X BIEG MIKOŁAJKOWY
X Bieg Mikołajkowy
Organizator : Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police
Data : 2022-12-04
Miejsce : Police
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 634
Wystartowało : 539
Nie ukończyło : 81
Ukończyło : 458
Na trasie : 81
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MRodzinaPowiat PoliceGrupy AzotyMundurowiDrużyna 1Czas startu5 km
5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1MAJDZINSKI Konrad 609WMLKS POMORZE STARGARDSTARA DĄBROWAM-201M 1Tak00:00:0000:16:1700:33:58.8000:33:58.80 3:2317,7
2ANDRUSZKIEWICZ Damian 11KB PIONIER SZCZECINSTARGARDM-202M 2RUN TEAM00:00:0000:17:0800:36:17.5000:36:17.50+00:02:183:3716,5
3PAŃKO Andrzej 9KB HERMES GRYFINOŻARCZYNM-203M 3TakKB Hermes Gryfino00:00:0000:17:1400:36:28.3500:36:28.35+00:02:293:3816,5
4LESIECKI Piotr 268KS IRONMAN SZCZECINSZCZECINM-301M 4KS IRONMAN SZCZECIN00:00:0000:17:3800:37:22.0500:37:22.05+00:03:233:4416,1
5GWÓŹDŹ Jacek 140DREZDENKOM-302M 500:00:0000:17:4500:37:26.1000:37:26.10+00:03:273:4416,0
6BARAŃSKI Przemysław 23MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-204M 6TakRUN TEAM00:00:0000:18:1600:38:10.2000:38:10.20+00:04:113:4915,7
7WASILEWSKI Andrzej 543SZCZECINM-401M 7RunFourFun00:00:0000:18:3900:38:17.2000:38:17.20+00:04:183:4915,7
8ŁUKASZEWSKI Sebastian 286STARGARDZKI KUB LEKKOATLETYCZNYSTARGARDM-402M 800:00:0000:18:3500:38:33.0500:38:33.05+00:04:343:5115,6
9MISARKO Maciej 611MKL SZCZECINNOWOGARDM-161M 9YesRUN TEAM00:00:0000:18:3800:38:34.9000:38:34.90+00:04:363:5115,6
10APIECIONEK Mateusz 8UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEM-303M 10TakUKL Ósemka Police00:00:0000:18:3900:39:35.4500:39:35.45+00:05:363:5715,2
11HOŁUB Kamil 153MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-403M 11Żółwiki w pogoni00:00:0000:19:1400:40:11.2000:40:11.20+00:06:124:0114,9
12PRYK Rafał 417TRIATHLON GOLENIÓWGOLENIÓWM-404M 1200:00:0000:19:1200:40:16.8500:40:16.85+00:06:184:0114,9
13MACIEJSKI Łukasz 3POLITOLOG TEAMSZCZECINM-304M 1300:00:0000:19:1300:40:25.0000:40:25.00+00:06:264:0214,8
14MARKIEWICZ Kamil 1BRIDGESTONE RUNNERS STARGARDSTARGARDM-205M 1400:00:0000:19:2700:40:44.6500:40:44.65+00:06:454:0414,7
15KOZIRÓG Łukasz 229DECATHLON SZCZECINSZCZECINM-206M 15Decathlon Szczecin00:00:0000:19:1300:40:50.5000:40:50.50+00:06:514:0514,7
16WIŚNIEWSKI Bartłomiej 557RUNFOURFUNSZCZECINM-305M 16RunFourFun00:00:0000:19:2300:40:56.6500:40:56.65+00:06:574:0514,7
17GRZEGÓRZEK Paulina 134RAZ SZCZECINSZCZECINK-301K 100:00:0000:19:3900:41:01.8500:41:01.85+00:07:034:0614,6
18POKRZYWIŃSKI Krzysztof 614POLICEM-601M 1700:00:0000:19:4700:41:02.7500:41:02.75+00:07:034:0614,6
19GORSZKA Damian 123PARKRUN SZCZECINSZCZECINM-207M 1800:00:0000:19:4100:41:15.1000:41:15.10+00:07:164:0714,5
20GRZEGÓRZEK Piotr 135RAZ SZCZECINSZCZECINM-306M 1900:00:0000:19:3100:41:21.5500:41:21.55+00:07:224:0814,5
21SURMA Grzegorz 585Harpagan SZCZECINM-307M 2000:00:0000:19:3700:41:31.9000:41:31.90+00:07:334:0914,5
22BIAŁEK Beata 5KB HERMES GRYFINOŻARCZYNK-401K 2Tak00:00:0000:19:4300:41:45.8500:41:45.85+00:07:474:1014,4
23CZOSNOWSKI Krzysztof 69KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-405M 21KB Hermes Gryfino00:00:0000:20:0900:41:50.3500:41:50.35+00:07:514:1114,3
24HOŁYŃSKI Leszek 154KM PSP SZCZECINPRZECŁAWM-308M 22TakTak00:00:0000:19:5300:41:51.2500:41:51.25+00:07:524:1114,3
25WOJNACH Andrzej 23279 MINUT PO PIĘĆDZIESĄTCESZCZECINM-501M 23RUN TEAM00:00:0000:19:5400:42:00.0500:42:00.05+00:08:014:1214,3
26OLEJARZ Damian 357POL-BUD POLICEPOLICEM-309M 24Tak00:00:0000:19:5500:42:03.4500:42:03.45+00:08:044:1214,3
27DOBERSZTYN Franek 79FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-162M 2500:00:0000:20:0300:42:07.1500:42:07.15+00:08:084:1214,2
28JUNAK Michal 175DOLICEM-208M 2600:00:0000:19:1800:42:08.0000:42:08.00+00:08:094:1214,2
29BERNACKI Mariusz 25MODLITWA BIEGANIA GRYFINODOŁGIEM-406M 2700:00:0000:19:5800:42:16.0500:42:16.05+00:08:174:1314,2
30HAŁGAS Piotr 143OKS TANOWOTANOWOM-3010M 28TakUKL Ósemka Police00:00:0000:19:5700:42:22.7500:42:22.75+00:08:234:1414,2
31SKALSKI Mateusz 462POLICEM-3011M 29TakTakUKL Ósemka Police00:00:0000:21:0700:42:42.2000:42:42.20+00:08:434:1614,1
31MIROWSKI Blazej 325UKL OSEMKAPOLICEM-3011M 29TakUKL Ósemka Police00:00:0000:21:0700:42:42.2000:42:42.20+00:08:434:1614,1
33GRZYBOWSKI Robert 136GRUPA AZOTY POLICE / BOLI BOLIPOLICEM-407M 31TakTak00:00:0000:20:1900:42:49.4000:42:49.40+00:08:504:1614,0
34PIELECHOWSKI Piotr 388DECATHLON SZCZECINPRZECŁAWM-3013M 32TakDecathlon Szczecin00:00:0000:20:4800:43:05.4000:43:05.40+00:09:064:1813,9
35WOŹNIAK Marek 567BOSMAN SZCZECINSZCZECINM-408M 33Bosman Szczecin00:00:0000:21:0600:43:07.0500:43:07.05+00:09:084:1813,9
36BALCERZAK Przemysław 19GRUPA AZOTY/UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEM-3014M 34TakTakUKL Ósemka Police00:00:0000:21:0800:43:15.5500:43:15.55+00:09:164:1913,9
37OLEJNIK Przemek 358SZCZECINM-502M 3500:00:0000:20:4300:43:19.8500:43:19.85+00:09:214:1913,9
38SZABAŁOWSKA Małgorzata 4SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKK-201K 300:00:0000:20:3900:43:29.1000:43:29.10+00:09:304:2013,8
39PROCIAK Krzysztof 414SKB DZIKSZCZECINM-3015M 36SKB DZIK00:00:0000:20:5100:43:32.6500:43:32.65+00:09:334:2113,8
40PLUTA Grzegorz 401KB HERMES GRYFINONOWE CZARNOWOM-503M 37KB Hermes Gryfino00:00:0000:20:5300:43:44.1000:43:44.10+00:09:454:2213,7
41BEDNARSKI Marek 24GORZÓW WIELKOPOLSKIM-3016M 38TakBiegam Bo Lubię Lasy Bogdaniec00:00:0000:22:0500:43:44.8500:43:44.85+00:09:464:2213,7
42WÓJCIAK Marcin 568SZCZECINM-209M 3900:00:0000:21:0400:43:45.9000:43:45.90+00:09:474:2213,7
43OKIENCZUK Radek 354DOBRAM-3017M 40Tak00:00:0000:21:0300:43:46.0500:43:46.05+00:09:474:2213,7
44KAMIŃSKA Agata 185KAMINSKI TEAMSZCZECINK-302K 4RUN TEAM00:00:0000:21:0700:43:55.8500:43:55.85+00:09:574:2313,7
45GANCARZ Piotr 112DRUŻYNA GSZCZECINM-3018M 4100:00:0000:21:1700:43:57.0000:43:57.00+00:09:584:2313,7
46ŁOTARSKI Wiesław 615M-602M 4200:00:0000:21:0600:43:57.8000:43:57.80+00:09:594:2313,7
47EWERT-KRZEMIENIEWSKI Stanisław 99SZCZECINM-409M 4300:00:0000:21:4800:44:14.0000:44:14.00+00:10:154:2513,6
48ŻARCZYŃSKI Błażej 594BIEGAM U KOLESIPOLICEM-3019M 44TakTak00:00:0000:21:3800:44:15.1500:44:15.15+00:10:164:2513,6
49PUCHALSKI Grzegorz 423RUNFOURFUNSZCZECINM-3020M 45RunFourFun00:00:0000:21:0400:44:27.4500:44:27.45+00:10:284:2613,5
50GAWLE Łukasz 116UNITY LINEŚWINOUJŚCIEM-4010M 4600:00:0000:21:2900:44:29.8000:44:29.80+00:10:314:2613,5
51SOBKOWIAK Robert 467MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-504M 4700:00:0000:21:4400:44:43.8000:44:43.80+00:10:454:2813,4
52DĄBROWSKI Kamil 77PROTOUR SZCZECINPOLICEM-4011M 48Tak00:00:0000:21:5500:44:46.2500:44:46.25+00:10:474:2813,4
53KACZMAREK Lukasz 183KS IRONMAN SZCZECINSZCZECINM-3021M 4900:00:0000:21:3600:44:48.2000:44:48.20+00:10:494:2813,4
54NADOLNY Przemysław 333PARKRUN SZCZECINSZCZECINM-4012M 50NadolniNadolny Team00:00:0000:21:4800:44:49.8000:44:49.80+00:10:514:2813,4
55MAJKA Dariusz 297BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-4013M 5100:00:0000:21:4500:45:00.9500:45:00.95+00:11:024:3013,3
56SADOWSKI Kamil 450OKS TANOWOTANOWOM-2010M 52Tak00:00:0000:22:0900:45:07.7000:45:07.70+00:11:084:3013,3
57NYKOLAJCZUK Robert 353BRIDGESTONE RUNNERSSTARGARDM-505M 5300:00:0000:21:5600:45:07.7500:45:07.75+00:11:084:3013,3
58KAPUŚCIŃSKI Zbigniew 188GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE POLICE S. A.SZCZECINM-506M 54Tak00:00:0000:21:4700:45:09.7000:45:09.70+00:11:104:3013,3
59DOBOSZ Piotr 81PITERŻARÓWKAM-4014M 5500:00:0000:22:1100:45:17.6000:45:17.60+00:11:184:3113,2
