ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18+ km
Zgłoszonych : 75
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MDrużynaPętla
3km
Pętla
14km
Pętla
25km
Pętla
36km
Czas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1SZPINDA Sebastian 42Master Mężczyzn1M 200:16:1401:30:1802:45:2004:03:1005:37:10.4005:37:12.2051,00,0006:369,1
2BENDER Sebastian 5002Master Mężczyzn2M 600:16:4601:30:2702:45:5404:10:5205:58:30.0005:58:36.4051,00,0007:018,5
3JAMRÓZ Łukasz 5069Master Mężczyzn3M 700:16:5901:30:5702:46:0304:28:28.9004:28:31.8040,0-11,0006:428,9
4SKWARSKI Darek 5047Master Mężczyzn4M 1000:17:0501:32:0502:47:3404:40:00.8504:40:05.0540,0-11,0007:008,6
5DRÓŻDŻ Tomasz 5010CZEWARUNTIMMaster Mężczyzn5M 1300:17:1101:37:1902:58:3404:45:11.7004:45:15.6040,0-11,0007:078,4
6CZUPKIEWICZ Michał 5008TRUCHT TEAM OPOLEMaster Mężczyzn6M 1400:17:3401:32:1102:54:5904:45:32.8504:45:36.5540,0-11,0007:088,4
7KOWALSKI Daniel 5027BIEGAJĄCY ŚWIDNIKMaster Mężczyzn7M 1600:16:5801:32:2102:56:2604:47:39.7004:47:42.1040,0-11,0007:118,3
8RATYŃSKI Bartłomiej 5045HAPPY RUNNERS / TEAM FIGHTERMaster Mężczyzn8M 1700:20:0001:39:3803:00:0404:48:12.0004:48:22.1040,0-11,0007:128,3
9CHOŁOTA Marek 5005BIEGOWY ŚWIATMaster Mężczyzn9M 1800:15:3601:31:4402:55:4504:50:27.6504:50:30.4540,0-11,0007:158,3
10CZEMERYS Piotr 5073RUCH IZBICAMaster Mężczyzn10M 1900:18:2701:41:1303:06:0704:54:13.5004:54:19.9040,0-11,0007:218,2
11KMIECIK Arkadiusz 5021Master Mężczyzn11M 2000:19:3401:36:3103:04:2404:56:43.0004:56:47.5540,0-11,0007:258,1
12DZIUBECKI Maciej 5012Master Mężczyzn12M 2200:17:0201:40:5403:10:1405:07:18.9005:07:22.6040,0-11,0007:407,8
13STOLARSKI Maciej 5049Master Mężczyzn13M 2300:17:0201:40:5503:10:1405:07:18.8505:07:22.6540,0-11,0007:407,8
14DRAGON Przemysław 5009Master Mężczyzn14M 2900:17:4601:41:1003:19:5505:36:26.9005:36:30.5040,0-11,0008:247,1
15CZERWIŃSKI Maciej 5007KIBOLSKI KSMaster Mężczyzn15M 3000:18:0501:48:0603:26:2005:39:03.8005:39:09.0040,0-11,0008:287,1
16WOLENTARSKI Przemysław 5058ZABIEGANY WOŁOMINMaster Mężczyzn16M 315056+505800:18:1901:54:0603:35:3805:41:09.9005:41:17.5540,0-11,0008:317,0
17MAZUREK Dariusz 5033RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYMaster Mężczyzn17M 3500:14:4701:28:5503:10:20.9003:10:23.6029,0-22,0006:339,1
18DUDEK Paweł 5011RUCH IZBICAMaster Mężczyzn18M 3600:18:4801:49:2503:45:51.4503:45:58.1529,0-22,0007:477,7
19ZIELIŃSKI Paweł 5068RUCH IZBICAMaster Mężczyzn19M 3700:18:4901:48:5803:45:57.9003:46:03.5029,0-22,0007:477,7
20KURZYDŁO Bartosz 5029Master Mężczyzn20M 4400:19:5501:58:5504:20:18.3504:20:26.9029,0-22,0008:586,7
21WÓJCIUK Paweł 5061Master Mężczyzn21M 4500:19:5802:06:0104:31:38.4504:31:47.9529,0-22,0009:226,4
22ZABURKO Mateusz 5065Master Mężczyzn22M 4900:22:3802:18:4405:00:06.7505:00:16.0029,0-22,00010:205,8
23WÓJCIK Łukasz 5059CYTRYNOWE CURRY???Master Mężczyzn23M 5000:25:0202:17:2605:03:51.9005:03:51.9029,0-22,00010:285,7
24JANIK Tomasz 29Master Mężczyzn24M 5100:23:1902:22:4205:11:49.2505:11:57.5529,0-22,00010:455,6
25KOBYLARCZYK Sebastian 5023NINE INCH SNAILSMaster Mężczyzn25M 5200:18:5403:11:3705:30:22.6505:30:30.5529,0-22,00011:235,3
Niesklasyfikowani
LIMTARNOWSKI Michał 5053Master Mężczyzn00:19:5501:58:5603:40:3506:05:02.9006:05:11.2040,0-11,0000:006,6
LIMOLESIŃSKI Piotr 5037DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWMaster Mężczyzn00:19:3601:58:3803:55:3706:10:58.4506:11:00.3540,0-11,0000:006,5
Znaleziono 27 wynik(ów)