XII KOSZALIŃSKI BIEG SYLWESTROWY - 5 KM
XII Koszaliński Bieg Sylwestrowy
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-12-29
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5.1 km
Zgłoszonych : 165
Wystartowało : 144
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 144
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.7km | 3.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K14-39 | M14-39 | K40-59 | M40-59 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaLap
1.7km
Lap
3.4km
   
1CZERNIEWSKI Marcin 23AML SŁUPSKSŁUPSKM14-3900:05:2400:11:11
2GUZOWSKI Denis 46JW 3775/ PRAWIE JAK HERMESSŁUPSKM14-3900:05:3900:11:42
3HOŁUB Kamil 51MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM40-5900:06:0300:12:35
4SIÓDMIAK Igor 1447PRO SIÓDMIAK TEAM / PENTATHLON SZ-EK / MBCSZCZECINEKM14-3900:05:2400:10:43
5SOKOLOWSKI Ryszard 146LKB BRACI PETKZAGÓRZYCAM14-3900:04:4400:10:54
6WALEŃSKI Michał 165TKKF KOSZALINSKIBIENKOM40-5900:06:2600:13:05
7WIŚNIEWSKI Kacper 174KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM14-3900:05:3000:11:22
8ZATOŃ Olga 181ŚWIDWINK14-3900:06:3000:13:13
9KORMAN Kamil 878PPLOTKOSZALINM14-3900:06:3700:15:23
10CZAPLIŃSKI Jacek 21KOSZALINM40-5900:06:1400:12:50
11FEDORCZAK Łukasz 33KONIKOWOM14-3900:06:3900:13:39
12FOLTYNIEWICZ Hanna 35MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK14-3900:06:4700:13:40
12FOLTYNIEWICZ Maciej 36SZCZECINEKM40-5900:06:4700:13:41
14GUZOWSKI Dariusz 47TALEX BORZYTUCHOMCETYŃM40-5900:06:1000:12:40
15GRZESIK Eugeniusz 44TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5900:06:5400:14:13
16KĘPKA Adrian 64@KEPKANATRASIEWIEKOWOM14-3900:05:4200:11:43
17KMITA Michał 67KOSZALINM14-3900:07:1400:14:59
18KOZŁOWIECKI Waldemar 76TKKF KOSZALINKOSZALINM60+00:08:5300:17:42
19KRYNICKA GRZYB Małgorzata 81TRZEBIATÓWK14-3900:06:2500:13:14
20KRYZEL Tomasz 83KUJAWSCY RUNNERSCZŁUCHÓWM14-3900:06:0800:12:43
21MOSZYŃSKI Jacek 106TKKF KOSZALINSIANÓWM40-5900:07:1100:14:29
22RODZIEWICZ Marcin 138POZNAŃM14-3900:06:4100:13:40
23RUDNIKOWSKI Maciej 140KB DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-5900:06:2200:13:04
24SZOPIŃSKI Tomasz 158KB BRYZA POSTOMINONACMIERZM14-3900:06:1400:12:53
25WĄSOWICZ Anna 166KOŁOBRZEGK40-5900:07:4400:16:04
26WENT Jakub 169ŁEBAM40-5900:05:4600:11:41
27ZUKAL Piotr 1847PRO TEAMKOSZALINM40-5900:06:3700:13:23
28KOZŁOWIECKA Małgorzata 75KOSZALINK60+00:11:4700:24:26
29CHUDY Henryk 17K.S. OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM60+00:07:2100:15:00
30HOREGLAD Paweł 52SPEEDY GONZALESKOSZALINM14-3900:07:5800:16:36
31IWANIEC Dariusz 53TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-5900:07:1400:14:31
32JANKOWSKI Grzegorz 54POZYTYWNIE NAKRECONYBYTÓWM40-5900:07:1300:14:47
33KASPRZYKOWSKI Wojciech 60BRAKKOSZALINM14-3900:07:4500:16:14
34KOZIEŁ Paweł 74KĘPKA NA TRASIERĄBINOM40-5900:06:3700:13:38
35KRACZKOWSKI Przemysław 77142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM40-5900:07:1800:14:34
36KUŁAKOWSKI Dawid 88TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5900:07:1400:14:25
37NERĆ Patrycja 1097PRO SIÓDMIAK TEAM / MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK14-3900:07:2800:14:55
38PICK Tomasz 128BIEGOLAS KOSZALIN /KORONA SZCZECINKOSZALINM40-5900:06:3200:13:25
39TALKOWSKA Oliwia 1617PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKK14-3900:07:2800:15:59
