XII BIEG SYLWESTROWY
Organizator : Hotel Brzoza
Data : 2018-12-31
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 438
Wystartowało : 388
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 386
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9.55km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
      
1ZALEWSKI Krystian 400UKS Barnim GoleniówGOLENIÓWM-2000:00:0200:07:1900:14:1500:21:1300:28:14
2PAWLAK Bartosz 3WKS Grunwald PoznańPADNIEWKOM-2000:00:0200:07:5800:15:3300:23:1500:30:55
3KŁOPOTEK Patryk 150WRB / UMBBYDGOSZCZM-2000:00:0100:08:3900:17:0400:25:2900:34:02
4DĄBROWSKI Paweł 14TORUŃM-2000:00:0200:09:1100:17:4300:26:2500:35:06
5PAWŁOWSKI Tomasz 16ZIELONKAM-2000:00:0100:09:1300:17:4900:26:3200:35:16
6ZIELIŃSKI Nicolas 223www.olimpiasport.plBYDGOSZCZM-2000:00:0100:09:4200:18:5300:28:1200:37:22
7WARSZAWSKI Przemysław 228BYDGOSZCZM-2000:00:0300:09:4200:19:0100:28:2000:37:36
8BETHKE Sławek 133TriSpaceBYDGOSZCZM-2000:00:0500:10:0600:19:5200:29:1900:38:40
9MARCHEL Tomasz 20SOLEC KUJAWSKIM-2000:00:0300:09:5100:19:3400:29:3200:39:17
10KALACZYŃSKI Miłosz 158Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZM-2000:00:0400:10:1800:20:0600:30:0500:40:07
11CYROK Maciej 94MOKREM-2000:00:1000:11:0700:21:2300:31:4900:42:02
12BRZĄKAŁA Hubert 126Projekt PandoraBYDGOSZCZM-2000:00:2900:11:0100:21:3400:32:0700:42:18
13KOCHANOWSKI Maciej 331BYDGOSZCZM-2000:00:3200:11:5600:23:1300:34:2000:45:12
14REPCZYŃSKI Tomasz 53BYDGOSZCZM-2000:00:2000:11:3600:22:4000:33:5600:45:21
15WIŚNIEWSKI Jakub 364BRZOZAM-2000:00:0600:11:5800:23:2200:34:4300:46:00
16KANIA Krzysztof 10256. Baza LotniczaINOWROCŁAWM-2000:00:2500:12:2000:23:4700:35:2400:46:11
17JUSZCZYK Mirosław 205OSÓWIECM-2000:00:2200:12:3800:24:1200:35:3000:46:36
18ZALASZEWSKI Dawid 287Hazel TeamWĄGROWIECM-2000:00:0400:11:4600:23:5100:36:0700:48:35
19ŻMUDZIEJEWSKI Krzysztof 324INOWROCŁAWM-2000:00:3000:14:0600:25:4500:37:5500:50:36
20GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 303Just 5BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:4300:25:2200:38:0700:50:45
21KAZUBOWSKI Jeremiasz 196BIAŁE BŁOTAM-2000:00:1800:13:0900:25:5000:38:2200:50:49
22GIOLDA Piotr 64BYDGOSZCZM-2000:00:1700:13:2500:25:4100:38:0200:50:51
23GRONOWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM-2000:00:1900:13:1700:25:5700:38:4200:51:45
24MAKUCH Mikołaj 71NOWA WIEŚ WIELKAM-2000:00:3000:14:0600:27:0000:39:5800:52:13
25RENC Patryk 369Serce TybetuBYDGOSZCZM-2000:00:2600:13:5200:26:5500:39:5300:52:53
26JENDRZEJCZAK Dawid 269BARCINM-2000:00:3400:14:3200:27:5200:41:3700:55:33
27KWIATKOWSKI Pawel 333BYDGOSZCZM-2000:00:1600:14:1600:28:4200:42:5300:57:42
28TRZYMKOWSKI Adrian 153BYDGOSZCZM-2000:00:2400:14:1800:28:2400:43:2300:58:36
29FRĄCKOWSKI Łukasz 358BYDGOSZCZM-2000:00:3200:15:4600:32:0900:49:2701:06:21
30BIEGAŁA Kamil 297WAGANIECM-2000:00:1500:16:3500:32:5300:49:4101:07:11
Znaleziono 30 wynik(ów)