60FĄFEREK Piotr 102SZCZECINM-3022M 56Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:21:3600:45:19.7500:45:19.75+00:11:204:3113,2
61DYDEK Edyta 95SKB DZIKSZCZECINK-202K 5DydekTakTakSKB DZIK00:00:0000:21:5700:45:29.2000:45:29.20+00:11:304:3213,2
62SZYMCZAK Marcin 511SZCZECINM-4015M 5700:00:0000:22:0100:45:31.2500:45:31.25+00:11:324:3313,2
63BŁAŻ Anna 33BARLINEKK-402K 600:00:0000:21:3800:45:31.4000:45:31.40+00:11:324:3313,2
64ZALEWSKI Maciej 578SZCZECINM-4016M 5800:00:0000:22:1000:45:32.5000:45:32.50+00:11:334:3313,2
65PILC Anna 612TARNOWO PODGORNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEK-303K 700:00:0000:21:5300:45:37.4000:45:37.40+00:11:384:3313,2
66HETMAŃSKI Arkadiusz 148LOVELASYBARTOSZEWOM-4017M 59TakLoveLasy00:00:0000:21:5500:45:44.3500:45:44.35+00:11:454:3413,1
67ŻELAZNY Maciej 596BOSMAN SZCZECINSZCZECINM-3023M 60Bosman Szczecin00:00:0000:20:4600:46:05.7500:46:05.75+00:12:064:3613,0
68PELC Marek 38012 BZSZCZECINM-3024M 61Tak00:00:0000:22:1600:46:10.9500:46:10.95+00:12:124:3713,0
69NAWROCKI Piotr 337KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-507M 6200:00:0000:22:4000:46:19.4500:46:19.45+00:12:204:3713,0
70PAWLICZAK Rafał 621SZCZECINM-4018M 6300:00:0000:21:4700:46:20.9500:46:20.95+00:12:224:3812,9
71PROKOP Agata 415SZCZECINK-304K 8RunFourFun00:00:0000:22:0700:46:30.4500:46:30.45+00:12:314:3912,9
72JOŃCA Patrycja 171GRYFUS SZCZECINSZCZECINK-203K 900:00:0000:22:0900:46:32.5000:46:32.50+00:12:334:3912,9
73WARCHALOWSKI Arkadiusz 538DOBRAM-4019M 64Tak00:00:0000:22:3800:46:32.9500:46:32.95+00:12:344:3912,9
74WOJCIECHOWSKA Basia 559MRZEŻYNOK-204K 10Zółwiki w pogoni00:00:0000:22:1000:46:36.1000:46:36.10+00:12:374:3912,9
75SZYMCZAK Krzysztof 510SZCZECINM-163M 6500:00:0000:22:5000:46:36.2000:46:36.20+00:12:374:3912,9
76ARLUKIEWICZ Grzegorz 15T.I.P (TOST I PIWO)POLICEM-3025M 66TakTak00:00:0000:22:4700:46:54.0000:46:54.00+00:12:554:4112,8
77KOBIELAK Piotr 208WARZYMICEM-2011M 6700:00:0000:22:4200:47:15.0500:47:15.05+00:13:164:4312,7
78SZYMKIEWICZ Robert 513MIEDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZM-508M 6800:00:0000:22:2000:47:32.5500:47:32.55+00:13:334:4512,6
79TOPOREK Przemysław 524SZCZECINM-3026M 6900:00:0000:22:5700:47:35.0500:47:35.05+00:13:364:4512,6
80NEJMAN Rafał 338SZCZECINM-4020M 70Tak00:00:0000:22:4800:47:41.5500:47:41.55+00:13:424:4612,6
81ZAWLIK Tomasz 582SZCZECINM-4021M 7100:00:0000:23:4700:47:50.0500:47:50.05+00:13:514:4712,5
82FURMAŃSKI Marcin 109WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINM-3027M 72Wy-Biegani Szczecin00:00:0000:22:3600:47:50.2500:47:50.25+00:13:514:4712,5
83PASIKOWSKI Kamil 370SKB DZIKSZCZECINM-2012M 73DydekTakSKB DZIK00:00:0000:23:2300:47:51.4000:47:51.40+00:13:524:4712,5
84KUBERA Roman 250EKSPERT SYSTEMY INFORMATYCZNESZCZECINM-4022M 7400:00:0000:23:5000:47:56.4000:47:56.40+00:13:574:4712,5
85HURYŃ Ewa 155ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMSZCZECINK-403K 1100:00:0000:23:0000:48:04.5000:48:04.50+00:14:054:4812,5
86KRZEŚNIOWSKI Marcin 246RUCHOWA AKADEMIA ZDROWIA RAZ SZCZECINSZCZECINM-4023M 75Ruchowa Akademia Zdrowia RAZ SZCZECIN00:00:0000:22:2900:48:07.0000:48:07.00+00:14:084:4812,5
87JASIŃSKI Arkadiusz 161SZCZECINM-4024M 7600:00:0000:22:4700:48:08.7000:48:08.70+00:14:094:4812,5
88TROJGA Karolina 527RUNFOURFUNSZCZECINK-305K 12RunFourFun00:00:0000:22:4800:48:09.5000:48:09.50+00:14:104:4812,5
89KACZMAREK Natalia 182FIZJOBIEGACZE SZCZECINDOLICEK-306K 1300:00:0000:23:3200:48:09.6500:48:09.65+00:14:104:4812,5
90KUCHTA Piotr 253KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-3028M 7700:00:0000:25:5000:48:10.4000:48:10.40+00:14:114:4912,5
91WEBER Mirela 547POLICEK-307K 14Tak00:00:0000:22:2300:48:15.9500:48:15.95+00:14:174:4912,4
92POPŁAWSKA Weronika 411WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINK-404K 15Wy-Biegani Szczecin00:00:0000:23:0000:48:17.7500:48:17.75+00:14:184:4912,4
93BUDZIŃSKI Bartosz 53LABORATORIUM DROGOWE SZCZECINSZCZECINM-3029M 7800:00:0000:23:2100:48:25.8000:48:25.80+00:14:274:5012,4
94BĘDKOWSKI Piotr 26WEŁTYŃM-3030M 7900:00:0000:23:0200:48:31.2500:48:31.25+00:14:324:5112,4
95KULAS Kacper 258DECATHLON SZCZECINSZCZECINM-2013M 80Decathlon Szczecin00:00:0000:24:0200:48:46.8500:48:46.85+00:14:484:5212,3
96CZYŻ Adam 72SZCZECINM-4025M 8100:00:0000:23:5000:48:59.8500:48:59.85+00:15:014:5312,2
97NIEMIRO Dominika 342GRUPA AZOTY POLICEPOLICEK-308K 16TakTak00:00:0000:23:4700:48:59.9500:48:59.95+00:15:014:5312,2
98KONDELA Paweł 215AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM-4026M 82Tak00:00:0000:24:0200:49:00.5000:49:00.50+00:15:014:5412,2
99MIKA Tomasz 317POLICEM-4027M 83Tak00:00:0000:23:3300:49:01.1500:49:01.15+00:15:024:5412,2
100WIEDRO Marcin 550SZCZECINM-4028M 8400:00:0000:24:2400:49:01.9000:49:01.90+00:15:034:5412,2
101WALKOWIAK Daria 536BRIDGESTONE RUNNERS STARGARDPOZNAŃK-309K 1700:00:0000:23:3100:49:06.9000:49:06.90+00:15:084:5412,2
102ŚCIERKO Dawid 514WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINM-3031M 85Wy-Biegani Szczecin00:00:0000:23:0000:49:07.2500:49:07.25+00:15:084:5412,2
103LEWANDOWSKI Daniel 271AKTYWNE LISEWOLISEWOM-3032M 8600:00:0000:23:3000:49:08.2500:49:08.25+00:15:094:5412,2
104KAŹMIERCZAK Krzysztof 194KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-509M 8700:00:0000:23:5100:49:15.1500:49:15.15+00:15:164:5512,2
105LEWANDOWSKI Piotr 270SKB DZIKPOLICEM-4029M 88TakSKB DZIK00:00:0000:23:4900:49:16.9000:49:16.90+00:15:184:5512,2
106PIECYK Katarzyna 385BOSMAN SZCZECINSZCZECINK-3010K 18Bosman Szczecin00:00:0000:23:1300:49:22.2000:49:22.20+00:15:234:5612,2
107FRANKIEWICZ Grzesiek 107SZCZECINM-3033M 8900:00:0000:22:4600:49:24.0500:49:24.05+00:15:254:5612,1
108LESIECKA Justyna 267SZCZECINK-3011K 1900:00:0000:23:5500:49:31.7000:49:31.70+00:15:324:5712,1
109TYMUL Jakub 531#TYMTRITEAMSZCZECINM-4030M 90TymTriTeam00:00:0000:24:0500:49:42.2000:49:42.20+00:15:434:5812,1
110SZCZYGIELSKI Radosław 496DECATHLON SZCZECINSZCZECINM-3034M 91Decathlon Szczecin00:00:0000:22:5500:49:43.7000:49:43.70+00:15:444:5812,1
111ZYGAR Konrad 593EKSPERT SYSTEMY INFORMATYCZNESZCZECINM-5010M 9200:00:0000:24:3900:49:49.2500:49:49.25+00:15:504:5812,0
112TARNOWSKA Joanna 516BEZRZECZEK-405K 2000:00:0000:24:4200:49:54.1000:49:54.10+00:15:554:5912,0
113KORDELA Marcin 622M-4031M 9300:00:0000:24:4000:49:55.8500:49:55.85+00:15:574:5912,0
114DROŹDZIEL Magdalena 84KB HERMES GRYFINOGRYFINOK-3012K 21KB Hermes Gryfino 200:00:0000:24:2000:49:57.3500:49:57.35+00:15:584:5912,0
115WASILEWSKI Sylwester 544POLICEM-3035M 94Tak00:00:0000:23:3700:49:59.6500:49:59.65+00:16:004:5912,0
116FREILICH Bartosz 108MIERZYNM-5011M 95Tak00:00:0000:24:1700:50:02.1000:50:02.10+00:16:035:0012,0
117ECHAUST Artur 98BOLIBOLIPOLICEM-4032M 96Tak00:00:0000:22:3300:50:03.4000:50:03.40+00:16:045:0012,0
118WILK Ania 554DECATHLON SZCZECINOGNICAK-3013K 22Decathlon Szczecin00:00:0000:24:2600:50:03.8500:50:03.85+00:16:055:0012,0
119OSTROWSKI Sylwester 368STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM-4033M 9700:00:0000:23:3400:50:06.1500:50:06.15+00:16:075:0012,0
120KOTOWSKA Iwona 605DEMANTMIERZYNK-3014K 2300:00:0000:25:2100:50:09.3000:50:09.30+00:16:105:0012,0
121HOŁOWCZAK Krzysztof 152SZCZECINM-4034M 9800:00:0000:24:2200:50:29.0000:50:29.00+00:16:305:0211,9
122CHMIELECKI Janusz 619M-603M 9900:00:0000:24:2600:50:29.4500:50:29.45+00:16:305:0211,9
123PŁUCIENNIK Piotr 403SZCZECIŃSKA ENERGETYKA CIEPLNAMIERZYNM-4035M 100Tak00:00:0000:24:4700:50:29.8000:50:29.80+00:16:315:0211,9
124SAWARYN Damian 455SZCZECINM-2014M 10100:00:0000:23:5000:50:30.6000:50:30.60+00:16:315:0311,9
