WIOSENNY BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Organizator : Fundacja Kozica
Data : 2022-06-05
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,7 km
Zgłoszonych : 209
Wystartowało : 173
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 173
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MAZAN Beata 200FINISZ RYMANÓW/#RKROSNOK2 (36-49)1K 100:00:0000:44:49.0000:44:49.00 9:326,3
2JAKIEŁA-RZADKOSZ Katarzyna 108GLICZARÓW GÓRNYK1 (18-35)1K 200:00:0000:48:00.0000:48:00.00+00:03:1110:125,9
3PALOVA Alžbeta 211SK ORAVAMANZUBERECK2 (36-49)2K 300:00:0000:49:05.0000:49:05.00+00:04:1610:265,7
4FITAK Marta 6LIPNICA WIELKAK1 (18-35)2K 400:00:0000:49:20.0000:49:20.00+00:04:3110:295,7
5BOLECHOWSKA Dominika 208RABKA ZDRÓJK2 (36-49)3K 500:00:0000:50:25.0000:50:25.00+00:05:3610:435,6
6LANTOS Borbála 74ZOLNA SKYRUNNING TEAMEGERK1 (18-35)3K 600:00:0000:50:41.0000:50:41.00+00:05:5210:475,6
7PACHURA Kinga 21ULTRA BABIAMSZANA DOLNAK2 (36-49)4K 700:00:0000:53:24.0000:53:24.00+00:08:3511:215,3
8MUCHA Agnieszka 28RABKAK2 (36-49)5K 800:00:0000:56:58.0000:56:58.00+00:12:0912:075,0
9MAŚLANKA Ewa 167NOWY TARGK2 (36-49)6K 900:00:0000:57:50.0000:57:50.00+00:13:0112:184,9
10KSIĘŻYK Anna 95CHORZÓWK2 (36-49)7K 1000:00:0001:00:37.0001:00:37.00+00:15:4812:534,7
11RYNDUCH Renata 32KRAKÓWK2 (36-49)8K 1100:00:0001:01:05.0001:01:05.00+00:16:1612:594,6
12BAŃKOSZ Kinga 186SROMOWCE WYŻNEK1 (18-35)4K 1200:00:0001:02:04.0001:02:04.00+00:17:1513:124,5
13GACH-MICHALSKA Justyna 9RZEZAWAK2 (36-49)9K 1300:00:0001:03:34.0001:03:34.00+00:18:4513:314,4
14OROCZ Magdalena 189BIERUŃK1 (18-35)5K 1400:00:0001:05:48.0001:05:48.00+00:20:5914:004,3
15ŻBIK Agnieszka 92HAGER SPORT TEAMTYCHYK2 (36-49)10K 1500:00:0001:05:53.0001:05:53.00+00:21:0414:014,3
16PAJOR-LESZCZYŃSKA Aleksandra 128OLA&BARTLOKRAKÓWK2 (36-49)11K 1600:00:0001:06:31.0001:06:31.00+00:21:4214:094,2
17PAPIERZ Justyna 48NBRCBORZĘCIN DUŻYK2 (36-49)12K 1700:00:0001:09:25.0001:09:25.00+00:24:3614:464,1
18MILER Urszula 65KBKS RADOMSKORADOMSKOK2 (36-49)13K 1800:00:0001:09:57.0001:09:57.00+00:25:0814:524,0
19GAWLIKOWSKA Agnieszka 123KATOWICEK1 (18-35)6K 1900:00:0001:10:08.0001:10:08.00+00:25:1914:554,0
20MOKRZYCKA Weronika 79STARA ŁOMNICAK2 (36-49)14K 2000:00:0001:10:29.0001:10:29.00+00:25:4014:594,0
21KONSTAŃCZAK Joanna 72POZNAŃK2 (36-49)15K 2100:00:0001:10:34.0001:10:34.00+00:25:4515:004,0
