Organizator : | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie |
Data : | 2015-07-04 |
Miejsce : | Sławno |
Dystans : | 7 km |
Zgłoszonych : | 176 |
Wystartowało : | 175 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 175 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STASZEWSKI Jan | 27 | DARŁOWO | M50 | 00:00:00 | ||
2 | WICENS Jacek | 135 | JACEK - BIEGAM BO LUBIĘ (F) | BOLESZEWO (SŁAWNO) | M20 | 00:00:00 | |
3 | WIŚNIEWSKI Mieczysław | 18 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M60 | 00:00:00 | |
4 | NIWIŃSKI Grzegorz | 157 | TUPOT USTKA | USTKA | M50 | 00:00:00 | |
5 | MAMLA Zbigniew | 69 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | ||
6 | STAWARZ Monika | 89 | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | SZCZENURZE | K20 | 00:00:00 | |
7 | PRZYBYLAK Dorota | 41 | SWARZĘDZ | K20 | 00:00:00 | ||
8 | PANASIUK Sergii | 48 | SK KOVEL LKB RUDNIK | KOVEL | M30 | 00:00:00 | |
9 | WILIŃSKI Marek | 79 | ŚWIDWIN | M50 | 00:00:00 | ||
10 | KRUKOWSKI Błażej | 15 | SŁAWNO | M30 | 00:00:00 | ||
11 | DĘGA Ryszard | 156 | TUPOT-USTKA | USTKA | M60 | 00:00:00 | |
12 | WILKOWSKI Wojtek | 76 | SSI AKTYWNI DAMNICA | DAMNICA | M40 | 00:00:00 | |
13 | TSOPA Viktor | 54 | SK KOVEL LKB RUDNIK | KIJEW | M20 | 00:00:00 | |
14 | ŻYLICZ Paweł | 92 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 00:00:00 | |
15 | KONKEL Katarzyna | 91 | DECATHLON RUNNING TEAM | GNIEWOWO | K20 | 00:00:00 | |
16 | SZWABA Marcin | 14 | LĘBORK | M30 | 00:00:00 | ||
17 | WOŹNIAK Marek | 162 | KOŁO | M50 | 00:00:00 | ||
18 | PAWLIK Grzegorz | 129 | KS.KROTOSZ KROTOSZYN | KROTOSZYN | M30 | 00:00:00 | |
19 | KUKIEŁA Tomasz | 144 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | 00:00:00 | |
20 | MAŁGORZEWICZ Dawid | 230 | ŁĘTOWO | M20 | 00:00:00 | ||
21 | ŻYWICA Adam | 26 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
22 | GIERLACH Jacek | 99 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 00:00:00 | |
23 | BARAŃSKI Bogusław | 136 | MLUKS TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M50 | 00:00:00 | |
24 | UKRAINETS Sergii | 51 | SK KOVEL LKB RUDNIK | RIWNE | M20 | 00:00:00 | |
25 | MUSIAŁ Krzysztof | 108 | KOSZALIN | M30 | 00:00:00 | ||
26 | OLESZEK Jerzy | 132 | GRABNO | M40 | 00:00:00 | ||
27 | STANKO Svitlana | 13 | K30 | 00:00:00 | |||
28 | BRZOSKOWSKI Artur | 149 | LEDZIECHOWO | M30 | 00:00:00 | ||
29 | DEREŃ Grzegorz | 83 | KB SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30 | 00:00:00 | |
30 | ŚWITOŃ Marian | 117 | GRABÓW NAD PROSNĄ | M50 | 00:00:00 | ||
31 | KURCZYK Zbigniew | 36 | SŁAWNO | M30 | 00:00:00 | ||
