XIII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM
XIII Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2022-06-19
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 50 km
Zgłoszonych : 68
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 10
Ukończyło : 56
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 20km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6 | M7
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startuP1_Piecki
20km
    
1TECŁAW Radek 366Rowertour.comBYDGOSZCZM300:00:0000:45:45
2WYŻLIC Michał 369M400:00:0000:45:45
3SZTURO Rafał 302SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM4SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:45:45
4FOŁTA Arkadiusz 317SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM3SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:47:28
5SZMYT Artur 315MERX TEAM WĄGROWIECBYDGOSZCZM4Merx Team Wągrowiec00:00:0000:47:29
6PAWLAK Radosław 324MROZBIKE TEAMBYDGOSZCZM4Mrozbike Team00:00:0000:48:37
Niesklasyfikowani
DULĘBA Robert 360KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM4KS ZRYW RadziejówDNF00:48:37 DNF
8MAŁAS Marcin 304OPONEO.PL / AZS POLITECHNIKA GDAŃSKABYDGOSZCZM200:00:0000:48:38
9TRZCIŃSKI Paweł 335CATENA WYSZKÓWWYSZKÓWM5CATENA Wyszków00:00:0000:48:38
10FYSZ Damian 348SISU-OWB ROWERTOUR.COMSOLEC KUJAWSKIM3SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:49:29
11STAWARZ Maciej 35428 DRUŻYNA HARCERZY TORUŃTORUŃM400:01:2800:49:30
12RUDZKI Mateusz 319RAJD NIETOPERZABYDGOSZCZM3Rajd Nietoperza00:00:0000:50:00
13SADURSKI Maciej 327SISU-OWB ROWERTOUR.COMTORUŃM3SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:50:07
14WALENTYN Mariusz 330SKRA PATEREKBYDGOSZCZM5Skra Paterek IT-Ros Team00:00:0000:50:07
15KRUSZYŃSKI Kamil 372SISU-OWB ROWERTOUR.COMM4SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:50:32
16IWASZKO Łukasz 312SKRA PATEREK IT-ROS TEAMBYDGOSZCZM4Skra Paterek IT-Ros Team00:00:0000:51:50
17JARZĄBEK Tomasz 305KLIF TEAMGÓRKIM500:00:0000:52:10
18MISIASZEK Sławomir 353TOPORZYSKO 75M528 Toruńska Drużyna Harcerzy00:01:2800:52:54
19IDZIKOWSKI Mariusz 341H20SHOPBYDGOSZCZM400:00:0000:52:56
20DZIEDZIC Grzegorz 339GRUDZIĄDZM300:03:0100:53:56
21BIELICKI Bogumił 364M400:00:0000:54:18
22SOBCZYŃSKI Michał 334BYDGOSZCZM300:03:0800:54:57
23LUTOBORSKI Adam 309SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM5SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:56:55
24MARCINIAK Paweł 310BYDGOSZCZM300:01:3300:58:51
25WIĘCKOWSKI Dariusz 340AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZM400:01:2800:58:56
26ZUPA Wojciech 313SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM6SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:59:08
27JAKUBOWSKA-OLECH Edyta 368ŚWIECIEK500:01:3701:00:10
KOWALEWSKI Wojciech 323BYDGOSZCZM5DNF01:00:25 DNF
DNCLEWANDOWSKI Andrzej 325POTULICEM600:01:3001:01:09
30SANTUS Piotr 347SKRA PATEREK IT - ROS TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM5Skra Paterek IT-Ros Team00:01:3101:01:42
31SZYKOWNY Marcin 320TARPOL TEAMBYDGOSZCZM500:01:3201:02:05
32SOBEK Andrzej 370Hades TeamM4Hades Team00:00:0001:02:21
33BIENIEK Miłosz 326BYDGOSKA GRUPA KOLARSKABYDGOSZCZM4Bydgoska Grupa Kolarska00:00:0001:03:14
34WILKOWSKI Krzysztof 358BYDGOSZCZM500:01:3001:03:50
35GOGULSKI Grzegorz 371SISU-OWB ROWERTOUR.COMM5SISU-OWB rowertour.com00:01:3101:04:17
36MANTYCKI Paweł 365SKRA PATEREKM4Skra Paterek IT-Ros Team00:01:2901:05:31
37LAMANEC Jan 314RUZOMBEROKM300:03:0301:05:34
38KAMIŃSKA Agnieszka 303SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZK4SISU-OWB rowertour.com00:01:3101:05:48
39SMOLEŃ Adrian 338LEŚNIKCIERPICEM200:01:3201:06:34
40ROHDE Piotr 346ROWEROWA BRZOZA/ EMDEK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1Rowerowa Brzoza00:01:2901:06:35
41SZATTEN Michał 318BYDGOSZCZM400:03:0201:07:36
42SULOWSKI Dariusz 316TORUŃM500:03:0301:08:02
43ŻUCHELKOWSKI Rafał 321TATA ADAMA TEAMBYDGOSZCZM300:01:3901:08:56
DNCTULEJA Piotr 355CF GNIEZNOGNIEZNOM400:03:0501:11:07
45GMOSIŃSKI Tomasz 333CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0501:13:12
46NABAKOWSKI Maciej 350CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0301:13:15
DNCNOWICKI Leszek 342INOWROCLAWM600:03:0901:13:58
DNCKŁOS Łukasz 322CHEŁMNOM400:03:0701:14:00
49GÓRSKI Bartosz 352CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0401:15:01
50BIELICKA Hanna 363WILCZEK300:00:0001:15:59
51JĘDRZEJCZYK Norbert 356NEXDBYDGOSZCZM4NextD00:03:0301:18:10
SIECZKA Piotr 336WAŁCZM7DNF01:19:35 DNF
KUJAWA Kamil 345BYDGOSZCZM3DNF01:19:52 DNF
54BOJAN Maciej 357GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNOGNIEZNOM300:03:0601:25:17
PIĄTKOWSKI Damian 349BYDGOSZCZM3DNF01:26:31 DNF
ŻARLIŃSKA Olga 362BIKE SALON TEAMBYDGOSZCZK3 DNF01:27:01 DNF
WIELGOSZ Jakub 359EMDEK BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM1DNF01:29:34 DNF
58CZAJKA Aleksander 337BYDGOSZCZM400:03:0701:30:27
DNCWDOWIAK Piotr 351BYDGOSZCZM300:03:0901:33:05
DNC- - 331BYDGOSZCZM7SISU-OWB rowertour.com00:00:00
WOŹNIAK Maciej 311CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4CSU Racing Team BydgoszczDNF DNF
JANICKI Rafał 328SKRA PATEREKBYDGOSZCZM4Skra Paterek IT-Ros TeamDNF DNF
MIKULSKA Małgosia 301N-BIKE ACADEMYNIEMCZK1N-Bike AcademyDNF DNF
BELT Kacper 361KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI - DZIKI TEAM KWIDZYNSULNOWOM2Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team KwidzynDNF DNF
VEL JOX Jarasław 374RAJD NIETOPERZAM3DNF DNF
SOBIECHOWSKI Andrzej 332BYDGOSZCZM3DNF DNF
Znaleziono 66 wynik(ów)