XII KOSZALIŃSKI BIEG SYLWESTROWY - 5 KM
XII Koszaliński Bieg Sylwestrowy
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2021-12-29
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5.1 km
Zgłoszonych : 165
Wystartowało : 144
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 144
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 1.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.7km | 3.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K14-39 | M14-39 | K40-59 | M40-59 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaLap
1.7km
  
1SOKOLOWSKI Ryszard 146LKB BRACI PETKZAGÓRZYCAM14-3900:04:44
2CZERNIEWSKI Marcin 23AML SŁUPSKSŁUPSKM14-3900:05:24
3SIÓDMIAK Igor 1447PRO SIÓDMIAK TEAM / PENTATHLON SZ-EK / MBCSZCZECINEKM14-3900:05:24
4WIŚNIEWSKI Kacper 174KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM14-3900:05:30
5GUZOWSKI Denis 46JW 3775/ PRAWIE JAK HERMESSŁUPSKM14-3900:05:39
6KĘPKA Adrian 64@KEPKANATRASIEWIEKOWOM14-3900:05:42
7WENT Jakub 169ŁEBAM40-5900:05:46
8HOŁUB Kamil 51MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM40-5900:06:03
9KRYZEL Tomasz 83KUJAWSCY RUNNERSCZŁUCHÓWM14-3900:06:08
10GUZOWSKI Dariusz 47TALEX BORZYTUCHOMCETYŃM40-5900:06:10
11CZAPLIŃSKI Jacek 21KOSZALINM40-5900:06:14
12SZOPIŃSKI Tomasz 158KB BRYZA POSTOMINONACMIERZM14-3900:06:14
13RUDNIKOWSKI Maciej 140KB DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-5900:06:22
14KRYNICKA GRZYB Małgorzata 81TRZEBIATÓWK14-3900:06:25
15WALEŃSKI Michał 165TKKF KOSZALINSKIBIENKOM40-5900:06:26
16ZATOŃ Olga 181ŚWIDWINK14-3900:06:30
17PICK Tomasz 128BIEGOLAS KOSZALIN /KORONA SZCZECINKOSZALINM40-5900:06:32
18KORMAN Kamil 878PPLOTKOSZALINM14-3900:06:37
19ZUKAL Piotr 1847PRO TEAMKOSZALINM40-5900:06:37
20KOZIEŁ Paweł 74KĘPKA NA TRASIERĄBINOM40-5900:06:37
21FEDORCZAK Łukasz 33KONIKOWOM14-3900:06:39
22RODZIEWICZ Marcin 138POZNAŃM14-3900:06:41
23FOLTYNIEWICZ Hanna 35MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK14-3900:06:47
23FOLTYNIEWICZ Maciej 36SZCZECINEKM40-5900:06:47
25ŻMUDA Tomasz 186CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA/KOŁOBRZEGM40-5900:06:48
26GRZESIK Eugeniusz 44TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5900:06:54
27WICHER Krzysztof 171ADWOKATURAKOSZALINM40-5900:06:57
28SLAZAK Robert 145CANCERFIGHTERDARŁOWOM14-3900:07:00
29GAWEŁ Marcin 39BRAKKOSZALINM14-3900:07:02
30KORCZYŃSKI Sławomir 92KOSZALINM14-3900:07:04
31SZCZUBLEWSKI Martin 153KAMIEŃ RYMAŃSKIRYMAŃM14-3900:07:07
32MOSZYŃSKI Jacek 106TKKF KOSZALINSIANÓWM40-5900:07:11
33KISIELEWICZ Krzysztof 65KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM14-3900:07:11
34ŚNIADECKI Wojciech 159WIEKOWICEM14-3900:07:11
35BARANOWSKI Piotr 4SKWIERZYNKAM40-5900:07:12
36JANKOWSKI Grzegorz 54POZYTYWNIE NAKRECONYBYTÓWM40-5900:07:13
37KMITA Michał 67KOSZALINM14-3900:07:14
38IWANIEC Dariusz 53TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-5900:07:14
39KUŁAKOWSKI Dawid 88TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5900:07:14
