Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2023-02-14 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 600 km |
Zgłoszonych : | 481 |
Wystartowało : | 413 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 413 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Jastrzębskie Szkoły | Najlepsza drużyna | K-OPEN | M-OPEN | Kadeci Młodsi K | Kadeci Młodsi M | Kadeci K | Kadeci M | Juniorzy K | Juniorzy M | Seniorzy Młodsi K | Seniorzy Młodsi M | Seniorzy Starsi K | Seniorzy Starsi M | Mastersi K | Mastersi M | Weterani Młodsi K | Weterani Młodsi M | Weterani Starsi K | Weterani Starsi M
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Drużyna 2 | Dni rywaliazacji | 600km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIEDZIC Józef | 417 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Weterani Młodsi M | Zabiegany Wołomin | 43 | 1010:03:25 | ||
2 | JASZCZUR Marek | 313 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Starsi M | 43 | 1012:30:00 | ||||
3 | SZWED Krzysztof | 317 | LUBLINIEC | Weterani Młodsi M | Drużyna Pana | 44 | 1033:02:51 | |||
4 | OLMA Władysław | 232 | JASTRZEBIE - ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | 50 | 1178:40:00 | ||||
5 | WOLIŃSKI Dariusz | 159 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Mastersi M | 53 | 1248:35:40 | |||
6 | ZEMBRZUSKI Tomasz | 182 | JASRZEBIE ZDROJ | Mastersi M | 54 | 1270:20:37 | ||||
7 | ZEMBRZUSKI Bartosz | 181 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci Młodsi M | 54 | 1270:20:46 | ||||
8 | SZMYD Arkadiusz | 388 | MARO TEAM JASTRZĘBIE - ŻORY | ŻORY | Mastersi M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 54 | 1273:08:53 | ||
9 | PRZYBYLAK Paweł | 243 | LESZNO | Weterani Starsi M | 55 | 1296:52:14 | ||||
10 | CZAJKA Mariusz | 139 | STUDZIONKA | Mastersi M | 56 | 1335:58:37 | ||||
11 | KUCIA Sławomir | 244 | BIELSKO-BIAŁA | Mastersi M | Bimber Squad | 58 | 1374:38:14 | |||
12 | PAŁKA Miłosz | 271 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Kadeci Młodsi M | ZSMS | 59 | 1394:00:00 | |||
13 | LEWANDOWSKI Maciej | 113 | LUBIN | Weterani Starsi M | 59 | 1394:15:00 | ||||
14 | PAŁKA Radosław | 270 | ZSMS | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Kadeci M | ZSMS | 59 | 1394:59:00 | ||
15 | HORZELA Adam | 349 | HURAGAN LIGOTA | KATOWICE | Seniorzy Starsi M | 60 | 1416:40:28 | |||
16 | ZĄBCZYŃSKI Dominik Ii | 449 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | Drużyna Pana | 60 | 1417:16:20 | |||
17 | PANFIL Arkadiusz | 476 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | Zespół Szkół Nr 2 | 60 | 1417:16:26 | ||
18 | SPYRA Kamil | 330 | 4K P.K.S. SPYROWKA | SZYMOCICE | Seniorzy Starsi M | 12 | 268:17:36 | |||
19 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 440 | JAWORZNO | Weterani Młodsi M | 14 | 313:48:35 | ||||
20 | BRZEZIŃSKI Andrzej | 225 | LANRUNS | OLKUSZ | Weterani Starsi M | 18 | 410:43:38 | |||
21 | BOCZULA Krzysztof | 444 | WROCŁAW | Weterani Starsi M | Drużyna Pana | 21 | 477:04:52 | |||
22 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 394 | JAWORZNO | Weterani Młodsi M | 21 | 480:47:10 | ||||
23 | TORBIŃSKI Wiesław | 25 | DRUŻYNA PANA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Starsi M | Drużyna Pana | 24 | 553:42:39 | ||
24 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 101 | JAWORZNO | Weterani Młodsi M | 26 | 600:51:06 | ||||
25 | CHOLEWA Jerzy | 56 | POZNAŃ | Weterani Starsi M | 26 | 609:20:00 | ||||
26 | WIŚNIEWSKI Roman | 412 | BENEQ TEAM | SREBRNA | Weterani Starsi M | 29 | 674:08:54 | |||
27 | PACHUT Krzysztof | 111 | SŁOPNICE | Mastersi M | 31 | 720:53:07 | ||||
28 | JASIŃSKI Maksymilian | 431 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Starsi M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 31 | 723:07:39 | |||
29 | JASIŃSKI Maksymilian | 86 | MARO TEAM JASTRZĘBIE - ŻORY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Starsi M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 31 | 732:47:56 | ||
