VIII RZEŹNIK ULTRA
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-17
Miejsce : Cisna
Dystans : 107 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 214
Wystartowało : 185
Nie ukończyło : 45
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 45km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 45km | 80km | 92.5km | 102km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSzlem Czas startuSmerek
20km
Wetlina
45km
     
1GREIVELDINGER Gilles 2202FEHLAU RUN TEAMKÓRNIKM5000:00:1102:23:5106:01:53
2KINCEL Krzysztof 2093POŁUPINM5000:00:0702:27:3506:04:54
3KOSIOREK Adam 2108BSAC MOKOBODYMOKOBODYM5000:00:0202:27:5806:07:25
4WŁOCH Sławomir 2038KROSNOM5000:00:0302:27:3706:12:58
5JASTRZĄB Piotr 2186LESKOM5000:00:0502:24:3406:19:29
6MAKOWSKI Jerzy 2138MECHANIK WŁODAWASUSZNOM5000:00:2102:39:4906:19:53
7WODZIEŃ Andrzej 2174PAKO TEAMRZESZÓWM5000:00:0702:35:1606:24:17
8SZCZOTKA Paweł 2167WARSZAWAM5000:00:0702:39:5206:28:02
9FRYSIAK Artur 2034WIELUŃ ULTRAWIELUŃM5000:00:0902:30:2506:28:54
10SUWEZDA Jacek 2173CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5000:00:2002:42:2806:36:56
11KRZYWDZIŃSKI Stanisław 2189TORUŃM5000:00:0402:38:2206:39:15
12MAJCHROWSKI Jacek 2185NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM5000:00:0302:37:4006:42:50
13ULOWSKI Jacek 2036CLICKLEASE TEAMŁÓDŹM5000:00:1302:45:5506:52:26
14BIAŁEK Olaf 2178MEGATEL.COM.PLKRAKÓWM5000:00:2002:42:2706:54:05
15ANTONIEWICZ Jacek 2080KROBÓWM5000:00:0602:50:1007:02:00
16WOJCIECHOWSKI Ireneusz 2078IRAS TEAMGRÓJECM5000:00:0502:50:1007:02:11
17PYRKOSZ Damian 2157RZESZÓWM5000:00:0802:51:0007:09:22
18CEGIEŁKO Paweł 2051STASZIC RUNNING TEAMLUBLINM5000:00:1302:50:2407:24:02
Przekroczony limit czasu: 21:30:00
19OSIEKOWICZ Tomasz 2179DREWNOFORNIRBIAŁYSTOKM5000:00:0902:55:4107:28:47
20BLADY Bogdan 2070KRAKÓWM5000:00:1402:47:4907:30:11
21MARGAS Grzegorz 2146MEERCATEAMPROSZOWICEM5000:00:2202:52:2307:37:13
Niesklasyfikowani
CHILEWICZ Dariusz 2169LIPOWOM50DNF02:59:54 DNF07:39:02 DNF
23LIK Marek 12CHEŁM BIEGACHEŁMM50Tak00:00:1703:09:1807:40:19
24BERNACKI Eugeniusz 2134POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEM5000:00:1103:08:5907:44:49
25JĘDRO Tomasz 2FC EIRE DIVISIONSTRYKÓWM50Tak00:00:1503:17:0407:45:38
KARPIŃSKI Robert 3SPARTANIE DZIECIOMMARKIM50TakDNF03:32:18 DNF08:20:35 DNF
JASIŃSKI Mikołaj 2048TRUSKAWM50DNF03:36:15 DNF DNF
PAWLUCZUK Tomek 2141WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM50DNF02:50:08 DNF DNF
Znaleziono 28 wynik(ów)