ZAMIEĆ 24H NA SKRZYCZNE
ZAMIEĆ 24h na Skrzyczne
Organizator : Fundacja Aktywne Beskidy
Data : 2023-01-21
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 130 km
Zgłoszonych : 169
Wystartowało : 146
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 146
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.5km | 27km | 40.5km | 54km | 67.5km | 81km | 94.5km | 108km | 121.5km | 135km | 148.5km | 162km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MIX | SINGLE OPEN | KK | OPEN K | MM | OPEN M
Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MUkończyłDrużyna 1Meta
13.5km
Meta
27km
Meta
40.5km
Meta
54km
Meta
67.5km
Meta
81km
Meta
94.5km
Meta
108km
Meta
121.5km
Meta
135km
Meta
148.5km
Meta
162km
Czas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                        
1ŻUŁAWSKI Dariusz
GĘBALA Dariusz
165BESKID GODZISZKAMM1M 1Beskid Godziszka01:46:5903:38:2805:32:1807:26:3009:19:4911:11:1913:05:5515:03:5517:05:1919:10:5021:09:2523:17:2623:17:26.9023:17:32.05162,012001:47:048:377,001:56:27
2KACZOR Łukasz
KWAŚNY Marcin
316WILD BUCHAYSMM2M 2TakWild Buchays01:54:0303:46:4605:48:4908:01:1010:01:0712:21:5214:30:2316:49:1319:03:3121:20:1921:20:19.8521:20:27.15135,010-201:52:429:296,302:08:02
3STUDNIK Grzegorz
KASZYCA Paweł
125GPS RUN TEAMMM3M 3TakUltraDyrektorzy01:37:3003:25:0905:15:4007:22:0109:15:2411:11:1813:18:0015:37:2819:34:1121:28:3421:28:34.6021:28:38.85135,010-201:37:349:326,302:08:51
4WEINERT Wojciech 151UKS TRÓJKA MIKOŁÓWOPEN M1M 401:55:1403:59:5006:16:0608:31:2310:52:2913:24:2416:04:4118:41:4021:08:1223:36:1423:36:14.8023:36:18.80135,010-201:55:1810:295,702:21:37
5KOMRAUS Krzysztof 57PRESSGLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYOPEN M2M 5Tak01:35:0003:17:2605:20:5207:26:4309:47:2512:09:4114:57:4417:47:1620:46:2720:46:27.3020:46:52.20121,59-301:35:2510:155,802:18:32
6LEWIAK Michał 75TRUCHT.COMOPEN M3M 601:43:3103:38:0305:45:5007:52:4310:13:5612:50:0715:32:4618:32:2621:07:3421:07:34.1521:07:37.35121,59-301:43:3410:255,802:20:50
7SAMORAŃSKI Krzysztof 111ULTRA-SZCZĘŚCIEOPEN M4M 702:02:5704:09:2906:35:4908:53:2911:22:5514:00:2716:47:5219:33:0922:09:3922:09:39.7022:09:42.80121,59-302:03:0010:565,502:27:44
8HEJKRLÍK Jiří 40BRUBECK.CZOPEN M5M 801:55:0404:08:1506:35:4309:03:2511:40:0514:20:5517:09:4919:54:3822:31:3122:31:31.0022:31:35.95121,59-301:55:0911:075,402:30:10
9WAJDA Adam
KOŹMIN Arkadiusz
145ŁYSE KONIEMM4M 9TakŁyse Konie02:08:5904:19:3606:42:5709:09:5911:33:2014:04:3216:50:3319:35:0519:35:05.2019:35:11.05108,08-402:09:0510:525,502:26:53
10KOŚCIELNIAK Wioletta 60RUNNERS TEAM NYSAOPEN K1K 1Tak02:07:3104:14:5406:35:5409:04:2211:33:2814:23:4417:15:5720:23:5420:23:54.5520:23:58.00108,08-402:07:2211:195,302:32:59
