VIII RZEŹNIK ULTRA
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-17
Miejsce : Cisna
Dystans : 107 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 214
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 45
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 45km | 80km | 92.5km | 102km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSzlem Czas startuSmerek
20km
Wetlina
45km
Roztoki
80km
Solinka
92.5km
Liszna
102km
Czas
netto
107km
Czas
brutto
107km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1PERYKASZA Paweł 2142GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM401M 100:00:0402:00:5604:58:1009:40:2211:19:3512:45:4813:35:58.3513:36:02.70 7:377,9
2KLINCEWICZ Cezary 2110WROCŁAWM402M 200:00:0102:01:0305:11:3510:05:1611:42:2713:01:5213:58:06.6013:58:08.25+00:22:057:497,7
3CIOCH Cezary 2170KALLIPSO RUNNERS TEAMSKARYSZEWM403M 300:00:0102:01:0204:54:4209:51:5011:44:0213:11:1214:07:02.7514:07:03.95+00:31:017:547,6
4POTERA Maciej 2147ŁAŃCUTM404M 500:00:0302:28:5805:48:3010:32:0912:11:0013:31:1714:22:42.8014:22:46.50+00:46:438:037,4
5SIKORA Sebastian 2188ELWAT OSTEO-SPORTGDYNIAM405M 600:00:0102:10:1105:24:3210:29:1412:15:3913:40:3114:35:42.1014:35:43.75+00:59:418:117,3
6KULCZYK Marcin 2002ULTRA WAY TEAMGDYNIAM406M 700:00:0102:19:1905:36:3210:55:3912:39:5614:03:2014:52:32.1014:52:33.60+01:16:308:207,2
7SKROBAŃSKI Roman 2041SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEM407M 800:00:0402:10:1105:17:5910:36:4312:27:2813:58:2914:53:31.9014:53:36.50+01:17:338:217,2
8GAJOS Daniel 2177LUKTRANSKRAKÓWM408M 1000:00:0402:19:0105:34:3110:50:0212:41:0814:04:3114:56:50.0014:56:54.45+01:20:518:227,2
9CHOJNACKI Rafał 2139AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM409M 1100:00:1702:45:2406:21:4812:06:2314:15:1815:18:13.9015:18:31.05+01:42:288:347,0
10JARMOLIŃSKI Piotr 2199SZCZECINM4010M 1300:00:0202:11:4405:38:0510:55:3912:55:1614:31:3115:25:05.5015:25:07.50+01:49:048:386,9
11KOT Krzysztof 2105MPK - RZESZÓWRZESZÓWM4011M 1400:00:0802:19:2305:38:0111:20:2513:22:2215:01:1915:54:15.1015:54:23.70+02:18:218:556,7
12CHMIELEWSKI Dominik 2192KRISPOL ACTIV TEAMSZCZECINM4012M 1800:00:0902:30:2806:08:1111:44:2713:39:2815:16:5116:11:21.9516:11:31.20+02:35:289:046,6
13WEREMKO Grzegorz 2020MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4013M 2100:00:1002:28:5006:04:5912:04:3514:12:4415:46:0916:41:10.8016:41:21.35+03:05:189:216,4
14KOZIK Tomasz 2047SPRINTEX TEAMBRZUŚNIKM4014M 2200:00:0702:28:5206:15:3311:45:0213:52:3315:37:0516:44:06.8516:44:14.80+03:08:129:236,4
15MYŚLIWIEC Robert 2040DZIKI&WOLNYRZESZÓWM4015M 2300:00:0802:19:2405:57:2112:15:4714:22:1416:05:5317:07:39.8017:07:48.20+03:31:459:366,2
16WIĄCEK Łukasz 2131IRS KRAKÓWZIELONKIM4016M 2400:00:1102:24:3206:01:3512:16:2014:22:0616:05:5117:07:39.3517:07:50.95+03:31:489:366,2
17GASIK Leszek 2044SŁONCA JURYOLSZTYN /JURAJSKIM4017M 2500:00:1002:27:3906:12:5612:16:4214:34:3016:08:4117:08:23.0517:08:33.20+03:32:309:366,2
