Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2022-06-17 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 107 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 214 |
Wystartowało : | 185 |
Nie ukończyło : | 45 |
Ukończyło : | 140 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Szlem | Czas startu | Smerek 20km | Wetlina 45km | Roztoki 80km | Solinka 92.5km | Liszna 102km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOSIOREK Adam | 2108 | BSAC MOKOBODY | MOKOBODY | M50 | 00:00:02 | 02:27:58 | 06:07:25 | 12:05:52 | 14:23:23 | 16:09:03 | ||
2 | MAJCHROWSKI Jacek | 2185 | NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNER'S NOT DEAD" | TARNOBRZEG | M50 | 00:00:03 | 02:37:40 | 06:42:50 | 12:55:46 | 15:17:59 | 17:05:48 | ||
3 | WŁOCH Sławomir | 2038 | KROSNO | M50 | 00:00:03 | 02:27:37 | 06:12:58 | 13:14:16 | 15:55:26 | 18:07:48 | |||
4 | KRZYWDZIŃSKI Stanisław | 2189 | TORUŃ | M50 | 00:00:04 | 02:38:22 | 06:39:15 | 14:17:17 | 17:03:35 | 19:03:50 | |||
5 | JASTRZĄB Piotr | 2186 | LESKO | M50 | 00:00:05 | 02:24:34 | 06:19:29 | 12:38:45 | 15:06:23 | 16:50:42 | |||
6 | WOJCIECHOWSKI Ireneusz | 2078 | IRAS TEAM | GRÓJEC | M50 | 00:00:05 | 02:50:10 | 07:02:11 | 14:33:04 | 17:15:53 | 19:22:56 | ||
7 | ANTONIEWICZ Jacek | 2080 | KROBÓW | M50 | 00:00:06 | 02:50:10 | 07:02:00 | 14:33:04 | 17:16:09 | 19:22:53 | |||
8 | KINCEL Krzysztof | 2093 | POŁUPIN | M50 | 00:00:07 | 02:27:35 | 06:04:54 | 12:27:05 | 14:45:45 | 16:35:19 | |||
9 | WODZIEŃ Andrzej | 2174 | PAKO TEAM | RZESZÓW | M50 | 00:00:07 | 02:35:16 | 06:24:17 | 12:37:33 | 14:56:50 | 16:43:23 | ||
10 | SZCZOTKA Paweł | 2167 | WARSZAWA | M50 | 00:00:07 | 02:39:52 | 06:28:02 | 13:24:12 | 16:02:58 | 17:59:01 | |||
11 | PYRKOSZ Damian | 2157 | RZESZÓW | M50 | 00:00:08 | 02:51:00 | 07:09:22 | 13:53:06 | 16:30:44 | 18:35:02 | |||
12 | FRYSIAK Artur | 2034 | WIELUŃ ULTRA | WIELUŃ | M50 | 00:00:09 | 02:30:25 | 06:28:54 | 13:48:40 | 16:50:05 | 18:53:45 | ||
Przekroczony limit czasu: 21:30:00 | |||||||||||||
13 | OSIEKOWICZ Tomasz | 2179 | DREWNOFORNIR | BIAŁYSTOK | M50 | 00:00:09 | 02:55:41 | 07:28:47 | 15:26:31 | 18:07:31 | 20:18:28 | ||
14 | GREIVELDINGER Gilles | 2202 | FEHLAU RUN TEAM | KÓRNIK | M50 | 00:00:11 | 02:23:51 | 06:01:53 | 11:47:52 | 13:58:10 | 15:30:13 | ||
15 | BERNACKI Eugeniusz | 2134 | POLSKI KLUB ALPEJSKI | GLIWICE | M50 | 00:00:11 | 03:08:59 | 07:44:49 | |||||
16 | ULOWSKI Jacek | 2036 | CLICKLEASE TEAM | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:13 | 02:45:55 | 06:52:26 | 13:56:29 | 16:28:48 | 18:42:25 | ||
17 | CEGIEŁKO Paweł | 2051 | STASZIC RUNNING TEAM | LUBLIN | M50 | 00:00:13 | 02:50:24 | 07:24:02 | 14:30:18 | 17:07:08 | 19:18:47 | ||
18 | BLADY Bogdan | 2070 | KRAKÓW | M50 | 00:00:14 | 02:47:49 | 07:30:11 | 14:42:50 | 17:25:57 | 19:31:25 | |||
19 | JĘDRO Tomasz | 2 | FC EIRE DIVISION | STRYKÓW | M50 | Tak | 00:00:15 | 03:17:04 | 07:45:38 | 14:49:48 | 17:17:28 | 19:12:01 | |
20 | LIK Marek | 12 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | M50 | Tak | 00:00:17 | 03:09:18 | 07:40:19 | 14:51:48 | 17:26:17 | 19:31:54 | |
21 | BIAŁEK Olaf | 2178 | MEGATEL.COM.PL | KRAKÓW | M50 | 00:00:20 | 02:42:27 | 06:54:05 | 13:56:58 | 16:28:36 | 18:31:36 | ||
22 | SUWEZDA Jacek | 2173 | CZĘSTOCHOWSKIE DZIKI | CZĘSTOCHOWA | M50 | 00:00:20 | 02:42:28 | 06:36:56 | 13:34:45 | 16:29:03 | 18:35:01 | ||
23 | MAKOWSKI Jerzy | 2138 | MECHANIK WŁODAWA | SUSZNO | M50 | 00:00:21 | 02:39:49 | 06:19:53 | 12:13:44 | 14:32:09 | 16:10:02 | ||
24 | MARGAS Grzegorz | 2146 | MEERCATEAM | PROSZOWICE | M50 | 00:00:22 | 02:52:23 | 07:37:13 | 15:05:51 | 17:42:45 | 19:40:33 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
CHILEWICZ Dariusz | 2169 | LIPOWO | M50 | DNF | 02:59:54 DNF | 07:39:02 DNF | DNF | DNF | DNF | ||||
JASIŃSKI Mikołaj | 2048 | TRUSKAW | M50 | DNF | 03:36:15 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||||
PAWLUCZUK Tomek | 2141 | WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻA | EŁK | M50 | DNF | 02:50:08 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
KARPIŃSKI Robert | 3 | SPARTANIE DZIECIOM | MARKI | M50 | Tak | DNF | 03:32:18 DNF | 08:20:35 DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 28 wynik(ów)