Organizator : | Fundacja Kozica |
Data : | 2022-06-05 |
Miejsce : | Stańcowa |
Dystans : | 4,7 km |
Zgłoszonych : | 209 |
Wystartowało : | 173 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 173 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | K1 (18-35) | M1 (18-35) | K2 (36-49) | M2 (36-49) | K3 (50+) | M3 (50+)
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUDCZAK Michał | 194 | BUFF/ THE NORTH FACE | RYTRO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
2 | TABOR Dominik | 183 | SYMFERIA - FIZJOTERAPIA OSTEOPATIA TRENING KRAKÓW | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
3 | BROJ Marcel | 190 | BROJ TEAM ŹLINICE | ŹLINICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
4 | SKUPIEŃ Tomasz | 207 | SKAWINKI | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
5 | STOBIECKI Marcin | 165 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
6 | PARIS Nicola | 17 | LA RECASTELL | KRAKOW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
7 | KUNZ Marcin | 203 | LACHO TEAM | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
8 | TUKA Michal | 158 | DLUGOSZ TEAM SCARPA | NIŽNÁ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
9 | ŻÓŁTEK Grzegorz | 56 | SPYTKOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
10 | ALBRECHT Krystian | 138 | KŚ AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA/GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
11 | MAGERČÁK Miloš | 121 | DYNAMEČKO | SUCHÁ HORA | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
12 | HANKUS Tadeusz | 111 | HKS RUN | BALIN | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
13 | STANUCH Dariusz | 39 | AZS ZAKOPANE | ZAKOPANE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
14 | ATANASOW ANCEW Dawid | 182 | NOWY TARG | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
15 | PACHUT Jerzy | 195 | MY ENDURANCE COACHING TEAM | SŁOPNICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
16 | BUCZYŃSKI Adam | 113 | NON STOP TRAIL | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
17 | MAZAN Beata | 200 | FINISZ RYMANÓW/#R | KROSNO | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
18 | SZATANIK Zbigniew | 168 | UJSOŁY | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
19 | WRÓBEL Przemysław | 34 | STRYSZÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
20 | PÓŁTORAK Sylwester | 35 | DOBCZYCKIE KLUB BIEGACZA | KRZYSZKOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
21 | JAKIEŁA-RZADKOSZ Katarzyna | 108 | GLICZARÓW GÓRNY | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
22 | ZACHARA Dawid | 159 | MOKRZYSKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
23 | PALOVA Alžbeta | 211 | SK ORAVAMAN | ZUBEREC | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
24 | FITAK Marta | 6 | LIPNICA WIELKA | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
25 | RENÒ Vittoriano | 192 | KRAKOW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
26 | NOSALIK Marek | 126 | MTA | ZYWIEC | M3 (50+) | 00:00:00 | |
27 | KOS Tomasz | 120 | TYCHY | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
28 | KOZAK Tomasz | 129 | KOTÓRZ WIELKI | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
29 | BOLECHOWSKA Dominika | 208 | RABKA ZDRÓJ | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
30 | LANTOS Borbála | 74 | ZOLNA SKYRUNNING TEAM | EGER | K1 (18-35) | 00:00:00 | |
31 | ŻĄDŁO Władysław | 184 | SPYTKOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
32 | CIERPIAŁEK Jakub | 133 | ADAM CZERWIŃSKI TEAM | WADOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
33 | WOŹNIAK Michał | 27 | RUNNER_ULTRA | PODOLSZE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
34 | DUBOWIECKI Witek | 53 | CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANE | WROCŁAW | M3 (50+) | 00:00:00 | |
35 | MIŚKOWIEC Szymon | 202 | TC ORZEŁ | SPYTKOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
36 | KARPIEL Tomasz | 52 | RATUŁÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
37 | DYRCZ Konrad | 115 | GRZECHYNIA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
38 | PACHURA Kinga | 21 | ULTRA BABIA | MSZANA DOLNA | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
