Organizator : Fundacja Aktywne Beskidy
Data : 2023-01-21
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 44
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 35
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7.5km | 13.5km | 13.51km | 21km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSkrzyczne
7.5km
13.5km13.51kmSkrzyczne
21km
Czas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1STASZYK Michał 237SŁOTWINAOPEN M1M 100:00:0301:11:1601:50:0301:50:3002:56:1403:29:54.2503:29:57.95 7:467,7
2PERYKASZA Paweł 234GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWOPEN M2M 200:00:0101:20:1001:58:2501:58:4803:19:2403:52:48.7003:52:50.55+00:22:528:377,0
3KOŁODZIEJ Roman 219KARŁOWICEOPEN M3M 300:00:0201:16:0601:56:0601:56:3603:18:4003:55:06.9003:55:09.45+00:25:118:426,9
4BŁYSZCZEK Piotr 205SOSNOWIECOPEN M4M 400:00:0101:16:0901:55:1001:55:3703:20:5303:57:18.5003:57:20.30+00:27:228:476,8
5HORAWA Jakub 214ŻARKIOPEN M5M 500:00:0401:16:0202:02:4502:03:0403:21:4304:04:26.7504:04:30.75+00:34:329:036,6
6CABAN Mateusz 207OGÓRYOŚWIĘCIMOPEN M6M 600:00:0401:18:0702:02:3002:02:5504:11:43.1004:11:47.35+00:41:499:196,4
7NOSALIK Marek 229MTAŻYWIECOPEN M7M 700:00:0201:16:0202:02:1702:02:4503:36:0604:19:35.2004:19:38.00+00:49:409:366,2
8WOŁK Mariusz 242#ZALINIAMETYTEAMRAWA MAZOWIECKAOPEN M8M 800:00:0301:27:3102:15:4802:17:3903:45:3604:26:05.3004:26:08.95+00:56:119:516,1
9BUCKI Piotr 206OGÓRYANDRYCHÓWOPEN M9M 900:00:0301:21:2302:09:1902:10:4303:30:1604:34:17.3004:34:20.95+01:04:2310:095,9
10ŻUROWSKI Marcin 246KICINOPEN M10M 1000:00:0401:30:4602:16:5102:21:3003:52:1804:35:49.8004:35:54.75+01:05:5610:125,9
11KLONOWSKI Kamil 218KLONO TEAMMIKOŁÓWOPEN M11M 1100:00:0701:32:3602:21:2402:21:5503:58:2704:45:43.6004:45:50.90+01:15:5210:345,7
12BĄK Tymoteusz 201MERCE.COMGLIWICEOPEN M12M 1200:00:0201:34:0302:26:0702:28:1004:04:4604:52:47.9504:52:50.35+01:22:5210:505,5
13PASTUSZKA Michał 233FORBET RUNNERSSOSNOWIECOPEN M13M 1300:00:0501:18:4502:00:0302:00:3603:43:3904:59:11.8504:59:17.65+01:29:1911:045,4
14WYKA Mariusz 244LEGIAJAWORZNOOPEN M14M 1400:00:0401:37:4602:32:3802:38:2704:21:3205:04:41.5005:04:46.45+01:34:4811:175,3
15LANGE Szymon 222WSK- WOJOWNICY SASKIEJ KAWYŚREMOPEN M15M 1500:00:0601:29:2402:21:5402:22:2704:02:1505:05:19.7505:05:26.65+01:35:2811:185,3
16WALCZAK Agnieszka 241PKO BANK POLSKIBOLESŁAWOPEN K1K 100:00:0501:39:0302:32:3202:35:3204:18:3005:06:40.3505:06:45.95+01:36:4811:215,3
17NAWROCKI Norbert 228KATOWICEOPEN M16M 1600:00:0601:37:5002:28:1402:28:5204:18:3205:08:06.4005:08:13.10+01:38:1511:245,3