11ZIMKOWSKI Marcin 164KGHM ZG RUNOPEN M6M 10Tak01:55:0404:05:5806:31:2508:55:2911:21:5514:15:5917:14:5620:26:3620:26:36.6520:26:39.20108,08-401:55:0611:215,302:33:19
12MIGDAL Michał 85MARKOWI BIEGACZEOPEN M7M 11Tak02:00:4004:05:4506:32:3509:08:4612:03:4215:04:2618:20:0121:04:5521:04:55.1021:05:01.30108,08-402:00:4611:425,102:38:07
13RUSZNICKI Dawid
NOWAK Rafał
107SFORABMKMM5M 12TakGruby&Dziadek02:14:5304:28:0206:51:5509:38:0712:12:5815:21:3118:12:1321:09:2421:09:24.1021:09:39.55108,08-402:13:0911:455,102:38:42
14KONDAS Arkadiusz 58OPEN M8M 13Tak02:20:2504:32:4206:57:4709:23:1112:26:5015:17:1418:22:0021:19:3621:19:36.7521:19:51.90108,08-402:12:1711:505,102:39:58
15MIELCZAREK Aleksandra 84STS BIEGATON MIKOŁÓWOPEN K2K 2Tak02:10:5104:29:1406:58:3409:35:4712:20:2315:24:3218:37:5221:54:3921:54:39.7021:54:44.65108,08-402:10:5612:104,902:44:20
16URBANIEC Dariusz 143PEWNIAK TEAM /SŁOŃCA JURYOPEN M9M 14Tak01:55:1104:05:1406:39:3009:22:5812:21:4315:22:3218:33:5221:58:4921:58:49.8021:59:08.75108,08-401:55:3012:124,902:44:53
17DARCHUK Oleksandr 24OPEN M10M 1502:05:4204:21:4207:02:3609:42:3412:42:1215:54:4719:23:4322:37:2222:37:22.4022:37:33.70108,08-402:05:5312:344,802:49:41
18SZAŁKOWSKI Dawid 128MARKOWI BIEGACZEOPEN M11M 1602:00:3704:06:1206:31:4809:16:4912:44:4915:34:4119:23:3222:37:2522:37:25.6022:37:34.50108,08-402:00:4612:344,802:49:41
19GIBAŁA Marcin 31BIEGAM I POMAGAMOPEN M12M 1702:09:1604:28:2807:02:4809:53:3112:51:2816:29:3119:39:2122:43:3622:43:36.5522:43:55.00108,08-402:09:3412:374,802:50:29
20BRYJA Wojciech
TRZEJA ZDANOWSKA Dorota
13BRAVIDAMIX1X 1Wojtek Doris01:49:1203:51:4005:58:0208:15:1110:43:0113:30:0921:31:1223:45:4023:45:40.5523:45:42.55108,08-401:49:1413:124,502:58:12
21RUPIŃSKI Krzysztof
WAWER JR Piotr
106MM6M 18Gang Mrożonych Świeżaków02:05:5504:11:2406:19:1508:46:0710:57:1014:05:2616:18:2016:18:20.9016:18:27.6094,57-502:05:2810:215,802:19:46
22WALASEK Grzegorz 146BIEGUSIEM.PLOPEN M13M 1902:14:4904:26:5106:57:2709:20:3812:03:0415:00:1817:52:4617:52:46.5517:52:54.7594,57-502:12:0111:215,302:33:16
23CZOSNOWSKI Tomasz 23OPEN M14M 20Tak02:01:1004:15:0106:36:5909:15:0212:03:0615:08:4718:38:1118:38:11.6518:38:11.6594,57-502:01:1011:495,102:39:44
24CHMURZYŃSKI Mateusz
OLSZEWSKI Michał
18MM7M 21TakPozamiatani02:29:3304:53:5507:20:0609:54:5912:25:3715:24:1518:44:0318:44:03.8018:44:16.2094,57-502:24:2211:535,002:40:36
25ŚLIWA Szymon 120VOLENTI NON FIT INIURIAOPEN M15M 22Tak01:59:1804:10:4706:52:1609:23:4612:34:0915:54:5619:54:2919:54:29.0019:54:33.8594,57-501:59:2312:384,702:50:39
26KRYSA Roman 64WOLSKI KOLEKTYW BIEGOWYOPEN M16M 23Tak02:28:1904:50:0007:34:5010:36:3113:34:3416:49:3720:28:0620:28:06.2020:28:26.9594,57-502:21:4012:594,602:55:29
27KURAS Przemysław 68NUNEK SPITFIREOPEN M17M 24Tak02:25:4404:49:5807:34:4910:36:3013:34:3316:49:3720:28:0520:28:05.5020:28:27.2594,57-502:24:1412:594,602:55:29