39 | PRZYBYŁOWSKI Piotr | 193 | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
40 | KACZOR Miłosz | 180 | KG TRAWERS | SANDOMIERZ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
41 | ŽELEZNÍK Peter | 210 | SK ORAVAMAN | ZUBEREC | M3 (50+) | 00:00:00 | |
42 | ŠPRLAK Miloš | 104 | DYNAMEČKO | SUCHÁ HORA 193 | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
43 | SKOWRONEK Łukasz | 89 | KATOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
44 | MRÓZ Piotrek | 114 | DĄBROWA GÓRNICZA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
45 | SZCZUREK Slawomir | 185 | MYSLENICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
46 | TURAK Rafał | 11 | KATOWICE | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
47 | WRÓBEL Paweł | 105 | DOPOZYGUTEAM | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
48 | KARDYL Krzysztof | 153 | LIPNICA WIELKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
49 | JAKCINAIMIĘ Andżeju | 37 | ZDRAJCY METALU | OSIEK | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
50 | RAMOTOWSKI Marcin | 172 | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
51 | MUCHA Agnieszka | 28 | RABKA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
52 | LUBOS Dawid | 162 | TARNOWSKIE GÓRY | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
53 | MYSIURA Adam | 59 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
54 | MAŚLANKA Ewa | 167 | NOWY TARG | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
55 | KUKLA Grzegorz | 178 | KRAKÓW | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
56 | MACIEJEWSKI Marek | 61 | TRUCHTACZ MYSLOWICE | MYSŁOWICE | M3 (50+) | 00:00:00 | |
57 | WIEWIÓRA Piotr | 155 | AKRIWOS | BYTOM | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
58 | BISKUP Paweł | 150 | ŁAGÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
59 | BIAŁEK Paweł | 14 | MARKLOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
60 | BORYCZKA Szymon | 127 | MIEDZYRZECZE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
61 | WITAS Jacek | 191 | JAWORZE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
62 | GRACÍK Vlastimil | 209 | ORAVSKÁ JASENICA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
63 | KSIĘŻYK Anna | 95 | CHORZÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
64 | OLEJARNIK Łukasz | 110 | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
65 | RYNDUCH Renata | 32 | KRAKÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
66 | LOSKA Tomasz | 19 | ŁAZISKA GÓRNE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
67 | OCZKOWSKI Mateusz | 24 | GRUPA BIEGOWA CHTMO | CHOTOMÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
68 | DOBOSZ Artur | 117 | ŻARNÓWKA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
69 | DOBOSZ Mariusz | 116 | ROZBIEGANY BALIN | BALIN | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
70 | TRELA Jacek | 152 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | M3 (50+) | 00:00:00 | |
71 | BAŃKOSZ Kinga | 186 | SROMOWCE WYŻNE | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
72 | OROCZ Dawid | 188 | BIERUŃ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
73 | GANCZEWSKI Paweł | 25 | GRANICA | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
74 | CIEŚLIK Mateusz | 101 | TEAM APK | BOGDANOWO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
75 | NAWROT Waldek | 98 | J U V E R U N | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
76 | PALEJ Janusz | 146 | J&J | SKARBIMIERZ-OSIEDLE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
77 | GACH-MICHALSKA Justyna | 9 | RZEZAWA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
78 | SKWAREK Grzegorz | 112 | BALIN | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
79 | ZACHARA Kamil | 179 | MOKRZYSKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
80 | CHMIELEWSKI Maciej | 58 | LUBOŃ | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
81 | TYBOŃ Maciej | 26 | OLKUSZ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
82 | HOŁUJ Andrzej | 49 | KRAKÓW | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
83 | MILER Robert | 64 | RADOMSKO | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
84 | KOCZENASZ Mariusz | 151 | ŁAZISKA GÓRNE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
