XX BIEG WENEDÓW - 10 KM
XX BIEG WENEDÓW
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2022-10-08
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 75
Wystartowało : 69
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 68
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.75km | 2km | 2.75km | 4km | 4.75km | 6km | 6.75km | 8km | 8.75km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K16-17 | M16-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap_1
0.75km
Lap_1
2km
Lap_1
2.75km
Lap_2
4km
Lap_1
4.75km
Lap_3
6km
Lap_1
6.75km
Lap_5
8km
Lap_5
8.75km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1RUDNIK Krzysztof 56SŁUPSKM40-491M 100:02:4600:07:0300:10:0400:14:4400:17:3100:22:1600:25:0400:29:4600:32:3100:36:54.70 3:4116,3
2LASAK Konrad 37SZCZECINEKM18-291M 200:02:4500:07:2900:10:0400:14:4400:17:3100:22:1500:25:0300:29:4600:32:3000:37:03.35+00:00:083:4216,2
3RYBARCZYK Jan 57ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM50-591M 300:02:4500:07:2800:10:1000:14:5400:17:3900:22:2600:25:1200:29:5900:32:4500:37:13.50+00:00:183:4316,1
4FEDORCZAK Łukasz 22BIEGOLAS KOSZALINKONIKOWOM30-391M 400:02:4700:07:3000:10:1800:15:1100:18:0100:22:5800:25:5000:30:4800:33:3900:38:20.85+00:01:263:5015,7
5MACKOJĆ Krzysztof 42EL-MACKOJĆKOŁOBRZEGM40-492M 500:02:4700:07:3100:10:1900:15:1100:18:0200:22:0600:25:5000:30:4800:33:3900:38:27.40+00:01:323:5015,6
6MAZUR Jurir 77M40-493M 600:03:0800:05:5900:11:0500:14:0300:19:1600:22:1500:27:3300:30:4200:37:0000:39:05.45+00:02:103:5415,4
7NEJMAN Jerzy 45KOSZALINM30-392M 700:02:4600:07:3000:10:1800:15:1200:18:0400:23:1000:26:1000:31:3000:34:3000:39:38.65+00:02:433:5715,1
8KLIMOWICZ Michał 28KOSZALIN/WARSZAWAM30-393M 800:02:4900:07:5100:10:4800:15:5400:18:5300:23:5800:26:5500:32:0200:35:0000:39:50.55+00:02:553:5915,1
9PICK Tomasz 51BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM50-592M 900:02:5000:07:5100:10:4800:15:5600:18:5600:24:0700:27:0700:32:2100:35:2400:40:20.10+00:03:254:0214,9
10KOZIEŁ Paweł 32KĘPKA TEAMRĄBINOM40-494M 1000:02:5300:07:5800:11:0100:16:1800:19:2400:24:4300:27:5100:33:1000:36:1600:41:10.40+00:04:154:0714,6
11XXXXXXX Tomek 69KOSZALINM30-394M 1100:02:4900:07:3300:10:2800:15:5400:18:5500:23:0300:27:2700:33:0100:36:1500:41:46.35+00:04:514:1014,4
12MACIEJCZYK Mateusz 40POLANOWM30-395M 1200:02:5800:08:2400:11:3500:17:1100:20:2600:26:0500:29:2000:34:5000:38:0100:43:07.45+00:06:124:1813,9
13MOSZYŃSKI Jacek 44TKKF KOSZALINSIANÓWM50-593M 1300:03:0700:08:3500:11:5100:17:2400:20:4200:26:1400:29:3000:35:0500:38:2000:43:38.75+00:06:444:2113,8
14KORCZYŃSKI Sławomir 29SAPKID.PLKOSZALINM30-396M 1400:02:5900:08:2000:11:3100:17:1800:20:3700:26:1300:29:3200:35:2600:38:5200:44:35.10+00:07:404:2713,5
