VIII RZEŹNIK ULTRA
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-17
Miejsce : Cisna
Dystans : 107 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 214
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 45
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 45km | 80km | 92.5km | 102km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSzlem Czas startuSmerek
20km
Wetlina
45km
Roztoki
80km
Solinka
92.5km
Liszna
102km
Czas
netto
107km
Czas
brutto
107km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1GREIVELDINGER Gilles 2202FEHLAU RUN TEAMKÓRNIKM501M 2000:00:1102:23:5106:01:5311:47:5213:58:1015:30:1316:26:48.7016:26:59.80 9:136,5
2MAKOWSKI Jerzy 2138MECHANIK WŁODAWASUSZNOM502M 2700:00:2102:39:4906:19:5312:13:4414:32:0916:10:0217:12:26.2517:12:47.45+00:45:479:386,2
3KOSIOREK Adam 2108BSAC MOKOBODYMOKOBODYM503M 2800:00:0202:27:5806:07:2512:05:5214:23:2316:09:0317:20:13.2017:20:15.60+00:53:159:436,2
4KINCEL Krzysztof 2093POŁUPINM504M 3700:00:0702:27:3506:04:5412:27:0514:45:4516:35:1917:47:22.0017:47:29.20+01:20:299:586,0
5WODZIEŃ Andrzej 2174PAKO TEAMRZESZÓWM505M 3800:00:0702:35:1606:24:1712:37:3314:56:5016:43:2317:49:46.0517:49:53.05+01:22:539:596,0
6JASTRZĄB Piotr 2186LESKOM506M 3900:00:0502:24:3406:19:2912:38:4515:06:2316:50:4217:59:07.5517:59:13.20+01:32:1310:055,9
7MAJCHROWSKI Jacek 2185NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM507M 4400:00:0302:37:4006:42:5012:55:4615:17:5917:05:4818:08:22.1018:08:25.20+01:41:2510:105,9
8SZCZOTKA Paweł 2167WARSZAWAM508M 6600:00:0702:39:5206:28:0213:24:1216:02:5817:59:0119:12:52.3519:12:59.85+02:46:0010:465,6
9WŁOCH Sławomir 2038KROSNOM509M 7100:00:0302:27:3706:12:5813:14:1615:55:2618:07:4819:31:11.1019:31:14.20+03:04:1410:565,5
10BIAŁEK Olaf 2178MEGATEL.COM.PLKRAKÓWM5010M 7500:00:2002:42:2706:54:0513:56:5816:28:3618:31:3619:51:50.7019:52:11.45+03:25:1111:085,4
11SUWEZDA Jacek 2173CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5011M 8100:00:2002:42:2806:36:5613:34:4516:29:0318:35:0120:05:55.2520:06:15.30+03:39:1511:165,3
12PYRKOSZ Damian 2157RZESZÓWM5012M 8200:00:0802:51:0007:09:2213:53:0616:30:4418:35:0220:06:13.3520:06:21.75+03:39:2111:165,3
13FRYSIAK Artur 2034WIELUŃ ULTRAWIELUŃM5013M 8600:00:0902:30:2506:28:5413:48:4016:50:0518:53:4520:25:00.5020:25:10.30+03:58:1011:265,2
14KRZYWDZIŃSKI Stanisław 2189TORUŃM5014M 8800:00:0402:38:2206:39:1514:17:1717:03:3519:03:5020:31:43.1520:31:48.00+04:04:4811:305,2
15JĘDRO Tomasz 2FC EIRE DIVISIONSTRYKÓWM5015M 90Tak00:00:1503:17:0407:45:3814:49:4817:17:2819:12:0120:35:14.1020:35:29.65+04:08:2911:325,2
16ULOWSKI Jacek 2036CLICKLEASE TEAMŁÓDŹM5016M 9900:00:1302:45:5506:52:2613:56:2916:28:4818:42:2520:41:21.6020:41:35.45+04:14:3511:365,2
17ANTONIEWICZ Jacek 2080KROBÓWM5017M 10000:00:0602:50:1007:02:0014:33:0417:16:0919:22:5320:54:13.7520:54:20.20+04:27:2011:435,1
18WOJCIECHOWSKI Ireneusz 2078IRAS TEAMGRÓJECM5018M 10100:00:0502:50:1007:02:1114:33:0417:15:5319:22:5620:54:15.5020:54:20.50+04:27:2011:435,1
19BLADY Bogdan 2070KRAKÓWM5019M 10200:00:1402:47:4907:30:1114:42:5017:25:5719:31:2520:54:06.7520:54:21.30+04:27:2111:435,1
20LIK Marek 12CHEŁM BIEGACHEŁMM5020M 103Tak00:00:1703:09:1807:40:1914:51:4817:26:1719:31:5420:54:09.8020:54:26.90+04:27:2711:435,1
21CEGIEŁKO Paweł 2051STASZIC RUNNING TEAMLUBLINM5021M 10500:00:1302:50:2407:24:0214:30:1817:07:0819:18:4720:56:11.0520:56:24.05+04:29:2411:445,1
22MARGAS Grzegorz 2146MEERCATEAMPROSZOWICEM5022M 10700:00:2202:52:2307:37:1315:05:5117:42:4519:40:3321:05:05.9021:05:28.30+04:38:2811:495,1
Przekroczony limit czasu: 21:30:00
23OSIEKOWICZ Tomasz 2179DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5023M 11600:00:0902:55:4107:28:4715:26:3118:07:3120:18:2821:54:56.2021:55:05.95+05:28:0612:174,9
24BERNACKI Eugeniusz 2134POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEM5024M 12000:00:1103:08:5907:44:4923:25:00.7023:25:12.30+06:58:1213:074,6
Niesklasyfikowani
CHILEWICZ Dariusz 2169LIPOWOM50DNF02:59:54 DNF07:39:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARPIŃSKI Robert 3SPARTANIE DZIECIOMMARKIM50TakDNF03:32:18 DNF08:20:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLUCZUK Tomek 2141WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM50DNF02:50:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JASIŃSKI Mikołaj 2048TRUSKAWM50DNF03:36:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 28 wynik(ów)