XIII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM
XIII Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2022-06-19
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 50 km
Zgłoszonych : 68
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 10
Ukończyło : 56
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6 | M7
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuP1_Piecki
20km
P2_Solec
32km
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1WYŻLIC Michał 369M41M 100:00:0000:45:4501:10:3602:05:05.6502:05:05.65 2:3024,0
2MAŁAS Marcin 304OPONEO.PL / AZS POLITECHNIKA GDAŃSKABYDGOSZCZM21M 200:00:0000:48:3802:10:12.3002:10:12.30+00:05:062:3623,0
3SZMYT Artur 315MERX TEAM WĄGROWIECBYDGOSZCZM42M 3Merx Team Wągrowiec00:00:0000:47:2901:15:2402:11:35.6002:11:35.60+00:06:292:3722,8
4RUDZKI Mateusz 319RAJD NIETOPERZABYDGOSZCZM31M 4Rajd Nietoperza00:00:0000:50:0001:16:5202:13:31.4502:13:31.45+00:08:252:4022,5
5PAWLAK Radosław 324MROZBIKE TEAMBYDGOSZCZM43M 5Mrozbike Team00:00:0000:48:3701:15:5702:13:35.7502:13:35.75+00:08:302:4022,5
6SZTURO Rafał 302SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM44M 6SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:45:4501:12:4402:14:02.8502:14:02.85+00:08:572:4022,4
7FOŁTA Arkadiusz 317SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM32M 7SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:47:2801:15:3102:14:12.6002:14:12.60+00:09:062:4122,4
8TRZCIŃSKI Paweł 335CATENA WYSZKÓWWYSZKÓWM51M 8CATENA Wyszków00:00:0000:48:3801:16:1102:17:20.9502:17:20.95+00:12:152:4421,8
9FYSZ Damian 348SISU-OWB ROWERTOUR.COMSOLEC KUJAWSKIM33M 9SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:49:2901:17:1202:17:32.1502:17:32.15+00:12:262:4521,8
10TECŁAW Radek 366Rowertour.comBYDGOSZCZM34M 1000:00:0000:45:4502:18:30.1502:18:30.15+00:13:242:4621,7
11STAWARZ Maciej 35428 DRUŻYNA HARCERZY TORUŃTORUŃM45M 1100:01:2800:49:3001:15:5102:20:58.0002:22:26.50+00:15:522:4921,3
12KRUSZYŃSKI Kamil 372SISU-OWB ROWERTOUR.COMM46M 12SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:50:3201:19:4902:25:35.4502:25:35.45+00:20:292:5420,6
13WALENTYN Mariusz 330SKRA PATEREKBYDGOSZCZM52M 13Skra Paterek IT-Ros Team00:00:0000:50:0701:20:1002:27:44.6002:27:44.60+00:22:382:5720,3
14MISIASZEK Sławomir 353TOPORZYSKO 75M53M 1428 Toruńska Drużyna Harcerzy00:01:2800:52:5401:23:0402:29:09.3002:30:37.60+00:24:032:5820,1
15IDZIKOWSKI Mariusz 341H20SHOPBYDGOSZCZM47M 1500:00:0000:52:5601:23:2802:30:36.9002:30:36.90+00:25:313:0019,9
16SADURSKI Maciej 327SISU-OWB ROWERTOUR.COMTORUŃM35M 16SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:50:0701:24:1202:35:14.6002:35:14.60+00:30:083:0619,3
17DZIEDZIC Grzegorz 339GRUDZIĄDZM36M 1700:03:0100:53:5601:26:0802:38:18.2002:41:20.00+00:33:123:0919,0
18JARZĄBEK Tomasz 305KLIF TEAMGÓRKIM54M 1800:00:0000:52:1001:24:4302:40:09.5502:40:09.55+00:35:033:1218,7
19BIELICKI Bogumił 364M48M 1900:00:0000:54:1801:27:5402:40:58.1502:40:58.15+00:35:523:1318,6
20ZUPA Wojciech 313SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM61M 20SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:59:0801:33:2102:43:48.5002:43:48.50+00:38:423:1618,3
21WIĘCKOWSKI Dariusz 340AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZM49M 2100:01:2800:58:5601:31:4802:45:54.2502:47:22.85+00:40:483:1918,1
22SOBEK Andrzej 370Hades TeamM410M 22Hades Team00:00:0001:02:2101:35:5602:45:57.4502:45:57.45+00:40:513:1918,1
23SOBCZYŃSKI Michał 334BYDGOSZCZM37M 2300:03:0800:54:5701:27:5202:47:24.1502:50:32.90+00:42:183:2017,9
24LUTOBORSKI Adam 309SISU-OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM55M 24SISU-OWB rowertour.com00:00:0000:56:5501:33:4402:52:27.2502:52:27.25+00:47:213:2617,4
25SZYKOWNY Marcin 320TARPOL TEAMBYDGOSZCZM56M 2500:01:3201:02:0501:38:3702:54:50.7502:56:23.35+00:49:453:2917,2
26IWASZKO Łukasz 312SKRA PATEREK IT-ROS TEAMBYDGOSZCZM411M 26Skra Paterek IT-Ros Team00:00:0000:51:5001:22:1003:04:47.6003:04:47.60+00:59:413:4116,2
