WIOSENNY BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Organizator : Fundacja Kozica
Data : 2022-06-05
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,7 km
Zgłoszonych : 209
Wystartowało : 173
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 173
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.7km
Czas
brutto
4.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUDCZAK Michał 194BUFF/ THE NORTH FACERYTROM1 (18-35)1M 100:00:0000:35:59.0000:35:59.00 7:397,8
2TABOR Dominik 183SYMFERIA - FIZJOTERAPIA OSTEOPATIA TRENING KRAKÓWKRAKÓWM1 (18-35)2M 200:00:0000:37:28.0000:37:28.00+00:01:297:587,5
3BROJ Marcel 190BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM1 (18-35)3M 300:00:0000:38:06.0000:38:06.00+00:02:078:067,4
4SKUPIEŃ Tomasz 207SKAWINKIM2 (36-49)1M 400:00:0000:39:02.0000:39:02.00+00:03:038:187,2
5STOBIECKI Marcin 165ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM1 (18-35)4M 500:00:0000:39:26.0000:39:26.00+00:03:278:237,2
6PARIS Nicola 17LA RECASTELLKRAKOWM1 (18-35)5M 600:00:0000:39:33.0000:39:33.00+00:03:348:247,1
7KUNZ Marcin 203LACHO TEAMKRAKÓWM1 (18-35)6M 700:00:0000:40:09.0000:40:09.00+00:04:108:327,0
8TUKA Michal 158DLUGOSZ TEAM SCARPANIŽNÁM1 (18-35)7M 800:00:0000:40:23.0000:40:23.00+00:04:248:357,0
9ŻÓŁTEK Grzegorz 56SPYTKOWICEM1 (18-35)8M 900:00:0000:40:41.0000:40:41.00+00:04:428:396,9
10ALBRECHT Krystian 138KŚ AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA/GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM1 (18-35)9M 1000:00:0000:40:46.0000:40:46.00+00:04:478:406,9
11MAGERČÁK Miloš 121DYNAMEČKOSUCHÁ HORAM1 (18-35)10M 1100:00:0000:42:10.0000:42:10.00+00:06:118:586,7
12HANKUS Tadeusz 111HKS RUNBALINM2 (36-49)2M 1200:00:0000:42:19.0000:42:19.00+00:06:209:006,7
13STANUCH Dariusz 39AZS ZAKOPANEZAKOPANEM2 (36-49)3M 1300:00:0000:42:40.0000:42:40.00+00:06:419:046,6
14ATANASOW ANCEW Dawid 182NOWY TARGM3 (50+)1M 1400:00:0000:43:13.0000:43:13.00+00:07:149:116,5
15PACHUT Jerzy 195MY ENDURANCE COACHING TEAMSŁOPNICEM1 (18-35)11M 1500:00:0000:43:26.0000:43:26.00+00:07:279:146,5
16BUCZYŃSKI Adam 113NON STOP TRAILKRAKÓWM2 (36-49)4M 1600:00:0000:44:26.0000:44:26.00+00:08:279:276,3
17SZATANIK Zbigniew 168UJSOŁYM3 (50+)2M 1700:00:0000:46:45.0000:46:45.00+00:10:469:566,0
18WRÓBEL Przemysław 34STRYSZÓWM2 (36-49)5M 1800:00:0000:46:50.0000:46:50.00+00:10:519:576,0
19PÓŁTORAK Sylwester 35DOBCZYCKIE KLUB BIEGACZAKRZYSZKOWICEM2 (36-49)6M 1900:00:0000:47:43.0000:47:43.00+00:11:4410:095,9
20ZACHARA Dawid 159MOKRZYSKAM1 (18-35)12M 2000:00:0000:48:28.0000:48:28.00+00:12:2910:185,8
21RENÒ Vittoriano 192KRAKOWM1 (18-35)13M 2100:00:0000:49:39.0000:49:39.00+00:13:4010:335,7
22NOSALIK Marek 126MTAZYWIECM3 (50+)3M 2200:00:0000:49:46.0000:49:46.00+00:13:4710:355,7
23KOS Tomasz 120TYCHYM2 (36-49)7M 2300:00:0000:49:52.0000:49:52.00+00:13:5310:365,7
