Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2022-01-08 |
Miejsce : | Szczebrzeszyn |
Dystans : | 28 km |
Zgłoszonych : | 56 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 54 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Mieszkaniec Szczebrzeszyn | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Kawęczynek 14km | Czas netto 28km | Czas brutto 28km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TAJCHMAN Jarosław | 3025 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 1 | M 2 | 00:00:00 | 01:10:24 | 02:31:53.65 | 02:31:53.65 | 5:25 | 11.1 (100%) | ||
2 | OBSZYNSKI Marcin | 31 | FIZJO&GYM | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 2 | M 3 | 00:00:00 | 01:12:19 | 02:32:05.85 | 02:32:05.85 | +00:00:12 (0.1%) | 5:25 | 11 (99.1%) | |
3 | WNUCZEK Łukasz | 3028 | SWIDNIK | Master Mężczyzn | 3 | M 6 | 00:00:00 | 01:21:05 | 02:53:52.35 | 02:53:52.35 | +00:21:58 (12.6%) | 6:12 | 9.7 (87.4%) | ||
4 | RYMARZ Robert | 5 | BYCHAWA RUNNER'S | BYCHAWA | Master Mężczyzn | 4 | M 9 | 00:00:00 | 01:25:17 | 03:01:45.55 | 03:01:45.55 | +00:29:51 (16.4%) | 6:29 | 9.2 (82.9%) | |
5 | PĄCZKA Przemysław | 49 | BRZÓZKA KRÓLEWSKA | Master Mężczyzn | 5 | M 10 | 00:00:00 | 01:25:39 | 03:04:13.55 | 03:04:13.55 | +00:32:19 (17.6%) | 6:34 | 9.1 (82.0%) | ||
6 | PÓŹNIAK Sebastian | 2087 | JÓZEFÓW | Master Mężczyzn | 6 | M 11 | 00:00:00 | 01:24:27 | 03:05:43.25 | 03:05:43.25 | +00:33:49 (18.2%) | 6:37 | 9 (81.1%) | ||
7 | P-CHA Jarecki | 33 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Mężczyzn | 7 | M 14 | 00:00:00 | 01:25:23 | 03:07:47.75 | 03:07:47.75 | +00:35:54 (19.1%) | 6:42 | 8.9 (80.2%) | |
8 | NADOLSKI Michał | 3013 | SITNO | Master Mężczyzn | 8 | M 18 | 00:00:00 | 01:27:03 | 03:15:52.40 | 03:15:52.40 | +00:43:58 (22.5%) | 6:59 | 8.6 (77.5%) | ||
9 | KOWALSKI Łukasz | 3 | BYCHAWA RUNNER'S | OSMOLICE PIERWSZE | Master Mężczyzn | 9 | M 20 | 00:00:00 | 01:26:38 | 03:17:10.90 | 03:17:10.90 | +00:45:17 (23.0%) | 7:02 | 8.5 (76.6%) | |
10 | LITWINEK Marek | 3011 | WKURW_TEAM | LUBARTÓW | Master Mężczyzn | 10 | M 22 | 00:00:00 | 01:33:15 | 03:23:48.80 | 03:23:48.80 | +00:51:55 (25.5%) | 7:16 | 8.2 (73.9%) | |
11 | PÓŹNIAK Mateusz | 44 | TARTAK DŁUGI | Master Mężczyzn | 11 | M 23 | 00:00:00 | 01:24:12 | 03:25:21.60 | 03:25:21.60 | +00:53:27 (26.0%) | 7:20 | 8.2 (73.9%) | ||
12 | SZABATOWSKI Bartłomiej | 3023 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | KALINÓWKA | Master Mężczyzn | 12 | M 25 | 00:00:00 | 01:36:33 | 03:38:42.15 | 03:38:42.15 | +01:06:48 (30.5%) | 7:48 | 7.7 (69.4%) | |
13 | WRÓBEL Krzysztof | 3030 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Master Mężczyzn | 13 | M 26 | 00:00:00 | 01:36:27 | 03:38:42.45 | 03:38:42.45 | +01:06:48 (30.5%) | 7:48 | 7.7 (69.4%) | |
14 | OCHNIK Przemysław | 3015 | ADAMÓW | Master Mężczyzn | 14 | M 27 | 00:00:00 | 01:40:36 | 03:40:55.15 | 03:40:55.15 | +01:09:01 (31.2%) | 7:53 | 7.6 (68.5%) | ||
15 | SZCZYPKOWSKI Krzysztof | 3024 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Mężczyzn | 15 | M 32 | 00:00:00 | 01:37:35 | 03:45:16.15 | 03:45:16.15 | +01:13:22 (32.6%) | 8:02 | 7.5 (67.6%) | |
16 | PUDŁOWSKI Adam | 3017 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 16 | M 37 | 00:00:00 | 01:41:31 | 04:08:04.40 | 04:08:04.40 | +01:36:10 (38.8%) | 8:51 | 6.8 (61.3%) | |
17 | ANDRZEJEWSKI Marcin | 10 | ZAMOSC | Master Mężczyzn | 17 | M 39 | 00:00:00 | 01:45:33 | 04:32:24.00 | 04:32:24.00 | +02:00:30 (44.2%) | 9:43 | 6.2 (55.9%) | ||
18 | WÓJTOWICZ Paweł | 3029 | LUBLIN | LUBLIN | Master Mężczyzn | 18 | M 40 | 00:00:00 | 02:05:31 | 04:34:51.20 | 04:34:51.20 | +02:02:57 (44.7%) | 9:48 | 6.1 (55.0%) | |
19 | JAREMEK Wojciech | 3004 | ZAMOŚĆ | Master Mężczyzn | 19 | M 41 | 00:00:00 | 02:06:48 | 04:35:31.75 | 04:35:31.75 | +02:03:38 (44.9%) | 9:50 | 6.1 (55.0%) |
Znaleziono 19 wynik(ów)