30 | OLSZEWSKI Jarosław | 104 | BIMBER SQUAD | KOZY | Mastersi M | Bimber Squad | 37 | 865:13:36 | ||
31 | SPYRKA Robert | 448 | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | 38 | 889:28:16 | ||||
32 | JABŁOŃSKI Józef | 196 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Weterani Starsi M | 40 | 937:32:00 | ||||
33 | SZWED Krzysztof | 433 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weterani Młodsi M | Drużyna Pana | 41 | 961:00:36 | ||
34 | TERKA Tomasz | 141 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Seniorzy Starsi M | 41 | 963:27:54 | ||||
35 | SERAFIN Dariusz | 277 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | WISŁA MAŁA | Weterani Młodsi M | 42 | 984:35:01 | |||
36 | KLIMOSZ Damian | 436 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
37 | KIEŁBASA Damian | 319 | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | Mastersi M | 60 | |||||
38 | BUĆKO Marcin | 308 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | Klub Biegacza Fartlek | 60 | |||
39 | STOŻEK Jakub | 124 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | 60 | |||||
40 | BOCZKOWSKI Dawid | 53 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
41 | DĘBOWSKI Sylwester | 156 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | 60 | |||||
42 | RATAJ Sebastian | 281 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Juniorzy M | MRM | Zespół Szkół nr 9 | 60 | |||
43 | OLECH Bogusław | 142 | NIEZRZESZONY | PRZECŁAW | Weterani Starsi M | 60 | ||||
44 | BIEGAŁA Przemysław | 74 | ŻORY | Mastersi M | 60 | |||||
45 | AUGUŚCIK Stefan | 268 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci Młodsi M | Szkoła Podstawowa nr 9 | 60 | ||||
46 | HETMAN Mariusz | 286 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | Drużyna Pana | 60 | ||||
47 | BROMIŃSKI Norbert | 372 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR13 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 13 | 60 | |||
48 | PACER Tymoteusz | 373 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 13 | 60 | ||||
49 | BROMIŃSKI Filip | 376 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci Młodsi M | Szkoła Podstawowa nr 13 | 60 | |||
Poniżej dystansu minimalnego: 60,0 km | ||||||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | GWIAZDOWSKI Jacek | 377 | ŻUKI | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
DNC | DURAN Mateusz | 416 | OŁPINY | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
52 | BORKOWSKI Leszek | 421 | NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD | GRABIANÓW | Weterani Młodsi M | 60 | ||||
53 | KEMPNY Mariusz | 430 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
54 | KEMPNY Tomasz | 429 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | 60 | |||||
55 | MATUSZCZYK Adam | 432 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci Młodsi M | Szkoła Podstawowa nr 17 | 60 | ||||
56 | PACEK Mirosław | 434 | SEROCK | Weterani Młodsi M | 60 | |||||
DNC | WAL Mateusz | 415 | ŁĘKI GÓRNE | Seniorzy Młodsi M | 60 | |||||
58 | SĘKOWSKI Krzysztof | 413 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 17 | 60 | ||||
59 | KUBIAK Kamil | 314 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | 60 | |||||
60 | JANCZAR Dawid | 312 | JASTRZĘBIE -ZDROJ | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
61 | JEZIORSKI Mateusz | 163 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 19 | 60 | ||||
62 | BARTELA Leszek | 318 | RADŁÓW | Weterani Starsi M | 60 | |||||
63 | HUZAKOWSKI Zbigniew | 217 | TORUŃ | Weterani Młodsi M | 60 | |||||
64 | HAŁASIK Mateusz | 395 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Młodsi M | 60 | |||||
65 | JACZYŃSKI Wojciech | 392 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W JASTRZĘBIU - ZDROJU | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 13 | 60 | |||
66 | AUGUŚCIK Stanisław | 269 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 9 | 60 | ||||
67 | GŁODZIK Tomasz | 422 | SANDAŁY MOJŻESZA | MIELEC | Mastersi M | 60 | ||||
68 | BIEŃKOWSKI Paweł | 250 | KNURÓW | Mastersi M | 60 | |||||