15KOŚCIELNIAK Robert 75TKKF KOSZALINKOSZALINM50-594M 1500:03:0700:08:3600:11:5100:17:3600:20:5700:26:5000:30:1700:36:1000:39:3000:44:53.05+00:07:584:2913,4
16SUCHANOWSKI Zygmunt 60RESPECT LOTYŃLOTYŃM50-595M 1600:02:5800:08:2700:11:4400:17:3100:20:5400:26:4400:30:0800:36:0300:39:2900:45:13.65+00:08:184:3113,3
17OLSZAK Jakub 50KOSZALINM16-171M 1700:03:0800:08:4300:12:0300:17:5600:21:1700:27:0600:30:3300:36:2900:39:5200:45:17.20+00:08:224:3113,2
18CHWALEBA Maciek 168PPLOTKOSZALINM30-397M 1800:03:3100:09:1300:12:1900:17:5300:21:0500:27:0700:30:2700:36:3600:39:5500:45:45.95+00:08:514:3413,1
19CHUDY Henryk 14KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM60-691M 1900:03:0100:08:4900:12:0700:18:0300:21:2700:27:3200:31:0000:37:0800:40:3900:46:41.70+00:09:474:4012,9
20SZMID Tomasz 63KOSZALINM30-398M 2000:03:4300:09:5100:13:2000:19:2500:22:5500:28:4800:32:1600:38:1000:41:3000:46:49.05+00:09:544:4012,8
21DZIKOŃ Rafał 21RAFTER-RUNKOŁOBRZEGM40-495M 2100:03:3200:09:2300:12:4800:18:4500:22:1000:28:1400:31:4600:37:5300:41:2400:47:10.25+00:10:154:4312,7
22BRZEZIŃSKI Paweł 9IRONDADKOSZALINM40-496M 2200:03:1400:09:0800:12:3000:18:4100:22:1100:28:1800:31:4700:37:5600:41:2800:47:18.40+00:10:234:4312,7
23BOREJKO Łukasz 7KOSZALINM30-399M 2300:03:2000:09:1500:12:3600:18:3900:22:0900:28:0800:31:3600:37:4700:41:2600:47:28.35+00:10:334:4412,6
24PIEKUTOWSKI Artur 52NIEKŁONICEM40-497M 2400:03:0900:08:5800:12:2300:18:2600:21:5700:28:0800:31:4300:37:5700:41:3300:47:36.45+00:10:414:4512,6
25KRZEWIŃSKA Małgorzata 33TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 100:03:2400:09:2900:13:0000:19:0700:22:3500:28:4200:32:1500:38:1400:41:4300:47:40.10+00:10:454:4612,6
26ŻYSZKIEWICZ Piotr 74ROZBIEGANA USTKAUSTKAM50-596M 2500:03:4100:09:5400:13:2600:19:3000:23:0500:29:0500:32:3400:38:3200:42:0000:47:41.35+00:10:464:4612,6
27LESZCZEŁOWSKI Piotr 38SHELTIES RACEZŁOCIENIECM40-498M 2600:03:3800:09:3800:13:1200:19:1600:22:4800:28:5800:32:3500:38:5000:42:2300:48:04.30+00:11:094:4812,5
28SKOWYRSKI Janusz 58TKKF BIEGOLAS KOSZALINSTARE BIELICEM60-692M 2700:03:1600:09:1100:12:4100:18:5100:22:2900:28:4000:32:1400:38:3000:42:0600:48:05.15+00:11:104:4812,5
29ADASZYNSKI Wieslaw 1BIEGOLASKOSZALINBOBOLICEM50-597M 2800:02:5700:08:5000:12:1600:18:2700:22:0200:28:2400:32:0500:38:1700:42:0400:48:13.90+00:11:194:4912,4
30JANKOJĆ Dominik 25CEWLINOM40-499M 2900:03:2500:09:2900:13:0200:19:1400:22:5100:29:0200:32:4000:38:5500:42:3200:48:34.05+00:11:394:5112,4
31DĄBROWSKA Alicja 17TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 200:03:3400:09:4500:13:2500:19:4400:23:2200:29:0200:33:1000:39:2200:42:5600:48:42.95+00:11:484:5212,3
32SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz 62USTRONIE MORSKIEM40-4910M 3000:03:1900:09:2500:12:5700:19:0800:22:4000:28:5600:32:4100:39:1400:42:5800:48:58.90+00:12:044:5312,3