85 | SERAFIN Krzysztof | 16 | MORDARKA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
86 | OROCZ Magdalena | 189 | BIERUŃ | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
87 | ŻBIK Agnieszka | 92 | HAGER SPORT TEAM | TYCHY | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
88 | ŻUREK Dariusz | 106 | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
89 | SAŁACIAK Jakub | 118 | PABIANICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
90 | PAJOR-LESZCZYŃSKA Aleksandra | 128 | OLA&BARTLO | KRAKÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
91 | GABRYŚ Arkadiusz | 163 | CIESZYN | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
92 | CIASTOŃ Bartłomiej | 100 | OLA&BARTLO | NIEPOŁOMICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
93 | SKOCZYLAS Piotr | 142 | ENDURANCE TEAM | CHORZÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
94 | CZAPCZYK Adrian | 73 | POZNAŃ | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
95 | PARZNIEWSKI Maciej | 55 | TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWA | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
96 | CISZAK Wojtek | 43 | GOSTYŃ | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
97 | SAŁACIAK Bartłomiej | 119 | DOBROŃ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
98 | SOWIŃSKI Dariusz | 29 | SOWSTOL | WIRY | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
99 | PAPIERZ Justyna | 48 | NBRC | BORZĘCIN DUŻY | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
100 | KADYK Łukasz | 50 | CEZAR | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
101 | MILER Urszula | 65 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
102 | SERWADCZAK Piotr | 124 | P+E | BRZEG | M3 (50+) | 00:00:00 | |
103 | STANISZEWSKI Rafał | 23 | TURBODZIKI | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
104 | GAWLIKOWSKA Agnieszka | 123 | KATOWICE | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
105 | MOKRZYCKA Weronika | 79 | STARA ŁOMNICA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
105 | SKAŁOŃ Robert | 161 | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
107 | KONSTAŃCZAK Joanna | 72 | POZNAŃ | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
108 | GŁOWACKA-PRUS Dorota | 206 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | KRAKÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
109 | ŁAWNICZAK-CIELIŃSKA Dorota | 173 | TYCHY | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
110 | HNATIUK Mateusz | 164 | ŁODYGOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
111 | KUKLA Katarzyna | 177 | KRAKÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
112 | MUSIOLIK Sylwia | 122 | RYBNIK | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
113 | GÓRAK Piotr | 10 | #DIABLAK120 | SOSNOWIEC | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
114 | ZIAJA Robert | 109 | ROBERT ALKOHOLIK | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
115 | KAŹMIROWICZ Basia | 71 | PRACOWNIA PROJEKTOWA ZZM | KRAKÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
116 | BYTOMSKA-MACIEJEWSKA. Grażyna | 62 | MYSŁOWICE | K3 (50+) | 00:00:00 | ||
117 | MOCZKO Ola | 63 | MYSLOWICE | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
118 | KSIĘŻYK Mirosław | 96 | CHORZÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
119 | ISKRZAK Izabela | 4 | BYTOM | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
120 | BAJOŁEK Aleksandra | 212 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | K3 (50+) | 00:00:00 | |
121 | BUCZAK Wojciech | 160 | GLIWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
122 | GŁUSZKOWSKA Monika | 131 | WARSZAWA | K3 (50+) | 00:00:00 | ||
123 | DOMBEK Andrzej | 84 | BIEGAMYSŁOWICE | MYSŁOWICE | M3 (50+) | 00:00:00 | |
124 | KAMIŃSKA Krystyna | 78 | BIEGAMYSŁOWICE | MYSŁOWICE | K3 (50+) | 00:00:00 | |
125 | MENDREK Ireneusz | 40 | TURBODZIKI | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
126 | DUMAŃSKA Iwona | 33 | STRZELCE OPOLSKIE | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
127 | HANDY Samanta | 87 | POWOLI DO CELU | KĘTY | K1 (18-35) | 00:00:00 | |
128 | MAJEWSKI Dominik | 103 | TEAM APK | TARNOWO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