40WEBER Paweł 168BIEGOLASKOSZALINM14-3900:07:1500:14:40
41WICHER Krzysztof 171ADWOKATURAKOSZALINM40-5900:06:5700:14:04
42KORCZYŃSKI Sławomir 92KOSZALINM14-3900:07:0400:14:40
43BARANOWSKI Piotr 4SKWIERZYNKAM40-5900:07:1200:14:30
44BUDZIŃSKI Paweł 15KĘPKA NA TRASIEKONIKOWOM40-5900:08:3000:16:58
45CHUDZIK Zbigniew 18TKKF KOSZALINKOSZALINM60+00:08:0200:16:14
46CZERNIAK Gracjan 22KOSZALINM40-5900:07:3000:15:01
47FAJGIER Tomasz 32KOSZALINM40-5900:07:5100:16:48
48KOŚCIELNIAK Robert 73TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5900:07:1600:14:42
49KRUK Marcin 79KOSZALINM14-3900:07:3000:15:32
50KRYNICKA Magdalena 80TRZEBIATÓWK14-3900:07:2800:15:27
51KRZEWIŃSKA Małgorzata 84TKKF KOSZALINKOSZALINK60+00:08:0200:16:15
52MAZIEC Beata 96BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINK14-3900:07:2700:15:04
53MAZUREK Marcin 98KOSZALINM40-5900:07:2900:15:00
54RADZIMSKI Marcel 134ŚWIEMINOM14-3900:07:3000:15:46
55ŻMUDA Tomasz 186CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA/KOŁOBRZEGM40-5900:06:4800:13:49
56CZUCZAK Tomasz 200KOSZALINM40-5900:08:0600:16:42
57ADASZYŃSKI Wiesław 2BIEGOLASKOSZALINBOBOLICEM40-5900:07:2500:15:21
58BOMBA Arkadiusz 10KOSZALINM14-3900:08:2700:18:17
59GAWEŁ Marcin 39BRAKKOSZALINM14-3900:07:0200:14:16
60KAMYK Piotr 58MH-INFORMATYKA.PL / BIEGOLASKOSZALINM40-5900:08:2400:17:32
61KANIEWSKA Anetta 59BONINK40-5900:09:0600:19:15
62KISIELEWICZ Krzysztof 65KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM14-3900:07:1100:14:16
63KLENIEWSKI Piotr 66KOSZALINM60+00:07:5900:16:13
64KUBIAK Katarzyna 86GNIEZNOK40-5900:08:5000:17:52
65MAZUR Mirosław 97KOSZALINM40-5900:08:0500:16:24
66NIEWIADA Marek 110ŚWINOUJŚCIEM40-5900:07:3200:15:39
67GIEDROWICZ Aleksandra 41KOSZALINK14-3900:07:3600:16:17
68HAMER Szymon 49OSTRE BARDOM40-5900:08:5100:14:39
69KATA Marcin 63DZIKIE ŻÓŁWIENOWE BIELICEM14-3900:07:5300:15:59
70KRYSZEWSKA Magdalena 82KOSZALINK14-3900:10:2000:21:46
71MARSZAŁEK Małgorzata 94KOSZALINK40-5900:09:2400:19:25
72OLEARCZYK Arkadiusz 115BOBOLICEM40-5900:07:1800:14:56
73ORDA Marcin 117KAMIEŃ RYMAŃSKIRYMAŃM14-3900:07:3000:16:07
74PEŁKA Iwona 127KOSZALINK40-5900:10:2300:21:04
75ROMANOWICZ Monika 139DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK14-3900:09:0300:19:10
76WACHHOLZ Beata 164KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-5900:10:2300:21:04
77WĄSOWSKI Robert 167SPORTOWE BIELICENOWE BIELICEM14-3900:08:2500:16:42
78ZIĘTARA Ryszard 182KOSZALINM60+00:10:2800:21:47
79ŻUCHELKOWSKI Henryk 187KOŁOBRZEGM14-3900:09:2000:18:36
80BOGACKI Tomasz 9TKKF KOSZALINKOSZALINM60+00:08:2400:17:06
81DORAWA-ZIOMEK Anna 27DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK14-3900:09:3400:19:34
82MRUGALSKA Magdalena 108JW1223KOSZALINK14-3900:08:4400:18:04
83ORŁOWSKI Paweł 118SIANÓWM40-5900:08:1900:16:40
84SUCHODOLSKA Aleksandra 148ROSNOWOK14-3900:08:4900:17:56
85SYCHA Jarosław 151KOSZALINM40-5900:09:0700:19:08
86SZCZUBLEWSKI Martin 153KAMIEŃ RYMAŃSKIRYMAŃM14-3900:07:0700:14:32
87ŚNIADECKI Wojciech 159WIEKOWICEM14-3900:07:1100:15:44
88WIERZBICKI Sylwester 173DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM14-3900:07:1900:15:05
89ZAKOŚCIELNA Katarzyna 180DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK14-3900:09:3400:19:34
90BORUSIŃSKA Marta 13SARBINOWOK14-3900:09:3600:19:24
91ANTKOWIAK Sebastian 3DB - ACTIVEKOSZALINM40-5900:08:1100:17:05
