZNANM30DNF02:31:02 DNF06:25:03 DNF13:09:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁASZCZYK Mariusz 2181BIEGAMBOLUBIĘZGIERZM30DNF02:34:20 DNF06:55:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ADAMCZYK Artur 2071BIBICEM30DNF03:09:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OLEWNIK Łukasz 2130MARCINŚWIERCTEAMŁÓDŹM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 33 wynik(ów)