WIOSENNY BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Organizator : Fundacja Kozica
Data : 2022-06-05
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,7 km
Zgłoszonych : 209
Wystartowało : 173
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 173
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MAZAN Beata 200FINISZ RYMANÓW/#RKROSNOK2 (36-49)1K 100:00:0000:44:49.0000:44:49.00 9:326,3
2PALOVA Alžbeta 211SK ORAVAMANZUBERECK2 (36-49)2K 300:00:0000:49:05.0000:49:05.00+00:04:1610:265,7
3BOLECHOWSKA Dominika 208RABKA ZDRÓJK2 (36-49)3K 500:00:0000:50:25.0000:50:25.00+00:05:3610:435,6
4PACHURA Kinga 21ULTRA BABIAMSZANA DOLNAK2 (36-49)4K 700:00:0000:53:24.0000:53:24.00+00:08:3511:215,3
5MUCHA Agnieszka 28RABKAK2 (36-49)5K 800:00:0000:56:58.0000:56:58.00+00:12:0912:075,0
6MAŚLANKA Ewa 167NOWY TARGK2 (36-49)6K 900:00:0000:57:50.0000:57:50.00+00:13:0112:184,9
7KSIĘŻYK Anna 95CHORZÓWK2 (36-49)7K 1000:00:0001:00:37.0001:00:37.00+00:15:4812:534,7
8RYNDUCH Renata 32KRAKÓWK2 (36-49)8K 1100:00:0001:01:05.0001:01:05.00+00:16:1612:594,6
9GACH-MICHALSKA Justyna 9RZEZAWAK2 (36-49)9K 1300:00:0001:03:34.0001:03:34.00+00:18:4513:314,4
10ŻBIK Agnieszka 92HAGER SPORT TEAMTYCHYK2 (36-49)10K 1500:00:0001:05:53.0001:05:53.00+00:21:0414:014,3
11PAJOR-LESZCZYŃSKA Aleksandra 128OLA&BARTLOKRAKÓWK2 (36-49)11K 1600:00:0001:06:31.0001:06:31.00+00:21:4214:094,2
12PAPIERZ Justyna 48NBRCBORZĘCIN DUŻYK2 (36-49)12K 1700:00:0001:09:25.0001:09:25.00+00:24:3614:464,1
13MILER Urszula 65KBKS RADOMSKORADOMSKOK2 (36-49)13K 1800:00:0001:09:57.0001:09:57.00+00:25:0814:524,0
14MOKRZYCKA Weronika 79STARA ŁOMNICAK2 (36-49)14K 2000:00:0001:10:29.0001:10:29.00+00:25:4014:594,0
15KONSTAŃCZAK Joanna 72POZNAŃK2 (36-49)15K 2100:00:0001:10:34.0001:10:34.00+00:25:4515:004,0
16GŁOWACKA-PRUS Dorota 206#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWK2 (36-49)16K 2200:00:0001:10:39.0001:10:39.00+00:25:5015:014,0
17ŁAWNICZAK-CIELIŃSKA Dorota 173TYCHYK2 (36-49)17K 2300:00:0001:11:02.0001:11:02.00+00:26:1315:064,0
18KUKLA Katarzyna 177KRAKÓWK2 (36-49)18K 2400:00:0001:11:49.0001:11:49.00+00:27:0015:163,9
19MUSIOLIK Sylwia 122RYBNIKK2 (36-49)19K 2500:00:0001:11:56.0001:11:56.00+00:27:0715:183,9
20KAŹMIROWICZ Basia 71PRACOWNIA PROJEKTOWA ZZMKRAKÓWK2 (36-49)20K 2600:00:0001:12:35.0001:12:35.00+00:27:4615:263,9
21MOCZKO Ola 63MYSLOWICEK2 (36-49)21K 2800:00:0001:14:16.0001:14:16.00+00:29:2715:483,8