18NAGAS Pawel 227EDEN RACINGMYSŁOWICEOPEN M17M 1700:00:0001:38:0802:31:5902:32:2304:21:3905:13:10.4005:13:10.40+01:43:1211:355,2
19NOWAK Katarzyna 230GLIWICEOPEN K2K 200:00:0801:38:0202:37:3002:45:2704:21:2605:13:02.7505:13:11.60+01:43:1311:355,2
20GRABSKI Michał 212GLIWICEOPEN M18M 1800:00:0801:37:5502:37:3002:45:2704:19:5705:13:04.5005:13:13.05+01:43:1511:355,2
21LOSKA Tomasz 224ŁAZISKA GÓRNEOPEN M19M 1900:00:0701:39:4802:32:1102:34:1604:22:0205:16:01.2505:16:08.55+01:46:1011:425,1
22ŚLOSARCZYK Piotr 238TYCHYOPEN M20M 2000:00:0601:31:0802:22:2002:23:0804:18:5805:20:06.9005:20:13.05+01:50:1511:515,1
23KACZMARCZYK Sebastian 215EDEN RACINGSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M21M 2101:00:0000:35:5901:32:2901:33:0203:25:5204:21:30.7505:21:30.75+01:51:329:416,2
24WOŚ Krzysztof 243SCUDERIA BEBOKIKATOWICEOPEN M22M 2200:00:1001:38:3802:35:4602:45:2504:28:0505:22:21.4005:22:32.15+01:52:3411:565,0
25ZANTO Grzegorz 245LEGNICAOPEN M23M 2300:00:0801:38:2702:43:2402:44:0304:32:4705:39:13.2005:39:21.40+02:09:2312:334,8
26STACHOŃ Łukasz 236RUDA ŚLĄSKAOPEN M24M 2400:00:0901:40:2702:38:0002:38:4104:44:1605:47:10.2505:47:20.00+02:17:2212:514,7
27TERESIŃSKI Tomasz 240PRZEDWOJEWSKI TEAMCZĘSTOCHOWAOPEN M25M 2500:00:0601:38:2002:41:0502:41:4804:46:1405:51:23.5505:51:30.00+02:21:3213:004,6
28LEPIARZ Szymon 223NEVER GIVE UP 💪💪💪KRAKÓWOPEN M26M 2600:00:0401:48:2002:54:3502:55:1705:01:0206:03:56.7006:04:01.15+02:34:0313:284,5
29GACH Andrzej 211SOSNOWIECOPEN M27M 2700:00:0501:51:2102:57:2003:07:5205:05:1406:11:56.5506:12:02.50+02:42:0413:464,4
30RĄB Łukasz 235WARSZAWAOPEN M28M 2800:00:0002:27:4503:23:5603:31:5905:17:3006:15:21.1006:15:21.10+02:45:2313:544,3
31GROMADZKA Justyna 213KOBIETY WATAHYBYTOMOPEN K3K 300:00:0601:52:4402:55:5203:07:5605:08:5006:20:23.1006:20:29.80+02:50:3114:054,3
32BINIENDA Agnieszka 204KOBIETY WATAHYZABRZEOPEN K4K 400:00:0601:52:2802:55:5203:07:5605:08:3506:20:23.7006:20:30.10+02:50:3214:054,3
33TEREBECKI Kamil 239DRUZYNA PIERSCIENIABRZOZOWOPEN M29M 2900:00:0502:02:0703:14:2603:30:5705:44:3906:57:35.7506:57:40.90+03:27:4215:273,9
34PABICH Honorata 231MAM_NA_WSZYSTKO_WYBIEGANEWROCŁAWOPEN K5K 500:00:0801:55:0003:09:3903:40:2005:54:0507:19:00.8007:19:09.30+03:49:1116:153,7
35FERFECKI Marek 210RUDZICAOPEN M30M 3000:00:1001:58:3403:11:4103:37:4807:18:59.6507:19:10.00+03:49:1216:153,7
Niesklasyfikowani
KLONOWSKI Cezary 217POZNANOPEN MDNF DNF03:09:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZEPIEL Daniel 208WROCLAWOPEN MDNF01:56:13 DNF03:10:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
PASIERBEK Agnieszka 232KATOWICEOPEN KDNF01:59:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 38 wynik(ów)