18URBANIEC Dariusz 2049PEWNIAK TEAM SŁOŃCA JURYSROCKOM4018M 2600:00:1102:27:3605:53:1812:06:1414:22:5916:08:4017:08:22.2017:08:33.25+03:32:309:366,2
19SZYMCZAK Marcin 2081NOAWROCŁAWM4019M 3000:00:0802:27:3406:08:0012:25:3814:43:4316:24:5717:26:28.8017:26:37.75+03:50:359:466,1
20KMIEĆ Andrzej 2062TURBO PRUSZKÓWPRUSZKÓWM4020M 3100:00:1102:27:3606:28:0312:36:1814:47:4216:27:1117:27:13.4517:27:25.35+03:51:229:476,1
21PELCHEN Tomasz 2187GRÓJECM4021M 3300:00:0502:50:1206:57:3012:35:5214:44:3816:30:0717:32:05.7517:32:11.20+03:56:089:496,1
22GAJ Grzegorz 7BIAŁOBRZEGIM4022M 35Tak00:00:1602:50:1806:43:3612:49:1715:01:1516:40:0317:40:10.7017:40:26.90+04:04:249:546,1
23BODZIACHOWSKI Marcin 2098ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM4023M 3600:00:0006:44:0415:01:4216:40:2617:40:33.5517:40:33.55+04:04:309:546,1
24MROZOWSKI Piotr 2100SAKWAOPOLEM4024M 4100:00:0202:19:2806:01:4912:32:3515:02:4516:56:0318:04:38.0018:04:40.30+04:28:3710:085,9
25KOWALSKI Maciej 2145BLACKPOOLM4025M 4200:00:0702:10:0406:13:2912:45:1114:40:0416:51:2718:04:32.8018:04:40.40+04:28:3710:085,9
26KRÓL Maciej 2074WIRAN TEAMREDAM4026M 4300:00:1202:39:3406:29:1112:48:2415:06:5216:55:5018:08:10.9518:08:22.95+04:32:2010:105,9
27PIĄTOSA Piotr 2143ANT TEAMKRAKÓWM4027M 4600:00:1302:44:4906:30:4412:45:2615:25:3717:11:4518:14:10.2018:14:23.75+04:38:2110:135,9
28KANTOROWSKI Marcin 2102WARSZAWAM4028M 4700:00:1302:40:2306:29:4112:45:4215:11:3217:04:2018:19:51.3018:20:04.55+04:44:0110:165,8
29BROCHOCKI Paweł 2092GLAJTY SĄ WSZĘDZIEGDAŃSKM4029M 4800:00:0002:30:3806:20:4712:46:3015:09:3117:02:1118:20:44.0018:20:44.90+04:44:4210:175,8
30SZCZURKO Jarosław 200642K PRO TEAMORNONTOWICEM4030M 4900:00:0302:23:5306:18:0312:47:5715:29:0617:15:3818:21:29.5518:21:32.90+04:45:3010:175,8
31ŻBIKOWSKI Tomasz 2172KP S.A.POZNAŃM4031M 5000:00:0402:30:4806:23:4112:49:0015:29:0917:15:4018:21:28.2018:21:33.05+04:45:3010:175,8
32PAWLAK Bartosz 2121RUN AND FLYJABŁONNAM4032M 5100:00:1502:43:2806:36:3013:02:2115:16:2917:20:5718:23:13.2518:23:28.25+04:47:2510:185,8
33JAMBOR Michał 2120ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM4033M 5200:00:1502:43:3006:36:3813:03:5815:16:3617:20:5518:23:12.6518:23:28.30+04:47:2510:185,8
34PIETRZYK Adam 2195PODLIPIEM4034M 5600:00:0902:50:2906:56:0213:25:0615:50:2717:47:5718:45:34.0518:45:43.70+05:09:4110:315,7
35WĄCHAŁA Grzegorz 2009SPRINTEX TEAMSKAWINAM4035M 5700:00:0902:28:5206:33:1513:16:3715:47:1617:39:1818:45:43.5518:45:52.70+05:09:5010:315,7
36DŁUGOŁĘCKI Konrad 2149BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4036M 5800:00:1602:40:0606:29:3313:10:5115:47:1517:41:0618:49:33.9518:49:50.15+05:13:4710:335,7
37FEDAK Bohdan 2045AQUARIUS MASTERS TEAMZAGÓRZM4037M 6400:00:1802:39:3406:39:1913:30:4215:50:1317:52:4419:06:41.1519:06:59.60+05:30:5610:435,6
38BUDZICH Wojciech 2068KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM4038M 6700:00:0702:29:0706:20:1213:48:5216:17:3518:09:4819:16:01.3519:16:09.25+05:40:0610:485,6
39NUŻ Jacek 2084SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4039M 6800:00:1302:47:4406:43:1113:42:5516:24:3218:19:0719:19:28.0519:19:41.30+05:43:3810:505,5