32 | NIKLAS Karol | 86 | BYTÓW | M40 | 00:00:00 | ||
33 | OLIYNUK Nataliya | 63 | MK LUCHESK | TERNOPIL | K20 | 00:00:00 | |
34 | KOZAK Arkadiusz | 31 | 4RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40 | 00:00:00 | |
35 | DOLUNCHUK Dmytro | 66 | MK LUCHESK | LUCK | M20 | 00:00:00 | |
36 | LUBAWIŃSKI Jerzy | 84 | ŚWIDWIN | M50 | 00:00:00 | ||
37 | ŁASZKIEWICZ Tadeusz | 17 | M50 | 00:00:00 | |||
38 | RÓG Bartosz | 102 | SŁAWNO | M30 | 00:00:00 | ||
39 | WERNER Czesław | 16 | M50 | 00:00:00 | |||
40 | ZIOMKO Rafał | 142 | NIEZRZESZONY | KOŁOBRZEG | M40 | 00:00:00 | |
41 | JACHIMSKI Piotr | 103 | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | ||
42 | OKSENIUK Sergii | 62 | MK LUCHESK | LUCK | M30 | 00:00:00 | |
43 | ROMANÓW Przemek | 130 | RAJSZEW | M30 | 00:00:00 | ||
44 | MĄDRY Wojciech | 38 | CYBINA TEAM | SWARZĘDZ | M20 | 00:00:00 | |
45 | JANKOWSKI Eugeniusz | 81 | OPEC-PUŁAWY | PUŁAWY | M60 | 00:00:00 | |
46 | KILAR Tomasz | 70 | HILL KILER | KOSZALIN | M40 | 00:00:00 | |
47 | SOCHA Andrzej | 127 | RZECZYCA | M40 | 00:00:00 | ||
48 | STOLARCZYK Adrian | 71 | MŚCICE | M17 | 00:00:00 | ||
49 | GAIDAI Oleksandr | 52 | SK KOVEL - LKB RUDNIK | KIJEW | M20 | 00:00:00 | |
50 | GRAŚ Paweł | 101 | SŁUPSK | M20 | 00:00:00 | ||
51 | HOŁUB Kamil | 138 | MLUKS TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M30 | 00:00:00 | |
52 | KAWECKI Józef | 228 | WRZEŚNICA | M50 | 00:00:00 | ||
53 | BORUSIŃSKI Piotr | 111 | STOPA | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | |
54 | MALINOWSKI Adam | 222 | SŁAWNO | M50 | 00:00:00 | ||
55 | PAPROCKA Ewelina | 151 | OBLIWICE | K20 | 00:00:00 | ||
56 | CZERNIAWSKI Lech | 160 | GORZÓW WLKP. | M20 | 00:00:00 | ||
57 | MRÓWKA Michał | 98 | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | ||
58 | ROGALSKI Roberto | 121 | KOSZALIN | M30 | 00:00:00 | ||
59 | URBANIAK Marian | 46 | GOSIR GORZYCE | GORZYCE | M50 | 00:00:00 | |
60 | OLIYNUK Oleksandra | 64 | MK LUCHESK | MUKOLAIV | K20 | 00:00:00 | |
61 | DRUMOWICZ Sławomir | 126 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | M40 | 00:00:00 | |
62 | NOVOSAD Pavlo | 55 | SK KOVEL - LKB RUDNIK | LUTSK | M30 | 00:00:00 | |
63 | GŁOMBIOWSKA Zuzanna | 96 | GDYNIA | K17 | 00:00:00 | ||
64 | KAMIENIECKI Rafał | 158 | TUPOT-USTKA | USTKA | M30 | 00:00:00 | |
65 | WILCZEWSKI Krzysztof | 58 | TYCHOWO | M30 | 00:00:00 | ||
66 | RUSYUK Yriy | 49 | SK KOVEL LKB RUDNIK | LUTSK | M20 | 00:00:00 | |
67 | SMEREKA Tomasz | 100 | RUNNING TEAM MILICZ | MILICZ | M30 | 00:00:00 | |
68 | PLEWA Mariusz | 73 | SSI AKTYWNI DAMNICA | DAMNICA | M40 | 00:00:00 | |