40WEBER Paweł 168BIEGOLASKOSZALINM14-3900:07:15
41KOŚCIELNIAK Robert 73TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5900:07:16
42KRACZKOWSKI Przemysław 77142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINM40-5900:07:18
43OLEARCZYK Arkadiusz 115BOBOLICEM40-5900:07:18
44WIERZBICKI Sylwester 173DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM14-3900:07:19
45CHUDY Henryk 17K.S. OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM60+00:07:21
46ADASZYŃSKI Wiesław 2BIEGOLASKOSZALINBOBOLICEM40-5900:07:25
47MAZIEC Beata 96BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINK14-3900:07:27
48NERĆ Patrycja 1097PRO SIÓDMIAK TEAM / MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK14-3900:07:28
49TALKOWSKA Oliwia 1617PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKK14-3900:07:28
50KRYNICKA Magdalena 80TRZEBIATÓWK14-3900:07:28
51MAZUREK Marcin 98KOSZALINM40-5900:07:29
52CZERNIAK Gracjan 22KOSZALINM40-5900:07:30
53KRUK Marcin 79KOSZALINM14-3900:07:30
54RADZIMSKI Marcel 134ŚWIEMINOM14-3900:07:30
55ORDA Marcin 117KAMIEŃ RYMAŃSKIRYMAŃM14-3900:07:30
56NIEWIADA Marek 110ŚWINOUJŚCIEM40-5900:07:32
57GIEDROWICZ Aleksandra 41KOSZALINK14-3900:07:36
58WĄSOWICZ Anna 166KOŁOBRZEGK40-5900:07:44
59KASPRZYKOWSKI Wojciech 60BRAKKOSZALINM14-3900:07:45
60FAJGIER Tomasz 32KOSZALINM40-5900:07:51
61PAWŁOWSKI Grzegorz 125GAMMAXMIELNOM40-5900:07:52
62KATA Marcin 63DZIKIE ŻÓŁWIENOWE BIELICEM14-3900:07:53
63HOREGLAD Paweł 52SPEEDY GONZALESKOSZALINM14-3900:07:58
64KLENIEWSKI Piotr 66KOSZALINM60+00:07:59
65BURKIET Paweł 16KOSZALINM40-5900:07:59
66CHUDZIK Zbigniew 18TKKF KOSZALINKOSZALINM60+00:08:02
67KRZEWIŃSKA Małgorzata 84TKKF KOSZALINKOSZALINK60+00:08:02
68RETERSKI Damian 136KOSZALINM14-3900:08:03
69MAZUR Mirosław 97KOSZALINM40-5900:08:05
70CZUCZAK Tomasz 200KOSZALINM40-5900:08:06
71MOKRZYCKI Michał 102KOSZALINM14-3900:08:08
72ANTKOWIAK Sebastian 3DB - ACTIVEKOSZALINM40-5900:08:11
73TOMCZYK Mateusz 162KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM14-3900:08:14
74MONGIAŁO Marcin 104KĘPKA NA TRASIEKOSZALINM40-5900:08:15
75KURŁOWICZ Krzysztof 89KOSZALINM40-5900:08:16
76BOREJKO Łukasz 11KOSZALINM14-3900:08:18
77ORŁOWSKI Paweł 118SIANÓWM40-5900:08:19
78WYSOCKA Urszula 179SPORTOWE BIELICEKOSZALINK14-3900:08:23
79KAMYK Piotr 58MH-INFORMATYKA.PL / BIEGOLASKOSZALINM40-5900:08:24
80BOGACKI Tomasz 9TKKF KOSZALINKOSZALINM60+00:08:24
81PIECHOTA Robert 129KOSZALINM40-5900:08:24
82WĄSOWSKI Robert 167SPORTOWE BIELICENOWE BIELICEM14-3900:08:25
83BOMBA Arkadiusz 10KOSZALINM14-3900:08:27
84BUDZIŃSKI Paweł 15KĘPKA NA TRASIEKONIKOWOM40-5900:08:30
85KRZEWIŃSKA Monika 85TKKF KOSZALINKOSZALINK14-3900:08:34
86SARAPUK Gabriela 142TKKF KOSZALINKOSZALINK40-5900:08:34
87POŁOCZAŃSKI Piotr 133SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM14-3900:08:34
88ZIMNOWŁOCKI Mariusz 183DEAF KOSZALINSIANÓWM14-3900:08:40
89BODO Rafał 8ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM14-3900:08:40
90DRULIK-HOŁUB Marta 29KOSZALINK40-5900:08:41