28KWIECIEŃ Marek 70MARKOWI BIEGACZEOPEN M18M 25Tak02:05:1204:20:4206:57:5909:44:5912:52:1316:47:0820:29:2120:29:21.4520:29:30.2094,57-502:05:2013:004,602:55:38
29SADOWSKA Jagoda 109#YOLOTEAMKRKOPEN K3K 3Tak02:15:1404:42:2007:34:5210:51:4614:30:4617:34:0020:47:4520:47:45.6520:47:51.4594,57-502:15:1913:124,502:58:15
30KITLAS Dariusz 506OPEN M19M 26Tak02:20:1404:57:5508:06:5311:10:4414:19:4518:05:3421:10:5021:10:50.0521:11:04.7094,57-502:20:2913:264,503:01:34
31ZABOROWSKI Robert 160OPEN M20M 27Tak02:28:0705:13:0208:17:0711:29:3514:49:3518:08:5321:28:5221:28:52.2021:29:06.4594,57-502:28:2213:384,403:04:09
32TARNAWA-KACZOR Aneta
LEGIEĆ-KWAŚNY Monika
138WILD WOMENKK1K 4Wild Women02:21:3504:48:1907:26:0710:07:0713:15:1218:24:5221:49:0421:49:04.0521:49:19.0594,57-502:21:5013:514,303:07:02
33CHUCHAŁA Paweł 20MARKOWI BIEGACZEOPEN M21M 2802:20:0504:53:2808:05:1511:22:0715:03:5918:37:2921:51:3821:51:38.0021:51:47.1594,57-502:20:1413:524,303:07:23
34GMITEREK Tomasz 32BIŁGORAJ ULTRA TRAILOPEN M22M 2902:25:5705:09:2608:08:1711:17:5814:42:1918:21:2122:14:3122:14:31.0022:14:31.0094,57-502:25:5714:074,203:10:38
35KORBUT Radosław 59OPEN M23M 3002:25:3305:16:1108:15:5711:35:3115:13:1218:50:2522:34:5022:34:50.5022:34:59.2594,57-502:25:4214:204,203:13:34
36TEJWAN Leszek 139STG QARSZAWAOPEN M24M 3102:18:5105:01:4708:00:4810:56:1814:43:1018:58:2622:49:2222:49:22.0522:49:22.0594,57-502:18:5114:294,103:15:37
37WARZECHA Teresa 149RUNNERS TEAM NYSAOPEN K4K 502:28:0105:26:2508:47:1211:54:3115:13:0718:42:3422:49:2122:49:21.0522:49:25.0094,57-502:28:0514:294,103:15:37
38BIAŁY Jakub 11HYCOKOPEN M25M 3202:34:1605:22:5808:16:0511:32:3515:23:2719:56:2023:17:1523:17:15.6023:17:15.6094,57-502:34:1614:474,103:19:36
39RÓG Leszek 105OPEN M26M 3302:19:3305:03:5608:27:5012:05:3915:51:2619:44:4323:18:5123:18:51.3023:18:55.7094,57-502:19:3814:484,103:19:50
40JANERKA Marzka 44DZIABNIĘCIOPEN K5K 602:01:0004:14:1306:35:4308:58:4511:43:0214:34:5414:34:54.5014:34:56.9581,06-602:01:0310:485,602:25:49
41WALIGÓRSKI Tomasz 148MARKOWI BIEGACZEOPEN M27M 3402:02:5504:12:2706:39:2809:25:0112:27:0015:42:1515:42:15.7515:42:23.5581,06-602:03:0211:375,202:37:03
42ZIĘCINA Mateusz 163BOS AUTOMOTIVE PRODUCTS POLSKAOPEN M28M 35Tak02:07:5804:40:1707:34:4910:24:3613:40:3617:09:2517:09:25.8017:09:35.0081,06-602:08:0712:424,702:51:35
43SIWA Kinga 117OPEN K6K 7Tak02:26:1804:52:3107:37:1610:31:1813:56:3217:59:1217:59:12.5517:59:28.0081,06-602:26:1313:194,502:59:54
44BEDNAREK Anna 8STG WARSZAWAOPEN K7K 8Tak02:18:4405:01:4608:00:5310:56:1114:43:0118:58:2118:58:21.6518:58:26.7081,06-602:18:4914:034,303:09:44
45MARGAS Grzegorz 81OPEN M29M 36Tak02:22:2005:08:2108:17:3411:30:5415:08:0119:20:5319:20:53.9519:21:16.9081,06-602:22:4314:194,203:13:32
