XXIV BIEG ŚWIĘCÓW
Organizator : Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data : 2022-05-21
Miejsce : Sławno
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 106
Wystartowało : 94
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 94
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KUJAWSKI Grzegorz 103FORMA JAK WINOPUCKOPEN -M1M 100:32:08.00 3:1218,7
2SOKOŁOWSKI Ryszard 99LKB BRACI PETK LĘBORK/ BIEGAJĄCY DIETETYK TEAMLĘBORKOPEN -M2M 200:32:27.90+00:00:193:1418,5
3WIŚNIEWSKI Kacper 78KS AZS AWF WARSZAWAWARSZAWAOPEN -M3M 300:32:39.25+00:00:313:1518,4
4POBŁOCKI Piotr 52UKS EKONOMIK MARATONCZYKLEBORKOPEN -M4M 400:34:26.50+00:02:183:2617,4
5RUDNIK Krzysztof 55SŁUPSKOPEN -M5M 500:35:37.70+00:03:293:3316,8
6MIELEWCZYK Łukasz 39LKB BRACI PETK LĘBORK/ BIEGAJĄCY DIETETYK TEAMCHARBROWOOPEN -M6M 600:35:54.20+00:03:463:3516,7
7PAPROCKA Ewelina 51KASZUBI LUZINOLUZINOOPEN -K1K 100:37:24.75+00:05:163:4416,0
8WILCZEWSKI Krzysztof 75KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPowiat - M1M 700:37:41.95+00:05:333:4615,9
9GRAFF Norbert 14SZCZENURZEOPEN -M7M 800:37:47.60+00:05:393:4615,9
10WOJTKIEWICZ Mateusz 82KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDOPEN -M8M 900:37:48.85+00:05:403:4615,9
11POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna 53UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORKGDYNIAOPEN -K2K 200:37:50.95+00:05:423:4715,9
12ZIELINSKI Slawomir 84HUSARIANOWOGARDOPEN -M9M 1000:38:01.65+00:05:533:4815,8
13RUDNIKOWSKI Maciej 56DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOPowiat - M2M 1100:38:17.65+00:06:093:4915,7
14NEJMAN Jerzy 42KOSZALINOPEN -M10M 1200:39:26.55+00:07:183:5615,2
15JABŁOŃSKI Tomasz 22KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPowiat - M3M 1300:39:34.75+00:07:263:5715,2
16WITKIEWICZ Eryk 79KB 10 BIALOGARDBIAŁOGARDOPEN -M11M 1400:39:44.30+00:07:363:5815,1
17GAJLEWICZ Dominik 100MTS HAMERMIASTKOOPEN -M12M 1500:40:14.15+00:08:064:0114,9
18SMOŁUCH Marcin 95KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEPowiat - M4M 1600:40:17.60+00:08:094:0114,9
19SŁUPCZEWSKI Krzysztof 102SDROG KOSZALINSIANÓWOPEN -M13M 1700:41:02.05+00:08:544:0614,6
20CHRUSZCZ Mateusz 106KB BRYZA POSTOMINOPRUSINOWOOPEN -M14M 1800:41:56.50+00:09:484:1114,3
21GUZIK Piotr 17USB USTKASŁUPSKOPEN -M15M 1900:42:04.75+00:09:564:1214,3
22TURCZYN Tomasz 71SŁAWNOSŁAWNOPowiat - M5M 2000:42:13.80+00:10:054:1314,2
23KUCHAREK Marcin 31BBL SŁUPSLKSŁUPSKOPEN -M16M 2100:42:21.00+00:10:134:1414,2
24JABŁOŃSKI Andrzej 21CZARNE BIEGACZARNEOPEN -M17M 2200:42:49.70+00:10:414:1614,0
25NIECKARZ Krzysztof 44KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPowiat - M6M 2300:43:17.95+00:11:094:1913,9
26CHUDY Henryk 9KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOPowiat - M7M 2400:43:35.60+00:11:274:2113,8
27MAZUR Emiliusz 35DARŁOWOPowiat - M8M 2500:44:07.35+00:11:594:2413,6
28POBŁOCKA Bożena 11ATC-CARGO TEAM / UKS - EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKGDYNIAOPEN -K3K 300:44:07.65+00:11:594:2413,6