40PŁUCIENNICZAK Wojciech 2013LATCHORZEWM4040M 6900:00:1002:38:5906:29:2013:33:5216:09:4918:13:0519:22:49.1519:22:59.40+05:46:5610:525,5
41KAMIŃSKI Łukasz 2194WROCŁAWM4041M 7000:00:0802:30:2706:24:4813:26:5216:03:1418:13:2119:24:45.1519:24:53.55+05:48:5010:535,5
42WAŃKOWICZ Adrian 2075BRZEG DOLNYM4042M 7300:00:0102:29:1306:33:2713:41:2416:24:4918:23:2119:35:57.5519:35:59.50+05:59:5610:595,5
43BOKSZA Piotr 2030TIME4RUNNINGTRESTAM4043M 7700:00:1802:37:3806:50:0014:04:3616:43:5118:51:1219:57:24.9019:57:43.60+06:21:4011:115,4
44GAŁEK Wojciech 2058NO PAIN NO GAINWROCŁAWM4044M 7800:00:2402:57:4907:10:3614:12:5616:44:0418:51:0419:57:19.3019:57:43.75+06:21:4111:115,4
45PLACHA Piotr 2056KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4045M 7900:00:0302:58:5407:19:1814:02:0716:40:4518:47:2919:58:10.5519:58:14.15+06:22:1111:115,4
46STELMACH Krzysztof 2046GĄSKA BALBINKA WIELUŃWIELUŃM4046M 8700:00:1003:02:5407:17:4814:03:1216:49:5618:53:4320:24:59.9520:25:10.50+06:49:0711:265,2
47GŁOGOWSKI Adam 2011NOAWROCŁAWM4047M 9100:00:0902:51:3007:01:5114:08:4316:46:1918:56:0620:37:37.1020:37:46.60+07:01:4311:335,2
48PSIUK Andrzej 2082BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJM4048M 9200:00:0602:19:3506:09:4514:35:2117:12:5119:10:0420:37:41.9520:37:48.20+07:01:4511:345,2
49KOCOT Sebastian 2027SOSNOWIECM4049M 9400:00:0502:50:3707:18:1914:21:1117:05:0619:11:5520:38:02.6520:38:07.80+07:02:0511:345,2
50FRANCZYK Robert 2032CIESZYNM4050M 9500:00:1402:48:1107:05:4914:07:4716:44:0618:54:4220:38:43.6020:38:57.70+07:02:5511:345,2
51GOŁĘBIOWSKI Piotrek 2025BIEGOWA KUŹNIACHORZÓWM4051M 9600:00:0302:50:3307:24:1414:47:3417:30:3019:23:0120:39:38.0020:39:41.70+07:03:3911:355,2
52JERMAK Maciej 2193ZDROWY PROJEKTKOSZYCE WIELKIEM4052M 9700:00:2003:02:2507:31:2114:49:1017:14:3319:16:3320:41:07.6520:41:28.30+07:05:2511:355,2
53KOŁODZIEJSKI Oskar 2063ZDUŃSKA WOLAM4053M 9800:00:0702:30:4606:24:5613:46:0316:29:0618:42:3020:41:25.1520:41:32.90+07:05:3011:365,2
54JAN Jarosław 2086SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM4054M 10600:00:1202:56:1207:19:2314:31:1717:26:2919:39:1521:03:03.6021:03:16.15+07:27:1311:485,1
55KAŁUŻA Michał 2168KS PŁUCO PODAJEWIĘCŁAWICE DWORSKIEM4055M 11000:00:1103:04:4907:35:2314:46:1617:33:5019:53:0021:15:01.0021:15:12.70+07:39:1011:545,0
56SZYMANIAK Paweł 2076DANFOSS DOGOŃGRODZISK MAZOWIECKIM4056M 11100:00:1603:05:1207:42:0215:05:4617:39:3319:53:3621:17:31.0521:17:47.25+07:41:4411:565,0
Przekroczony limit czasu: 21:30:00
57BIEL Tomasz 2201OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM4057M 11300:00:0502:53:0907:22:0214:57:1817:43:1920:13:1321:49:25.8521:49:31.45+08:13:2812:144,9
58OLENDER Marcin 2024PISZM4058M 11400:00:1502:55:5907:38:4515:05:5417:46:4120:13:0521:49:16.8021:49:32.05+08:13:2912:144,9
59LANGOWSKI Marcin 2180WĘGRZCEM4059M 11800:00:0203:23:4308:25:2322:39:20.2522:39:22.35+09:03:1912:424,7
60ZIELIŃSKI Dariusz 2033FIZJO-SPORT ŁĘCZNAWARSZAWAM4060M 11900:00:2102:55:3707:28:4522:59:53.5023:00:15.25+09:24:1212:534,7