69 | WILCZEWSKI Mariusz | 57 | MKS ABWOOD ŚWIĘC SŁAWNO | SŁAWSKO | M20 | 00:00:00 | |
70 | PERZ Emilia | 229 | BUKOWIEC | K20 | 00:00:00 | ||
71 | DRWAL Piotr | 24 | USTKA | M40 | 00:00:00 | ||
72 | WITKOWSKI Mateusz | 82 | KU AZS PWSZ KOSZALIN | KOSZALIN | M20 | 00:00:00 | |
73 | ANTOSIK Grzegorz | 232 | POSTOMIN0 | M30 | 00:00:00 | ||
74 | PIEKAC Karol | 152 | KTP "MIKOŁAJEK" | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | |
75 | CHUDY Henryk | 77 | SŁAWSKO | M60 | 00:00:00 | ||
76 | SZAŁKOWSKI Wojtek | 155 | TUPOT USTKA | USTKA | M30 | 00:00:00 | |
77 | BARAŃSKI Przemysław | 137 | KM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M20 | 00:00:00 | |
78 | POTERUK Vita | 65 | MK LUCHESK | ROWNO | K30 | 00:00:00 | |
79 | POWARZYŃSKI Krzysztof | 231 | MALECHOWO | M40 | 00:00:00 | ||
80 | KROEHNKE Artur | 110 | SZCZECIN | M40 | 00:00:00 | ||
81 | GAPSKI Zbigniew | 123 | SOBIESKI TEAM | STAROGARD GD. | M60 | 00:00:00 | |
82 | SZYMAŃSKI Tomasz | 112 | SŁUPSK | M40 | 00:00:00 | ||
83 | POLCYN Czesław | 7 | DEBIUT WIELEŃ | WIELEŃ | M30 | 00:00:00 | |
84 | MACIEJEWSKI Andrzej | 33 | KS.KROTOSZ KROTOSZYN | KROTOSZYN | M50 | 00:00:00 | |
85 | BIERNAT Marcin | 139 | SŁAWNO | M17 | 00:00:00 | ||
86 | SZYMAJDA Grzegorz | 78 | 4RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30 | 00:00:00 | |
87 | BIERNAT Kamil | 140 | MKS ŚWIĘC SŁAWNO | SŁAWNO | M20 | 00:00:00 | |
88 | KOŁTONOWSKI Mateusz | 75 | SSI AKTYWNI DAMNICA | DAMNICA | M17 | 00:00:00 | |
89 | GRABOWSKA Maria | 35 | FUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40 | 00:00:00 | |
90 | ZIÓŁKOWSKI Wojciech | 118 | KB GOCH BYTÓW | OKONEK | M30 | 00:00:00 | |
91 | FRONTCZAK Izabela | 234 | SZCZECINEK | K20 | 00:00:00 | ||
92 | PERZ Marzenna | 224 | BUKOWIEC | K40 | 00:00:00 | ||
93 | SKIERKA Anna | 11 | KWASOWO | K20 | 00:00:00 | ||
94 | GAIDAI Petro | 50 | SK KOVEL LKB RUDNIK | KIJEW | M70 | 00:00:00 | |
95 | ŻUKOWSKI Andrzej | 4 | SŁOWINO | M60 | 00:00:00 | ||
95 | ORPEL Martyna | 34 | KS. KROTOSZ KROTOSZYN | SMOSZEW | K20 | 00:00:00 | |
97 | KOPOWICZ Oskar | 122 | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | ||
98 | WALCZYK Barbara | 22 | GWIAZDOWO | K20 | 00:00:00 | ||
99 | SALICKI Damian | 120 | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | ||
99 | WILKOWSKI Krzysztof | 56 | KOSZALIN | M30 | 00:00:00 | ||
101 | LASZCZKOWSKA Dagmara | 159 | DWUJĘZYCZNI.PL | POZNAŃ | K20 | 00:00:00 | |
101 | RUDZIŃSKI Krzysztof | 161 | DWUJĘZYCZNI.PL | KOSZALIN | M20 | 00:00:00 | |
103 | KULCZYK Katarzyna | 25 | SŁAWSKO | K30 | 00:00:00 | ||
103 | WITKOWSKI Krzysztof | 107 | SŁAWNO | M50 | 00:00:00 | ||