69 | GORYCKI Dariusz | 73 | GRUPETTO POGWIZDÓW | POGWIZDÓW | Weterani Młodsi M | Grupetto Pogwizdów | 60 | |||
70 | ZDUNEK Adam | 226 | ŻORY | Mastersi M | Zdunki | 60 | ||||
71 | SZCZEPANIK Paweł | 397 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 13 | 60 | ||||
72 | CHROBOCIŃSKI Julian | 399 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | ZSMS | 60 | ||||
73 | SAJ Paweł | 52 | DZIKIE MUSTANGI | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | Mastersi M | 60 | ||||
74 | ZĄBCZYŃSKI Dominik | 22 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | Drużyna Pana | 60 | ||||
75 | DUDEK Robert | 15 | KRAKÓW | Mastersi M | 60 | |||||
76 | STELMAK Daniil | 298 | JKH GKSJASTRZĘBIE | JASTRZĘBIE -ZDROJ | Kadeci M | ZSMS | 60 | |||
77 | WYTRZYSZCZAK Eugeniusz | 362 | CHROMIEC | Weterani Młodsi M | 60 | |||||
78 | KOŁODZIEJCZYK Grzegorz | 367 | SĘPOCHÓW | Seniorzy Starsi M | Drużyna Pana | 60 | ||||
79 | ŻYŁA Michał | 368 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 17 | 60 | ||||
DNC | ŚWISTOWSKI Olivier | 171 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Juniorzy M | Zespół Szkół nr 6 | Zespół Szkół nr 6 | 60 | ||
81 | SZYMICZEK Radosław | 463 | ROGÓW | Mastersi M | 60 | |||||
82 | KUKIEŁKA Jarosław | 420 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Mastersi M | 60 | |||||
83 | SZCZUCHNIAK Grzegorz | 92 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | 60 | |||||
84 | JASIŃSKI Bartosz | 194 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Młodsi M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 60 | |||
85 | RATKA-MATEJKO Marcin | 452 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | Szkoła Podstawowa nr 17 | 60 | ||||
86 | ZAWIERUCHA Aleksander | 97 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | ŻORY | Weterani Młodsi M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 60 | |||
87 | DZIUROWICZ Robert | 338 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | ZSMS | 60 | ||||
88 | ADAMEK Adam | 342 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
89 | SMYCZYŃSKI Adrian | 389 | STARA IWICZNA | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
90 | SKROBIŚ Paweł | 206 | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | Juniorzy M | LO nr 1 | 60 | ||||
91 | CIASTO Dominik | 387 | CIASTKA | RUDA ŚLĄSKA | Seniorzy Młodsi M | 60 | ||||
92 | BAŁAZY Krzysztof | 82 | RACIBÓRZ | Mastersi M | 60 | |||||
93 | WIERZBICKI Andrzej | 325 | SOCHACZEW | Weterani Starsi M | 60 | |||||
94 | ŁUKAWSKI Tomek | 234 | BYDGOSZCZ | Seniorzy Starsi M | B4TEAM | 60 | ||||
95 | JEZIORSKI Robert | 333 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | 60 | |||||
96 | LIZAK Grzegorz | 374 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | LizakTeam | 60 | ||||
97 | KRAUZOWICZ Ignacy | 128 | ZAKOPANE | Mastersi M | 60 | |||||
DNC | SZNAJDER Mirosław | 439 | CHORZÓW | Mastersi M | 60 | |||||
99 | WAWRYKA Michał | 62 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 19 | 60 | ||||
100 | MITRENGA Piotr | 133 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | 60 | |||||
101 | DOMASZK Paweł | 210 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Młodsi M | 60 | |||||
102 | SKOP Kacper | 222 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Juniorzy M | Zespół Szkół nr 6 | Zespół Szkół nr 6 | 60 | |||
103 | UFNAL Piotr | 223 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Starsi M | 60 | |||||
104 | RYSZ Kamil | 224 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
105 | GRZEGOSZCZYK Leszek | 28 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | 60 | |||||
106 | ORLIK Tymoteusz | 129 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Kadeci Młodsi M | 60 | |||||
DNC | WASIAK Wiktor | 302 | MARKLOWICE GÓRNE | Juniorzy M | Zespół Szkół Nr 2 | 60 | ||||
108 | GROCHOWSKI Karol | 68 | SP.19 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 19 | 60 | |||
109 | ZIÓŁEK Mirosław | 267 | STAY INSANE/ SAINT GOBAIN SQUAD | JACKÓW | Weterani Starsi M | 60 | ||||
110 | RUCLAK Piotr | 90 | BYTOM | Mastersi M | 60 | |||||
