XIII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM
XIII Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2022-06-19
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 50 km
Zgłoszonych : 68
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 10
Ukończyło : 56
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 32km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6 | M7
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startuP1_Piecki
20km
P2_Solec
32km
     
1WYŻLIC Michał 369M400:00:0000:45:4501:10:36
2SZTURO Rafał 302SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM4SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:45:4501:12:44
3SZMYT Artur 315MERX TEAM WĄGROWIECBYDGOSZCZM4Merx Team Wągrowiec00:00:0000:47:2901:15:24
4FOŁTA Arkadiusz 317SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM3SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:47:2801:15:31
5STAWARZ Maciej 35428 DRUŻYNA HARCERZY TORUŃTORUŃM400:01:2800:49:3001:15:51
6PAWLAK Radosław 324MROZBIKE TEAMBYDGOSZCZM4Mrozbike Team00:00:0000:48:3701:15:57
7TRZCIŃSKI Paweł 335CATENA WYSZKÓWWYSZKÓWM5CATENA Wyszków00:00:0000:48:3801:16:11
8RUDZKI Mateusz 319RAJD NIETOPERZABYDGOSZCZM3Rajd Nietoperza00:00:0000:50:0001:16:52
9FYSZ Damian 348SISU-OWB ROWERTOUR.COMSOLEC KUJAWSKIM3SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:49:2901:17:12
10KRUSZYŃSKI Kamil 372SISU-OWB ROWERTOUR.COMM4SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:50:3201:19:49
11WALENTYN Mariusz 330SKRA PATEREKBYDGOSZCZM5Skra Paterek IT-Ros Team00:00:0000:50:0701:20:10
12IWASZKO Łukasz 312SKRA PATEREK IT-ROS TEAMBYDGOSZCZM4Skra Paterek IT-Ros Team00:00:0000:51:5001:22:10
13MISIASZEK Sławomir 353TOPORZYSKO 75M528 Toruńska Drużyna Harcerzy00:01:2800:52:5401:23:04
14IDZIKOWSKI Mariusz 341H20SHOPBYDGOSZCZM400:00:0000:52:5601:23:28
15SADURSKI Maciej 327SISU-OWB ROWERTOUR.COMTORUŃM3SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:50:0701:24:12
16JARZĄBEK Tomasz 305KLIF TEAMGÓRKIM500:00:0000:52:1001:24:43
17DZIEDZIC Grzegorz 339GRUDZIĄDZM300:03:0100:53:5601:26:08
18SOBCZYŃSKI Michał 334BYDGOSZCZM300:03:0800:54:5701:27:52
19BIELICKI Bogumił 364M400:00:0000:54:1801:27:54
20WIĘCKOWSKI Dariusz 340AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZM400:01:2800:58:5601:31:48
21ZUPA Wojciech 313SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM6SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:59:0801:33:21
22MARCINIAK Paweł 310BYDGOSZCZM300:01:3300:58:5101:33:31
23LUTOBORSKI Adam 309SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM5SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:56:5501:33:44
24JAKUBOWSKA-OLECH Edyta 368ŚWIECIEK500:01:3701:00:1001:35:35
25SOBEK Andrzej 370Hades TeamM4Hades Team00:00:0001:02:2101:35:56
Niesklasyfikowani
KOWALEWSKI Wojciech 323BYDGOSZCZM5DNF01:00:25 DNF01:37:40 DNF
27SZYKOWNY Marcin 320TARPOL TEAMBYDGOSZCZM500:01:3201:02:0501:38:37
28SANTUS Piotr 347SKRA PATEREK IT - ROS TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM5Skra Paterek IT-Ros Team00:01:3101:01:4201:43:45