22ISKRZAK Izabela 4BYTOMK2 (36-49)22K 2900:00:0001:14:41.0001:14:41.00+00:29:5215:533,8
23DUMAŃSKA Iwona 33STRZELCE OPOLSKIEK2 (36-49)23K 3300:00:0001:15:57.0001:15:57.00+00:31:0816:093,7
24KACZMARCZYK Dorota 15AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK2 (36-49)24K 3500:00:0001:18:07.0001:18:07.00+00:33:1816:373,6
25PRZYBYSZ Aneta 85WOŁOMINK2 (36-49)25K 3600:00:0001:20:42.0001:20:42.00+00:35:5317:103,5
26SYPKO-MARCINISZYN Magdalena 175KLUCZBORKK2 (36-49)26K 3700:00:0001:21:03.0001:21:03.00+00:36:1417:143,5
27NAWROT Magdalena 181J U V E R U NKRAKÓWK2 (36-49)27K 4000:00:0001:22:29.0001:22:29.00+00:37:4017:323,4
28DOROBISZ Magdalena 81#DIABLAK120SOSNOWIECK2 (36-49)28K 4100:00:0001:23:06.0001:23:06.00+00:38:1717:403,4
29WILCZYNSKA-KOGUT Aleksandra 143BANDA Z POLUDNIAGLIWICEK2 (36-49)29K 4200:00:0001:24:12.0001:24:12.00+00:39:2317:543,3
30MACIĄGA Magda 136JASINK2 (36-49)30K 4600:00:0001:27:26.0001:27:26.00+00:42:3718:363,2
31SANKOWSKA Monika 135POZNAŃK2 (36-49)31K 4700:00:0001:27:44.0001:27:44.00+00:42:5518:403,2
32STASICA Monika 83ŻYWIECK2 (36-49)32K 4800:00:0001:28:16.0001:28:16.00+00:43:2718:463,2
33DOMOWICZ Monika 201POZNAŃK2 (36-49)33K 5000:00:0001:29:53.0001:29:53.00+00:45:0419:073,1
34WILANOWSKA Alicja 139-POZNAŃK2 (36-49)34K 5100:00:0001:29:56.0001:29:56.00+00:45:0719:083,1
35WOJTOWICZ Karolina 54SIOSTRY MADIZARGLIWICEK2 (36-49)35K 5300:00:0001:31:29.0001:31:29.00+00:46:4019:273,1
36GLIŃSKA Renata 132WARSZAWAK2 (36-49)36K 5500:00:0001:35:55.0001:35:55.00+00:51:0620:242,9
37PALEJ Justyna 145J&JSKARBIMIERZ OSIEDLEK2 (36-49)37K 5600:00:0001:36:17.0001:36:17.00+00:51:2820:292,9
38DZIURZYŃSKA Ulka 57VEGE RUNNERSKRAKÓWK2 (36-49)38K 5700:00:0001:38:02.0001:38:02.00+00:53:1320:512,9
39PRUSZKOWSKA-OPARA Elwira 46NOWOGRÓD BOBRZAŃSKIK2 (36-49)39K 5800:00:0001:39:32.0001:39:32.00+00:54:4321:102,8
40STAMM Paulina 107POZNAŃK2 (36-49)40K 5900:00:0001:40:08.0001:40:08.00+00:55:1921:182,8
41JĘDRZEJEWSKA Dominika 47KROSNO ODRZAŃSKIEK2 (36-49)41K 6100:00:0001:43:46.0001:43:46.00+00:58:5722:042,7
42KOSIOREK Elżbieta 82ŁÓDŹK2 (36-49)42K 6200:00:0001:44:16.0001:44:16.00+00:59:2722:112,7
43SZALIŃSKA Magdalena 77BOGNOR REGISK2 (36-49)43K 6400:00:0001:50:18.0001:50:18.00+01:05:2923:282,6
44MALEC Katarzyna 666ULTRA BABIA TEAMDO UZUPEŁNIENIAK2 (36-49)44K 6600:00:0001:59:32.0001:59:32.00+01:14:4325:252,4
Znaleziono 44 wynik(ów)