24KOZAK Tomasz 129KOTÓRZ WIELKIM1 (18-35)14M 2400:00:0000:49:58.0000:49:58.00+00:13:5910:375,6
25ŻĄDŁO Władysław 184SPYTKOWICEM1 (18-35)15M 2500:00:0000:50:44.0000:50:44.00+00:14:4510:475,6
26CIERPIAŁEK Jakub 133ADAM CZERWIŃSKI TEAMWADOWICEM1 (18-35)16M 2600:00:0000:51:50.0000:51:50.00+00:15:5111:015,4
27DUBOWIECKI Witek 53CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANEWROCŁAWM3 (50+)4M 2700:00:0000:52:18.0000:52:18.00+00:16:1911:075,4
28WOŹNIAK Michał 27RUNNER_ULTRAPODOLSZEM1 (18-35)17M 2800:00:0000:52:22.0000:52:22.00+00:16:2311:085,4
29MIŚKOWIEC Szymon 202TC ORZEŁSPYTKOWICEM2 (36-49)8M 2900:00:0000:52:35.0000:52:35.00+00:16:3611:115,4
30KARPIEL Tomasz 52RATUŁÓWM1 (18-35)18M 3000:00:0000:52:43.0000:52:43.00+00:16:4411:125,3
31DYRCZ Konrad 115GRZECHYNIAM2 (36-49)9M 3100:00:0000:53:15.0000:53:15.00+00:17:1611:195,3
32PRZYBYŁOWSKI Piotr 193KRAKÓWM2 (36-49)10M 3200:00:0000:53:29.0000:53:29.00+00:17:3011:225,3
33KACZOR Miłosz 180KG TRAWERSSANDOMIERZM1 (18-35)19M 3300:00:0000:53:33.0000:53:33.00+00:17:3411:235,3
34ŽELEZNÍK Peter 210SK ORAVAMANZUBERECM3 (50+)5M 3400:00:0000:54:27.0000:54:27.00+00:18:2811:355,2
35ŠPRLAK Miloš 104DYNAMEČKOSUCHÁ HORA 193M1 (18-35)20M 3500:00:0000:54:32.0000:54:32.00+00:18:3311:365,2
36SKOWRONEK Łukasz 89KATOWICEM2 (36-49)11M 3600:00:0000:54:35.0000:54:35.00+00:18:3611:365,2
37MRÓZ Piotrek 114DĄBROWA GÓRNICZAM1 (18-35)21M 3700:00:0000:54:54.0000:54:54.00+00:18:5511:405,1
38SZCZUREK Slawomir 185MYSLENICEM2 (36-49)12M 3800:00:0000:55:26.0000:55:26.00+00:19:2711:475,1
39TURAK Rafał 11KATOWICEM3 (50+)6M 3900:00:0000:55:31.0000:55:31.00+00:19:3211:485,1
40WRÓBEL Paweł 105DOPOZYGUTEAMKRAKÓWM1 (18-35)22M 4000:00:0000:55:34.0000:55:34.00+00:19:3511:495,1
41KARDYL Krzysztof 153LIPNICA WIELKAM1 (18-35)23M 4100:00:0000:55:56.0000:55:56.00+00:19:5711:545,0
42JAKCINAIMIĘ Andżeju 37ZDRAJCY METALUOSIEKM2 (36-49)13M 4200:00:0000:56:08.0000:56:08.00+00:20:0911:565,0
43RAMOTOWSKI Marcin 172WARSZAWAM2 (36-49)14M 4300:00:0000:56:44.0000:56:44.00+00:20:4512:045,0
44LUBOS Dawid 162TARNOWSKIE GÓRYM2 (36-49)15M 4400:00:0000:57:14.0000:57:14.00+00:21:1512:104,9
45MYSIURA Adam 59#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWM2 (36-49)16M 4500:00:0000:57:16.0000:57:16.00+00:21:1712:114,9
46KUKLA Grzegorz 178KRAKÓWM3 (50+)7M 4600:00:0000:58:14.0000:58:14.00+00:22:1512:234,8
47MACIEJEWSKI Marek 61TRUCHTACZ MYSLOWICEMYSŁOWICEM3 (50+)8M 4700:00:0000:58:17.0000:58:17.00+00:22:1812:244,8
48WIEWIÓRA Piotr 155AKRIWOSBYTOMM2 (36-49)17M 4800:00:0000:58:29.0000:58:29.00+00:22:3012:264,8
49BISKUP Paweł 150ŁAGÓWM2 (36-49)18M 4900:00:0000:59:00.0000:59:00.00+00:23:0112:334,8
50BIAŁEK Paweł 14MARKLOWICEM2 (36-49)19M 5000:00:0000:59:37.0000:59:37.00+00:23:3812:414,7
51BORYCZKA Szymon 127MIEDZYRZECZEM2 (36-49)20M 5100:00:0000:59:44.0000:59:44.00+00:23:4512:424,7