105 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 44 | USTKA | M40 | 00:00:00 | ||
106 | ROSIŃSKI Zbigniew | 128 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | M50 | 00:00:00 | |
107 | JODKO Adam | 154 | GORZÓW WLKP. | M30 | 00:00:00 | ||
108 | FILIPOWICZ Marian | 43 | NIERZESZONY | WROCŁAW | M70 | 00:00:00 | |
109 | LASKA Agnieszka | 146 | SŁAWNO | K40 | 00:00:00 | ||
110 | MIZERA Agnieszka | 109 | WROCŁAW | WROCŁAW | K40 | 00:00:00 | |
111 | RADANIEL Piotr | 12 | WARSZKOWO | M30 | 00:00:00 | ||
112 | TELESIEWICZ Henryk | 1 | SŁAWNO | M60 | 00:00:00 | ||
113 | CHUDZIK Zbigniew | 72 | 4RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:00:00 | |
114 | JARNÓT Agnieszka | 225 | STARY TOMYSL | K30 | 00:00:00 | ||
115 | MIKUŁA Martyna | 19 | SZCZENURZE | K20 | 00:00:00 | ||
116 | WIDAWSKI Łukasz | 134 | DARŁOWO | M30 | 00:00:00 | ||
117 | BIGUS Waldemar | 20 | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | ||
118 | TWOREK Józef | 3 | SŁAWNO | M50 | 00:00:00 | ||
119 | MARCZAK Andrzej | 143 | ŻELKOWO | M50 | 00:00:00 | ||
120 | ŁAGOSZ Marzena | 104 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | ||
121 | BOGACKI Tomasz | 106 | 4RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50 | 00:00:00 | |
122 | SALICKA Weronika | 119 | SŁUPSK | K30 | 00:00:00 | ||
123 | WRONA Józef | 6 | WIELEŃ | M70 | 00:00:00 | ||
124 | KASPROWICZ Małgorzata | 21 | SŁUPSK | K30 | 00:00:00 | ||
125 | SPICZAK-BRZEZIŃSKA Żaneta | 87 | BYTÓW | K17 | 00:00:00 | ||
126 | FARBICKA-ŻYWICA Paulina | 29 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
127 | WOJANOWSKI Zbigniew | 90 | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:00 | ||
128 | MAZUREK Barbara | 60 | BABECZKI KOSZALIN/BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | K30 | 00:00:00 | |
129 | ROMAN Sylwia | 148 | SŁAWNO | K30 | 00:00:00 | ||
130 | WOŹNIAK Grzegorz | 45 | USTKA | M40 | 00:00:00 | ||
131 | PACHUTA Damian | 8 | WRZEŚNICA | M17 | 00:00:00 | ||
132 | KURCZYK Elżbieta | 37 | SŁAWNO | K30 | 00:00:00 | ||
133 | WÓJCIK Agnieszka | 131 | RAJSZEW | K30 | 00:00:00 | ||
134 | NOREK Tomek | 133 | KOSZALIN | M40 | 00:00:00 | ||
135 | BYSZEWSKI Arkadiusz | 226 | SŁAWNO | M20 | 00:00:00 | ||
135 | KAWECKA Katarzyna | 227 | WRZEŚNICA | K30 | 00:00:00 | ||
137 | KAŹMIERCZAK Łukasz | 125 | WARSZKOWO | M30 | 00:00:00 | ||
138 | PUŚCIAN Krzysztof | 80 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | M40 | 00:00:00 | |
139 | KRYGIER Ireneusz | 88 | W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30 | 00:00:00 | |