46DEMIANIUK Magdalena 26THEMIANIUKIOPEN K8K 9Tak02:28:0405:36:0308:44:0811:57:1415:40:4720:04:5720:04:57.5520:05:00.6081,06-602:28:0714:524,003:20:50
47PĘPEK Łukasz 97BESKID GODZISZKAOPEN M30M 37Tak02:22:3204:45:4907:17:3909:52:5712:40:1120:06:2320:06:23.7520:06:28.3081,06-602:22:3614:534,003:21:04
48BIAŁEK Adam
BALCERZAK Mariusz
10DROGA DO ULTRAMM8M 38TakDroga Do Ultra02:31:0005:25:2008:49:3712:23:2616:23:0220:08:0320:08:03.2520:08:19.8081,06-602:31:1614:544,003:21:23
49KUBERSKI Andrzej 67OPEN M31M 39Tak02:11:4304:46:1408:04:0912:11:4716:30:0520:16:2320:16:23.7020:16:37.9581,06-602:11:5715:014,003:22:46
50WEINBERG Kamil 504OPEN M32M 40Tak02:33:0405:25:0908:40:3712:14:4616:13:0320:43:4120:43:41.8520:43:54.8581,06-602:33:1715:213,903:27:19
51GOLON Marlena 34OPEN K9K 1002:55:2406:08:2109:51:0413:58:4717:45:1822:00:1322:00:13.9022:00:26.8581,06-602:55:3716:173,703:40:04
52ŚWIERK Piotr 136RADLINIOKI W BIEGUOPEN M33M 4102:25:5605:40:4208:57:5012:42:3818:16:1922:04:3722:04:37.1022:04:46.2581,06-602:26:0616:213,703:40:47
53KRZUS Grzegorz 66WIEJSKIE PIJACZKIOPEN M34M 4202:10:3304:34:2307:17:3709:59:1013:47:4422:12:0422:12:04.3022:12:09.7581,06-602:10:3816:263,603:42:01
54MYŚLIŃSKI Marcin 86OPEN M35M 4302:36:1305:48:0409:15:4412:45:0219:06:1322:22:0822:22:08.1022:22:37.3081,06-602:36:4216:343,603:43:46
55KALEMBKIEWICZ Piotr 48MIROTRANSOPEN M36M 4402:46:4905:54:0109:19:2213:09:0817:03:4723:11:2623:11:26.0023:11:53.2081,06-602:47:1617:103,503:51:58
56HOŁYST Marcin 41WAWRZYNTEAMOPEN M37M 4501:59:1904:09:1906:48:3209:44:3620:25:5823:19:0023:19:00.7023:19:03.7581,06-601:59:2217:163,503:53:10
57BIŁEK Paweł 12OPEN M38M 4602:13:4004:46:4008:41:1112:00:5015:34:4723:21:2423:21:24.2023:21:46.9081,06-602:14:0317:183,503:53:37
58MARCZAK Michał 8012TRI.PLOPEN M39M 4702:20:5504:59:1808:41:3412:03:0320:00:2623:25:3223:25:32.5023:25:41.5581,06-602:21:0417:213,503:54:16
59BUJAK Krzysztof 17OPEN M40M 48Tak01:55:1203:59:3506:27:3509:01:1211:50:4611:50:46.5511:51:03.3567,55-701:55:2810:315,702:22:12
60BEDNARCZYK Gerard 7OPEN M41M 4902:07:4404:20:5806:43:3409:07:1912:08:0112:08:01.2512:08:09.2067,55-702:07:5210:475,602:25:37
61BIAŁAS Filip 9OPEN M42M 50Tak02:10:5204:38:2307:06:4409:41:4512:27:3312:27:33.1012:27:38.6567,55-702:10:5711:045,402:29:31
62KASPERSKI Grzegorz 51ANTONTEAMOPEN M43M 51Tak02:01:2404:29:4507:13:5910:00:5012:53:2412:53:24.6512:53:32.5567,55-702:01:3211:275,202:34:42
63NOWICKI Artur 90SPORTCZESNA RUNNING TEAMOPEN M44M 5202:10:3305:18:5408:36:1611:55:0015:26:0615:26:06.1015:26:14.3067,55-702:10:4213:434,403:05:14
64ROŻNIATA Iwona 104OPEN K10K 1102:31:1605:15:5708:33:5511:56:2015:28:0815:28:08.4515:28:23.2067,55-702:31:3113:454,403:05:40