52WITAS Jacek 191JAWORZEM2 (36-49)21M 5200:00:0001:00:01.0001:00:01.00+00:24:0212:464,7
53GRACÍK Vlastimil 209ORAVSKÁ JASENICAM2 (36-49)22M 5300:00:0001:00:17.0001:00:17.00+00:24:1812:494,7
54OLEJARNIK Łukasz 110KRAKÓWM1 (18-35)24M 5400:00:0001:00:45.0001:00:45.00+00:24:4612:554,6
55LOSKA Tomasz 19ŁAZISKA GÓRNEM1 (18-35)25M 5500:00:0001:01:08.0001:01:08.00+00:25:0913:004,6
56GÓRAK Piotr 10#DIABLAK120SOSNOWIECM2 (36-49)23M 5600:00:0001:01:11.0001:01:11.00+00:25:1213:014,6
57OCZKOWSKI Mateusz 24GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWM2 (36-49)24M 5700:00:0001:01:34.0001:01:34.00+00:25:3513:054,6
58DOBOSZ Artur 117ŻARNÓWKAM2 (36-49)25M 5800:00:0001:01:49.0001:01:49.00+00:25:5013:094,6
59DOBOSZ Mariusz 116ROZBIEGANY BALINBALINM2 (36-49)26M 5900:00:0001:01:57.0001:01:57.00+00:25:5813:104,6
60TRELA Jacek 152AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM3 (50+)9M 6000:00:0001:02:00.0001:02:00.00+00:26:0113:114,5
61OROCZ Dawid 188BIERUŃM1 (18-35)26M 6100:00:0001:02:17.0001:02:17.00+00:26:1813:154,5
62GANCZEWSKI Paweł 25GRANICAM3 (50+)10M 6200:00:0001:02:47.0001:02:47.00+00:26:4813:214,5
63CIEŚLIK Mateusz 101TEAM APKBOGDANOWOM1 (18-35)27M 6300:00:0001:03:11.0001:03:11.00+00:27:1213:264,5
64NAWROT Waldek 98J U V E R U NKRAKÓWM2 (36-49)27M 6400:00:0001:03:27.0001:03:27.00+00:27:2813:304,4
65PALEJ Janusz 146J&JSKARBIMIERZ-OSIEDLEM2 (36-49)28M 6500:00:0001:03:29.0001:03:29.00+00:27:3013:304,4
66SKWAREK Grzegorz 112BALINM2 (36-49)29M 6600:00:0001:03:53.0001:03:53.00+00:27:5413:354,4
67ZACHARA Kamil 179MOKRZYSKAM1 (18-35)28M 6700:00:0001:04:01.0001:04:01.00+00:28:0213:374,4
68CHMIELEWSKI Maciej 58LUBOŃM2 (36-49)30M 6800:00:0001:04:36.0001:04:36.00+00:28:3713:444,4
69TYBOŃ Maciej 26OLKUSZM1 (18-35)29M 6900:00:0001:04:38.0001:04:38.00+00:28:3913:454,4
70HOŁUJ Andrzej 49KRAKÓWM3 (50+)11M 7000:00:0001:04:49.0001:04:49.00+00:28:5013:474,4
71MILER Robert 64RADOMSKOM2 (36-49)31M 7100:00:0001:05:16.0001:05:16.00+00:29:1713:534,3
72KOCZENASZ Mariusz 151ŁAZISKA GÓRNEM2 (36-49)32M 7200:00:0001:05:19.0001:05:19.00+00:29:2013:534,3
73SERAFIN Krzysztof 16MORDARKAM2 (36-49)33M 7300:00:0001:05:23.0001:05:23.00+00:29:2413:544,3
74ŻUREK Dariusz 106KRAKÓWM1 (18-35)30M 7400:00:0001:05:55.0001:05:55.00+00:29:5614:014,3
75SAŁACIAK Jakub 118PABIANICEM1 (18-35)31M 7500:00:0001:06:10.0001:06:10.00+00:30:1114:044,3
76CIASTOŃ Bartłomiej 100OLA&BARTLONIEPOŁOMICEM2 (36-49)34M 7600:00:0001:06:29.0001:06:29.00+00:30:3014:084,2
77GABRYŚ Arkadiusz 163CIESZYNM2 (36-49)35M 7700:00:0001:06:40.0001:06:40.00+00:30:4114:114,2
78SKOCZYLAS Piotr 142ENDURANCE TEAMCHORZÓWM2 (36-49)36M 7800:00:0001:06:56.0001:06:56.00+00:30:5714:144,2
79CZAPCZYK Adrian 73POZNAŃM2 (36-49)37M 7900:00:0001:07:11.0001:07:11.00+00:31:1214:174,2