125WOLANO Marcin 562HATTON DARTSSZCZECINM-3036M 10200:00:0000:24:1200:50:34.0000:50:34.00+00:16:355:0311,9
126HAMAN Kacper 144WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINM-3037M 103Wy-Biegani Szczecin00:00:0000:23:2700:50:35.0500:50:35.05+00:16:365:0311,9
127SIERADZAN Kamil 458SZCZECINM-2015M 104Wy-Biegani Szczecin 300:00:0000:23:2600:50:37.8500:50:37.85+00:16:395:0311,9
128ŁAWNICZAK Sebastian 280POLICEM-4036M 105TakTak00:00:0000:24:2400:50:49.7000:50:49.70+00:16:505:0411,8
129JUSZCZYK Radosław 628M-3038M 10600:00:0000:24:4800:50:50.1000:50:50.10+00:16:515:0511,8
130BORKOWSKI Aleksander 42100 MARATON CLUB POLSKAŚWINOUJŚCIEM-604M 10700:00:0000:24:4500:50:51.2000:50:51.20+00:16:525:0511,8
131GÓRSKI Łukasz 127SZCZECINM-3039M 108Tak00:00:0000:25:2200:50:55.5000:50:55.50+00:16:565:0511,8
132WOLSKI Tomasz 374GO2TRISZCZECINM-5012M 10900:00:0000:25:3200:51:08.7000:51:08.70+00:17:095:0611,7
133KULIG Krzysztof 259MODLITWA BIEGANIA GRYFINODOŁGIEM-4037M 11000:00:0000:24:5800:51:09.6500:51:09.65+00:17:105:0611,7
134MISZCZYSZYN Oliwier 326ŚWIDWINM-3040M 11100:00:0000:24:5700:51:10.0000:51:10.00+00:17:115:0711,7
135OLBRYCHOWSKA Paulina 355SZCZECINK-3015K 2400:00:0000:25:1000:51:12.2500:51:12.25+00:17:135:0711,7
136ZALESKI Tomasz 577UNIEMYŚLM-4038M 11200:00:0000:24:3800:51:15.9500:51:15.95+00:17:175:0711,7
137BIK Marcin 31POLICEM-5013M 11300:00:0000:24:3800:51:16.0000:51:16.00+00:17:175:0711,7
138RADCZUK Mariusz 42614 ZBOTPOLICEM-4039M 114TakTakTakGrupa Azoty00:00:0000:24:2500:51:21.1500:51:21.15+00:17:225:0811,7
139KOSTKOWSKI Hubert 219SZCZECINM-3041M 11500:00:0000:25:1900:51:22.7500:51:22.75+00:17:235:0811,7
140TUSZYŃSKI Bartek 530BEZRZECZEM-3042M 116Tak00:00:0000:24:3300:51:24.2000:51:24.20+00:17:255:0811,7
141SZARMACH Dariusz 490MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM-4040M 11700:00:0000:24:0900:51:26.2000:51:26.20+00:17:275:0811,7
142BOŻEK Artur 45POLICEM-4041M 11800:00:0000:24:4100:51:26.4000:51:26.40+00:17:275:0811,7
143ANDRUSZKIEWICZ Piotr 12SZCZECINM-3043M 11900:00:0000:24:4800:51:26.5000:51:26.50+00:17:275:0811,7
144SKWIRA Michał 464SZCZECINM-3044M 12000:00:0000:25:1500:51:30.9500:51:30.95+00:17:325:0911,7
145MILEWSKA Edyta 322WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINK-3016K 25Wy-Biegani Szczecin00:00:0000:25:1900:51:36.4500:51:36.45+00:17:375:0911,6
146PAWŁOWSKA-ZALEJSKA Justyna 378SZCZECINK-3017K 2600:00:0000:24:4100:51:40.3500:51:40.35+00:17:415:1011,6
147ZAJĄC Remigiusz 575POLICEM-2016M 121Tak00:00:0000:24:4000:51:44.9000:51:44.90+00:17:465:1011,6
148KUFEL Dariusz 255PYRZYCEM-605M 12200:00:0000:25:1600:51:49.9500:51:49.95+00:17:515:1011,6
149CHARLEJ Ireneusz 63WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYNM-5014M 123Tak00:00:0000:24:4500:51:50.5500:51:50.55+00:17:515:1111,6
150DRÓŻDŻ Mariusz 85MJD TEAMDRAWSKO POMORSKIEM-4042M 12400:00:0000:24:4100:51:51.7500:51:51.75+00:17:525:1111,6
151MATYS Michał 308SZCZECINM-3045M 12500:00:0000:25:2000:51:54.4000:51:54.40+00:17:555:1111,6
152NOWIK Arkadiusz 351SZCZECINM-4043M 12600:00:0000:25:1400:51:58.3000:51:58.30+00:17:595:1111,5
153HAŁUSZKO Szymon 610DEMANTMIERZYNM-3046M 12700:00:0000:25:5600:52:01.1000:52:01.10+00:18:025:1211,5
154PIĄTKOWSKI Mariusz 383GRYFUS SZCZECINMIERZYNM-4044M 128Tak00:00:0000:25:2300:52:02.3500:52:02.35+00:18:035:1211,5
155POLECHONSKI Kamil 410OSEMKOWA PETARDAPOLICEM-4045M 129Tak00:00:0000:25:5500:52:06.1000:52:06.10+00:18:075:1211,5
155WARWAS Agata 541BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-406K 2700:00:0000:25:2900:52:06.1000:52:06.10+00:18:075:1211,5
157BIS Michał 32SZCZECINM-4046M 13000:00:0000:24:1900:52:10.4000:52:10.40+00:18:115:1311,5
158TROJANOWSKI Tomasz 526SZCZECINM-4047M 13100:00:0000:25:1500:52:12.8000:52:12.80+00:18:145:1311,5
159PIOTROWSKI Piotr 395TENETPOLICEM-4048M 132TakTenet00:00:0000:25:2600:52:16.7000:52:16.70+00:18:175:1311,5
160PIĄTEK Krystian 382GRYFINOM-4049M 13300:00:0000:26:0600:52:20.8500:52:20.85+00:18:225:1411,5
161SKIBA Michał 463WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINM-3047M 134Wy-Biegani Szczecin 200:00:0000:25:2000:52:21.7500:52:21.75+00:18:225:1411,5
162MADEJ Anna 292UKL ÓSEMKA POLICESZCZECINK-3018K 2800:00:0000:25:2700:52:24.1000:52:24.10+00:18:255:1411,5
163KOTOWSKI Dominik 606DEMANTMIERZYNM-3048M 13500:00:0000:25:2200:52:36.7500:52:36.75+00:18:375:1511,4
164PENTELA Mariusz 381BEZRZECZEM-4050M 136Tak00:00:0000:25:3200:52:48.9500:52:48.95+00:18:505:1611,4
165JĘDRUSZEK Artur 169SZCZECINM-3049M 13700:00:0000:26:0200:52:51.8500:52:51.85+00:18:535:1711,4
166WOJSZCZYK Michał 561BRIDGESTONE STARGARD RUNNERSZAŁOMM-3050M 13800:00:0000:26:0100:53:00.5000:53:00.50+00:19:015:1811,3
167PIOTROWSKI Arkadiusz 394SZCZECINM-3051M 13900:00:0000:25:3300:53:10.5000:53:10.50+00:19:115:1911,3
168WOJCIECHOWSKA Wanda 560ŚWIDWINK-501K 2900:00:0000:25:3300:53:14.0000:53:14.00+00:19:155:1911,3
169CHARĘZA Marcin 62ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM-4051M 14000:00:0000:25:4400:53:15.3000:53:15.30+00:19:165:1911,3
170MADRAK Anna 293BBL TEAM POLICE/HULKTEAM POLICEPOLICEK-407K 30TakTak00:00:0000:25:3200:53:18.6500:53:18.65+00:19:195:1911,3
171KOZANECKA Iwona 227SZCZECINK-601K 3100:00:0000:26:0900:53:19.5000:53:19.50+00:19:205:1911,3
172DANILEWICZ Wojciech 75WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-5015M 14100:00:0000:25:5500:53:26.5500:53:26.55+00:19:275:2011,2
173BŁAŻ Andrzej 34BARLINEKM-5016M 14200:00:0000:25:5000:53:44.4500:53:44.45+00:19:455:2211,2
174LĄCZAK Justyna 265ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK-408K 3200:00:0000:25:5200:53:46.5000:53:46.50+00:19:475:2211,2
175ZIELIŃSKI Mariusz 587POLICEM-3052M 143Tak00:00:0000:25:1200:53:49.4500:53:49.45+00:19:505:2211,1
176GIETKO Piotr 120MIĘTUSYSZCZECINM-4052M 144Tak00:00:0000:26:2400:53:50.5000:53:50.50+00:19:515:2311,1
177SĘK Dariusz 457MIĘTUSYSZCZECINM-4053M 14500:00:0000:26:2400:53:52.0500:53:52.05+00:19:535:2311,1
178ZALEJSKI Tomasz 576SZCZECINM-4054M 14600:00:0000:25:1000:53:52.5000:53:52.50+00:19:535:2311,1
179JANKA Aleksandra 159GRUPA AZOTYPOLICEK-205K 33TakTak00:00:0000:26:0000:53:54.5500:53:54.55+00:19:555:2311,1
180NOGAJ Krzysztof 346WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINM-3053M 147Wy-Biegani Szczecin 200:00:0000:26:1500:53:58.2000:53:58.20+00:19:595:2311,1
181BIEŃCZYK Iwona 30WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINK-409K 34Wy-Biegani Szczecin 200:00:0000:25:1700:53:58.5500:53:58.55+00:19:595:2311,1
182KŁACZKIEWICZ Alicja 207WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINK-3019K 35Wy-Biegani Szczecin 200:00:0000:25:5600:54:06.0000:54:06.00+00:20:075:2411,1
183ŁUKASIEWICZ Robert 285SZCZECINM-5017M 14800:00:0000:26:2100:54:09.2000:54:09.20+00:20:105:2411,1
184PIECHOCKI Michał 384POLICEM-3054M 149Tak00:00:0000:25:2500:54:12.8500:54:12.85+00:20:145:2511,1
185WÓJTOWICZ Jerzy 569NIENAWIDZĘ BIEGAĆSZCZECINM-4055M 15000:00:0000:25:0900:54:16.6000:54:16.60+00:20:175:2511,1
186ŻYLUK Bożena 599WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-502K 3600:00:0000:26:5400:54:17.1000:54:17.10+00:20:185:2511,1
187WALCZAK Tadeusz 535GRUPA AZOTYPOLICEM-5018M 151Tak00:00:0000:25:3800:54:21.9000:54:21.90+00:20:235:2611,0
188PIOTROWSKA Aleksandra 391SZCZECINK-3020K 3700:00:0000:26:2300:54:22.1500:54:22.15+00:20:235:2611,0
189ZIÓŁKOWSKA Andzelika 590KB HERMES GRYFINOPOLICEK-3021K 38TakKB Hermes Gryfino 200:00:0000:26:2500:54:26.6500:54:26.65+00:20:275:2611,0
190STĘPNIAK Lesław 480SZCZECINM-4056M 152SKB DZIK00:00:0000:26:5500:54:26.9000:54:26.90+00:20:285:2611,0