27SANTUS Piotr 347SKRA PATEREK IT - ROS TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM57M 27Skra Paterek IT-Ros Team00:01:3101:01:4201:43:4503:07:12.9503:08:44.25+01:02:073:4416,0
28MARCINIAK Paweł 310BYDGOSZCZM38M 2800:01:3300:58:5101:33:3103:11:58.9003:13:32.20+01:06:533:5015,6
29GOGULSKI Grzegorz 371SISU-OWB ROWERTOUR.COMM58M 29SISU-OWB rowertour.com00:01:3101:04:1701:44:1103:12:48.0503:14:19.40+01:07:423:5115,6
30ROHDE Piotr 346ROWEROWA BRZOZA/ EMDEK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM11M 30Rowerowa Brzoza00:01:2901:06:3501:49:3503:14:53.0503:16:22.75+01:09:473:5315,4
31SMOLEŃ Adrian 338LEŚNIKCIERPICEM22M 3100:01:3201:06:3401:46:2003:15:21.2003:16:53.35+01:10:153:5415,4
32MANTYCKI Paweł 365SKRA PATEREKM412M 32Skra Paterek IT-Ros Team00:01:2901:05:3101:49:1803:18:53.5503:20:23.50+01:13:473:5815,1
33BIENIEK Miłosz 326BYDGOSKA GRUPA KOLARSKABYDGOSZCZM413M 33Bydgoska Grupa Kolarska00:00:0001:03:1401:52:4203:20:23.7503:20:23.75+01:15:184:0015,0
34WILKOWSKI Krzysztof 358BYDGOSZCZM59M 3400:01:3001:03:5001:46:5103:21:29.6003:23:00.55+01:16:234:0114,9
35SZATTEN Michał 318BYDGOSZCZM414M 3500:03:0201:07:3601:57:4503:26:52.1503:29:54.15+01:21:464:0814,5
36JĘDRZEJCZYK Norbert 356NEXDBYDGOSZCZM415M 36NextD00:03:0301:18:1002:04:0603:29:52.3503:32:55.55+01:24:464:1114,3
37LAMANEC Jan 314RUZOMBEROKM39M 3700:03:0301:05:3401:49:0803:30:24.4503:33:27.65+01:25:184:1214,3
38ŻUCHELKOWSKI Rafał 321TATA ADAMA TEAMBYDGOSZCZM310M 3800:01:3901:08:5602:05:0603:31:57.2503:33:36.45+01:26:514:1414,2
39NABAKOWSKI Maciej 350CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM416M 39CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0301:13:1502:05:3403:39:51.9503:42:55.45+01:34:464:2313,6
40GMOSIŃSKI Tomasz 333CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM417M 40CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0501:13:1202:05:4203:40:36.9503:43:42.60+01:35:314:2413,6
41GÓRSKI Bartosz 352CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM418M 41CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0401:15:0102:05:4903:41:53.4003:44:58.10+01:36:474:2613,5
42SULOWSKI Dariusz 316TORUŃM510M 4200:03:0301:08:0201:56:5903:42:09.7003:45:13.25+01:37:044:2613,5
43CZAJKA Aleksander 337BYDGOSZCZM419M 4300:03:0701:30:2702:17:0204:07:04.6504:10:12.00+02:01:594:5612,1
44BOJAN Maciej 357GTT DIAMENT BUDEX GNIEZNOGNIEZNOM311M 4400:03:0601:25:1702:25:4904:09:34.7004:12:41.00+02:04:294:5912,0
Niesklasyfikowani
DNCLEWANDOWSKI Andrzej 325POTULICEM600:01:3001:01:0901:41:19.8501:42:50.100:0029,6
DNCKŁOS Łukasz 322CHEŁMNOM400:03:0701:14:0002:02:18.8502:05:26.700:0024,5
DNCNOWICKI Leszek 342INOWROCLAWM600:03:0901:13:5802:05:37.7502:08:46.850:0023,9
DNCTULEJA Piotr 355CF GNIEZNOGNIEZNOM400:03:0501:11:0702:05:42.8502:08:48.550:0023,9
DNCWDOWIAK Piotr 351BYDGOSZCZM300:03:0901:33:0502:27:47.7002:30:56.750:0020,3
DNC- - 331BYDGOSZCZM7SISU-OWB rowertour.com00:00:0004:47:12.0004:47:12.000:0010,4
WOŹNIAK Maciej 311CSU RACING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4CSU Racing Team BydgoszczDNF DNF DNF DNF DNF--
KUJAWA Kamil 345BYDGOSZCZM3DNF01:19:52 DNF DNF DNF DNF--
SOBIECHOWSKI Andrzej 332BYDGOSZCZM3DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALEWSKI Wojciech 323BYDGOSZCZM5DNF01:00:25 DNF01:37:40 DNF DNF DNF--
SIECZKA Piotr 336WAŁCZM7DNF01:19:35 DNF02:14:04 DNF DNF DNF--
PIĄTKOWSKI Damian 349BYDGOSZCZM3DNF01:26:31 DNF02:16:43 DNF DNF DNF--
WIELGOSZ Jakub 359EMDEK BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM1DNF01:29:34 DNF02:16:55 DNF DNF DNF--
DULĘBA Robert 360KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM4KS ZRYW RadziejówDNF00:48:37 DNF DNF DNF DNF--
JANICKI Rafał 328SKRA PATEREKBYDGOSZCZM4Skra Paterek IT-Ros TeamDNF DNF DNF DNF DNF--
BELT Kacper 361KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI - DZIKI TEAM KWIDZYNSULNOWOM2Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team KwidzynDNF DNF DNF DNF DNF--
VEL JOX Jarasław 374RAJD NIETOPERZAM3DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 61 wynik(ów)