WODA BYDGOSKA - 1600M
Woda Bydgoska
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2021-08-15
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 1.6 km
Zgłoszonych : 128
Wystartowało : 117
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 114
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
1.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ZABOROWSKI Filip 311MKP SZCZECINSOPOTM201M 12021-08-15 10:49:1100:16:55.20 10:345,7
2NOWACKI Jacek 312MTP KORMORANOLSZTYNM161M 22021-08-15 10:49:0100:18:11.05+00:01:1511:215,3
3JEDNASZEWSKI Mikołaj 237MTP KORMORANOLSZTYNM202M 32021-08-15 10:49:0100:18:14.75+00:01:1911:235,3
4SZCZEPAŃSKI Kacper 288MKS ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM203M 42021-08-15 10:49:2100:18:18.45+00:01:2311:265,2
5MACNER Michał 258MKS ASTORIA BYDGOSZCZBIELSKO-BIAŁAM204M 52021-08-15 10:49:3000:19:00.10+00:02:0411:525,1
6URBANIAK Sebastian 294WARTA POZNAŃPOZNAŃM205M 62021-08-15 10:49:3100:19:00.15+00:02:0411:525,1
7DOBRINDT Mikołaj 325MKS ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM162M 72021-08-15 10:49:2000:19:01.40+00:02:0611:535,0
8AJTEL Jakub 201TEAM LETJAGDANSKM163M 82021-08-15 10:49:4100:19:48.15+00:02:5212:224,8
9MINISZEWSKI Sebastian 261MUKS 15 BYDGOSZCZWYSTĘPM164M 92021-08-15 10:50:1100:21:08.40+00:04:1313:124,5
10BAGROWSKI Karol 203MKS ASTORIA BYDGOSZCZTORUŃM206M 102021-08-15 10:49:4100:21:14.55+00:04:1913:164,5
11MACHNIK Mikoĺ‚Aj 257MARKIM207M 112021-08-15 10:50:0100:21:20.20+00:04:2513:204,5
12KRASICKI Artur 252SZKOLA PŁYWANIA SHARK-SWIM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM208M 122021-08-15 10:49:5100:21:58.10+00:05:0213:434,4
13GOŁEMBIEWSKI Andrzej 317TORUŃ MULTISPORT TEAMTCZEWM301M 132021-08-15 10:49:5000:21:58.60+00:05:0313:434,4
14KRÓLIKOWSKI Michał 253CYKLONJARUŻYNM401M 142021-08-15 10:51:0200:22:14.55+00:05:1913:534,3
15GUMMER Andrzej 230ATOS / 3GRAVITYBYDGOSZCZM402M 152021-08-15 10:49:2100:23:30.65+00:06:3514:414,1
16FLISIKOWSKI Łukasz 222OLIMPSWIM / TRI STAROGARD GDSTAROGARD GDAŃSKIM403M 162021-08-15 10:51:5100:24:04.50+00:07:0915:024,0
17TUROWSKI Aleksander 318DELFSZCZECINM165M 172021-08-15 10:52:4200:24:10.55+00:07:1515:064,0
18WACHOWSKI Ryszard 305STREFA PŁYWANIA/TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTOGDYNIAM501M 182021-08-15 10:55:0200:25:29.55+00:08:3415:553,8
19PAWLAK Jakub 320DELF GRYFINOWARZYMICEM166M 192021-08-15 10:52:4200:25:55.20+00:09:0016:113,7
20TRZECIAKOWSKI Bartosz 292BYDGOSZCZM302M 202021-08-15 10:51:5100:26:18.95+00:09:2316:263,7
21JAGODZIŃSKI Karol 236CHODZIEŻM303M 212021-08-15 10:54:1100:26:28.65+00:09:3316:323,6
22RONKIEWICZ Bartosz 323MUKS 15 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM404M 222021-08-15 10:51:1100:26:30.25+00:09:3516:333,6
23OLEJNIK Paweł 327GDANSKM304M 232021-08-15 10:50:5100:26:30.35+00:09:3516:333,6
24NIENARTOWICZ Bartek 264TORUŃSKI KLUB TRIATLONOWYTORUŃM405M 242021-08-15 10:50:0100:26:41.70+00:09:4616:403,6
25GRUBICH Robert 228SWIMDRAMABYDGOSZCZM502M 252021-08-15 10:52:2200:26:46.35+00:09:5116:433,6
26MAĆKOWSKI Andrzej 259BYDGOSZCZM601M 262021-08-15 10:50:3200:26:48.50+00:09:5316:453,6
