XII BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Hotel Brzoza
Data : 2018-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 438
Wystartowało : 388
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 386
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9.55km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
      
1CZAJKOWSKA Sylwia 283ŻółtokrólewscyBYDGOSZCZK-4000:00:0300:10:4000:20:4900:30:5300:41:03
2PALACZ Wioletta 299BYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:0800:21:3700:32:1600:43:06
3PASTWA Donata 308TriSpaceBYDGOSZCZK-4000:00:0400:11:5400:22:5600:34:0500:45:09
4WALIGÓRA Karolina 381Brzoza BiegaKOBYLARNIAK-4000:00:0600:11:3600:23:0300:34:4900:46:32
5NASIENIAK-CZECH Anna 386Grazia RunningGLIWICEK-4000:00:1100:12:2300:24:0100:35:3700:47:05
6STANKOWSKA Justyna 314MKS TrzemesznoTRZEMESZNOK-4000:00:0700:12:2800:24:0500:35:4400:47:13
7ZABOROWSKA Beata 212DRZYCIMK-4000:00:1100:12:1200:23:5600:35:5100:47:40
8SOWIŃSKA Justyna 194Spójnia Białe BłotaŁOCHOWICEK-4000:00:0800:12:3700:24:2900:36:3200:48:33
9KOPROWICZ Katarzyna 342SWIECIEK-4000:00:0700:12:3700:24:3300:36:4500:48:56
10GRABOWSKA-LESISZ Aneta 345KOSZALINK-4000:00:0900:12:2100:24:3500:36:5600:49:03
11BEDNAREK Marta 170Czarne Stopy.SMWTELNOK-4000:00:1300:12:3900:24:5400:37:2400:49:57
12BRYWCZYŃSKA Justyna 246#slimakibarcin / Rodos TeamPIECHCINK-4000:00:2600:13:3600:26:0100:38:1000:50:52
13MICHNA Justyna 302ŚWIECIEK-4000:00:2200:13:1700:25:5600:38:3700:51:30
14STYKAŁA Magdalena 10986-122 BUKOWIECK-4000:00:2100:13:1800:25:5700:38:3800:51:31
15PORAZINSKA Viktoria 275Bydgoszcz na start.BYDGOSZCZK-4000:00:1000:13:1500:26:1100:39:0000:51:55
16LEWANDOWSKA Dorota 235KOŚCIELEC 6AK-4000:00:1600:13:0000:25:5400:38:4800:52:13
17STĘPIEŃ Monika 75Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZK-4000:00:1300:13:2700:26:0800:39:0800:52:24
18ANASZEWICZ Marzena 405PRZYŁĘKIK-4000:00:0600:13:2300:26:1900:39:3200:52:49
19JAŻDŻEWSKA Grażyna 58BYDGOSZCZK-4000:00:0300:13:5800:26:5500:39:5900:53:01
20CENTKOWSKA Iwona 175KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWK-4000:00:1200:13:3500:26:3000:39:4100:53:01
21FARBICKA-ŻYWICA Paulina 367Brzoza BiegaBYDGOSZCZK-4000:00:0500:13:4900:27:0400:40:2600:53:56
22MAKUCH-DOBOSZ Urszula 373BYDGOSZCZK-4000:00:3100:14:0500:27:3400:41:1800:54:43
23SZTEJKA Jolanta 244BYDGOSZCZK-4000:00:3200:14:4800:28:2900:41:5300:55:07
24CYBUL Anna 361BYDGOSZCZK-4000:00:2300:14:2600:28:0900:42:2200:56:52
25SKRZĄTEK Anna 286PRZYŁĘKIK-4000:00:2100:14:1500:28:0900:42:2000:56:54
26KUKAWKA Aleksandra 268BRZOZAK-4000:00:1900:15:1900:29:4200:43:5700:57:39
27PISZCZYGŁOWA Bernadeta 57GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4000:00:1600:14:1100:28:3300:43:0400:57:44
28BIELECKA Dorota 391Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-4000:00:2500:16:5000:32:4400:45:5400:58:28
29WINIECKA Dorota 76ROJEWOK-4000:00:2000:14:5300:29:1600:44:0900:59:07
30PAŚ Katarzyna 141Charty SzelejewoGNIEZNOK-4000:00:1700:16:2500:32:0900:48:3201:05:29
31WRUK Justyna 294GRODEKK-4000:00:0800:16:0800:32:2600:49:0801:05:52
32NOWICKA Tatiana 365ŚWIECIEK-4000:00:0800:16:0800:32:2600:49:0801:05:52
33SŁOMA Natasza 238PRZYŁEKIK-4000:00:1900:16:4400:33:4800:50:4301:07:00
34BŁASZKIEWICZ Marzena 291BORÓWNOK-4000:00:1800:15:5500:33:4900:51:5201:07:52
35BARWIKOWSKA Bogusia 282SOLEC KUJAWSKIK-4000:00:1600:15:5700:33:5100:51:5401:07:54
Niesklasyfikowani
SYREK Grażyna 389Obóz biegowy Brzoza, Grazia-RunningKĘDZIERZYN-KOŹLEK-40DNF00:13:41 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 36 wynik(ów)