65WOJNO Arkadiusz 156DROGA DO ULTRAOPEN M45M 53Tak02:01:1004:27:1907:16:0510:25:1315:38:4615:38:46.1015:38:59.8067,55-702:01:2313:544,303:07:47
66GNIADKOWSKI Paweł 33OPEN M46M 54Tak02:21:3505:21:4108:44:1112:31:5216:21:3516:21:35.1016:21:44.6067,55-702:21:4414:324,103:16:20
67KLIMKOWSKI Tomasz 55OPEN M47M 55Tak02:11:5904:44:4707:51:4013:10:0716:35:5716:35:57.3516:36:04.0567,55-702:12:0514:454,103:19:12
68KWIECIEŃ Arek 71ADOPTUJPSIAKA.PLOPEN M48M 56Tak02:14:5904:55:2908:12:0811:51:4316:47:0216:47:02.4016:47:09.9067,55-702:15:0614:554,003:21:25
69ADACH Krzysztof 1SFORA BMKOPEN M49M 57Tak02:25:5905:34:1808:58:5812:40:1116:53:3016:53:30.8516:53:46.7067,55-702:26:1415:004,003:22:45
70GROBELNY Rafał 37OPEN M50M 58Tak02:29:5805:22:5808:33:4312:25:1616:59:3416:59:34.6016:59:34.6067,55-702:29:5815:064,003:23:54
71DZISZKIEWICZ Grzegorz 27OPEN M51M 59Tak02:53:0306:04:0209:17:4112:52:3217:45:0917:45:09.3017:45:33.1067,55-702:53:2715:463,803:33:06
72ROMAN Krzysztof 103SFORA BMKOPEN M52M 60Tak02:48:3406:07:1009:48:0013:27:4517:50:2117:50:21.4017:50:56.4067,55-702:49:0915:513,803:34:11
73SĄDEL Krzysztof 112OPEN M53M 61Tak02:43:0005:58:2010:06:2914:27:3118:58:5418:58:54.1018:59:07.0567,55-702:43:1316:523,603:47:49
74SHOKEL Andrzej 114SOPILOCHNIKIOPEN M54M 62Tak02:43:3706:20:0710:01:4014:09:1719:10:4519:10:45.2019:10:56.3067,55-702:43:4817:023,503:50:11
75SALODKI Wiktor 110OLD HARDENEDOPEN M55M 63Tak02:43:3506:20:0610:01:3714:09:1519:10:4419:10:44.6019:10:56.7067,55-702:43:4717:023,503:50:11
76KASIKOWSKI Tomek 50PĘDZĄCE IMADŁAOPEN M56M 64Tak03:06:5306:43:1210:29:5414:21:5319:47:5619:47:56.1519:48:18.7567,55-703:07:1517:353,403:57:39
77SYPNIEWSKA Hanna 127SPARTANIE DZIECIOM/ FESTIWAL BIEGOWY ULTRAWAYOPEN K11K 1203:44:5308:26:4212:45:1217:35:5422:25:3922:25:39.5022:25:55.5067,55-703:45:0919:563,004:29:11
78TRZCINKA Michał
JĘCEK Maciej
141KS ULTRA TEAM ŁÓDŹMM9M 65Biegunka Team02:21:2405:30:2308:35:3712:11:2223:11:0623:11:06.3523:11:30.9567,55-702:21:4820:362,904:38:18
79OLSZEWSKI Rafał 93OPEN M57M 6603:04:2906:39:4110:29:3914:09:0723:11:2223:11:22.0523:11:51.6567,55-703:04:5820:362,904:38:22
80KARCZ Anna 49OPEN K12K 1302:33:2407:10:3011:20:5915:02:2923:41:4923:41:49.5523:43:27.4567,55-702:35:0221:032,804:44:41
81BORKOWSKI Michał 16CB163OPEN M58M 6702:33:2407:10:3111:48:2015:02:3023:41:5023:41:50.4023:43:27.6067,55-702:35:0221:032,804:44:41
82ŚLANDA Maciej 134KS JANUSZEOPEN M59M 68Tak01:56:5004:11:0106:55:5909:24:0209:24:02.6009:24:14.6554,04-801:57:0210:265,702:21:03
83TROJNAR Damian 140KS JANUSZEOPEN M60M 69Tak02:00:3804:11:0006:55:5809:24:0109:24:01.7509:24:14.7554,04-802:00:5110:265,702:21:03
84BONECKI Sylwester 15K.S. METAOPEN M61M 70Tak02:04:2404:31:4607:07:5909:41:2709:41:27.7509:41:39.6554,04-802:04:3610:465,602:25:24
