XIX MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data : 2021-10-10
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 103
Wystartowało : 99
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 98
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 4.32km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.08km | 1.48km | 2.9km | 4.32km | 5.74km | 7.16km | 8.58km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K18-29 | M18-39 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDobieg
0.08km
Lap_1
1.48km
Lap_2
2.9km
Lap_3
4.32km
     
1SZYMAŃSKI Sylwester 81SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKM40-4900:00:1800:05:1700:10:1200:15:09
2SIADAK Arkadiusz 73KOSZALINM40-4900:00:1800:05:2400:10:2900:15:35
3MACKOJĆ Krzysztof 55EL-MACKOJĆKOŁOBRZEGM40-4900:00:1900:05:2900:10:4700:16:07
4HOŁUB Kamil 30MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM40-4900:00:1800:05:2700:10:5200:16:17
5POŁUBIŃSKI Paweł 70KOCURYBORNE SULINOWOM40-4900:00:2000:05:4700:11:1100:16:44
6SŁUPCZEWSKI Krzysztof 74SDROG KOSZALIN KOPARKAKOSZALIN.PLSIANÓWM40-4900:00:2000:05:5200:11:2800:17:08
7BURDA Robert 11KOSPELKOSZALINM40-4900:00:2000:05:5500:11:3100:17:10
8KOZIEŁ Paweł 42KOCURYRĄBINOM40-4900:00:2100:05:5400:11:3500:17:19
9SMAGOWSKI Wojciech 75OSP RĄBINORABINOM40-4900:00:2400:05:5400:11:3300:17:19
10KOZAK Grzegorz 41FPPKOSZALINM40-4900:00:2200:06:2300:12:3000:18:38
11MAZUR Tomasz 57I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4900:00:2400:06:2300:12:3000:18:38
12BARUTOWICZ Grzegorz 3KOSZALINM40-4900:00:2500:06:3000:12:3300:18:42
13BIERZANOWSKI Rafał 4SŁUPSKM40-4900:00:2800:06:3000:12:3400:18:44
14BUDZIŃSKI Paweł 10KĘPKA NA TRASIE/DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM40-4900:00:2500:06:3100:12:4300:18:52
15PIEKUTOWSKI Artur 68NIEKŁONICEM40-4900:00:2300:06:2200:12:3600:18:56
16TROŚNIAK Piotr 83DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM40-4900:00:2600:06:3100:12:4200:19:02
17PAWŁOWSKI Grzegorz 64GAMMAXKOSZALINM40-4900:00:2800:06:3600:12:5900:19:31
18CZERNIAK Gracjan 17KOSZALINM40-4900:00:3000:06:5400:13:1300:19:38
19DZIKOŃ Rafał 102KOŁOBRZEGM40-4900:00:3300:07:0500:13:3100:19:52
20IWANIEC Darek 31TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-4900:00:3000:07:0400:13:2700:19:54
21CIECHAŃSKI Michał 14ZDARTE PODESZWYZAJĄCZKOWOM40-4900:00:3100:06:4900:13:1900:19:56
22WILKOWSKI Krzysztof 90FOR-REST-RUNKOSZALINM40-4900:00:2900:06:5000:13:2000:19:56
23BRZEZIŃSKI Paweł 8KOSZALINM40-4900:00:2000:06:3800:13:1900:20:08
24ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM40-4900:00:3200:07:0300:13:3200:20:14
25MACIĄG Piotr 52HOMOSAPIEKOSZALINM40-4900:00:3300:07:0500:13:4400:20:37
26BURKIET Pawel 12KOSZALINM40-4900:00:2900:07:0600:13:4600:20:42
27PAJOR Tomasz 62HOMOSAPIEKOSZALINM40-4900:00:3200:07:0900:13:5300:20:55
28MACIĄG Paweł 51HOMOSAPIESTARE BIELICEM40-4900:00:3200:07:1300:14:0400:21:10
29KARASIEWICZ Robert 33KOSZALINM40-4900:00:3400:07:4000:14:5600:22:10
30URA Marcin 85MALTAŃSKAKOSZALINM40-4900:00:3400:07:4100:14:5800:22:22
31KOTNOWSKI Marcin 40MALTAŃSKAKOSZALINM40-4900:00:3400:07:4100:15:1400:23:03
32WYSOCZAŃSKI Daniel 94ROZBIEGANA USTKAUSTKAM40-4900:00:3200:08:1200:15:4000:23:04
33KĘSIK Michał 35ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-4900:00:3700:08:0500:15:3700:23:13
34DYBALSKI Krzysztof 22KOSZALINM40-4900:00:3700:08:0000:15:4200:23:28
35GUTOWSKI Marek 26KOSZALINM40-4900:00:3400:08:0700:15:4300:23:30
36KNEBLEWSKI Łukasz 38KOSZALINM40-4900:00:3300:08:0400:15:5000:23:31
37SWATOWSKI Łukasz 79KOSZALINM40-4900:00:4200:08:2900:16:2100:24:13
38SWATOWSKI Bartosz 78BERLINM40-4900:00:4200:09:1800:17:4800:26:15
Znaleziono 38 wynik(ów)