80PARZNIEWSKI Maciej 55TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 (36-49)38M 8000:00:0001:07:31.0001:07:31.00+00:31:3214:214,2
81CISZAK Wojtek 43GOSTYŃM2 (36-49)39M 8100:00:0001:07:54.0001:07:54.00+00:31:5514:264,2
82SAŁACIAK Bartłomiej 119DOBROŃM1 (18-35)32M 8200:00:0001:08:18.0001:08:18.00+00:32:1914:314,1
83SOWIŃSKI Dariusz 29SOWSTOLWIRYM2 (36-49)40M 8300:00:0001:09:06.0001:09:06.00+00:33:0714:424,1
84KADYK Łukasz 50CEZARWARSZAWAM2 (36-49)41M 8400:00:0001:09:28.0001:09:28.00+00:33:2914:464,1
85SERWADCZAK Piotr 124P+EBRZEGM3 (50+)12M 8500:00:0001:10:03.0001:10:03.00+00:34:0414:544,0
86STANISZEWSKI Rafał 23TURBODZIKIWARSZAWAM2 (36-49)42M 8600:00:0001:10:06.0001:10:06.00+00:34:0714:544,0
87SKAŁOŃ Robert 161KRAKÓWM1 (18-35)33M 8700:00:0001:10:29.0001:10:29.00+00:34:3014:594,0
88HNATIUK Mateusz 164ŁODYGOWICEM1 (18-35)34M 8800:00:0001:11:19.0001:11:19.00+00:35:2015:104,0
89ZIAJA Robert 109ROBERT ALKOHOLIKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2 (36-49)43M 8900:00:0001:12:21.0001:12:21.00+00:36:2215:233,9
90KSIĘŻYK Mirosław 96CHORZÓWM2 (36-49)44M 9000:00:0001:14:29.0001:14:29.00+00:38:3015:503,8
91BUCZAK Wojciech 160GLIWICEM1 (18-35)35M 9100:00:0001:14:48.0001:14:48.00+00:38:4915:543,8
92DOMBEK Andrzej 84BIEGAMYSŁOWICEMYSŁOWICEM3 (50+)13M 9200:00:0001:15:01.0001:15:01.00+00:39:0215:573,8
93MENDREK Ireneusz 40TURBODZIKIWARSZAWAM2 (36-49)45M 9300:00:0001:15:54.0001:15:54.00+00:39:5516:083,7
94GRUSZKA Marian 90TRUCHTACZ MYSŁOWICEMYSŁOWICEM3 (50+)14M 9400:00:0001:17:02.0001:17:02.00+00:41:0316:233,7
95MAJEWSKI Dominik 103TEAM APKTARNOWOM1 (18-35)36M 9500:00:0001:17:05.0001:17:05.00+00:41:0616:243,7
96CZAJKOWSKI Stefan 102TEAM APKKOWANOWKOM1 (18-35)37M 9600:00:0001:18:01.0001:18:01.00+00:42:0216:353,6
97ŚLÓSARCZYK Jakub 166SS RUNNING CLUBKRAKÓWM2 (36-49)46M 9700:00:0001:20:50.0001:20:50.00+00:44:5117:113,5
98KUTYŁA Marek 176PYSKOWICEM2 (36-49)47M 9800:00:0001:21:06.0001:21:06.00+00:45:0717:153,5
99KLIŚ Dawid 144PSZCZYNAM1 (18-35)38M 9900:00:0001:23:46.0001:23:46.00+00:47:4717:493,4
100IWASZKO Paweł 45WARSZAWAM2 (36-49)48M 10000:00:0001:24:40.0001:24:40.00+00:48:4118:003,3
101OCHALSKI Grzegorz 86RADZYMINM2 (36-49)49M 10100:00:0001:25:21.0001:25:21.00+00:49:2218:093,3
102RADKOWSKI Michał 44WARSZAWAM2 (36-49)50M 10200:00:0001:27:08.0001:27:08.00+00:51:0918:323,2
103ADAMEK Pawel 147ADAMEK.SHOP.PLSUCHA BESKIDZKAM3 (50+)15M 10300:00:0001:31:15.0001:31:15.00+00:55:1619:243,1
104SEWERYN Rafał 148ADAMEK.SHOP.PLKRAKÓWM3 (50+)16M 10400:00:0001:31:17.0001:31:17.00+00:55:1819:253,1
105OKSIENIUK Marcin 22TURBODZIKIWOLICAM2 (36-49)51M 10500:00:0001:32:59.0001:32:59.00+00:57:0019:473,0
106PAWLAK Roman 157RUDA ŚLĄSKAM2 (36-49)52M 10600:00:0001:38:23.0001:38:23.00+01:02:2420:552,9
107DZIEMIERA Daniel 156ŚWIĘTOCHŁOWICEM2 (36-49)53M 10700:00:0001:38:25.0001:38:25.00+01:02:2620:562,9
Znaleziono 107 wynik(ów)