27GOŁATA Wojciech 226AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM406M 272021-08-15 10:52:0100:26:53.60+00:09:5816:483,6
28HIPNAROWICZ Grzegorz 235SPORTTREND.PLBYDGOSZCZM407M 282021-08-15 10:51:4100:27:09.75+00:10:1416:583,5
29PIESIK Dawid 271BYDGOSZCZM305M 292021-08-15 10:52:1100:27:16.15+00:10:2017:023,5
30HERMELIN Wojciech 232ATTBYDGOSZCZM408M 302021-08-15 10:51:0200:27:33.70+00:10:3817:133,5
31ROŚ Sławek 276SELEKCJA NATURALNANOWA WIEŚ WIELKAM306M 312021-08-15 10:55:0200:27:38.65+00:10:4317:163,5
32SKOLASIŃSKI Radosław 280UKS TRS SUSZSUSZM209M 322021-08-15 10:53:5100:27:42.95+00:10:4717:183,5
33MOLENDA Mirosław 262MASTERS LUBLINPUŁAWYM503M 332021-08-15 10:50:2100:28:11.80+00:11:1617:363,4
34BRUKWICKI Przemek 211NAKŁO NAD NOTECIĄM409M 342021-08-15 10:52:5200:28:11.90+00:11:1617:363,4
35KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 249TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM307M 352021-08-15 10:51:2100:28:16.65+00:11:2117:403,4
36MICHALSKI Wiktor 260KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM308M 362021-08-15 10:51:1200:28:21.70+00:11:2617:433,4
37KAŁEK Artur 243KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM4010M 372021-08-15 10:52:2200:28:28.35+00:11:3317:473,4
38STEMPOROWSKI Paweł 284INOWROCŁAWM167M 382021-08-15 10:54:1200:28:32.10+00:11:3617:503,4
39SZUMSKI Kamil 289BYDGOSZCZM309M 392021-08-15 10:49:0200:28:46.55+00:11:5117:583,3
40BARAŃCZYK Andrzej 207BYDGOSZCZM504M 402021-08-15 10:51:0200:28:49.40+00:11:5418:003,3
41GRZYBOWSKI Maciek 309BYDGOSZCZM3010M 412021-08-15 10:52:3100:28:54.30+00:11:5918:033,3
42BANACH Jan 400KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM3011M 422021-08-15 10:49:5100:29:21.55+00:12:2618:203,3
43WAWRZYNIAK Michał 295TEAM ZOOT EUROPESOLEC KUJAWSKIM4011M 432021-08-15 10:50:4100:29:26.00+00:12:3018:233,3
44PAKURA Piotr 268DREAM TRI TEAMGDAŃSKM4012M 442021-08-15 10:50:4100:29:43.55+00:12:4818:343,2
45HEROLD Jakub 233BYDGOSZCZM4013M 452021-08-15 10:51:3100:29:56.10+00:13:0018:423,2
46BUCZKOWSKI Wojciech 214BYDGOSZCZM505M 462021-08-15 10:54:0200:30:04.70+00:13:0918:473,2
47SIEŃSKI Jacek 279RUN BYDGOSZCZNIEMCZM506M 472021-08-15 10:50:2100:30:18.05+00:13:2218:563,2
48WOŹNIAK Krzysztof 299MASTERS CANOE BYDGOSZCZBRZOZAM507M 482021-08-15 10:49:4100:30:39.15+00:13:4319:093,1
49KLOMFAS Miron 247AS BOXTRYSZCZYNM4014M 492021-08-15 10:51:3100:31:15.15+00:14:1919:313,1
50HAIZE Tomek 231ARRKBYDGOSZCZM4015M 502021-08-15 10:52:2100:31:15.65+00:14:2019:313,1
51SZATKOWSKI Oskar 321BYDGOSZCZM2010M 512021-08-15 10:50:5100:31:24.25+00:14:2919:373,1
52LINKE Radek 255REKINY OSIELSKONIEMCZM4016M 522021-08-15 10:53:2200:31:27.50+00:14:3219:393,1
53CIEŚLUK Piotr 216MARUDA IRON TEAM SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM4017M 532021-08-15 10:52:5200:31:39.95+00:14:4419:463,0
54WIECZOREK Łukasz 296RUN4FUNBYDGOSZCZM3012M 542021-08-15 10:53:0200:31:57.05+00:15:0119:583,0
55GOLOMBEK Piotr 225GRUDZIĄDZM508M 552021-08-15 10:53:2100:32:23.00+00:15:2720:143,0
56STĘPNIAK Krzysztof 286RUN4FUNBYDGOSZCZM4018M 562021-08-15 10:53:0100:33:06.05+00:16:1020:412,9
57SŁOMSKI Marcin 281TRIATHLON KONSULTINGMAKSYMILIANOWOM4019M 572021-08-15 10:53:1100:33:24.65+00:16:2920:522,9