33STENKA Rafał 59KOSZALINM30-3910M 3100:03:0700:08:5600:12:2400:18:4600:22:2500:28:5500:32:3700:39:0900:42:5700:49:16.20+00:12:214:5512,2
34MAZUR Mirosław 43TKKF KOSZALINKOSZALINM50-598M 3200:03:2300:09:2700:13:0000:19:1100:22:5000:29:0900:32:5000:39:2600:43:1300:49:36.85+00:12:424:5712,1
35GRUNWALD Karolina 23BOBOLICEK30-391K 300:03:2000:09:1400:12:4300:19:0500:22:5200:29:3000:33:1100:39:5600:43:3800:49:56.30+00:13:014:5912,0
36CHUDZIK Zbigniew 15TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM60-693M 3300:03:2300:09:3400:13:0600:19:2300:23:0500:29:2900:33:1000:39:4200:43:3300:49:57.15+00:13:024:5912,0
37ZALIŃSKA Aneta 70ROZBIEGANA USTKAUSTKAK40-491K 400:03:4400:10:0500:13:4500:19:5800:23:3600:30:0200:33:4100:40:0400:43:4900:50:01.45+00:13:065:0012,0
38BUKIET Paweł 11KOSZALINM40-4911M 3400:03:2500:09:3600:13:1300:19:3600:23:2000:30:0000:33:5200:40:4600:44:4400:51:17.05+00:14:225:0711,7
39KASPRZYK Bogdan 27MŚCICEM40-4912M 3500:03:3600:09:5600:13:4100:20:0700:23:5600:30:2800:34:2000:40:5900:45:0000:51:26.90+00:14:325:0811,7
40DRULIK-HOŁUB Marta 20KOSZALINK40-492K 500:03:4100:10:0600:13:5000:20:1900:24:0900:30:4800:34:4000:41:2800:45:2000:51:47.75+00:14:535:1011,6
41BOGACKA Lucyna 6TKKF KOSZALINKOSZALINK60+2K 600:03:4200:10:1100:13:5900:20:3500:24:2600:31:0100:34:5600:41:4000:45:3600:52:06.00+00:15:115:1211,5
42WOJDA Paulina 66DYGOWOK30-392K 700:03:3600:09:5500:13:3500:20:1400:24:0300:30:4400:34:3500:41:2700:45:1500:52:06.35+00:15:115:1211,5
43OLSZAK Grzegorz 49KOSZALINM40-4913M 3600:03:3900:10:1200:14:0100:20:4700:24:4300:31:3900:35:3000:42:1900:46:1000:52:39.00+00:15:445:1511,4
44KUROWSKI Marcin 36SHELTIES RACESŁUPSKM40-4914M 3700:03:5600:10:4700:14:3900:21:3000:25:1900:32:0500:35:5400:42:4400:46:3900:52:50.15+00:15:555:1711,4
45KUROWSKA Olga 35SHELTIES RACESŁUPSKK40-493K 800:03:5700:10:4800:14:4000:21:3100:25:2100:32:0600:35:5800:42:5000:46:5100:53:16.15+00:16:215:1911,3
46WYSOCZAŃSKI Daniel 68ROZBIEGANA USTKAUSTKAM40-4915M 3800:03:4400:10:1900:14:1000:20:5200:24:5300:31:4800:35:5200:42:4700:46:4800:53:24.40+00:16:295:2011,2
47WOJCIECHOWSKA Kasia 65KOŁOBRZEGK30-393K 900:03:2400:09:5900:13:5400:20:5700:24:5800:31:5300:35:5700:42:4800:46:5300:53:31.10+00:16:365:2111,2
48ANTKOWIAK Joanna 2#BIEGAJLESZNOLESZNOK40-494K 1000:03:5400:10:4500:14:3900:21:2900:25:1900:32:0400:35:5800:43:0700:47:0300:53:34.50+00:16:395:2111,2
49DRELISZAK Mariusz 1917. WOG KOSZALINKOSZALINM40-4916M 3900:03:2200:09:3200:13:0700:20:0600:24:0700:31:2200:35:3300:42:5200:46:5600:53:41.30+00:16:465:2211,2
50MACKIW Michał 41KOSZALINM18-292M 4000:03:3200:09:5400:13:4900:20:3400:24:4200:31:4900:35:5400:43:1100:47:3400:54:24.40+00:17:295:2611,0