29SUCHANOWSKI Zygmunt 64RESPECT LOTYŃLOTYŃOPEN -M18M 2600:44:12.30+00:12:044:2513,6
30NOWAK Jacek 46BOLESZEWOPowiat - M9M 2700:44:21.10+00:12:134:2613,5
31LUDWIKOWSKA-STORTA Karolina 88SŁAWNOPowiat - K1K 400:44:22.60+00:12:144:2613,5
32HARBUTIAK Monika 19CISOWOPowiat - K2K 500:44:36.50+00:12:284:2713,5
33WIELGAT Łukasz 92KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOPowiat - M10M 2800:45:37.35+00:13:294:3313,2
34SZUBERT Marcin 68KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEOPEN -M19M 2900:45:45.75+00:13:374:3413,1
35SCHWARZ Ludwik 60KOSZALINOPEN -M20M 3000:46:03.20+00:13:554:3613,0
36MAZUREWICZ Damian 37OPERACJA DOHAPOZNAŃOPEN -M21M 3100:46:33.95+00:14:254:3912,9
37KACZMAREK Marta 24SŁAWNOPowiat - K3K 600:46:47.20+00:14:394:4012,8
38SMOLIŃSKI Krzysztof 61SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOOPEN -M22M 3200:46:48.25+00:14:404:4012,8
39GOSTOMCZYK Krzysztof 13KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPowiat - M11M 3300:47:28.25+00:15:204:4412,6
40GRUNWALD Karolina 15BOBOLICEOPEN -K4K 700:47:36.00+00:15:284:4512,6
41MOTYKOWSKA Ksenia 41KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPowiat - K4K 800:48:29.15+00:16:214:5012,4
42JURYKIEWICZ Roman 98KOSZALINOPEN -M23M 3400:48:34.20+00:16:264:5112,4
43ADASZYNSKI Wiesław 1BIEGOLAS KOSZALINBOBOLICEOPEN -M24M 3500:48:47.85+00:16:394:5212,3
44POPRAWSKI Adam 105SŁAWNOMiasto - M1M 3600:49:02.70+00:16:544:5412,2
45ORLOWSKI Maciej 48DARLOWOOPEN -M25M 3700:49:10.30+00:17:024:5512,2
46SZUBERT Agnieszka 67KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEOPEN -K5K 900:49:27.40+00:17:194:5612,1
47NIECKARZ Monika 43KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPowiat - K5K 1000:49:27.85+00:17:194:5612,1
48KAZIMIERCZAK Leszek 26CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINOPEN -M26M 3800:49:36.90+00:17:284:5712,1
49ANTKOWIAK Sebastian 3DB - ACTIVEKOSZALINOPEN -M27M 3900:49:41.05+00:17:334:5812,1
50LEŚNIEWSKI Bartosz 33JW 3411SŁAWNOPowiat - M12M 4000:50:08.50+00:18:005:0012,0
51PACHUTA Damian 50WRZEŚNICAPowiat - M13M 4100:50:17.00+00:18:095:0111,9
52KULCZYK Katarzyna 97KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOPowiat - K6K 1100:50:42.60+00:18:345:0411,8
53RZECZKOWSKA Edyta 58SŁAWNOPowiat - K7K 1200:51:07.95+00:18:595:0611,7
54GOSŁAWSKI Stanisław 12AMATORKĘPICEOPEN -M28M 4200:51:08.75+00:19:005:0611,7
55WITKOWSKI Dawid 80SŁAWNOPowiat - M14M 4300:51:12.15+00:19:045:0711,7
56KURZAWIŃSKA- Kasia 32CZARNE BIEGACZARNEOPEN -K6K 1300:51:13.90+00:19:055:0711,7
57KANIOWSKI Jacek 25W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOPowiat - M15M 4400:51:31.30+00:19:235:0911,6
58JAWORSKI Robert 104KB BRYZA POSTOMINOPIESZCZOPEN -M29M 4500:51:42.70+00:19:345:1011,6
59WINKOWSKI Andrzej 76ŻELICEOPEN -M30M 4600:52:03.75+00:19:555:1211,5
60WALCZUK Anna 89MALECHOWOPowiat - K8K 1400:52:43.85+00:20:355:1611,4
61DEMIDOK Marcin 101ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -M31M 4700:52:47.10+00:20:395:1611,4
62NOREK Ryszard 45SŁAWNOPowiat - M16M 4800:52:53.35+00:20:455:1711,3