91PAWŁOWSKA Magdalena 124GAMMAXMIELNOK40-5900:08:41
92RYBAK Daria 141KOSZALINK40-5900:08:41
93GRABOWSKA-LESISZ Aneta 434ROWERYKOSZALINK40-5900:08:43
94MRUGALSKA Magdalena 108JW1223KOSZALINK14-3900:08:44
95SUCHODOLSKA Aleksandra 148ROSNOWOK14-3900:08:49
96NOSAL Martyna 112KS PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK14-3900:08:49
97KUBIAK Katarzyna 86GNIEZNOK40-5900:08:50
98HAMER Szymon 49OSTRE BARDOM40-5900:08:51
99NOSAL Mariusz 111SZCZECINEKM40-5900:08:52
100KOZŁOWIECKI Waldemar 76TKKF KOSZALINKOSZALINM60+00:08:53
101CISZKOWSKI Konrad 20NIEKLONICEM14-3900:08:57
102KOLIGAT Anna 69KOSZALINK40-5900:08:57
103OSOBNIAK Ryszard 119KOSZALINM60+00:09:01
104MILTO Adam 101ROSNOWOM14-3900:09:02
105ROMANOWICZ Monika 139DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK14-3900:09:03
106KANIEWSKA Anetta 59BONINK40-5900:09:06
107SYCHA Jarosław 151KOSZALINM40-5900:09:07
108JASIENIECKI Piotr 55KOSZALINM40-5900:09:10
109DYMEK Remek 30DEAF HAMELNHAMELNM40-5900:09:16
110ŻUCHELKOWSKI Henryk 187KOŁOBRZEGM14-3900:09:20
111MARSZAŁEK Małgorzata 94KOSZALINK40-5900:09:24
112SALOMON Kacper 188ŻYDOWOM14-3900:09:32
113DORAWA-ZIOMEK Anna 27DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK14-3900:09:34
114ZAKOŚCIELNA Katarzyna 180DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK14-3900:09:34
115BORUSIŃSKA Marta 13SARBINOWOK14-3900:09:36
116KONISZEWSKI Marcin 70SZCZECINEKM40-5900:09:36
117PAŃCZYK Justyna 121KOSZALINK40-5900:09:50
118SIKORSKA-LÖWE Katarzyna 143SŁUPSKK40-5900:09:51
119MONDROŃ Katarzyna 103KOSZALINK40-5900:09:55
120OLEARCZYK Patryk 116BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM14-3900:09:57
121MRÓZ Malgorzata 107ROSNOWOK14-3900:10:01
122SZMYT Hubert 156SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM14-3900:10:05
123SZMYT Marcin 157SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM40-5900:10:05
124BEDNARZ Katarzyna 7KOŁOBRZEGK40-5900:10:07
125NOSAL Anna 113SZCZECINEKK14-3900:10:08
126WOLF Beata 175TKKF KOSZALINKOSZALINK40-5900:10:11
127CIEKLIŃSKI Jacek 19POD KOSZEMKARLINOM14-3900:10:11
128DERDA Katarzyna 25VELO BALTICKOSZALINK14-3900:10:11
129GUTOWSKI Marek 45KOSZALINM40-5900:10:12
130FLIS Anna 34KRETOMINOK14-3900:10:16
131WROBLEWSKI Jerzy 176PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM60+00:10:17
132WRÓBLEWSKA Marta 177KOSZALINK40-5900:10:19
133KRYSZEWSKA Magdalena 82KOSZALINK14-3900:10:20
134BORSUK Dorota 12KOSZALINK40-5900:10:20
135PAWELEC Marta 122KOSZALINK14-3900:10:21
136SWOROWSKA Katarzyna 150KOSZALINK14-3900:10:21
137KOROL Elżbieta 72KOSZALINK40-5900:10:22
138PEŁKA Iwona 127KOSZALINK40-5900:10:23
139WACHHOLZ Beata 164KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-5900:10:23
140ZIĘTARA Ryszard 182KOSZALINM60+00:10:28
141MERKIS Małgorzata 100FPPKOSZALINK40-5900:10:59
142PALONEK Małgorzata 120KOSZALINK40-5900:11:00
143KOZŁOWIECKA Małgorzata 75KOSZALINK60+00:11:47
144MAMROT Artur 199TKKF KOSZALINKOSZALINM40-5900:12:00
Znaleziono 144 wynik(ów)