51ZAWISKA Anna 71KOSZALINK30-394K 1100:03:4300:10:3100:14:3200:21:5200:25:5500:32:5400:37:1000:44:2500:48:2200:55:05.25+00:18:105:3010,9
52LISZTWAN Anna 39KOSZALINK30-395K 1200:04:0300:11:2900:15:3700:22:3400:26:3100:33:2600:37:2600:44:5400:49:1100:55:45.00+00:18:505:3410,8
53KOZŁOWIECKI Waldemar 76KOSZALINM70+1M 4100:03:4800:10:4800:14:5900:22:0600:26:0200:33:1000:37:1500:44:3900:48:5000:55:55.40+00:19:005:3510,7
54RADZIMSKI Marcel 55ŚWIEMINOM18-293M 4200:03:2800:09:3900:13:1900:20:2400:24:3100:32:0900:36:2600:44:1900:48:4000:56:04.50+00:19:095:3610,7
55JUSZCZAK Krzysztof 26KOSZALINM60-694M 4300:03:5600:10:5500:15:0900:22:3400:26:5600:34:3000:38:5400:46:2400:50:4800:58:00.80+00:21:065:4810,3
56WYSOCKA Urszula 67SPORTOWE BIELICEKOSZALINK30-396K 1300:03:3900:10:4500:14:4900:22:2500:26:3700:34:1100:38:3100:46:2400:50:4400:58:01.95+00:21:075:4810,3
57PIETRYKA Artur 53KARLINOBIEGAJKARLINOM40-4917M 4400:03:4300:10:4500:14:5200:22:2300:26:3300:33:5900:38:2200:46:2000:51:0700:58:50.15+00:21:555:5310,2
58BUSZAC Paweł 12KOŁOBRZEGM30-3911M 4500:04:1100:11:3600:16:0000:23:3900:28:0900:35:3800:40:0600:47:3500:51:5400:58:50.50+00:21:555:5310,2
59CHRYSTOFIAK Janina 13KOSZALINK40-495K 1400:04:0600:11:5700:16:2200:23:5800:28:0900:35:4100:40:0700:47:3300:51:5700:58:52.95+00:21:585:5310,2
60PLESIEWICZ Tomasz 54TKKF KOSZALINKOSZALINM50-599M 4600:04:1300:11:3700:15:4600:23:4100:28:1200:36:2000:40:5500:48:3700:52:5901:00:27.90+00:23:336:029,9
61BROWKA Anna 8SHELTIES RACESŁUPSKK40-496K 1500:04:0200:11:3200:15:4300:23:4300:28:1300:36:2100:40:5700:48:3900:53:0001:00:29.70+00:23:356:029,9
62SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 61USTRONIE MORSKIEK40-497K 1600:04:1500:11:5900:16:2800:24:0100:28:3200:36:1400:40:5800:48:5400:53:2401:00:33.90+00:23:396:039,9
63ŻYSZKIEWICZ Izabela 73ROZBIEGANA USTKAUSTKAK50-592K 1700:04:1100:11:5500:16:1600:24:0500:28:4200:36:4500:41:1300:48:5800:53:2601:00:59.85+00:24:056:059,8
64BEDNARZ Katarzyna 3NESSI TEAMKOŁOBRZEGK40-498K 1800:04:0700:11:5400:16:1600:24:1100:28:4400:36:4800:41:2300:49:3400:54:2601:02:12.65+00:25:176:139,6
65KUKLIŃSKA Beata 34DREAM TEAMBYTÓWK40-499K 1900:04:0600:11:5700:16:2200:25:1000:30:0100:39:0600:43:5500:52:5900:58:0201:06:57.00+00:30:026:419,0
66KOSMAN Katarzyna 30KOMORÓWK40-4910K 2000:04:1400:12:1200:16:5400:25:2700:30:2000:39:0600:44:1000:53:1600:58:2701:07:22.25+00:30:276:448,9
67KOSMAN Piotr 31EKIPA Z TARNOWAKOMORÓWM40-4918M 4700:04:1400:12:1200:16:5400:25:2700:30:1900:39:0400:44:0800:53:1400:58:2501:07:23.45+00:30:286:448,9
68OLCZYKOWSKI Bartosz 48WILLA BLANKADĄBKIM40-4919M 4800:04:3800:13:0400:18:0800:27:1500:32:3100:41:5200:47:0600:56:0701:01:2301:10:23.75+00:33:297:028,5
69 100Drużyna1 1   
Znaleziono 69 wynik(ów)