WINTER MILES OF BESKID WYSPOWY
Organizator : FUNDACJA MAŁOPOLSKA BIEGA
Data : 2023-01-14
Miejsce : Łącko
Dystans : 22,53 km
Zgłoszonych : 39
Wystartowało : 36
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 35
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open Kobiety | Open Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1DUDA Sebastian 2KATOWICEOpen Mężczyźni00:00:00
2ZBOZIEŃ Jarosław 36ALPIN SPORT TEAMŁĄCKOOpen Mężczyźni00:00:00
3TARASEK Dariusz 28SEVEN7NOWY SACZOpen Mężczyźni00:00:00
4DYBEK Pawel 3SALOMON SUUNTO TEAMMIELECOpen Mężczyźni00:00:00
5KOŚCIÒŁEK Kamil 9VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZOpen Mężczyźni00:00:00
6TOKARSKI Szymon 31NOWY SĄCZOpen Mężczyźni00:00:00
7KRÓL Dawid 10PRZYSZOWAOpen Mężczyźni00:00:00
8BOHUN Dawid 1PEPITKA TEAMKRAKÓWOpen Mężczyźni00:00:00
9RUMIAN Jakub 24RACIBOROWICEOpen Mężczyźni00:00:00
10MAZUR Paweł 15ŁĄCKOOpen Mężczyźni00:00:00
11PYCIA Adam 23KORONA MASTERS KRAKÓWKRAKÓWOpen Mężczyźni00:00:00
12KURNYTA Sławomir 11OCHOTNICAOCHOTNICA DOLNAOpen Mężczyźni00:00:00
13NOWOROLNIK Piotr 18LKS LUBAŃ TYLMANOWATYLMANOWAOpen Mężczyźni00:00:00
14TOBERA Łukasz 30WIELICZKAOpen Mężczyźni00:00:00
15OŻÓG Mirek 20SKAWINA BIEGASKAWINAOpen Mężczyźni00:00:00
16MALINA Michał 13HUTNIK RUNKRAKÓWOpen Mężczyźni00:00:00
17SUCHANEK Agnieszka 26ULTRAFUN / ITMBW KRAKÓWKRAKÓWOpen Kobiety00:00:00
18KOZA Janusz 38SOK Z GÓRŁĄCKOOpen Mężczyźni00:00:00
19TONIARZ Dymitr 32BOCHNIAOpen Mężczyźni00:00:00
20PĘCZEK Dariusz 22CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyźni00:00:00
21OLEJARNIK Łukasz 19KRAKÓWOpen Mężczyźni00:00:00
22FITT Konrad 4KRAKÓWOpen Mężczyźni00:00:00
23KUŹMA Sylwia 12CHEŁMIECOpen Kobiety00:00:00
24MUSIAŁ Ewelina 16WKURW_TEAMKRAKÓWOpen Kobiety00:00:00
25SERAFIN Krzysztof 25MORDARKAOpen Mężczyźni00:00:00
26PISKORZ Ireneusz 37KLUB BIEGACZA FORREST GUMPKODEŃOpen Mężczyźni00:00:00
27WIĄCEK Marcin 35JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOOpen Mężczyźni00:00:00
28FLORIAN Adam 5KADCZAOpen Mężczyźni00:00:00
29KABZIŃSKA Joanna 7ULTRA PIOTRKÓWJAROSTYOpen Kobiety00:00:00
30KOŁODZIEJCZYK Katarzyna 8PŁAZAOpen Kobiety00:00:00
31NOWICKI Michael 17MAŁOPOLSKA BIEGAKRUŻLOWA WYŻNAOpen Mężczyźni00:00:00
32WASIK Michal 33LISEK TEAMWARSZAWAOpen Mężczyźni00:00:00
33WASIK Marta 34EDC RUNNERSWARSZAWAOpen Kobiety00:00:00
34GONCIARZ Andrzej 6LGOTAOpen Mężczyźni00:00:00
35PERCZYŃSKI Piotr 21CZARNY DUNAJECOpen Mężczyźni00:00:00
Niesklasyfikowani
DRĄG Mateusz 39TYCHYOpen MężczyźniDNF
Znaleziono 36 wynik(ów)