92BURKIET Paweł 16KOSZALINM40-5900:07:5900:16:34
93JASIENIECKI Piotr 55KOSZALINM40-5900:09:1000:18:36
94KRZEWIŃSKA Monika 85TKKF KOSZALINKOSZALINK14-3900:08:3400:17:03
95PAŃCZYK Justyna 121KOSZALINK40-5900:09:5000:20:07
96PIECHOTA Robert 129KOSZALINM40-5900:08:2400:17:13
97SARAPUK Gabriela 142TKKF KOSZALINKOSZALINK40-5900:08:3400:17:04
98SIKORSKA-LÖWE Katarzyna 143SŁUPSKK40-5900:09:5100:19:46
99WROBLEWSKI Jerzy 176PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM60+00:10:1700:20:33
100DYMEK Remek 30DEAF HAMELNHAMELNM40-5900:09:1600:19:17
101BOREJKO Łukasz 11KOSZALINM14-3900:08:1800:16:46
102DRULIK-HOŁUB Marta 29KOSZALINK40-5900:08:4100:17:42
103GRABOWSKA-LESISZ Aneta 434ROWERYKOSZALINK40-5900:08:4300:17:41
104MONDROŃ Katarzyna 103KOSZALINK40-5900:09:5500:20:42
105MRÓZ Malgorzata 107ROSNOWOK14-3900:10:0100:20:13
106NOSAL Mariusz 111SZCZECINEKM40-5900:08:5200:17:46
107NOSAL Martyna 112KS PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK14-3900:08:4900:18:49
108NOSAL Anna 113SZCZECINEKK14-3900:10:0800:20:54
109POŁOCZAŃSKI Piotr 133SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM14-3900:08:3400:17:12
110SZMYT Hubert 156SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM14-3900:10:0500:21:23
111TOMCZYK Mateusz 162KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM14-3900:08:1400:16:33
112WOLF Beata 175TKKF KOSZALINKOSZALINK40-5900:10:1100:20:39
113WYSOCKA Urszula 179SPORTOWE BIELICEKOSZALINK14-3900:08:2300:17:12
114ZIMNOWŁOCKI Mariusz 183DEAF KOSZALINSIANÓWM14-3900:08:4000:18:02
115BEDNARZ Katarzyna 7KOŁOBRZEGK40-5900:10:0700:20:31
116BORSUK Dorota 12KOSZALINK40-5900:10:2000:20:35
117CISZKOWSKI Konrad 20NIEKLONICEM14-3900:08:5700:19:42
118MILTO Adam 101ROSNOWOM14-3900:09:0200:18:14
119MOKRZYCKI Michał 102KOSZALINM14-3900:08:0800:15:59
120OSOBNIAK Ryszard 119KOSZALINM60+00:09:0100:18:10
121PAWŁOWSKA Magdalena 124GAMMAXMIELNOK40-5900:08:4100:17:33
122RETERSKI Damian 136KOSZALINM14-3900:08:0300:16:23
123RYBAK Daria 141KOSZALINK40-5900:08:4100:17:33
124SZMYT Marcin 157SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM40-5900:10:0500:21:22
125BODO Rafał 8ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM14-3900:08:4000:17:19
126FLIS Anna 34KRETOMINOK14-3900:10:1600:20:30
127KOLIGAT Anna 69KOSZALINK40-5900:08:5700:18:02
128KONISZEWSKI Marcin 70SZCZECINEKM40-5900:09:3600:18:58
129KURŁOWICZ Krzysztof 89KOSZALINM40-5900:08:1600:17:15
130MERKIS Małgorzata 100FPPKOSZALINK40-5900:10:5900:21:56
131PALONEK Małgorzata 120KOSZALINK40-5900:11:0000:22:37
132PAWŁOWSKI Grzegorz 125GAMMAXMIELNOM40-5900:07:5200:15:58
133WRÓBLEWSKA Marta 177KOSZALINK40-5900:10:1900:20:34
134CIEKLIŃSKI Jacek 19POD KOSZEMKARLINOM14-3900:10:1100:22:50
135DERDA Katarzyna 25VELO BALTICKOSZALINK14-3900:10:1100:22:50
136GUTOWSKI Marek 45KOSZALINM40-5900:10:1200:20:17
137OLEARCZYK Patryk 116BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM14-3900:09:5700:19:43
138SALOMON Kacper 188ŻYDOWOM14-3900:09:3200:19:33
139KOROL Elżbieta 72KOSZALINK40-5900:10:2200:21:25
140MONGIAŁO Marcin 104KĘPKA NA TRASIEKOSZALINM40-5900:08:1500:16:41
141PAWELEC Marta 122KOSZALINK14-3900:10:2100:21:23
142SWOROWSKA Katarzyna 150KOSZALINK14-3900:10:2100:21:23
143MAMROT Artur 199TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5900:12:0000:19:00
144SLAZAK Robert 145CANCERFIGHTERDARŁOWOM14-3900:07:0000:19:00
Znaleziono 144 wynik(ów)