85PASTUŁA Łukasz 96OPEN M62M 71Tak02:15:0204:41:3007:15:3409:47:1309:47:13.7009:47:26.2554,04-802:15:1410:525,502:26:51
86MATLOK Marek 82OPEN M63M 72Tak01:54:4804:06:3406:59:0809:52:4409:52:44.2009:52:50.0054,04-801:54:5410:585,502:28:12
87SOWA Dariusz 122CZARNECKI RUN TEAM/RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYOPEN M64M 73Tak02:22:0504:54:0807:37:3810:24:4310:24:43.3510:24:55.5554,04-802:22:1711:345,202:36:13
88KRZEMIŃSKI Tomasz 65OPEN M65M 74Tak02:04:4404:24:4007:06:2510:30:5410:30:54.8010:31:04.7054,04-802:04:5311:415,102:37:46
89SZYMCZYK Tomasz 133OPEN M66M 75Tak02:09:3204:41:2207:26:2510:31:2810:31:28.6510:31:46.5554,04-802:09:5011:415,102:37:56
90SZAREK Rafał 129KB MCKIS JAWORZNOOPEN M67M 76Tak02:05:0604:26:4007:40:5910:32:3510:32:35.8510:32:51.5054,04-802:05:2211:425,102:38:12
91SKWIERCZYŃSKI Sylwester 119OPEN M68M 77Tak02:16:5304:50:4107:44:5610:34:0810:34:08.7010:34:16.8054,04-802:17:0111:445,102:38:34
92BŁĘDOWSKI Mariusz 14COYOTE TEAMOPEN M69M 78Tak02:15:2004:53:5007:46:4510:41:5210:41:52.7510:41:52.7554,04-802:15:2011:535,002:40:28
93KUREK Michał 69OPEN M70M 79Tak02:04:1104:42:5307:55:0410:49:0610:49:06.0510:49:08.2054,04-802:04:1312:015,002:42:17
94MAGIERA Grzegorz 78KGHM ZG RUN HUTA MIEDZI GŁOGÓWOPEN M71M 80Tak01:59:3704:24:3107:10:1710:50:0610:50:06.6010:50:06.6054,04-801:59:3712:025,002:42:31
95KIJEK Andrzej 54ABOVE 2000OPEN M72M 81Tak02:00:4504:32:5607:56:2610:52:1510:52:15.8010:52:33.4054,04-802:01:0212:045,002:43:08
96ŽAK Robert 161CZECH SKYRUNNING TEAMOPEN M73M 82Tak02:21:0904:57:0907:54:3110:56:5510:56:55.9010:56:55.9054,04-802:21:0912:094,902:44:13
97WALCZAK Dariusz 147OLKUSZBIEGAOPEN M74M 83Tak02:26:0505:16:1608:13:4611:12:1211:12:12.0011:12:18.2054,04-802:26:1112:264,802:48:04
98GRZYBOWSKA Karolina 38LEKKOATLETYKA STAL PLESZEWOPEN K13K 14Tak02:34:1505:18:4608:15:3711:32:2111:32:21.6511:32:35.2054,04-802:34:2812:494,702:53:08
99JANIEC Robert 45EKSPLOTEAM.PLOPEN M75M 8402:19:4105:11:3908:19:5911:53:5611:53:56.7011:53:56.7054,04-802:19:4113:134,502:58:29
100SZYMALA-LIPKA Magdalena 131LIPKI RULEZ/MAGDY RULEZOPEN K14K 15Tak02:16:5404:57:1808:08:4611:59:5011:59:50.3511:59:54.6554,04-802:16:5813:194,502:59:58
101WOJTAKOWSKA Joanna 157OPEN K15K 16Tak02:49:2405:45:0808:50:0612:03:0512:03:05.0512:03:15.8054,04-802:49:3513:234,503:00:48
102OSAKOWICZ Mateusz Osakowicz 95OPEN M76M 85Tak02:30:0805:24:0908:50:1512:05:2912:05:29.7512:05:33.7054,04-802:30:1213:264,503:01:23
103RADYK Jakub 101PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAOPEN M77M 86Tak02:21:4305:15:3008:32:4612:11:5612:11:56.6512:12:13.5554,04-802:22:0013:334,403:03:03
104DĄBROWSKI Michał 25ULTRAPOŚLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIOPEN M78M 87Tak02:29:5905:33:3308:50:0112:19:2912:19:29.7012:19:43.8554,04-802:30:1313:414,403:04:55