191NADOLNY Dawid 334PARKRUN SZCZECINSZCZECINM-164M 153NadolniNadolny Team00:00:0000:28:2000:54:31.0500:54:31.05+00:20:325:2711,0
192KOZMIC Ryszard 233POLICEM-606M 154Tak00:00:0000:26:1000:54:38.1500:54:38.15+00:20:395:2711,0
193KIERNOŻYCKI Mateusz 198WOŁCZKOWOM-4057M 155Tak00:00:0000:26:4200:54:42.0000:54:42.00+00:20:435:2811,0
194RUMOWSKI Tomek 442TESZCZECINM-4058M 15600:00:0000:25:3500:54:43.6000:54:43.60+00:20:445:2811,0
195STRĄK Izabela 481WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4010K 3900:00:0000:27:0500:54:43.8000:54:43.80+00:20:455:2811,0
196RAKOWSKI Piotr 427POLICEM-607M 157Tak00:00:0000:25:1800:54:44.0500:54:44.05+00:20:455:2811,0
197RĘBISZ Jan 431MARIANOWOM-5019M 15800:00:0000:26:2100:54:44.6000:54:44.60+00:20:455:2811,0
198GOLARA Anna 121SZCZECINK-206K 4000:00:0000:26:0700:54:45.5000:54:45.50+00:20:465:2811,0
199NOWAKOWSKI Dawid 350SZCZECINM-3055M 15900:00:0000:26:2900:54:47.5000:54:47.50+00:20:485:2811,0
200MILEWSKI Adrian 323DECATHLON SZCZECINSZCZECINM-3056M 160Decathlon Szczecin00:00:0000:27:1900:54:53.7500:54:53.75+00:20:545:2910,9
201HANKE Patryk 146DECATHLON SZCZECINMIERZYNM-2017M 161Decathlon Szczecin00:00:0000:27:1900:54:53.9500:54:53.95+00:20:555:2910,9
202KOŁTUN Wojtek 211WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-5020M 16200:00:0000:28:1700:54:54.3500:54:54.35+00:20:555:2910,9
203WASILEWSKI Ryszard 542KALINOWSKITEAM UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEM-608M 163Tak00:00:0000:25:3100:54:54.8000:54:54.80+00:20:565:2910,9
204DOBRYCKI Piotr 83BRIDGESTONE RUNNERS STARGARDSZCZECINM-4059M 16400:00:0000:26:5600:54:58.4500:54:58.45+00:20:595:2910,9
205KRÓLAK Beata 238SP8 POLICEPOLICEK-602K 41Tak00:00:0000:26:4800:55:02.3000:55:02.30+00:21:035:3010,9
206BRATKO Przemysław 47SZCZECINM-3057M 16500:00:0000:26:2900:55:04.5000:55:04.50+00:21:055:3010,9
207MARCINIAK Monika 302BBL LASY BOGDANIECGORZÓW WIELKOPOLSKIK-4011K 4200:00:0000:26:5000:55:15.1000:55:15.10+00:21:165:3110,9
208BAGIŃSKA Marta 17TRZEBIATÓWK-4012K 43Zółwiki w pogoni00:00:0000:27:2400:55:18.0500:55:18.05+00:21:195:3110,8
209SWOBODA Piotr 486LOVELASYPOLICEM-4060M 166TakLoveLasy00:00:0000:27:1300:55:19.3000:55:19.30+00:21:205:3110,8
210CZERWIŃSKI Dariusz 68LOVELASYPOLICEM-5021M 167TakTakLoveLasy00:00:0000:27:1300:55:19.8000:55:19.80+00:21:215:3110,8
211STRZYGA Mariusz 483STARGARDM-4061M 16800:00:0000:26:2100:55:22.7000:55:22.70+00:21:235:3210,8
212DUDZIŃSKI Kamil 91SZCZECINM-3058M 16900:00:0000:27:2800:55:27.5500:55:27.55+00:21:285:3210,8
213PIECZYŃSKI Krzysztof 387SZCZECINM-609M 17000:00:0000:27:5500:55:37.3500:55:37.35+00:21:385:3310,8
214GEMBICKA Małgorzata 117WILKI Z CIECHOCINKASZCZECINK-4013K 4400:00:0000:27:2000:55:38.9500:55:38.95+00:21:405:3310,8
215JASIUCHNA Aleksandra 162ŚWINOUJŚCIEK-3022K 4500:00:0000:27:3200:55:39.2500:55:39.25+00:21:405:3310,8
216BRUNKE Jarosław 48SZCZECINM-3059M 17100:00:0000:28:0000:55:39.9500:55:39.95+00:21:415:3310,8
217SIWEK Jarek 461PARKRUN SZCZECINSZCZECINM-5022M 172NadolniNadolny Team00:00:0000:27:3400:55:42.4500:55:42.45+00:21:435:3410,8
218SZEWCZYK Tomek 497WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINM-4062M 173Wy-Biegani Szczecin 200:00:0000:26:3300:55:51.1000:55:51.10+00:21:525:3510,7
219NAREJKO Paweł 336DOLUJEM-3060M 174Tak00:00:0000:26:3200:55:52.9500:55:52.95+00:21:545:3510,7
220WARDĘGA Monika 539KB HERMESŻARCZYNK-3023K 46KB Hermes Gryfino 200:00:0000:25:5400:55:53.2500:55:53.25+00:21:545:3510,7
221KOWALSKA Anna 225KB HERMES GRYFINOŻARCZYNK-4014K 47KB Hermes Gryfino 200:00:0000:25:5400:55:53.4500:55:53.45+00:21:545:3510,7
222SOJKA Adam 469BRAKSZCZECINM-2018M 175Tak00:00:0000:26:1400:55:53.9500:55:53.95+00:21:555:3510,7
223OSMAN Marcin 365PROMIENKOM-3061M 17600:00:0000:28:0900:55:56.6000:55:56.60+00:21:575:3510,7
224BARANOWSKA Anna 21SAVAGESPILCHOWOK-3024K 48TakTakSAVAGES00:00:0000:27:2600:55:59.6000:55:59.60+00:22:005:3510,7
225BARANOWSKI Maciej 22SAVAGESPILCHOWOM-3062M 177TakSAVAGES00:00:0000:27:2500:55:59.7000:55:59.70+00:22:005:3510,7
226ROSZATYCKI Łukasz 439SZCZECINM-4063M 17800:00:0000:27:3500:56:00.2000:56:00.20+00:22:015:3610,7
227PASŁAWSKI Filip 371SZCZECINM-2019M 17900:00:0000:27:4000:56:01.0500:56:01.05+00:22:025:3610,7
228JURYS Krzysztof 177SZCZECINM-5023M 18000:00:0000:27:2500:56:08.4500:56:08.45+00:22:095:3610,7
229OSMAN Tomasz 366FC ŻYRAFYSIEDLICEM-3063M 181Tak00:00:0000:28:1100:56:10.8500:56:10.85+00:22:125:3710,7
230WILIŃSKI Marek 553ŚWIDWINM-6010M 18200:00:0000:28:3600:56:12.8000:56:12.80+00:22:145:3710,7
230AUGUSTYNIAK Grzegorz 16UKL FENIKS ŚWIDWINŚWIDWINM-4064M 18200:00:0000:28:3500:56:12.8000:56:12.80+00:22:145:3710,7
232KLABAN Szymon 201WĄBRZEŹNOM-4065M 18400:00:0000:27:5000:56:13.1500:56:13.15+00:22:145:3710,7
233ZELEK-PAŁOSZ Magdalena 584WOLINK-4015K 4900:00:0000:28:1700:56:22.7000:56:22.70+00:22:235:3810,6
234PIOTROWSKA Dorota 392TRZEBIEŻK-3025K 50Tak00:00:0000:27:5700:56:24.3000:56:24.30+00:22:255:3810,6
235GORZKA Kamila 124GRUPA AZOTYPOLICEK-4016K 51Tak00:00:0000:27:1500:56:27.2500:56:27.25+00:22:285:3810,6
236KRAWCZYK Jerzy 236ŚWIDWINM-5024M 18500:00:0000:26:5000:56:29.9000:56:29.90+00:22:315:3810,6
237DYDEK Arkadiusz 94SKB DZIKSZCZECINM-2020M 186DydekTakSKB DZIK00:00:0000:25:2900:56:37.3000:56:37.30+00:22:385:3910,6
238HERMANOWICZ Miłosz 604DEMANTMIERZYNM-3064M 18700:00:0000:26:5800:56:38.3000:56:38.30+00:22:395:3910,6
239BRZESKOT Marek 49PUCICEM-4066M 18800:00:0000:28:0400:56:39.4500:56:39.45+00:22:405:3910,6
240SOWA Krzysztof 472ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIE / TRASHMAGEDDONSZCZECINM-3065M 18900:00:0000:28:2000:56:39.7000:56:39.70+00:22:405:3910,6
241KIJO ŁYDKA Magdalena 199SZCZECINK-4017K 5200:00:0000:27:4100:56:42.8000:56:42.80+00:22:445:4010,6
242ŁYDKA Sylwester 287SZCZECINM-4067M 190Tak00:00:0000:27:4100:56:42.9500:56:42.95+00:22:445:4010,6
243KĘSICKA-BLOCH Aneta 196SZCZECINK-4018K 5300:00:0000:27:1600:56:43.0000:56:43.00+00:22:445:4010,6
244PRZEZAK Agnieszka 419POLICEK-207K 54Tak00:00:0000:27:5600:56:45.7500:56:45.75+00:22:465:4010,6
245OPALUCH Grzegorz 363SZCZECIŃSKA ENERGETYKA CIEPLNAPOLICEM-4068M 19100:00:0000:28:1900:56:48.6500:56:48.65+00:22:495:4010,6
246LITRA Mateusz 278SZCZECINM-3066M 19200:00:0000:27:4300:56:59.3000:56:59.30+00:23:005:4110,5
247JAWORSKA Aleksandra 165BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-4019K 5500:00:0000:29:3300:56:59.4500:56:59.45+00:23:005:4110,5
248SOWISZ Adrianna 474SZCZECINK-208K 56SOWISZ TEAM00:00:0000:27:5300:57:06.4500:57:06.45+00:23:075:4210,5
249WARNIEŁŁO Adriana 540TRZEBIATÓWK-4020K 57Żółwiki w pogoni00:00:0000:27:3700:57:11.6500:57:11.65+00:23:125:4310,5
250KOLSKA Lena 607DEMANTMIERZYNK-3026K 5800:00:0000:27:3400:57:17.6500:57:17.65+00:23:185:4310,5
251NIEWADZIK Ula 343SZCZECINK-503K 5900:00:0000:27:3700:57:21.7000:57:21.70+00:23:225:4410,5
252PRUSZANOW Marcin 416KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-4069M 193KB Hermes Gryfino00:00:0000:28:3300:57:21.9000:57:21.90+00:23:235:4410,5
253KRUCZKOWSKI Maciej 241GRYFINOM-5025M 19400:00:0000:29:0400:57:32.0500:57:32.05+00:23:335:4510,4
254KRUCZKOWSKA Agnieszka 239GRYFINOK-504K 6000:00:0000:29:0300:57:32.2500:57:32.25+00:23:335:4510,4
255ŁEBKOWSKI Karol 281WILKI Z CIECHOCINKAGRYFINOM-4070M 19500:00:0000:27:3500:57:52.4500:57:52.45+00:23:535:4710,4
256BRZEZIŃSKA Dorota 50RAZ SZCZECINPRZECŁAWK-505K 61Tak00:00:0000:28:1300:57:54.6500:57:54.65+00:23:555:4710,4
257PRYMELSKI Jarosław 418SZCZECINM-3067M 19600:00:0000:28:3800:57:56.1500:57:56.15+00:23:575:4710,4
258WRZOSEK Kamil 572GRYFINOM-2021M 19700:00:0000:29:0400:57:56.5500:57:56.55+00:23:575:4710,4