29GOGULSKI Grzegorz 371SISU-OWB ROWERTOUR.COMM5SISU-OWB rowertour.com00:01:3101:04:1701:44:11
30SMOLEŃ Adrian 338LEŚNIKCIERPICEM200:01:3201:06:3401:46:20
31WILKOWSKI Krzysztof 358BYDGOSZCZM500:01:3001:03:5001:46:51
32LAMANEC Jan 314RUZOMBEROKM300:03:0301:05:3401:49:08
33MANTYCKI Paweł 365SKRA PATEREKM4Skra Paterek IT-Ros Team00:01:2901:05:3101:49:18
34ROHDE Piotr 346ROWEROWA BRZOZA/ EMDEK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1Rowerowa Brzoza00:01:2901:06:3501:49:35
35KAMIŃSKA Agnieszka 303SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZK4SISU-OWB rowertour.com00:01:3101:05:4801:49:46
36BIENIEK Miłosz 326BYDGOSKA GRUPA KOLARSKABYDGOSZCZM4Bydgoska Grupa Kolarska00:00:0001:03:1401:52:42
37SULOWSKI Dariusz 316TORUŃM500:03:0301:08:0201:56:59
38SZATTEN Michał 318BYDGOSZCZM400:03:0201:07:3601:57:45
39JĘDRZEJCZYK Norbert 356NEXDBYDGOSZCZM4NextD00:03:0301:18:1002:04:06
40ŻUCHELKOWSKI Rafał 321TATA ADAMA TEAMBYDGOSZCZM300:01:3901:08:5602:05:06
41NABAKOWSKI Maciej 350CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0301:13:1502:05:34
42GMOSIŃSKI Tomasz 333CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0501:13:1202:05:42
43GÓRSKI Bartosz 352CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0401:15:0102:05:49
44BIELICKA Hanna 363WILCZEK300:00:0001:15:5902:06:30
SIECZKA Piotr 336WAŁCZM7DNF01:19:35 DNF02:14:04 DNF
PIĄTKOWSKI Damian 349BYDGOSZCZM3DNF01:26:31 DNF02:16:43 DNF
WIELGOSZ Jakub 359EMDEK BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM1DNF01:29:34 DNF02:16:55 DNF
48CZAJKA Aleksander 337BYDGOSZCZM400:03:0701:30:2702:17:02
ŻARLIŃSKA Olga 362BIKE SALON TEAMBYDGOSZCZK3 DNF01:27:01 DNF02:23:42 DNF
50BOJAN Maciej 357GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNOGNIEZNOM300:03:0601:25:1702:25:49
51MAŁAS Marcin 304OPONEO.PL / AZS POLITECHNIKA GDAŃSKABYDGOSZCZM200:00:0000:48:38
52TECŁAW Radek 366Rowertour.comBYDGOSZCZM300:00:0000:45:45
DNC- - 331BYDGOSZCZM7SISU-OWB rowertour.com00:00:00
DNCLEWANDOWSKI Andrzej 325POTULICEM600:01:3001:01:09
DNCTULEJA Piotr 355CF GNIEZNOGNIEZNOM400:03:0501:11:07
DNCKŁOS Łukasz 322CHEŁMNOM400:03:0701:14:00
DNCNOWICKI Leszek 342INOWROCLAWM600:03:0901:13:58
DNCWDOWIAK Piotr 351BYDGOSZCZM300:03:0901:33:05
WOŹNIAK Maciej 311CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4CSU Racing Team BydgoszczDNF DNF DNF
KUJAWA Kamil 345BYDGOSZCZM3DNF01:19:52 DNF DNF
DULĘBA Robert 360KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM4KS ZRYW RadziejówDNF00:48:37 DNF DNF
JANICKI Rafał 328SKRA PATEREKBYDGOSZCZM4Skra Paterek IT-Ros TeamDNF DNF DNF
MIKULSKA Małgosia 301N-BIKE ACADEMYNIEMCZK1N-Bike AcademyDNF DNF DNF
BELT Kacper 361KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI - DZIKI TEAM KWIDZYNSULNOWOM2Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team KwidzynDNF DNF DNF
VEL JOX Jarasław 374RAJD NIETOPERZAM3DNF DNF DNF
SOBIECHOWSKI Andrzej 332BYDGOSZCZM3DNF DNF DNF
Znaleziono 66 wynik(ów)