WINTER MILES OF BESKID WYSPOWY
Organizator : FUNDACJA MAŁOPOLSKA BIEGA
Data : 2023-01-14
Miejsce : Łącko
Dystans : 22,53 km
Zgłoszonych : 39
Wystartowało : 36
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 35
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open Kobiety | Open Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
22.53km
Czas
brutto
22.53km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUDA Sebastian 2KATOWICEOpen Mężczyźni1M 100:00:0001:50:37.0001:50:37.00 4:5412,2
2ZBOZIEŃ Jarosław 36ALPIN SPORT TEAMŁĄCKOOpen Mężczyźni2M 200:00:0001:51:03.0001:51:03.00+00:00:264:5512,2
3TARASEK Dariusz 28SEVEN7NOWY SACZOpen Mężczyźni3M 300:00:0001:54:30.0001:54:30.00+00:03:535:0411,8
4DYBEK Pawel 3SALOMON SUUNTO TEAMMIELECOpen Mężczyźni4M 400:00:0001:57:03.0001:57:03.00+00:06:265:1111,5
5KOŚCIÒŁEK Kamil 9VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZOpen Mężczyźni5M 500:00:0002:08:05.0002:08:05.00+00:17:285:4110,6
6TOKARSKI Szymon 31NOWY SĄCZOpen Mężczyźni6M 600:00:0002:10:30.0002:10:30.00+00:19:535:4710,4
7KRÓL Dawid 10PRZYSZOWAOpen Mężczyźni7M 700:00:0002:12:20.0002:12:20.00+00:21:435:5210,2
8BOHUN Dawid 1PEPITKA TEAMKRAKÓWOpen Mężczyźni8M 800:00:0002:13:15.0002:13:15.00+00:22:385:5410,1
9RUMIAN Jakub 24RACIBOROWICEOpen Mężczyźni9M 900:00:0002:13:50.0002:13:50.00+00:23:135:5610,1
10MAZUR Paweł 15ŁĄCKOOpen Mężczyźni10M 1000:00:0002:16:40.0002:16:40.00+00:26:036:039,9
11PYCIA Adam 23KORONA MASTERS KRAKÓWKRAKÓWOpen Mężczyźni11M 1100:00:0002:20:06.0002:20:06.00+00:29:296:139,6
12KURNYTA Sławomir 11OCHOTNICAOCHOTNICA DOLNAOpen Mężczyźni12M 1200:00:0002:22:00.0002:22:00.00+00:31:236:189,5
13NOWOROLNIK Piotr 18LKS LUBAŃ TYLMANOWATYLMANOWAOpen Mężczyźni13M 1300:00:0002:22:35.0002:22:35.00+00:31:586:199,5
14TOBERA Łukasz 30WIELICZKAOpen Mężczyźni14M 1400:00:0002:23:38.0002:23:38.00+00:33:016:229,4
15OŻÓG Mirek 20SKAWINA BIEGASKAWINAOpen Mężczyźni15M 1500:00:0002:24:22.0002:24:22.00+00:33:456:249,4
16MALINA Michał 13HUTNIK RUNKRAKÓWOpen Mężczyźni16M 1600:00:0002:24:44.0002:24:44.00+00:34:076:259,3
17KOZA Janusz 38SOK Z GÓRŁĄCKOOpen Mężczyźni17M 1700:00:0002:29:10.0002:29:10.00+00:38:336:379,1
18TONIARZ Dymitr 32BOCHNIAOpen Mężczyźni18M 1800:00:0002:29:42.0002:29:42.00+00:39:056:389,0
19PĘCZEK Dariusz 22CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyźni19M 1900:00:0002:31:15.0002:31:15.00+00:40:386:428,9
20OLEJARNIK Łukasz 19KRAKÓWOpen Mężczyźni20M 2000:00:0002:44:16.0002:44:16.00+00:53:397:178,2
21FITT Konrad 4KRAKÓWOpen Mężczyźni21M 2100:00:0002:45:07.0002:45:07.00+00:54:307:198,2
22SERAFIN Krzysztof 25MORDARKAOpen Mężczyźni22M 2200:00:0002:46:57.0002:46:57.00+00:56:207:248,1
23PISKORZ Ireneusz 37KLUB BIEGACZA FORREST GUMPKODEŃOpen Mężczyźni23M 2300:00:0002:49:52.0002:49:52.00+00:59:157:328,0
24WIĄCEK Marcin 35JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOOpen Mężczyźni24M 2400:00:0002:54:27.0002:54:27.00+01:03:507:447,7
25FLORIAN Adam 5KADCZAOpen Mężczyźni25M 2500:00:0002:59:18.0002:59:18.00+01:08:417:577,5
26NOWICKI Michael 17MAŁOPOLSKA BIEGAKRUŻLOWA WYŻNAOpen Mężczyźni26M 2600:00:0003:46:20.0003:46:20.00+01:55:4310:026,0
27WASIK Michal 33LISEK TEAMWARSZAWAOpen Mężczyźni27M 2700:00:0004:02:05.0004:02:05.00+02:11:2810:445,6
28GONCIARZ Andrzej 6LGOTAOpen Mężczyźni28M 2800:00:0004:03:59.0004:03:59.00+02:13:2210:495,5
29PERCZYŃSKI Piotr 21CZARNY DUNAJECOpen Mężczyźni29M 2900:00:0004:04:01.0004:04:01.00+02:13:2410:495,5
Niesklasyfikowani
DRĄG Mateusz 39TYCHYOpen MężczyźniDNF DNF DNF--
Znaleziono 30 wynik(ów)