58TRIEBWASSER Jacek 291GDANSKM509M 582021-08-15 10:55:2200:33:28.60+00:16:3320:552,9
59GÓRNY Wojciech 227ŁOCHOWOM4020M 592021-08-15 10:51:3100:33:41.60+00:16:4621:032,9
60NAPIERAŁA Mikołaj 263FCNB TRI KLUBNIEMCZM2011M 602021-08-15 10:54:4100:33:43.45+00:16:4821:042,8
61GRZĄDZIELEWSKI Igor 306NIWYM2012M 612021-08-15 10:51:5100:33:57.05+00:17:0121:132,8
62GRZELCZAK Tomasz 229NIEZRZESZONYLESZNOM3013M 622021-08-15 10:53:3100:34:15.70+00:17:2021:242,8
63KOTŁOWSKI Bartosz 251LKS OSTROMECKO/KOTŁOWSKIRUNTEAMBYDGOSZCZM2013M 632021-08-15 10:51:4100:34:56.45+00:18:0121:502,7
64GARGASIEWICZ Kacper 223RATOWNICZA LIGA BIEGOWANOWA SÓLM2014M 642021-08-15 10:53:1200:35:00.95+00:18:0521:522,7
65RIVAT Emmanuel 274BIALE BLOTAM4021M 652021-08-15 10:52:3100:35:14.40+00:18:1922:012,7
66PAWLIKOWSKI Pawel 270KS PIDRINA GDYNIA / TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTOGDAŃSKM4022M 662021-08-15 10:54:5100:35:20.55+00:18:2522:052,7
67BAKA Krzysztof 204WARSZAWAM4023M 672021-08-15 10:53:4200:35:20.85+00:18:2522:052,7
68ZYGLER Arkadiusz 303BYDGOSZCZM2015M 682021-08-15 10:53:4100:35:26.05+00:18:3022:082,7
69TRZECIAKOWSKI Marcin 293GDAŃSKM4024M 692021-08-15 10:54:4100:35:36.10+00:18:4022:152,7
70BRZOZOWSKI Marcin 213BRZOZA TRI TEAMBYDGOSZCZM3014M 702021-08-15 10:52:3200:35:46.00+00:18:5022:212,7
71SZARLEJ Marcin 287PKO BANK POLSKI SABYDGOSZCZM3015M 712021-08-15 10:54:3200:35:59.65+00:19:0422:292,7
72CZAPIEWSKI Krzysztof 217WARSZAWAM3016M 722021-08-15 10:54:1200:36:00.85+00:19:0522:302,7
73DZIEL Michał 220MIŁOŚNICY PALUCKICH JEZIORWIEWIÓRCZYNM3017M 732021-08-15 10:51:2100:36:06.90+00:19:1122:332,7
74SŁOWIŃSKI Stanisław 313BYDGOSZCZM5010M 742021-08-15 10:55:2200:36:30.30+00:19:3522:482,6
75KASPROWICZ Paweł 244BYDGOSZCZM3018M 752021-08-15 10:55:2200:36:46.75+00:19:5122:582,6
76JUSZCZYK Mariusz 239BYDGOSZCZM3019M 762021-08-15 10:55:1100:36:52.15+00:19:5623:022,6
77NOWAK Adrian 265RUNBUSTERSBYDGOSZCZM3020M 772021-08-15 10:55:1200:37:12.75+00:20:1723:152,6
78KRYGIER Maciej 254VOIP24SPORTBYDGOSZCZM3021M 782021-08-15 10:54:4200:38:19.85+00:21:2423:562,5
79BAŁYS Łukasz 206BYDGOSZCZM3022M 792021-08-15 10:54:3100:38:51.25+00:21:5624:162,5
80ŁYSAK Sebastian 256BYDGOSZCZM4025M 802021-08-15 10:54:2200:39:35.00+00:22:3924:442,4
81SAMEK Krzysztof 278BYDGOSZCZM3023M 812021-08-15 10:50:5200:42:06.75+00:25:1126:182,3
82DRZEWIECKI Rafał 219RUN4FUNNIEMCZM4026M 822021-08-15 10:53:0200:42:20.50+00:25:2526:272,3
83STĘPNIAK Jan 285POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIWRZEŚNIAM3024M 832021-08-15 10:54:5200:43:35.30+00:26:4027:142,2
84WULCZYŃSKI Zbigniew 300GRUPA PIOTRAGDAŃSKM5011M 842021-08-15 10:53:3200:44:55.40+00:28:0028:042,1
85KOPYŁOWSKI Tomasz 250RACIĄŻEKM3025M 852021-08-15 10:51:1200:46:32.20+00:29:3729:052,1
86CZEKALSKI Dariusz 218ZGIERZOLUDYZGIERZM5012M 862021-08-15 10:55:1201:01:06.60+00:44:1138:111,6
Niesklasyfikowani
ZIMNICKI Damian 302NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM202021-08-15 10:52:01 DNF--
FALKOWSKI Wojciech 221RUN BDGBYDGOSZCZM502021-08-15 10:50:31 DNF--
KLAFETKA Mateusz 246BYDGOSZCZM302021-08-15 10:55:03 DNF--
Znaleziono 89 wynik(ów)