22GŁOWACKA-PRUS Dorota 206#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWK2 (36-49)16K 2200:00:0001:10:39.0001:10:39.00+00:25:5015:014,0
23ŁAWNICZAK-CIELIŃSKA Dorota 173TYCHYK2 (36-49)17K 2300:00:0001:11:02.0001:11:02.00+00:26:1315:064,0
24KUKLA Katarzyna 177KRAKÓWK2 (36-49)18K 2400:00:0001:11:49.0001:11:49.00+00:27:0015:163,9
25MUSIOLIK Sylwia 122RYBNIKK2 (36-49)19K 2500:00:0001:11:56.0001:11:56.00+00:27:0715:183,9
26KAŹMIROWICZ Basia 71PRACOWNIA PROJEKTOWA ZZMKRAKÓWK2 (36-49)20K 2600:00:0001:12:35.0001:12:35.00+00:27:4615:263,9
27BYTOMSKA-MACIEJEWSKA. Grażyna 62MYSŁOWICEK3 (50+)1K 2700:00:0001:13:45.0001:13:45.00+00:28:5615:413,8
28MOCZKO Ola 63MYSLOWICEK2 (36-49)21K 2800:00:0001:14:16.0001:14:16.00+00:29:2715:483,8
29ISKRZAK Izabela 4BYTOMK2 (36-49)22K 2900:00:0001:14:41.0001:14:41.00+00:29:5215:533,8
30BAJOŁEK Aleksandra 212AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK3 (50+)2K 3000:00:0001:14:44.0001:14:44.00+00:29:5515:543,8
31GŁUSZKOWSKA Monika 131WARSZAWAK3 (50+)3K 3100:00:0001:14:57.0001:14:57.00+00:30:0815:563,8
32KAMIŃSKA Krystyna 78BIEGAMYSŁOWICEMYSŁOWICEK3 (50+)4K 3200:00:0001:15:14.0001:15:14.00+00:30:2516:003,7
33DUMAŃSKA Iwona 33STRZELCE OPOLSKIEK2 (36-49)23K 3300:00:0001:15:57.0001:15:57.00+00:31:0816:093,7
34HANDY Samanta 87POWOLI DO CELUKĘTYK1 (18-35)7K 3400:00:0001:16:38.0001:16:38.00+00:31:4916:183,7
35KACZMARCZYK Dorota 15AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK2 (36-49)24K 3500:00:0001:18:07.0001:18:07.00+00:33:1816:373,6
36PRZYBYSZ Aneta 85WOŁOMINK2 (36-49)25K 3600:00:0001:20:42.0001:20:42.00+00:35:5317:103,5
37SYPKO-MARCINISZYN Magdalena 175KLUCZBORKK2 (36-49)26K 3700:00:0001:21:03.0001:21:03.00+00:36:1417:143,5
38KRASZEWSKA Renata 88AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK3 (50+)5K 3800:00:0001:21:30.0001:21:30.00+00:36:4117:203,5
39OSIKA Aleksandra 3KIELCEK1 (18-35)8K 3900:00:0001:22:02.0001:22:02.00+00:37:1317:273,4
40NAWROT Magdalena 181J U V E R U NKRAKÓWK2 (36-49)27K 4000:00:0001:22:29.0001:22:29.00+00:37:4017:323,4
41DOROBISZ Magdalena 81#DIABLAK120SOSNOWIECK2 (36-49)28K 4100:00:0001:23:06.0001:23:06.00+00:38:1717:403,4
42WILCZYNSKA-KOGUT Aleksandra 143BANDA Z POLUDNIAGLIWICEK2 (36-49)29K 4200:00:0001:24:12.0001:24:12.00+00:39:2317:543,3