111 | KIJAK Marcin | 93 | KRAKÓW | Seniorzy Starsi M | MK Team | 60 | ||||
112 | KARCZMARCZYK Mateusz | 235 | B4TEAM | BYDGOSZCZ | Seniorzy Starsi M | B4TEAM | 60 | |||
113 | POPOV Sergey | 236 | B4TEAM | WARSZAWA | Seniorzy Starsi M | B4TEAM | 60 | |||
114 | HERMAN Błażej | 18 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Juniorzy M | MRM | LO nr 1 | 60 | |||
115 | OSIKA Marcin | 246 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | 60 | |||||
116 | SZWEDA Michał | 464 | RYBNIK | Mastersi M | 60 | |||||
DNC | BUDNIOK Kamil | 185 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Młodsi M | 60 | |||||
118 | MECHELEWSKI Filip | 186 | SMS JASTRZĘBIE | ZEBRZYDOWICE | Kadeci Młodsi M | ZSMS | 60 | |||
119 | WARCHAL Wojtek | 363 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | Zespół Szkół nr 6 | Zespół Szkół nr 6 | 60 | |||
120 | DOCZEKALSKI Jarek | 384 | DRUŻYNA PANA | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Młodsi M | Drużyna Pana | 60 | |||
121 | WOŁOSIK Dominik | 378 | BIAŁYSTOK | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
122 | RATKA-MATEJKO Marcin | 43 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | Szkoła Podstawowa nr 17 | 60 | ||||
123 | ZAWIERUCHA Olo | 443 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | ŻORY | Weterani Młodsi M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 60 | |||
124 | KOZŁOWSKI Adrian | 426 | JKH JASTRZĘBIE | ŻORY | Kadeci M | ZSMS | 60 | |||
125 | PRZYBYSZEWSKI Jacek | 424 | SKIERNIEWICE | Weterani Młodsi M | 60 | |||||
126 | PIECHOCKI Dawid | 391 | GRODZISK WIELKOPOLSKI | Mastersi M | 60 | |||||
127 | FLIS Marcin | 419 | GDAŃSK | Mastersi M | 60 | |||||
128 | LUSZCZYMAK Bartosz | 168 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Juniorzy M | Zespół Szkół nr 6 | Zespół Szkół nr 6 | 60 | ||
129 | SZYDŁOWSKI Kacper | 321 | ZSMS | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | ZSMS | 60 | |||
130 | SUKIENNIK Eryk | 322 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Juniorzy M | Zespół Szkół nr 6 | Zespół Szkół nr 6 | 60 | ||
131 | LUDWIG Olaf | 239 | BEŁK | Seniorzy Młodsi M | 60 | |||||
132 | BUDZIK Piotr | 120 | ŻORY | Mastersi M | 60 | |||||
133 | SEKUŁA Wojtek | 200 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 5 | 60 | ||||
134 | NIESTRÓJ Dawid | 381 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 13 | 60 | |||
DNC | GARDZIEJEWSKI Wacław | 293 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 W JASTRZĘBIU-ZDROJU | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | Zespół Szkół nr 6 | Zespół Szkół nr 6 | 60 | ||
136 | MARON Tadeusz | 249 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
DNC | ZIĘBA Daniel | 189 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
138 | RADWAŃSKI Łukasz | 221 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | 60 | |||||
DNC | BAZGIER Marcel | 10 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci Młodsi M | Szkoła Podstawowa nr 5 | 60 | ||||
DNC | GRUSZKA Bartosz | 351 | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | Kadeci Młodsi M | Sp 18 | 60 | ||||
141 | NOWAK Nataniel | 410 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | Szkoła Podstawowa nr 13 | 60 | ||||
DNC | OSIKA Wojciech | 247 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | 60 | |||||
143 | KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek | 353 | MAFIA TEAM LUBLINIEC | LUBLINIEC | Weterani Starsi M | Drużyna Pana | 60 | |||
144 | CISOWSKI Wiesław | 89 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weterani Starsi M | 60 | |||||
145 | DYRSZKA Wojciech | 441 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Kadeci M | ZSMS | 60 | ||||
146 | NAGÓRSKI Ryszard | 409 | CIECHOCINEK | Weterani Starsi M | 60 | |||||
147 | KOZICKI Bartosz | 72 | KOZIOŁKI MATOŁKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Seniorzy Starsi M | Koziołki Matołki | 60 | |||
148 | KOŹLIK Ksawery | 147 | JEJKOWICE BIEGAJĄ | JEJKOWICE | Kadeci M | Jejkowice Biegają | 60 |
Znaleziono 148 wynik(ów)