258KRUCZKOWSKA Malwina 240GRYFINOK-209K 6200:00:0000:29:0400:57:56.5500:57:56.55+00:23:575:4710,4
260SZCZEPANIAK Izabela 493SZCZECINK-3027K 6300:00:0000:29:1300:58:00.6500:58:00.65+00:24:015:4810,3
261CZYCZYN Angelika 70POCHMURNI DREPTACZESZCZECINK-3028K 64Tak00:00:0000:28:2000:58:01.6500:58:01.65+00:24:025:4810,3
262GROBELSKA Dominika 130SZCZECINK-2010K 65Decathlon Szczecin00:00:0000:27:4600:58:11.7000:58:11.70+00:24:125:4910,3
263KISIEL Kamila 200BRIDGESTONE STARGARDSTARGARDK-2011K 6600:00:0000:27:5800:58:13.7500:58:13.75+00:24:145:4910,3
264REINHOLZ Elżbieta 429SZCZECINK-4021K 6700:00:0000:27:2400:58:19.6000:58:19.60+00:24:205:4910,3
265RUDZEWICZ Mariusz 441SWINOUJSCIEM-3068M 198Tak00:00:0000:27:5200:58:22.7500:58:22.75+00:24:235:5010,3
266MARCHELEWSKI Artur 300EKSPERT SYSTEMY INFORMATYCZNESZCZECINM-5026M 19900:00:0000:29:0100:58:24.3500:58:24.35+00:24:255:5010,3
267TRZASZCZKA Pamela 528DECATHLON SZCZECINSZCZECINK-2012K 68Decathlon Szczecin00:00:0000:27:4400:58:33.2500:58:33.25+00:24:345:5110,2
268MAJCHRZYK Marta 296SZCZECINK-2013K 6900:00:0000:27:3500:58:35.5500:58:35.55+00:24:365:5110,2
269DUDENKO Jerzy 88DUDKITEAMSZCZECINM-4071M 20000:00:0000:32:4300:58:43.6500:58:43.65+00:24:445:5210,2
270BOCHEN Izabela 36BEZRZECZEK-4022K 70Tak00:00:0000:28:3400:58:44.7000:58:44.70+00:24:455:5210,2
271PRZYBYSZ Marcin 421PRZYBYSZ FAMILYSZCZECINM-4072M 201Tak00:00:0000:29:1100:58:47.9500:58:47.95+00:24:495:5210,2
272KIERNOŻYCKA Kasia 197WOŁCZKOWOK-4023K 71Bosman Szczecin00:00:0000:27:4100:58:52.9000:58:52.90+00:24:545:5310,2
273ROBAK Aleksandra 433DECATHLON SZCZECINSZCZECINK-3029K 72Decathlon Szczecin00:00:0000:28:5800:59:02.9000:59:02.90+00:25:045:5410,2
274CHMIELEWSKA Agnieszka 64CHMIELEWSKI TEAM - BBL POLICEPOLICEK-4024K 73TakBBL Police00:00:0000:28:4500:59:12.1000:59:12.10+00:25:135:5510,1
275KOMOROWSKI Michał 214SZCZECINM-3069M 20200:00:0000:27:4900:59:14.4000:59:14.40+00:25:155:5510,1
276WITORZĘĆ Dariusz 558ŁĘGIM-4073M 203Tak00:00:0000:28:2600:59:14.7000:59:14.70+00:25:155:5510,1
277KOŁUCKI Arkadiusz 213GRYFINOM-3070M 204Tak00:00:0000:28:1600:59:19.2500:59:19.25+00:25:205:5510,1
278KOŁUCKA Jowita 212GRYFINOK-2014K 7400:00:0000:28:1600:59:19.3000:59:19.30+00:25:205:5510,1
279KUBIAK Michał 251SZCZECINM-4074M 20500:00:0000:29:0300:59:21.5500:59:21.55+00:25:225:5610,1
280OLEŚKIEWICZ Michał 359WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINM-4075M 206Wy-Biegani Szczecin 300:00:0000:28:3700:59:23.2000:59:23.20+00:25:245:5610,1
281BURCHARD-KUCA Anita 59SZCZECINK-3030K 75Tak00:00:0000:29:2500:59:31.9000:59:31.90+00:25:335:5710,1
282KUCA Łukasz 252SZCZECINM-3071M 20700:00:0000:29:2500:59:32.0500:59:32.05+00:25:335:5710,1
283JĘDRUCH Rafał 168SZCZECINM-4076M 20800:00:0000:29:0800:59:39.4500:59:39.45+00:25:405:5710,1
284KOZACZUK Grzegorz 226SZCZECINM-4077M 20900:00:0000:28:4700:59:40.5500:59:40.55+00:25:415:5810,1
285JAŚKIEWICZ Katarzyna 164RAZ SZCZECINSZCZECINK-4025K 7600:00:0000:28:1900:59:40.9500:59:40.95+00:25:425:5810,1
286HAJDUKIEWICZ Jarosław 141POLICEM-5027M 210Tak00:00:0000:28:5201:00:02.2001:00:02.20+00:26:036:0010,0
287JURYS Elzbieta 178SZCZECINK-506K 7700:00:0000:29:0901:00:06.5001:00:06.50+00:26:076:0010,0
288WIEDRO Katarzyna 551SZCZECINK-4026K 7800:00:0000:29:1501:00:07.6501:00:07.65+00:26:086:0010,0
289DUNOWSKI Przemysław 93GORZÓW WIELKOPOLSKIM-5028M 21100:00:0000:28:5501:00:09.4501:00:09.45+00:26:106:0010,0
290DĘBICKI Jakub 78SZCZECINM-2022M 212Tak00:00:0000:30:4201:00:16.1001:00:16.10+00:26:176:0110,0
291MAJ Anna 295WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4027K 7900:00:0000:30:2601:00:16.5001:00:16.50+00:26:176:0110,0
292PRZYBYSZ Jakub 420POLICEM-2023M 213Tak00:00:0000:30:4201:00:16.6501:00:16.65+00:26:176:0110,0
293OSTROWSKA Ewelina 367OSTRATEAMSZCZECINK-3031K 80OstraTeam00:00:0000:28:4501:00:28.1501:00:28.15+00:26:296:029,9
294BŁAŻEJEWSKA-JANNASZ Kamila 35POLICEK-3032K 81Tak00:00:0000:29:4101:00:28.2501:00:28.25+00:26:296:029,9
295SAKOWICZ Anna 451OSTRA TEAMSZCZECINK-4028K 82OstraTeam00:00:0000:28:4501:00:28.3501:00:28.35+00:26:296:029,9
296SZOSTAK Daniel 503SZCZECINM-4078M 21400:00:0000:28:5001:00:32.4001:00:32.40+00:26:336:039,9
297ROSZAK Weronika 437CIUWER TEAMSZCZECINK-3033K 8300:00:0000:29:1601:00:34.7501:00:34.75+00:26:356:039,9
298PODWALSKI Piotr 404SZCZECINM-3072M 21500:00:0000:28:5301:00:42.1001:00:42.10+00:26:436:049,9
299HANĆ Ryszard 145NIEZRZESZONYSZCZECINM-5029M 21600:00:0000:30:3701:00:49.6001:00:49.60+00:26:506:049,9
300MIKULSKA GAWLE Karina 320UNITY LINEŚWINOUJŚCIEK-4029K 8400:00:0000:30:1001:00:55.3501:00:55.35+00:26:566:059,8
301KUBASIK Waldemar 249BOSMAN SZCZECINSZCZECINM-6011M 217Bosman Szczecin00:00:0000:28:1301:00:55.6001:00:55.60+00:26:566:059,8
302JENDRZEJCZAK Rafał 167SZCZECINM-4079M 218Tak00:00:0000:30:2001:00:57.7001:00:57.70+00:26:586:059,8
303JARCZEWSKI Damian 160KB DORACOPOLICEM-3073M 219Tak00:00:0000:29:1901:00:58.1001:00:58.10+00:26:596:059,8
304PILAWSKI Piotr 389SZCZECINM-3074M 22000:00:0000:28:5101:01:04.8001:01:04.80+00:27:066:069,8
305BRANICA Hanna 46SZCZECINK-4030K 8500:00:0000:30:0601:01:12.7001:01:12.70+00:27:136:079,8
306NAGOT Roger 335SZCZECINM-3075M 22100:00:0000:28:3901:01:13.3001:01:13.30+00:27:146:079,8
307SZOPA-POPPEL Agnieszka 502BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-4031K 8600:00:0000:29:5801:01:17.1501:01:17.15+00:27:186:079,8
308SZMELING Grzegorz 499ŚWINOUJŚCIEM-4080M 22200:00:0000:29:5801:01:18.2001:01:18.20+00:27:196:079,8
309ZAWADZKI Andrzej 581TENETSZCZECINM-2024M 223Tenet00:00:0000:29:1701:01:21.0001:01:21.00+00:27:226:089,8
310MRÓZ Aleksandra 328MOCZYLSKIE DIABLICEWARZYMICEK-4032K 87TakMoczylskie Diablice00:00:0000:30:2001:01:22.1501:01:22.15+00:27:236:089,8
311TOMCZYK Krzysztof 520POLICEM-4081M 224Tak00:00:0000:31:5101:01:22.6001:01:22.60+00:27:236:089,8
312ZIENDA Magdalena 588EXTREMEWOLFSZCZECINK-4033K 88ExtremeWolf00:00:0000:30:2701:01:22.8501:01:22.85+00:27:246:089,8
313WOŁKOWICZ Anna 564DRUŻYNA GPOLICEK-3034K 89Tak00:00:0000:30:2001:01:25.5501:01:25.55+00:27:266:089,8
314BOLEŃ Michał 38MASZEWOM-2025M 22500:00:0000:29:2501:01:26.0501:01:26.05+00:27:276:089,8
314FIGURA Krzysztof 103MASZEWOM-2025M 22500:00:0000:29:0901:01:26.0501:01:26.05+00:27:276:089,8
316BOLEŃ Zuzanna 37MASZEWOK-2015K 9000:00:0000:29:3701:01:26.8001:01:26.80+00:27:286:089,8
317PUNA Artur 424SZCZECINM-3076M 227Tak00:00:0000:29:5901:01:27.2001:01:27.20+00:27:286:089,8
318KUKOWSKI Łukasz 257ŚWINOUJSCIEŚWINOUJŚCIEM-4082M 228Tak00:00:0000:31:1201:01:28.1001:01:28.10+00:27:296:089,8
319WARAKSA Anna 537HACJENDAPOLICEK-4034K 91Tak00:00:0000:30:3301:01:30.7501:01:30.75+00:27:316:099,8
320NADOLNA Monika 332PARKRUN SZCZECINSZCZECINK-4035K 92NadolniNadolny Team00:00:0000:30:5001:01:36.7501:01:36.75+00:27:376:099,7
321HALEJCIO Stefan 142MODLITWA BIEGANIASZCZECINM-5030M 22900:00:0000:30:3401:01:43.0501:01:43.05+00:27:446:109,7
322KARDAŚ Anna 189SZCZECINK-3035K 9300:00:0000:30:1001:01:48.2001:01:48.20+00:27:496:109,7
323DZIWISZEK Magdalena 97SZCZECINK-3036K 9400:00:0000:30:1001:01:48.7501:01:48.75+00:27:496:109,7
324MARUSIEŃSKA Alicja 303SZCZECINK-3037K 9500:00:0000:30:3201:01:52.2501:01:52.25+00:27:536:119,7
325JABŁONOWSKA Aleksandra 156MIERZYNK-3038K 96Tak00:00:0000:31:2801:02:01.9501:02:01.95+00:28:036:129,7
326MYSONA Małgorzata 331SIADŁO DOLNEK-3039K 97Tak00:00:0000:31:2801:02:02.2501:02:02.25+00:28:036:129,7
327WIĄCEK Anna 548KOBIECE BIEGANIEKURÓWK-4036K 98Tak00:00:0000:29:3301:02:06.8501:02:06.85+00:28:086:129,7