43ROCZNIAK Klara 141JANÓW LUBELSKIK1 (18-35)9K 4300:00:0001:25:56.0001:25:56.00+00:41:0718:173,3
44KIM Renata 130WARSZAWAK3 (50+)6K 4400:00:0001:26:54.0001:26:54.00+00:42:0518:293,2
45DERDA Joanna 134WARSZAWAK3 (50+)7K 4500:00:0001:27:15.0001:27:15.00+00:42:2618:333,2
46MACIĄGA Magda 136JASINK2 (36-49)30K 4600:00:0001:27:26.0001:27:26.00+00:42:3718:363,2
47SANKOWSKA Monika 135POZNAŃK2 (36-49)31K 4700:00:0001:27:44.0001:27:44.00+00:42:5518:403,2
48STASICA Monika 83ŻYWIECK2 (36-49)32K 4800:00:0001:28:16.0001:28:16.00+00:43:2718:463,2
49OLEŃSKA Agnieszka 42SIOSTRY MADIZARGLIWICEK1 (18-35)10K 4900:00:0001:29:16.0001:29:16.00+00:44:2718:593,2
50DOMOWICZ Monika 201POZNAŃK2 (36-49)33K 5000:00:0001:29:53.0001:29:53.00+00:45:0419:073,1
51WILANOWSKA Alicja 139-POZNAŃK2 (36-49)34K 5100:00:0001:29:56.0001:29:56.00+00:45:0719:083,1
52HOŁUJ Barbara 51KRAKÓWK3 (50+)8K 5200:00:0001:30:22.0001:30:22.00+00:45:3319:133,1
53WOJTOWICZ Karolina 54SIOSTRY MADIZARGLIWICEK2 (36-49)35K 5300:00:0001:31:29.0001:31:29.00+00:46:4019:273,1
54STRZELCZYK Edyta 125P+EBRZEGK3 (50+)9K 5400:00:0001:35:46.0001:35:46.00+00:50:5720:222,9
55GLIŃSKA Renata 132WARSZAWAK2 (36-49)36K 5500:00:0001:35:55.0001:35:55.00+00:51:0620:242,9
56PALEJ Justyna 145J&JSKARBIMIERZ OSIEDLEK2 (36-49)37K 5600:00:0001:36:17.0001:36:17.00+00:51:2820:292,9
57DZIURZYŃSKA Ulka 57VEGE RUNNERSKRAKÓWK2 (36-49)38K 5700:00:0001:38:02.0001:38:02.00+00:53:1320:512,9
58PRUSZKOWSKA-OPARA Elwira 46NOWOGRÓD BOBRZAŃSKIK2 (36-49)39K 5800:00:0001:39:32.0001:39:32.00+00:54:4321:102,8
59STAMM Paulina 107POZNAŃK2 (36-49)40K 5900:00:0001:40:08.0001:40:08.00+00:55:1921:182,8
60RATAJCZAK Weronika 204ROGOŹNOK1 (18-35)11K 6000:00:0001:42:06.0001:42:06.00+00:57:1721:432,8
61JĘDRZEJEWSKA Dominika 47KROSNO ODRZAŃSKIEK2 (36-49)41K 6100:00:0001:43:46.0001:43:46.00+00:58:5722:042,7
62KOSIOREK Elżbieta 82ŁÓDŹK2 (36-49)42K 6200:00:0001:44:16.0001:44:16.00+00:59:2722:112,7
63BENEDYCZUK Kornelia 80KŁODZKOK1 (18-35)12K 6300:00:0001:44:17.0001:44:17.00+00:59:2822:112,7
64SZALIŃSKA Magdalena 77BOGNOR REGISK2 (36-49)43K 6400:00:0001:50:18.0001:50:18.00+01:05:2923:282,6
65POTOCZNY Lidia 76POLSKAK1 (18-35)13K 6500:00:0001:50:21.0001:50:21.00+01:05:3223:282,6
66MALEC Katarzyna 666ULTRA BABIA TEAMDO UZUPEŁNIENIAK2 (36-49)44K 6600:00:0001:59:32.0001:59:32.00+01:14:4325:252,4
Znaleziono 66 wynik(ów)