63BAKALARZ Katarzyna 91DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOPowiat - K9K 1500:53:23.25+00:21:155:2011,2
64BAKALARZ Adam 90DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOPowiat - M17M 4900:53:23.50+00:21:155:2011,2
65KINCZEL Wojciech 27SŁAWNOPowiat - M18M 5000:53:27.70+00:21:195:2011,2
66SAGAŁA Patrycja 59ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K7K 1600:53:32.90+00:21:245:2111,2
67URBAN Ewelina 72ANANASY Z 3 FALDĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K8K 1700:53:32.95+00:21:245:2111,2
68STOJEWSKI Jarosław 18KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPowiat - M19M 5100:53:34.80+00:21:265:2111,2
69MAZUREK Ryszard 36SŁUPSKOPEN -M32M 5200:53:43.30+00:21:355:2211,2
70SZAFIRSKI Marek 65BIEGAM BO LUBIĘ - SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M33M 5300:53:52.55+00:21:445:2311,1
71MICKIEWICZ VEL MICKUS Grzegorz 38HARNAŚSŁAWNOPowiat - M20M 5400:54:22.15+00:22:145:2611,0
72KONKEL Joanna 29MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOKlub Święc - K1K 1800:54:47.55+00:22:395:2811,0
73BUKOWSKI Bartosz 6SŁAWNOPowiat - M21M 5500:55:12.55+00:23:045:3110,9
74MAJ Agnieszka 34SŁAWNOPowiat - K10K 1900:55:33.75+00:23:255:3310,8
75ANTOSIK Grażyna 87KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOPowiat - K11K 2000:55:50.80+00:23:425:3510,7
76ORDAK Iwona 94STARY JAROSŁAWPowiat - K12K 2100:56:08.10+00:24:005:3610,7
77SUŁEK Dorota 96KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEPowiat - K13K 2200:56:45.20+00:24:375:4010,6
78KOMAR Agnieszka 28KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPowiat - K14K 2300:57:06.90+00:24:585:4210,5
79BUZE Małgorzata 8KB OLSZEWSKI SYNOWIESŁAWNOPowiat - K15K 2400:57:16.20+00:25:085:4310,5
80JUSZCZAK Krzysztof 23KOSZALINOPEN -M34M 5600:57:27.25+00:25:195:4410,4
81WOŹNIAK Dariusz 83WWW.LIMO300C.COMSŁAWNOPowiat - M22M 5700:58:24.25+00:26:165:5010,3
82TOPOLIŃSKI Ireneusz 69BRYZA POSTOMINOSŁAWNOPowiat - M23M 5800:58:35.55+00:26:275:5110,2
83ANDRZEJCZYK Ewelina 2ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -K9K 2500:58:45.65+00:26:375:5210,2
84BURMAN Tomasz 7ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -M35M 5900:58:46.15+00:26:385:5210,2
85KOT Daniel 30KOT TEAMBOLESŁAWICEOPEN -M36M 6000:58:47.50+00:26:395:5210,2
86GAZICKA Dobrosława 10SŁAWNOPowiat - K16K 2600:59:15.70+00:27:075:5510,1
87HELLER Zdzisław 20KOSZALINOPEN -M37M 6100:59:21.40+00:27:135:5610,1
88ZMITROWICZ Norbert 85KLIMA-RAFLIKPOZNAŃOPEN -M38M 6200:59:54.65+00:27:465:5910,0
89BIERNAT Karolina 4SŁAWNOMiasto - K1K 2701:00:30.65+00:28:226:039,9
90OSTROWSKI Paweł 49SŁAWNOPowiat - M24M 6301:01:08.00+00:29:006:069,8
91STANIASZEK Bogusław 62TUPOTUSTKAGŁOBINOOPEN -M39M 6401:07:44.15+00:35:366:468,9
92STOPNICKI Ignacy 63TUPOT USTKAUSTKAOPEN -M40M 6501:12:05.45+00:39:577:128,3
93MICHALAK Wojciech "Fachowiec" 93MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOPowiat - M25M 6601:12:07.60+00:39:597:128,3
94WITKOWSKI Krzysztof 81MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOPowiat - M26M 6701:12:07.80+00:39:597:128,3
Znaleziono 94 wynik(ów)