328KACZMAREK Arleta 181KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK-4037K 99Tak00:00:0000:29:3301:02:07.1501:02:07.15+00:28:086:129,7
329JENDRZEJCZAK Magdalena 166MOCZYLSKIE DIABLICEKURÓWK-4038K 100TakMoczylskie Diablice00:00:0000:30:2801:02:07.4501:02:07.45+00:28:086:129,7
330HNAT Aleksandra 149SZCZECINK-2016K 101Ampio Team00:00:0000:31:2401:02:13.3501:02:13.35+00:28:146:139,6
331FAMULSKI Mateusz 101SZCZECINM-2027M 230Ampio Team00:00:0000:31:2301:02:14.5001:02:14.50+00:28:156:139,6
332ŁUKASIEWICZ Agnieszka 284GRYFINOK-4039K 102KB Hermes Gryfino 200:00:0000:31:3101:02:16.7501:02:16.75+00:28:176:139,6
333KUKOWSKA Małgorzata 256SWINOUJSCIESWINOUJSCIEK-3040K 10300:00:0000:31:1101:02:23.7501:02:23.75+00:28:246:149,6
334GRYSZKA Seweryn 133SZCZECIBM-2028M 231Decathlon Szczecin00:00:0000:28:2501:02:28.9501:02:28.95+00:28:306:149,6
335JAGIELNICKA Aleksandra 157WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-3041K 104Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:30:4201:02:34.0001:02:34.00+00:28:356:159,6
336KLUZ Aleksandra 206WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINSZCZECINK-4040K 105Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:31:0001:02:34.5501:02:34.55+00:28:356:159,6
337BIELKA Weronika 28SZCZECINK-2017K 10600:00:0000:30:1801:02:35.6001:02:35.60+00:28:366:159,6
338MATUŁA Magdalena 306ŁOBEZK-3042K 10700:00:0000:30:5801:02:35.7001:02:35.70+00:28:366:159,6
339STUDNIAREK Sylwia 484SZCZECINK-3043K 10800:00:0000:31:0301:02:38.6501:02:38.65+00:28:396:159,6
340KOWALCZYK Paweł 221SZCZECINM-4083M 23200:00:0000:30:5801:02:39.8001:02:39.80+00:28:416:159,6
341KORELL Klaus 217JUST CRAZYBIRKENWERDERM-6012M 23300:00:0000:32:2401:02:44.8001:02:44.80+00:28:466:169,6
342ŚLAŹ Paulina 515SZCZECIŃSKA ENERGETYKA CIEPLNASZCZECINK-2018K 10900:00:0000:29:1601:02:57.5501:02:57.55+00:28:586:179,5
343ŁAWKIEL Ryszard 279SZCZECINM-3077M 23400:00:0000:29:1501:02:57.8001:02:57.80+00:28:596:179,5
344OLCZYK Błażej 356DOLICEM-2029M 23500:00:0000:27:2301:03:00.0001:03:00.00+00:29:016:189,5
345JAKSINA Anna 459WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4041K 11000:00:0000:29:1701:03:00.3001:03:00.30+00:29:016:189,5
346BUDNA Anna 51SZCZECINK-4042K 11100:00:0000:30:1701:03:01.9501:03:01.95+00:29:036:189,5
347BONDIA Aga 39CHOJNAK-4043K 11200:00:0000:30:2401:03:02.8501:03:02.85+00:29:046:189,5
348PITURA Małgorzata 399CHOJNAK-4044K 11300:00:0000:30:2501:03:03.4001:03:03.40+00:29:046:189,5
349BUDNY Wojciech 52ZEMBORWACZE MOŃKISZCZECINM-4084M 23600:00:0000:30:1301:03:04.5501:03:04.55+00:29:056:189,5
350KĘDZIELEWSKI Łukasz 195SZCZECINM-4085M 237Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:30:4101:03:07.8001:03:07.80+00:29:096:189,5
350KOTLIŃSKA Monika 220SZCZECINK-3044K 11400:00:0000:30:4101:03:07.8001:03:07.80+00:29:096:189,5
352KAMIŃSKA Aleksandra 186SZCZECINK-3045K 11500:00:0000:30:3801:03:14.6001:03:14.60+00:29:156:199,5
353ZEMANKIEWICZ Łukasz 631SZCZECINM-4086M 23800:00:0000:30:2901:03:17.5501:03:17.55+00:29:186:199,5
354ŁONIEWSKA Ania 282K-RUNNERSSZCZECINK-3046K 11600:00:0000:29:4201:03:20.4501:03:20.45+00:29:216:209,5
355MAĆKOWIAK Łukasz 291STARGARDM-3078M 23900:00:0000:28:4701:03:22.3001:03:22.30+00:29:236:209,5
356REKOWSKA Danuta 430BEZRZECZEK-603K 117Tak00:00:0000:29:4401:03:26.7001:03:26.70+00:29:276:209,5
357ORLON Barbara 364SZCZECINK-507K 11800:00:0000:30:2101:03:29.5501:03:29.55+00:29:306:209,5
358BAL Anna 18POLICEK-4045K 119Tak00:00:0000:30:5901:03:32.2501:03:32.25+00:29:336:219,4
359GURAK Tomasz 139STARGARDSTARGARDM-5031M 24000:00:0000:29:0301:03:32.3501:03:32.35+00:29:336:219,4
360KORNICKA Daria 218POLICEK-3047K 120Tak00:00:0000:30:5901:03:33.7001:03:33.70+00:29:346:219,4
361ZUBA Lucyna 592MIERZYNK-508K 12100:00:0000:31:1001:03:36.8501:03:36.85+00:29:386:219,4
362SZYMAŃSKI Marek 507KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM-3079M 24100:00:0000:29:5001:03:41.3501:03:41.35+00:29:426:229,4
363KRUSZEWICZ Dalida 243AMPIO TEAMSZCZECINK-4046K 12200:00:0000:31:2301:03:46.2501:03:46.25+00:29:476:229,4
364KRUSZEWICZ Aleksander 244AMPIO TEAMSZCZECINM-4087M 24200:00:0000:31:2301:03:46.6001:03:46.60+00:29:476:229,4
365MURASZESWKA Justyna 329SZCZECINK-4047K 123Tak00:00:0000:31:0601:03:48.3001:03:48.30+00:29:496:229,4
366PYTLAK Agata 425SZCZECINK-3048K 12400:00:0000:30:2601:03:52.7001:03:52.70+00:29:536:239,4
367PAWLAK Wojciech 375SZCZECINM-6013M 24300:00:0000:30:2501:03:57.5501:03:57.55+00:29:586:239,4
368SAWARYN Małgorzata 454SZCZECINK-4048K 12500:00:0000:31:0901:04:12.8501:04:12.85+00:30:146:259,3
369LER Łukasz 266GRZĘDZICEM-3080M 24400:00:0000:30:0701:04:17.5501:04:17.55+00:30:186:259,3
370WASZKIEWICZ Paulina 545GRZĘDZICEK-3049K 12600:00:0000:30:0801:04:17.6501:04:17.65+00:30:186:259,3
371ROSZATYCKI Cezary 440SZCZECINM-3081M 24500:00:0000:29:3201:04:27.7501:04:27.75+00:30:286:269,3
372KOZŁOWSKI Tomasz 231BBL LASY BOGDANIECJENINM-4088M 246Biegam Bo Lubię Lasy Bogdaniec00:00:0000:31:4501:04:28.8001:04:28.80+00:30:306:269,3
373GAŁĄZKA Jarosław 111BIEGAM BO LUBIĘ LASY BOGDANIECULIMM-4089M 247Biegam Bo Lubię Lasy Bogdaniec00:00:0000:31:4501:04:28.8501:04:28.85+00:30:306:269,3
373KOZŁOWSKA Marzena 230BBL LASY BOGDANIECJENINK-3050K 127Biegam Bo Lubię Lasy Bogdaniec00:00:0000:31:4401:04:28.8501:04:28.85+00:30:306:269,3
375LIPIŃSKA Marta 276BBL LASY BOGDANIECŁUPOWOK-3051K 128Biegam Bo Lubię Lasy Bogdaniec00:00:0000:31:4401:04:29.0501:04:29.05+00:30:306:269,3
376SZCZUKIEWICZ Aneta 600WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLICEK-3052K 129Tak00:00:0000:30:2601:04:36.4001:04:36.40+00:30:376:279,3
377POKORSKA Kasia 407GOLCZEWOGOLCZEWOK-4049K 13000:00:0000:31:0501:04:42.0001:04:42.00+00:30:436:289,3
378POKORSKI Rafał 408GOLCZEWOGOLCZEWOM-4090M 24800:00:0000:31:0501:04:42.2501:04:42.25+00:30:436:289,3
379MAGDZIK Marcin 294SZCZECINM-4091M 24900:00:0000:32:0701:04:44.0501:04:44.05+00:30:456:289,3
380STACHECKI Adrian 475DECATHLON SZCZECINSZCZECINM-3082M 250Decathlon Szczecin00:00:0000:31:3401:04:46.1001:04:46.10+00:30:476:289,3
381DUNOWSKA Ilona 92PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKIK-4050K 13100:00:0000:30:3601:04:47.6001:04:47.60+00:30:486:289,3
382JUSZKIEWICZ Małgorzata 179SZCZECINK-509K 13200:00:0000:31:2601:04:52.4501:04:52.45+00:30:536:299,2
383MASŁOWSKA Barbara 304STARGARDK-4051K 13300:00:0000:31:2901:04:53.4501:04:53.45+00:30:546:299,2
383MASŁOWSKI Artur 305STARGARDM-4092M 25100:00:0000:31:3001:04:53.4501:04:53.45+00:30:546:299,2
385WOŁKOŃSKI Adam 563SZCZECINM-4093M 25200:00:0000:30:2701:04:54.6501:04:54.65+00:30:556:299,2
386RITTER Beate 432JUST CRAZYBIRKENWERDERK-604K 13400:00:0000:32:2401:04:57.6501:04:57.65+00:30:586:299,2
387DANICKA Lidia 74STARGARDK-4052K 13500:00:0000:30:5001:05:09.6501:05:09.65+00:31:106:309,2
388TIETZ Monika 518STARGARDK-4053K 13600:00:0000:30:4901:05:09.9501:05:09.95+00:31:116:309,2
389FIRLIK Mirosław 105KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIWRZOSOWOM-5032M 25300:00:0000:30:5801:05:18.4001:05:18.40+00:31:196:319,2
390SZYMCZAK Monika 509WOLINK-4054K 13700:00:0000:30:5101:05:45.3001:05:45.30+00:31:466:349,1
391SOSNA Paulina 471POLICEK-3053K 138TakTak00:00:0000:32:2601:05:46.9001:05:46.90+00:31:486:349,1
392LEWIKOWSKA Patrycja 272WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4055K 13900:00:0000:31:2101:05:48.8501:05:48.85+00:31:506:349,1
393DUMA Małgorzata 637K-5010K 14000:00:0000:31:2101:05:48.9001:05:48.90+00:31:506:349,1
394MACIBORSKI Mirosław 290MIERZYNM-5033M 254Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:31:2201:05:49.1501:05:49.15+00:31:506:349,1
395CIERPISZEWSKI Tomasz 67SZCZECINM-3083M 25500:00:0000:31:3001:05:50.5501:05:50.55+00:31:516:359,1