129 | GRUSZKA Marian | 90 | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | MYSŁOWICE | M3 (50+) | 00:00:00 | |
130 | CZAJKOWSKI Stefan | 102 | TEAM APK | KOWANOWKO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
131 | KACZMARCZYK Dorota | 15 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
132 | PRZYBYSZ Aneta | 85 | WOŁOMIN | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
133 | ŚLÓSARCZYK Jakub | 166 | SS RUNNING CLUB | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
134 | SYPKO-MARCINISZYN Magdalena | 175 | KLUCZBORK | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
135 | KUTYŁA Marek | 176 | PYSKOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
136 | KRASZEWSKA Renata | 88 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | K3 (50+) | 00:00:00 | |
137 | OSIKA Aleksandra | 3 | KIELCE | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
138 | NAWROT Magdalena | 181 | J U V E R U N | KRAKÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
139 | DOROBISZ Magdalena | 81 | #DIABLAK120 | SOSNOWIEC | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
140 | KLIŚ Dawid | 144 | PSZCZYNA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
141 | WILCZYNSKA-KOGUT Aleksandra | 143 | BANDA Z POLUDNIA | GLIWICE | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
142 | IWASZKO Paweł | 45 | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
143 | OCHALSKI Grzegorz | 86 | RADZYMIN | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
144 | ROCZNIAK Klara | 141 | JANÓW LUBELSKI | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
145 | KIM Renata | 130 | WARSZAWA | K3 (50+) | 00:00:00 | ||
146 | RADKOWSKI Michał | 44 | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
147 | DERDA Joanna | 134 | WARSZAWA | K3 (50+) | 00:00:00 | ||
148 | MACIĄGA Magda | 136 | JASIN | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
149 | SANKOWSKA Monika | 135 | POZNAŃ | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
150 | STASICA Monika | 83 | ŻYWIEC | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
151 | OLEŃSKA Agnieszka | 42 | SIOSTRY MADIZAR | GLIWICE | K1 (18-35) | 00:00:00 | |
152 | DOMOWICZ Monika | 201 | POZNAŃ | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
153 | WILANOWSKA Alicja | 139 | - | POZNAŃ | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
154 | HOŁUJ Barbara | 51 | KRAKÓW | K3 (50+) | 00:00:00 | ||
155 | SEWERYN Rafał | 148 | ADAMEK.SHOP.PL | KRAKÓW | M3 (50+) | 00:00:00 | |
156 | ADAMEK Pawel | 147 | ADAMEK.SHOP.PL | SUCHA BESKIDZKA | M3 (50+) | 00:00:00 | |
157 | WOJTOWICZ Karolina | 54 | SIOSTRY MADIZAR | GLIWICE | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
158 | OKSIENIUK Marcin | 22 | TURBODZIKI | WOLICA | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
159 | STRZELCZYK Edyta | 125 | P+E | BRZEG | K3 (50+) | 00:00:00 | |
160 | GLIŃSKA Renata | 132 | WARSZAWA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
161 | PALEJ Justyna | 145 | J&J | SKARBIMIERZ OSIEDLE | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
162 | DZIURZYŃSKA Ulka | 57 | VEGE RUNNERS | KRAKÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
163 | PAWLAK Roman | 157 | RUDA ŚLĄSKA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
164 | DZIEMIERA Daniel | 156 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
165 | PRUSZKOWSKA-OPARA Elwira | 46 | NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
166 | STAMM Paulina | 107 | POZNAŃ | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
167 | RATAJCZAK Weronika | 204 | ROGOŹNO | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
168 | JĘDRZEJEWSKA Dominika | 47 | KROSNO ODRZAŃSKIE | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
169 | KOSIOREK Elżbieta | 82 | ŁÓDŹ | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
170 | BENEDYCZUK Kornelia | 80 | KŁODZKO | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
171 | POTOCZNY Lidia | 76 | POLSKA | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
172 | SZALIŃSKA Magdalena | 77 | BOGNOR REGIS | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
173 | MALEC Katarzyna | 666 | ULTRA BABIA TEAM | DO UZUPEŁNIENIA | K2 (36-49) | 00:00:00 |
Znaleziono 173 wynik(ów)