WODA BYDGOSKA - 1600M
Woda Bydgoska
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2021-08-15
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 1.6 km
Zgłoszonych : 128
Wystartowało : 117
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 114
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
1.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GOŁEMBIEWSKI Andrzej 317TORUŃ MULTISPORT TEAMTCZEWM301M 132021-08-15 10:49:5000:21:58.60 13:434,4
2TRZECIAKOWSKI Bartosz 292BYDGOSZCZM302M 202021-08-15 10:51:5100:26:18.95+00:04:2016:263,7
3JAGODZIŃSKI Karol 236CHODZIEŻM303M 212021-08-15 10:54:1100:26:28.65+00:04:3016:323,6
4OLEJNIK Paweł 327GDANSKM304M 232021-08-15 10:50:5100:26:30.35+00:04:3116:333,6
5PIESIK Dawid 271BYDGOSZCZM305M 292021-08-15 10:52:1100:27:16.15+00:05:1717:023,5
6ROŚ Sławek 276SELEKCJA NATURALNANOWA WIEŚ WIELKAM306M 312021-08-15 10:55:0200:27:38.65+00:05:4017:163,5
7KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 249TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM307M 352021-08-15 10:51:2100:28:16.65+00:06:1817:403,4
8MICHALSKI Wiktor 260KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM308M 362021-08-15 10:51:1200:28:21.70+00:06:2317:433,4
9SZUMSKI Kamil 289BYDGOSZCZM309M 392021-08-15 10:49:0200:28:46.55+00:06:4717:583,3
10GRZYBOWSKI Maciek 309BYDGOSZCZM3010M 412021-08-15 10:52:3100:28:54.30+00:06:5518:033,3
11BANACH Jan 400KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM3011M 422021-08-15 10:49:5100:29:21.55+00:07:2218:203,3
12WIECZOREK Łukasz 296RUN4FUNBYDGOSZCZM3012M 542021-08-15 10:53:0200:31:57.05+00:09:5819:583,0
13GRZELCZAK Tomasz 229NIEZRZESZONYLESZNOM3013M 622021-08-15 10:53:3100:34:15.70+00:12:1721:242,8
14BRZOZOWSKI Marcin 213BRZOZA TRI TEAMBYDGOSZCZM3014M 702021-08-15 10:52:3200:35:46.00+00:13:4722:212,7
15SZARLEJ Marcin 287PKO BANK POLSKI SABYDGOSZCZM3015M 712021-08-15 10:54:3200:35:59.65+00:14:0122:292,7
16CZAPIEWSKI Krzysztof 217WARSZAWAM3016M 722021-08-15 10:54:1200:36:00.85+00:14:0222:302,7
17DZIEL Michał 220MIŁOŚNICY PALUCKICH JEZIORWIEWIÓRCZYNM3017M 732021-08-15 10:51:2100:36:06.90+00:14:0822:332,7
18KASPROWICZ Paweł 244BYDGOSZCZM3018M 752021-08-15 10:55:2200:36:46.75+00:14:4822:582,6
19JUSZCZYK Mariusz 239BYDGOSZCZM3019M 762021-08-15 10:55:1100:36:52.15+00:14:5323:022,6
20NOWAK Adrian 265RUNBUSTERSBYDGOSZCZM3020M 772021-08-15 10:55:1200:37:12.75+00:15:1423:152,6
21KRYGIER Maciej 254VOIP24SPORTBYDGOSZCZM3021M 782021-08-15 10:54:4200:38:19.85+00:16:2123:562,5
22BAŁYS Łukasz 206BYDGOSZCZM3022M 792021-08-15 10:54:3100:38:51.25+00:16:5224:162,5
23SAMEK Krzysztof 278BYDGOSZCZM3023M 812021-08-15 10:50:5200:42:06.75+00:20:0826:182,3
24STĘPNIAK Jan 285POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIWRZEŚNIAM3024M 832021-08-15 10:54:5200:43:35.30+00:21:3627:142,2
25KOPYŁOWSKI Tomasz 250RACIĄŻEKM3025M 852021-08-15 10:51:1200:46:32.20+00:24:3329:052,1
Niesklasyfikowani
KLAFETKA Mateusz 246BYDGOSZCZM302021-08-15 10:55:03 DNF--
Znaleziono 26 wynik(ów)