396SOKOŁOWSKA Magdalena 470SZCZECINK-3054K 14100:00:0000:31:3401:05:55.5501:05:55.55+00:31:566:359,1
397BUJACZ Angelika 55AMPIO TEAMSZCZECINK-5011K 14200:00:0000:31:3501:06:13.3501:06:13.35+00:32:146:379,1
398MICHALAK Alina 311WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-5012K 14300:00:0000:31:3501:06:14.4501:06:14.45+00:32:156:379,1
399ZIONTKOWSKA Jolanta 589SZCZECINK-605K 14400:00:0000:31:5201:06:15.3001:06:15.30+00:32:166:379,1
400ŻELEPIEŃ Julia 597PRZECŁAWK-161K 145Tak00:00:0000:31:0801:06:26.5001:06:26.50+00:32:276:389,0
401NOWACKA Anna 347POLICEK-3055K 146Tak00:00:0000:32:3701:06:28.2501:06:28.25+00:32:296:389,0
402BOROWSKI Marcin 43EKSPERT SYSTEMY INFORMATYCZNESZCZECINM-4094M 25600:00:0000:30:3701:06:33.5001:06:33.50+00:32:346:399,0
403KUPIŃSKI Mieczysław 260MODLITWA BIEGANIA GRYFINOGRYFINOM-4095M 25700:00:0000:31:1801:06:45.3001:06:45.30+00:32:466:409,0
404KRANZMANN ŻELEPIEŃ Anna 234PRZECŁAWK-4056K 147Tak00:00:0000:31:0801:06:51.5001:06:51.50+00:32:526:419,0
405RUSINEK Radosław 443SZCZECINM-4096M 25800:00:0000:32:4201:07:15.9501:07:15.95+00:33:176:438,9
406ZIÓŁKOWSKI Tomasz 591GDAŃSKM-3084M 25900:00:0000:32:2101:07:16.5001:07:16.50+00:33:176:438,9
406DRZYCIMSKA Alicja 86SZCZECINK-2019K 148Tak00:00:0000:32:2101:07:16.5001:07:16.50+00:33:176:438,9
408TOKARZ Joanna 519WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4057K 149Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:31:3201:07:49.2001:07:49.20+00:33:506:468,8
408KRUGLAK Anna 242SZCZECINK-4057K 14900:00:0000:31:3201:07:49.2001:07:49.20+00:33:506:468,8
410JÓŹWICKA Aneta 173SZCZECINK-4059K 15100:00:0000:32:1301:07:54.3501:07:54.35+00:33:556:478,8
411WOSZCZYK Renata 566SZCZECINK-4060K 15200:00:0000:32:1301:07:54.4501:07:54.45+00:33:556:478,8
412BORKOWSKI Marek 41SZCZECINM-4097M 26000:00:0000:32:5601:08:04.0501:08:04.05+00:34:056:488,8
413BORKOWSKA Karolina 603DEMANTMIERZYNK-3056K 15300:00:0000:32:5601:08:04.2501:08:04.25+00:34:056:488,8
414MATYSEK Ireneusz 2KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZM-6014M 26100:00:0000:32:3001:08:04.5501:08:04.55+00:34:056:488,8
415CHROBOCINSKI Daniel 65SZCZECINM-2030M 26200:00:0000:33:1701:08:12.9501:08:12.95+00:34:146:498,8
416MIKOŁAJCZAK Krystian 318POLICEM-2031M 263Tak00:00:0000:31:1101:08:20.2001:08:20.20+00:34:216:508,8
417GORGOL Lukasz 122POLICEM-3085M 264Tak00:00:0000:31:1101:08:20.4001:08:20.40+00:34:216:508,8
418KRYCHOWIAK Piotr 638WIOSŁOSZCZECINM-4098M 265Tak00:00:0000:31:5301:08:33.3501:08:33.35+00:34:346:518,8
419WROŃSKA DRZEWIECKA Justyna 570MASZEWOK-3057K 15400:00:0000:31:5301:08:33.6501:08:33.65+00:34:346:518,8
420FALARZ Katarzyna 100DOBRAK-2020K 155Tak00:00:0000:43:3301:08:34.5501:08:34.55+00:34:356:518,8
421ANDRZEJCZAK Maciej 13AMATORSZCZECINM-5034M 266Tak00:00:0000:32:3101:08:40.8501:08:40.85+00:34:426:528,7
422PIECZYŃSKA Kinga 386SZCZECINK-3058K 15600:00:0000:33:3401:08:57.3001:08:57.30+00:34:586:538,7
423PIOTROWSKA Dorota 390AMPIO TEAMSZCZECINK-4061K 157Ampio Team00:00:0000:32:5701:09:11.6001:09:11.60+00:35:126:558,7
424PIOTROWSKI Krzysztof 393SZCZECINM-4099M 267Ampio Team00:00:0000:32:0501:09:11.7001:09:11.70+00:35:126:558,7
425SZYMCZAK Magdalena 512GRUPA AZOTYPOLICEK-3059K 158TakTak00:00:0000:31:4101:09:19.4001:09:19.40+00:35:206:558,7
426MARCHELEWSKI Jakub 301EKSPERT SYSTEMY INFORMATYCZNESZCZECINM-165M 26800:00:0000:32:0801:09:57.5501:09:57.55+00:35:586:598,6
427OSMAN Krzysztof 613M-Open1M 26900:00:0000:32:2701:10:08.8501:10:08.85+00:36:107:008,6
428CHROBOCIŃSKA Elżbieta 66SZCZECINK-5013K 15900:00:0000:33:3701:10:11.8501:10:11.85+00:36:137:018,5
429ROLLA Dorian 434WARZYMICEM-40100M 270Tak00:00:0000:32:3601:10:24.3001:10:24.30+00:36:257:028,5
429ROLLA Magdalena 435WARZYMICEK-4062K 16000:00:0000:32:3601:10:24.3001:10:24.30+00:36:257:028,5
431GARBIEŃ Tomasz 114PODAŃSKOM-3086M 27100:00:0000:33:2001:10:39.0501:10:39.05+00:36:407:038,5
432BUJACZ Adrian 56SZCZECINM-2032M 272Ampio Team00:00:0000:31:0001:10:50.3501:10:50.35+00:36:517:058,5
433ONYSZK Marta 362WY-BIEGANISZCZECINK-4063K 161Wy-Biegani Szczecin 300:00:0000:34:2401:11:00.0501:11:00.05+00:37:017:068,5
434SOWISZ Danuta 473SZCZECINK-5014K 162SOWISZ TEAM00:00:0000:33:1301:11:12.9501:11:12.95+00:37:147:078,4
435CZYŻEWSKA Lucyna 73TENETSZCZECINK-4064K 163Tenet00:00:0000:34:1101:11:32.7001:11:32.70+00:37:337:098,4
436DZIAŁOWSKA Sara 96SZCZECINK-3060K 16400:00:0000:36:0601:11:58.6501:11:58.65+00:37:597:118,3
437SZUTRA Agnieszka 504ŚWIDWINK-4065K 16500:00:0000:33:3601:11:59.4501:11:59.45+00:38:007:118,3
438KRAWCZYK Marlena 235ŚWIDWINK-4066K 16600:00:0000:33:3501:12:00.1501:12:00.15+00:38:017:128,3
439BAŁAKO Jakub 620  100:00:0000:33:1801:12:36.3001:12:36.30+00:38:377:158,3
440HERIAN Małgorzata 147POLICEK-3061K 16700:00:0000:33:4601:12:40.4001:12:40.40+00:38:417:168,3
441SZMAJDZIŃSKI Tomasz 498POLICEM-3087M 27300:00:0000:33:4601:12:41.2001:12:41.20+00:38:427:168,3
441ŁUCZYŃSKA Katarzyna 283SZCZECINK-3062K 16800:00:0000:33:4601:12:41.2001:12:41.20+00:38:427:168,3
443PRZYBYSZ Tamara 422PRZYBYSZ FAMILYSZCZECINK-4067K 16900:00:0000:33:3601:13:31.5501:13:31.55+00:39:327:218,2
444FIUK Jan 106SZCZECINM-3088M 274Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:36:2501:14:03.6501:14:03.65+00:40:047:248,1
445PISAŃSKI Kacper 397SZCZECINM-3089M 27500:00:0000:36:1201:14:03.9001:14:03.90+00:40:057:248,1
446PISAŃSKI Tadeusz 398SZCZECINM-5035M 27600:00:0000:36:1501:14:04.0501:14:04.05+00:40:057:248,1
447KOLASA Agnieszka 210POLICEK-4068K 17000:00:0000:35:2801:14:19.5501:14:19.55+00:40:207:258,1
448STOPIŃSKA Monika 636SZCZECINK-3063K 17100:00:0000:36:1701:14:41.3001:14:41.30+00:40:427:288,0
449MARCHELEWSKA Sylwia 299EKSPERT SYSTEMY INFORMATYCZNESZCZECINK-5015K 17200:00:0000:36:1701:15:18.0501:15:18.05+00:41:197:318,0
450SZYMCZAK Kamila 508SZCZECINK-3064K 17300:00:0000:36:1701:15:30.7501:15:30.75+00:41:317:337,9
451KOWALCZYK Magdalena 223WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4069K 174Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:35:2701:16:31.3501:16:31.35+00:42:327:397,8
452PRAWDA Iwona 412WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK-4070K 17500:00:0000:35:2701:16:31.7001:16:31.70+00:42:327:397,8
453SZYMAŃSKA Ania 506GRYFUSSZCZECINK-5016K 17600:00:0000:36:4601:17:31.3001:17:31.30+00:43:327:457,7
454MICHALAK Radoslaw 312GRUPA EXPERTSZCZECINM-40101M 277Ekspert Systemy Informatyczne00:00:0000:37:4001:19:55.3501:19:55.35+00:45:567:597,5
455KUREK Karolina 261POLICEK-3065K 177Tak00:00:0000:39:4801:21:46.3001:21:46.30+00:47:478:107,3
456STERNA Magdalena 479POLICEK-3066K 178Tak00:00:0000:36:2001:21:49.6001:21:49.60+00:47:508:107,3
457TOMCZYK Karolina 521POLICEK-4071K 179Tak00:00:0000:40:0701:21:56.3501:21:56.35+00:47:578:117,3
458PŁOSA Monika 402SZCZECINK-4072K 18000:00:0000:40:2701:24:47.4501:24:47.45+00:50:488:287,1
459DOBERSZTYN Błażej 80FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-40102M 27800:00:0000:24:05+00:07:474:4912,5
460BARCZYK Krzysztof 624M-Open2M 27900:00:0000:25:39+00:09:215:0711,7
461SASS Karolina 453WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-2021K 181Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:25:50+00:09:335:1011,6
462PLĄSEK Sylwester 400POLICEM-5036M 28000:00:0000:27:14+00:10:565:2611,0
463MIELEC Marta 315SZCZECINK-3067K 18200:00:0000:28:00+00:11:425:3610,7
464TELESIŃSKI Piotr 517BBLLASYBOGDANIECŁUPOWOM-40103M 281Biegam Bo Lubię Lasy Bogdaniec00:00:0000:28:29+00:12:115:4110,5
465POGORZELSKA Sylwia 406WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4073K 18300:00:0000:29:22+00:13:045:5210,2