61MAJOWSKI Marcin 2150BYTOMM4061M 12100:00:1703:07:5507:41:0315:20:4924:02:37.8524:02:55.55+10:26:5213:284,5
62ZIĘTEK Krzysztof 2010ADIDAS RUNNERS WARSAWOSTRÓW WIELKOPOLSKIM4062M 12200:00:2203:16:5008:12:1824:57:57.2524:58:19.90+11:22:1713:594,3
Niesklasyfikowani
ZIENCINA Marcin 2175KOŁOBRZEGM40DNF02:45:31 DNF DNF DNF DNF17:17:06 DNF DNF DNF--
JUSZKO Krzysztof 2119WARSZAWAM40DNF02:27:45 DNF06:01:36 DNF12:17:18 DNF14:57:05 DNF DNF DNF DNF--
GWIZDALSKI Przemysław 2112BIEGNIJ OLAWAOŁAWAM40DNF02:19:18 DNF06:02:53 DNF12:43:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAŁUS Maciej 2067NA BANI WYBIEGANIKATOWICEM40DNF02:55:39 DNF07:09:38 DNF14:52:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKI Paweł 2151BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAMKICINM40DNF02:51:18 DNF07:47:16 DNF15:45:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
RZĄDKOWSKI Krzysiek 2069KW LUBLINLUBLINM40DNF03:22:28 DNF08:02:26 DNF15:48:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
MASŁOWSKI Marcin 8KKM KOZIENICEGNIEWOSZÓWM40TakDNF03:17:06 DNF08:26:31 DNF15:57:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZIEŁŁO Bartosz 2022TUR ZAMIENIEZAMIENIEM40DNF02:20:10 DNF06:36:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CISOWSKI Michal 2008BYTOMM40DNF02:53:06 DNF07:24:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DADAŚ Janusz 2012BP RUNNIG TEAM GLIWICEGLIWICEM40DNF03:08:59 DNF07:41:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JĘDRZEJCZYK Adrian 2113ODCISKWROCŁAWM40DNF02:51:39 DNF07:43:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKORUPA Tomasz 2087AGB TORFYŁÓDŹM40DNF02:55:51 DNF07:46:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RADZKI Rafał 2144WARSZAWAM40DNF02:55:38 DNF07:47:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACIĄG Krzysztof 2095WARCHLACZKIWARSZAWAM40DNF02:51:42 DNF07:47:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NECZAJ Andrzej 2072SZCZYGLICEM40DNF03:08:27 DNF07:56:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BĄKOWSKI Marcin 2060KLUB ŚLIMAKA TORPEDYPOZNAŃM40DNF03:09:22 DNF07:57:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ARASZKIEWICZ Marcin 2197BRAKSTANISŁAWÓWM40DNF03:16:57 DNF08:07:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLAMERUS Piotr 2183ZIELONO MIKRAKÓWM40DNF03:02:47 DNF08:30:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUKASIAK Sylwester 2043MIĘDZYBORÓWM40DNF03:10:35 DNF08:38:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GULAJSKI Rafał 2129OSIEMKOPIENICAM40DNF02:50:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOCZEK Przemysław 2089WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF03:10:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JEDLIŃSKI Bartosz 2148MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM40DNF03:27:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŹNIAK Piotr 2088WILKI Z WILANOWARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 85 wynik(ów)