105MAŁACHOWSKI Mariusz 79RUNDOMSKOOPEN M79M 88Tak02:22:0905:47:2709:02:5212:21:3112:21:31.3512:21:59.6554,04-802:22:3713:434,403:05:29
106ŁUKOMSKI Maciej 76ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKIOPEN M80M 89Tak02:21:2705:30:2308:43:2112:28:0212:28:02.4012:28:27.0054,04-802:21:5213:514,303:07:06
107FILIPEK Przemysław 28KB MCKIS JAWORZNOOPEN M81M 90Tak02:23:1005:29:3008:59:5612:54:1312:54:13.6512:54:29.0054,04-802:23:2514:204,203:13:37
108WIŚNIEWSKI Bartosz 152OPEN M82M 91Tak02:35:3705:41:1609:18:2812:57:1712:57:17.4012:57:28.2554,04-802:35:4714:234,203:14:22
109SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 130PRZYSZŁAM POPATRZEĆOPEN K16K 17Tak02:36:4705:38:5209:19:1313:01:1013:01:10.0513:01:34.0554,04-802:37:1114:274,103:15:23
110UŻAROWSKI Remigiusz 144ADAIGAEMI23OPEN M83M 92Tak02:26:5105:41:5809:12:4513:17:3813:17:38.3013:17:38.3054,04-802:26:5114:464,103:19:24
111SZYMCZAK Rafał 132OPEN M84M 93Tak02:15:1205:11:3608:24:4313:39:4213:39:42.1513:39:47.7554,04-802:15:1815:104,003:24:56
112BAJAN Tomasz 2ŻONA NIE WIE, ŻE TU JESTEM ,)OPEN M85M 94Tak02:15:1205:11:5008:24:4213:39:4213:39:42.1013:39:48.7054,04-802:15:1915:104,003:24:57
113PYZIK Tomasz 100DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLOPEN M86M 95Tak02:50:3706:23:4510:12:1913:54:1213:54:12.8013:54:12.8054,04-802:50:3715:263,903:28:33
114WOJNO Małgorzata 155DROGA DO ULTRAOPEN K17K 18Tak02:45:4706:08:1909:51:0313:58:4613:58:46.4513:59:00.8054,04-802:46:0115:313,903:29:45
115NAKLICKI Marcin 87DRUŻYNA STASIAOPEN M87M 96Tak02:55:2006:32:5711:31:3415:10:5615:10:56.2015:11:06.8554,04-802:55:3016:523,603:47:46
116MADEJCZYK Dromad 77TUCHÓWOPEN M88M 97Tak03:05:3407:01:2211:40:5916:40:2416:40:24.9516:40:55.7054,04-803:06:0518:313,204:10:13
117CHOJNOWSKI Łukasz 19OPEN M89M 9802:58:5607:21:4612:27:2717:02:2917:02:29.4517:04:10.3554,04-803:00:3718:563,204:16:02
118NEUMANN Łukasz 88OPEN M90M 99Tak03:26:0207:27:2611:48:5118:14:0518:14:05.4518:14:12.7554,04-803:26:0920:153,004:33:33
119SZABLICKI Aleksy 505WKB Meta LubliniecOPEN M91M 100Tak02:41:4506:25:5010:49:3021:37:5321:37:53.3521:38:13.5054,04-802:42:0524:022,505:24:33
120JERMAK Maciej 507OPEN M92M 10102:47:2105:48:0409:42:5822:33:0422:33:04.9022:33:24.1054,04-802:47:4025:032,405:38:21
121ŚWIĄTEK Bartosz 135OPEN M93M 10203:14:5207:01:2311:52:3023:57:2823:57:28.1023:57:57.7554,04-803:15:2126:372,305:59:29
122SEKMAN Tomasz 113OPEN M94M 10302:25:4305:19:1408:28:4608:28:46.6508:28:53.9540,53-902:25:5112:334,802:49:37
123SMAGA Krzysztof 121OPEN M95M 104Tak02:33:5705:35:3908:28:3908:28:39.2008:29:58.0048,03-902:35:1610:355,702:49:59