466MACIASZEK Linda 289MASZEWOK-2022K 18400:00:0000:29:37+00:13:195:5510,1
467PAWIŁOŚĆ Hanna 360POZNAŃK-2023K 18500:00:0000:29:52+00:13:345:5810,0
468WIĄCEK Weronika 549KOBIECE BIEGANIEKURÓWK-162K 186Tak00:00:0000:29:52+00:13:345:5810,0
469HNYDA Martyna 630K-163K 18700:00:0000:29:52+00:13:345:5810,0
470WOŁOSZYN Ola 602ADRENALINA TEAMGRZĘDZICEK-3068K 18800:00:0000:30:30+00:14:126:069,8
471SZAJEK Gabor 489HULK TEAM POLICEPOLICEM-166M 282Tak00:00:0000:30:33+00:14:156:069,8
472SZAJEK Marta 488HULK TEAM POLICEPOLICEK-4074K 189Tak00:00:0000:30:33+00:14:156:069,8
473RASZEWSKA Karolina 428SZCZECINK-4075K 19000:00:0000:30:41+00:14:236:089,8
474DANILUK-DUPLA Ewa 76WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4076K 191Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:30:43+00:14:256:089,8
475KOWALCZYK Kinga 222SZCZECINK-4077K 19200:00:0000:30:56+00:14:386:119,7
476DUDEK-IGNACZAK Joanna 87WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4078K 19300:00:0000:31:13+00:14:556:149,6
477RUTKOWSKA Dorota 445WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINK-5017K 194Wy-Biegani Szczecin 300:00:0000:31:24+00:15:066:169,6
478GASZTOLD Renata 115SZCZECINK-4079K 195Wy-Biegani Szczecin 300:00:0000:31:25+00:15:076:179,5
479NOWITKIEWICZ Weronika 352GRZEPNICAK-3069K 196Tak00:00:0000:31:30+00:15:126:189,5
480MILLER Agnieszka 324BIEGAM BO LUBIĘ LASY BOGDANIECBOGDANIECK-3070K 197Biegam Bo Lubię Lasy Bogdaniec00:00:0000:31:44+00:15:266:209,5
481JAŁOWSKI Marcin 158BBL LASY BOGDANIECGORZÓW WIELKOPOLSKIM-3090M 283Biegam Bo Lubię Lasy Bogdaniec00:00:0000:31:44+00:15:266:209,5
482SZPILA Robert 629BBL LASY BOGDANIECGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40104M 28400:00:0000:31:44+00:15:266:209,5
483KOWALSKA Anna 224BBL LASY BOGDANIECJENINK-3071K 198Biegam Bo Lubię Lasy Bogdaniec00:00:0000:31:45+00:15:276:219,4
484MIKOŁAJCZYK Marta 319BIEGAM BO LUBIĘ LASY BOGDANIECGORZÓW WIELKOPOLSKIK-3072K 199Biegam Bo Lubię Lasy Bogdaniec00:00:0000:31:45+00:15:276:219,4
485WISZNIAK Mateusz 555SZCZECINM-3091M 285Tak00:00:0000:31:58+00:15:406:239,4
486WISZNIAK Agata 556SZCZECINK-2024K 20000:00:0000:31:58+00:15:406:239,4
487TRELIŃSKA Edyta 525SZCZECINK-5018K 201Tak00:00:0000:32:20+00:16:026:289,3
488PASZKO Daniel 373WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLICEM-40105M 286TakTak00:00:0000:32:20+00:16:026:289,3
489HNATKOWSKI Piotr 151WATAHAZIELENIEWOM-40106M 287DEMBOWE NIEDŹWIEDZIE00:00:0000:32:26+00:16:086:299,2
490BIEŁOWIEC Adrianna 29PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-3073K 20200:00:0000:32:29+00:16:116:299,2
491STACHOWIAK Paulina 476SZCZECINK-3074K 203Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:32:38+00:16:206:319,2
492LASEK Anna 264WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4080K 20400:00:0000:33:10+00:16:526:389,0
493MĄDRZYK Magdalena 310WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4081K 20500:00:0000:33:10+00:16:526:389,0
494SAMOLEJ Monika 452SZCZECINK-4082K 20600:00:0000:33:12+00:16:546:389,0
495KRZYCH Paweł 247EKSPERT SYSTEMY INFORMATYCZNESZCZECINM-3092M 28800:00:0000:33:14+00:16:566:389,0
496KLECZEWSKA Agnieszka 203SZCZECINK-4083K 207DEMBOWE NIEDŹWIEDZIE00:00:0000:33:28+00:17:106:419,0
497HNATKOWSKA Dorota 150DEMBOWE NIEDŹWIEDZIEZIELENIEWOK-4084K 20800:00:0000:33:28+00:17:106:419,0
498DUDENKO Monika 89DUDKITEAMSZCZECINK-4085K 20900:00:0000:33:36+00:17:186:438,9
499KOZIARSKA Katarzyna 228WIECZORNE BIEGANIESTARGARDK-3075K 21000:00:0000:33:39+00:17:216:438,9
500MAZUREK Anna 309RÓŻAŃSKOK-4086K 21100:00:0000:34:05+00:17:476:498,8
501STRZEŚNIEWSKA Karolina 482WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-2025K 21200:00:0000:34:13+00:17:556:508,8
502GIBAS-JASTRZĘBSKA Iwona 118WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-5019K 213Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:34:32+00:18:146:548,7
503PASZKIEWICZ Patrycja 372WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-2026K 21400:00:0000:35:29+00:19:117:058,5
504ŁYDZIŃSKI Maciej 288WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-3093M 28900:00:0000:35:29+00:19:117:058,5
505JÓZEFCZYK Natalia 172SZCZECINK-2027K 21500:00:0000:35:46+00:19:287:098,4
506WALA Klaudia 534SZCZECINK-2028K 21600:00:0000:35:46+00:19:287:098,4
507TOMCZYK Kasia 523SZCZECINK-3076K 21700:00:0000:35:54+00:19:367:108,4
508KLAUZIŃSKA Monika 202PP11POLICEK-3077K 218Ruchliwe kiecki00:00:0000:35:59+00:19:417:118,3
509SWOBODA Edyta 487POLICEK-4087K 219TakRuchliwe kiecki00:00:0000:36:00+00:19:427:128,3
510RYCKO Maja 448POLICEK-3078K 220Ruchliwe kiecki00:00:0000:36:00+00:19:427:128,3
511POLECHONSKA Marta 409POLICEK-4088K 221TakRuchliwe kiecki00:00:0000:36:00+00:19:427:128,3
512JURCZYK Paulina 176JESTEM LOCONOWOGARDK-3079K 22200:00:0000:36:45+00:20:277:218,2
513KAŁUZIŃSKA Aleksandra 184POLICEK-4089K 22300:00:0000:36:50+00:20:327:228,1
514BORYS-GUT Magdalena 44SZCZECINK-4090K 22400:00:0000:36:52+00:20:347:228,1
515BIAŁKOWSKA Monika 446WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4091K 225Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:36:54+00:20:367:228,1
516PRENETA Anna 413WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-5020K 226Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:37:39+00:21:217:318,0
517KOBIELAK Agnieszka 209WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEWARZYMICEK-2029K 22700:00:0000:37:45+00:21:277:337,9
518BALICKA Wioletta 20WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-4092K 22800:00:0000:37:46+00:21:287:337,9
519LIGOCKA Aneta 275WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINAK-4093K 229Wy-Biegani Szczecin00:00:0000:37:50+00:21:327:347,9
520ZIELIŃSKA Katarzyna 586HULK TEAM - BABSKA PRZYGODAPOLICEK-3080K 230TakBabska Przygoda00:00:0000:38:54+00:22:367:467,7
521MAŃKE Katarzyna 505POLICEK-3081K 231Tak00:00:0000:38:54+00:22:367:467,7
522NOWAK Iwona 349POLICEK-3082K 232TakTak00:00:0000:38:59+00:22:417:477,7
523URBANIAK Anna 532POLICEK-3083K 23300:00:0000:39:00+00:22:427:487,7
524LICZBIŃSKA-HANKE Małgorzata 274DECATHLON SZCZECINMIERZYNK-2030K 23400:00:0000:41:03+00:24:458:127,3
525ŚWIĄTEK Piotr 632M-2033M 29000:00:0000:41:45+00:25:278:217,2
526SKIBA Bartłomiej 633M-2034M 29100:00:0000:41:47+00:25:298:217,2
527KAROL Julia 191WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-2031K 23500:00:0000:41:48+00:25:308:217,2
528KAROL Anna 190WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-5021K 23600:00:0000:41:58+00:25:408:237,1
529KĘPKA Wojciech 10WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-40107M 292Wieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:41:58+00:25:408:237,1
530MATUSZEWSKA Kinga 307POLICEK-3084K 237Tak00:00:0000:43:47+00:27:298:456,9
531LEWICKA Joanna 617Leroy MerlinPRZECŁAWK-4094K 23800:00:0000:45:20+00:29:029:046,6
532STACHOWSKI Andrzej 477MANIA GYMSZCZECINM-5037M 29300:00:0000:47:52+00:31:349:346,3
533GRZYWNIAK Urszula 137HULK TEAMPOLICEK-3085K 239Tak00:00:0000:50:24+00:34:0610:046,0
534MAĆKOWIAK Katarzyna 634POLICEK-4095K 240Tak00:00:0000:54:18+00:38:0010:515,5
535MAĆKOWIAK Radosław 635POLICEM-40108M 294Tak00:00:0000:54:19+00:38:0110:515,5
536LIPERTOWICZ Aleksandra 6WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLICEK-3086K 241Tak00:00:0000:55:18+00:39:0011:035,4
537LIPERTOWICZ Sebastian 7POLICEM-3094M 295TakWieczorne Bieganie w Szczecinie00:00:0000:55:18+00:39:0011:035,4
538 627  200:00:0000:58:25+00:42:0711:415,1
539PAWŁOWSKA Anna 377EXREME WOLFSZCZECINK-4096K 242ExtremeWolf00:00:0001:00:30+00:44:1212:065,0
Znaleziono 539 wynik(ów)