ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
     
1TOMASIAK Natalia 3KW Zakopane // Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJK-30TAK00:00:0400:46:2801:32:26
2LIPNICKA Marta 554Fundacja Przejście KotlinyJELENIA GÓRAK-30NIE00:00:0600:52:0201:42:36
3KRAWCZYŃSKA Anna 19Pomioty SzatanaPOZNANK-30TAK00:00:0801:05:1002:06:54
4BAŁYS Katarzyna 375Hercog Running TeamSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0800:56:2101:47:44
5PIECUCH Karolina 195Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK-30NIE00:00:0900:58:4501:51:06
6KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-30NIE00:00:1101:08:0602:15:01
7MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE00:00:1101:05:5402:08:15
8BERNAT Jolanta 331Szczytna biegaSZCZYTNAK-30NIE00:00:1201:15:0502:25:08
9DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-30NIE00:00:1201:17:0902:25:52
10WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-30NIE00:00:1400:59:1401:56:34
11WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-30NIE00:00:1501:10:2602:15:59
12GEMZA Anna 512BalansTeam katowiceKATOWICEK-30TAK00:00:1501:05:2402:05:28
13FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99Los BieganerosWROCŁAWK-30NIE00:00:1601:07:1102:04:19
14KICINSKA Dorota 43Rozbiegany RawiczRAWICZK-30NIE00:00:1801:01:2101:56:17
15KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-30NIE00:00:1901:25:3402:43:22
16PASŁAWSKA Olga 319przebiega.plWROCŁAWK-30NIE00:00:1901:22:0702:30:10
17GRAMZA Katarzyna 15EuforiaBiegaczaRAWICZK-30NIE00:00:2001:03:2601:58:09
18SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-30NIE00:00:2101:15:1302:12:35
19JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-30NIE00:00:2401:19:1202:22:23
20HAUTON Monika 98Nie teraz, potemSOSNOWIECK-30NIE00:00:2501:23:3202:34:30
21WIADERNA Nina 350Sklep Biegacza Warszawa PowiśleWARSZAWAK-30TAK00:00:2501:07:4002:08:37
22HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-30NIE00:00:2601:02:2501:57:49
23CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-30NIE00:00:2701:21:1302:29:09
24SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290Sambor TeamWROCŁAWK-30NO00:00:2701:19:3102:27:10
25ZARZYCKA Sylwia 347Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK-30TAK00:00:2701:11:2202:14:00
26NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-30NIE00:00:2801:10:5102:14:50
27KRUŻOŁEK Monika 242TurboptysieRADKÓWK-30NIE00:00:2801:06:3302:03:11
28STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-30NIE00:00:3001:07:3702:05:59
29PILARSKA Magdalena 414STR PoznańPOZNAŃK-30TAK00:00:3001:08:2002:02:47
30PAZDAN Natalia 236Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:3301:05:4302:01:35
31BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-30NIE00:00:3401:05:0102:07:04
32CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-30NIE00:00:3501:06:2602:05:50
33KAWECKA Magdalena 16Biegam Bo Lubię Ząbki TeamWARSZAWAK-30NIE00:00:3601:29:3702:42:31
34KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-30NIE00:00:3601:15:0702:15:52
35WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-30NIE00:00:3801:16:2902:17:27
36SZMYT Izabela 276PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-30NIE00:00:3901:28:4902:45:36
37NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-30NIE00:00:3901:16:0702:28:26
38PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-30NIE00:00:3901:18:2602:29:41
39PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:4001:26:2902:43:11
40FURMAN Agnieszka 18OchajoRUN&FriendsKRAKÓWK-30NIE00:00:4101:37:2603:00:12
41SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-30NIE00:00:4301:24:4502:37:37
42CHRAPLEWSKA Karolina 239Pro366POZNAŃK-30NIE00:00:4401:13:0002:13:28
43WISZNIOWSKA Agata 307Night Runners WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4501:24:3302:30:47
44BIELIŃSKA Monika 275pro-runWROCŁAWK-30NIE00:00:4601:22:0902:25:53
45NIESPODZIANA Anna 351Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:4601:12:4702:19:20
46ŁAMPIKA Kinga 96Night Runners WrocławSMOKECK-30NIE00:00:4601:06:1101:59:35
47CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-30NIE00:00:4901:18:5302:25:56
48KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-30NIE00:00:5001:16:3502:17:21
49DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-30NIE00:00:5001:05:4201:57:19
50JUSKOWIAK Alina 120gRUNwald Team PoznańPOZNAŃK-30NIE00:00:5101:24:4402:32:20
51PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-30NO00:00:5401:18:5302:29:14
52STECZKOWSKA Anna 420Oławska Grupa BiegowaOŁAWAK-30NIE00:00:5401:07:3302:01:49
53GMAJ Karolina 335GRÓJECK-30NIE00:00:5501:18:5602:29:08
54PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-30NIE00:00:5601:12:3302:08:41
55MAĆKOWIAK Paulina 484decathlonKAMIONKIK-30NIE00:00:5701:18:1402:28:38
56WOJDAŁOWICZ Ewa 169Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-30NIE00:00:5801:24:5602:37:28
57WITKOWSKA Ania 75Klub Królika StefanaKATOWICEK-30NIE00:00:5801:15:2002:16:51
58SZALKOWSKA Dominika 183RozbieganyMIEJSKA GÓRKAK-30NIE00:00:5901:39:2903:04:14
59STAWIARSKA Katarzyna 314Kowary BiegająMYSŁAKOWICEK-30NIE00:01:0001:15:5202:15:35
60CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-30NIE00:01:0001:24:4502:32:08
61KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:01:0101:15:0702:16:53
Znaleziono 61 wynik(ów)