ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18+ km
Zgłoszonych : 75
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 25km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaDrużynaPętla
3km
Pętla
14km
Pętla
25km
     
1SZPINDA Sebastian 42Master Mężczyzn00:16:1401:30:1802:45:20
2BENDER Sebastian 5002Master Mężczyzn00:16:4601:30:2702:45:54
3JAMRÓZ Łukasz 5069Master Mężczyzn00:16:5901:30:5702:46:03
4SKWARSKI Darek 5047Master Mężczyzn00:17:0501:32:0502:47:34
5CZUPKIEWICZ Michał 5008TRUCHT TEAM OPOLEMaster Mężczyzn00:17:3401:32:1102:54:59
6CHOŁOTA Marek 5005BIEGOWY ŚWIATMaster Mężczyzn00:15:3601:31:4402:55:45
7KOWALSKI Daniel 5027BIEGAJĄCY ŚWIDNIKMaster Mężczyzn00:16:5801:32:2102:56:26
8DRÓŻDŻ Tomasz 5010CZEWARUNTIMMaster Mężczyzn00:17:1101:37:1902:58:34
9RATYŃSKI Bartłomiej 5045HAPPY RUNNERS / TEAM FIGHTERMaster Mężczyzn00:20:0001:39:3803:00:04
10KMIECIK Arkadiusz 5021Master Mężczyzn00:19:3401:36:3103:04:24
11CZEMERYS Piotr 5073RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:2701:41:1303:06:07
12DZIUBECKI Maciej 5012Master Mężczyzn00:17:0201:40:5403:10:14
13STOLARSKI Maciej 5049Master Mężczyzn00:17:0201:40:5503:10:14
14DRAGON Przemysław 5009Master Mężczyzn00:17:4601:41:1003:19:55
15CZERWIŃSKI Maciej 5007KIBOLSKI KSMaster Mężczyzn00:18:0501:48:0603:26:20
16WOLENTARSKI Przemysław 5058ZABIEGANY WOŁOMINMaster Mężczyzn5056+505800:18:1901:54:0603:35:38
Niesklasyfikowani
LIMTARNOWSKI Michał 5053Master Mężczyzn00:19:5501:58:5603:40:35
LIMOLESIŃSKI Piotr 5037DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWMaster Mężczyzn00:19:3601:58:3803:55:37
19WÓJCIK Łukasz 5059CYTRYNOWE CURRY???Master Mężczyzn00:25:0202:17:26
20MAZUREK Dariusz 5033RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYMaster Mężczyzn00:14:4701:28:55
21ZIELIŃSKI Paweł 5068RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:4901:48:58
22DUDEK Paweł 5011RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:4801:49:25
23KOBYLARCZYK Sebastian 5023NINE INCH SNAILSMaster Mężczyzn00:18:5403:11:37
24KURZYDŁO Bartosz 5029Master Mężczyzn00:19:5501:58:55
25JANIK Tomasz 29Master Mężczyzn00:23:1902:22:42
26WÓJCIUK Paweł 5061Master Mężczyzn00:19:5802:06:01
27ZABURKO Mateusz 5065Master Mężczyzn00:22:3802:18:44
Znaleziono 27 wynik(ów)