ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
     
1KOWALSKI Bogusław 216Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-40TAK00:00:0001:01:4801:58:07
2TEKIELI Kacper 7PHZKRAKÓWM-30TAK00:00:0200:48:4501:38:17
3KITA Michał 252pędzący w miejscuWROCŁAWM-40TAK00:00:0400:45:2701:31:24
4WAHL Daniel 330T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-40TAK00:00:0400:53:4301:43:12
5THIER Dominik 422KS KandaharWARSZAWAM-40TAK00:00:0400:51:2801:42:22
6HALADYN Łukasz 94auratreeOSTRZESZÓWM-40TAK00:00:0500:51:5001:40:50
7CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-20TAK00:00:0600:47:4601:35:52
8MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-20TAK00:00:0800:49:5101:37:00
9DUBIEL Piotr 359Wild Dogs Team / Sudecki Klub WysokogórskiJELENIA GÓRAM-30TAK00:00:0800:56:1101:46:26
10JAROSŁAWSKI Mariusz 72Termy Jakuba - Oławski Park Wodny...Wrocławski Klub WysokogórskiOŁAWAM-40TAK00:00:1001:07:5402:08:33
11GAWRYSZEWSKI Grzegorz 241ESKALADA / UKAGRODZISK MAZOWIECKIM-30TAK00:00:1001:08:1302:13:49
12BOCIAN Ryszard 283KW ToruńOSIEM-40TAK00:00:1100:58:1701:52:05
13LASEK Jakub 300KW OpoleOPOLEM-20TAK00:00:1200:51:2101:40:49
14KOWALIK Mariusz 111NGB KłobuckKŁOBUCKM-30TAK00:00:1300:54:4001:46:08
15SKRZYPCZAK Mirosław 513BalansTeam KatowiceCHORZÓWM-40TAK00:00:1501:05:1902:05:30
16WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KowaryBKOWARYM-40TAK00:00:1600:56:2501:49:40
17SZUKAŁA Piotr 559POZNAŃM-30TAK00:00:1600:57:5501:47:19
18BORZYSTOWSKI Patryk 384WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-30TAK00:00:1700:49:1401:36:18
19PANZ Krzysztof 391GLIWICEM-30TAK00:00:1701:02:0402:00:01
20FRANKIEWICZ Artur 392GLIWICEM-30TAK00:00:1700:56:4801:47:00
21NOWAK Adam 525Tab2GLIWICEM-40TAK00:00:1800:56:2701:48:59
22KARWACKI Grzegorz 471GlobusWAŁBRZYCHM-40TAK00:00:2101:02:0501:54:03
23NATKAŃSKI Jurek 6Polski Himalaizm ZimowyHALINÓWM-60TAK00:00:2101:11:1002:17:57
24KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40TAK00:00:2301:15:3602:17:10
25ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-40TAK00:00:2800:58:1501:48:58
26RUSIN Szymon 463IWINYM-30TAK00:00:2901:10:3302:14:51
27NOWAKOWSKI Sebastian 23RYSIEŁÓDŹM-30TAK00:00:3301:00:5901:52:58
28SZCZOTKA Łukasz 203CISIECM-30TAK00:00:3301:10:5602:07:06
29ORDZIEJEWSKI Dominik 214KOŚCIELNA WIESM-30TAK00:00:3401:12:5502:21:30
30ZIELINSKI Damian 158KOŚCIELNA WIESM-30TAK00:00:3501:12:5602:21:30
31SKUDLARSKI Kamil 124Pro-Run WrocławWROCŁAWM-50TAK00:00:3701:08:2202:06:34
32KOSOWSKI Damian 273Delta RunSTRONIE ŚLĄSKIEM-30TAK00:00:4801:08:5102:08:11
33SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OpoleLUBOSZYCEM-40TAK00:00:5601:10:4702:07:05
34BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-20TAK00:00:5701:10:3602:06:23
35PUSTELNIK Piotr 5South Pole ExpeditionSTRONIE ŚLĄSKIEM-60TAK00:01:0201:24:3702:40:50
Znaleziono 35 wynik(ów)