140 | RUBACHA Agata | 5 | SŁAWNO | K17 | 00:00:00 | ||
141 | BUZE Małgorzata | 114 | SŁAWNO | K30 | 00:00:00 | ||
142 | MICHALAK Wojciech | 10 | SŁAWNO | M40 | 00:00:00 | ||
143 | IWAN Czesław | 53 | BIEGAM ABY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | KIELCE | M60 | 00:00:00 | |
144 | BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika | 97 | GDYNIA | K40 | 00:00:00 | ||
145 | BIERNAT Krzysztof | 141 | SŁAWNO | M30 | 00:00:00 | ||
146 | DYRCZ Marika | 2 | SŁAWNO | K30 | 00:00:00 | ||
146 | VON BARDELEBEN Agnieszka | 59 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40 | 00:00:00 | |
148 | MODRZEJEWSKI Roman | 116 | GRABÓW NAD PROSNĄ | M40 | 00:00:00 | ||
148 | MODRZEJEWSKI Jakub | 115 | GRABÓW NAD PROSNĄ | M17 | 00:00:00 | ||
150 | SOBOLEWSKI Marek | 147 | KOSZALIN | M40 | 00:00:00 | ||
151 | NIKLAS Aneta | 85 | BYTÓW | K17 | 00:00:00 | ||
152 | STASZEWSKA Małgorzata | 28 | DARŁOWO | K30 | 00:00:00 | ||
153 | KOSELSKI Krzysztof | 223 | LUBLINIEC | M50 | 00:00:00 | ||
154 | WILKOWSKA Mariola | 74 | SSI AKTYWNIDAMNICA | DAMNICA | K40 | 00:00:00 | |
155 | URBANIAK Jarosław | 47 | GOSIR GORZYCE | GORZYCE | M20 | 00:00:00 | |
156 | GAWIECKI Piotr | 67 | ROWERIA | KOSZALIN | M40 | 00:00:00 | |
157 | DRUMOWICZ Dominika | 145 | WKB META LUBLINIEC | LUBLINIEC | K17 | 00:00:00 | |
158 | BRZYKCY Tomasz | 93 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
159 | NEJMAN Krzysztof | 39 | KLAKIER TEAM | SWARZĘDZ | M50 | 00:00:00 | |
160 | FEDRO Anna | 153 | GDYNIA | K30 | 00:00:00 | ||
161 | REIZER Wojciech | 124 | JELENIA GÓRA | M50 | 00:00:00 | ||
162 | ROGALSKI Marcin | 42 | KLAKIER TEAM | SWARZĘDZ | M20 | 00:00:00 | |
163 | ZDUNEK Katarzyna | 221 | SŁAWNO | K40 | 00:00:00 | ||
164 | KUŚNIERZ Monika | 40 | KLAKIER TEAM | SWARZĘDZ | K20 | 00:00:00 | |
165 | HAUSMAN Andrzej | 61 | KSR ROWERIA | KOSZALIN | M60 | 00:00:00 | |
166 | ŻUKOWSKI Władysław | 113 | SŁAWNO | M60 | 00:00:00 | ||
167 | GAWIECKA Mariola | 68 | ROWERIA | KOSZALIN | K40 | 00:00:00 | |
168 | BŁASZKIEWICZ Martyna | 150 | SŁUPSK | K30 | 00:00:00 | ||
169 | ANTOSIK Grażyna | 233 | SŁAWNO | K30 | 00:00:00 | ||
170 | BRZYKCY Dorota | 94 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
171 | GRZEMPOWSKI Piotr | 32 | KS.KROTOSZ KROTOSZYN | KROTOSZYN | M20 | 00:00:00 | |
172 | BRZYKCY Wojciech | 95 | BIEGAM JAK DZIKI | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |
173 | MAJCHRZAK Ewa | 23 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
174 | KILAR Zofia | 30 | KOSZALIN | K40 | 00:00:00 | ||
175 | KAZIMIERSKI-ZAWADA Wojciech | 9 | SŁAWNO | M17 | 00:00:00 |
Znaleziono 175 wynik(ów)