124POWROŹNA Mariola 99UKRYTEPRO TEAMOPEN K18K 19Tak02:45:2705:48:0509:13:3509:13:35.6009:13:42.9040,53-902:45:3413:404,403:04:34
125STRONIKOWSKI Kamil 123DRUŻYNA STASIAOPEN M96M 105Tak02:35:0705:40:0310:02:0110:02:01.3010:02:01.3040,53-902:35:0714:514,003:20:40
126HORN Rafał 42OPEN M97M 106Tak02:45:4706:10:1210:20:1110:20:11.9010:21:03.5040,53-902:46:3915:183,903:27:01
127BARCZYK Jan 5OPEN M98M 107Tak02:31:4205:34:1411:15:1411:15:14.5511:15:58.0540,53-902:32:2516:403,603:45:19
128GOSPODAREK Łukasz 35DRUŻYNA STASIAOPEN M99M 108Tak02:55:1906:32:5711:31:3311:31:33.9511:31:43.8540,53-902:55:2917:043,503:50:34
129SIEJEK Krzysztof
ŚWIGOŃ-SIEJEK Małgorzata
115MIX2X 2TakŚMIEJKI03:15:1107:07:5711:35:2111:35:21.7011:35:47.3540,53-903:15:3617:103,503:51:55
130BAŁAGA Marcin 4KTO DOGONI PSA?OPEN M100M 109Tak03:10:2108:20:3711:59:4511:59:45.5012:00:20.2040,53-903:10:5617:463,404:00:06
131RYGUŁA Mikołaj 108OPEN M101M 110Tak02:50:4107:15:3012:27:0512:27:05.8512:27:19.6540,53-902:50:5418:263,304:09:06
132WOJCIECHOWSKI Rafał 154OPEN M102M 111Tak05:37:5513:13:2420:17:1820:17:18.0520:17:38.0040,53-905:38:1530:032,006:45:52
133LASOTA Rafał 72ANNGELLSRUNOPEN M103M 112Tak05:37:5813:13:3020:18:2320:18:23.0020:18:40.4540,53-905:38:1630:052,006:46:13
134NYCZ Karol 91OPEN M104M 11303:23:0408:25:5723:09:1923:09:19.1523:09:38.1540,53-903:23:2334:181,707:43:12
135BAWOR Marcin 6LEMIESZ TEAMOPEN M105M 11403:25:5712:50:0323:49:1923:49:19.3023:49:44.1040,53-903:26:2235:171,707:56:34
136JUSZKO Krzysztof 47OPEN M106M 115Tak02:09:3704:41:4104:41:41.2004:41:48.5527,02-1002:09:4410:255,802:20:54
137SIEMIEŃCZUK Robert 116OPEN M107M 116Tak02:22:2705:25:5105:25:51.3505:26:02.3527,02-1002:22:3812:045,002:43:01
138ZABOROWSKI Kamil 159ZALINIAMETYOPEN M108M 117Tak02:30:2305:39:1205:39:12.7005:39:29.6027,02-1002:30:4012:334,802:49:44
139PODSKARBI Dawid 98GOD IS GOODOPEN M109M 11802:26:0306:09:4406:09:44.6006:09:55.6527,02-1002:26:1413:414,403:04:57
140KOCOT Sebastian 56OPEN M110M 119Tak03:07:1106:28:0506:28:05.8006:28:05.8027,02-1003:07:1114:224,203:14:02
141JAKUBIEC Szymon 43OPEN M111M 12002:52:4107:16:1107:16:11.0507:16:22.8027,02-1002:52:5316:093,703:38:11
142ZAKRZEWSKI Marcin 162OPEN M112M 121Tak03:00:3907:23:3007:23:30.9507:23:30.9527,02-1003:00:3916:253,703:41:45
143MICHALAK Arkadiusz 83CHCE CI SIĘOPEN M113M 122Tak03:06:0107:23:3007:23:30.0007:23:39.9027,02-1003:06:1116:253,703:41:49
144WOJTYŁO Piotr 158OPEN M114M 12304:15:5610:31:3410:31:34.2010:31:53.4027,02-1004:16:1623:232,605:15:56
145KAWALEC Przemysław 53OPEN M115M 12404:15:3910:31:3510:31:35.8510:31:54.5527,02-1004:15:5823:232,605:15:57
146RADYK Joanna 102PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAOPEN K19K 20Tak03:44:5203:44:52.2503:45:09.0513,51-1103:45:0916:393,603:45:09
Znaleziono 146 wynik(ów)