ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
     
1TOMASIAK Natalia 3KW Zakopane // Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJK-30TAK00:00:0400:46:2801:32:26
2LIPNICKA Marta 554Fundacja Przejście KotlinyJELENIA GÓRAK-30NIE00:00:0600:52:0201:42:36
3BAŁYS Katarzyna 375Hercog Running TeamSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0800:56:2101:47:44
4PIECUCH Karolina 195Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK-30NIE00:00:0900:58:4501:51:06
5KICINSKA Dorota 43Rozbiegany RawiczRAWICZK-30NIE00:00:1801:01:2101:56:17
6WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-30NIE00:00:1400:59:1401:56:34
7DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-30NIE00:00:5001:05:4201:57:19
8HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-30NIE00:00:2601:02:2501:57:49
9GRAMZA Katarzyna 15EuforiaBiegaczaRAWICZK-30NIE00:00:2001:03:2601:58:09
10ŁAMPIKA Kinga 96Night Runners WrocławSMOKECK-30NIE00:00:4601:06:1101:59:35
11PAZDAN Natalia 236Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:3301:05:4302:01:35
12STECZKOWSKA Anna 420Oławska Grupa BiegowaOŁAWAK-30NIE00:00:5401:07:3302:01:49
13PILARSKA Magdalena 414STR PoznańPOZNAŃK-30TAK00:00:3001:08:2002:02:47
14KRUŻOŁEK Monika 242TurboptysieRADKÓWK-30NIE00:00:2801:06:3302:03:11
15FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99Los BieganerosWROCŁAWK-30NIE00:00:1601:07:1102:04:19
16GEMZA Anna 512BalansTeam katowiceKATOWICEK-30TAK00:00:1501:05:2402:05:28
17CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-30NIE00:00:3501:06:2602:05:50
18STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-30NIE00:00:3001:07:3702:05:59
19KRAWCZYŃSKA Anna 19Pomioty SzatanaPOZNANK-30TAK00:00:0801:05:1002:06:54
20BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-30NIE00:00:3401:05:0102:07:04
21MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE00:00:1101:05:5402:08:15
22WIADERNA Nina 350Sklep Biegacza Warszawa PowiśleWARSZAWAK-30TAK00:00:2501:07:4002:08:37
23PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-30NIE00:00:5601:12:3302:08:41
24SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-30NIE00:00:2101:15:1302:12:35
25CHRAPLEWSKA Karolina 239Pro366POZNAŃK-30NIE00:00:4401:13:0002:13:28
26ZARZYCKA Sylwia 347Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK-30TAK00:00:2701:11:2202:14:00
27NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-30NIE00:00:2801:10:5102:14:50
28KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-30NIE00:00:1101:08:0602:15:01
29STAWIARSKA Katarzyna 314Kowary BiegająMYSŁAKOWICEK-30NIE00:01:0001:15:5202:15:35
30KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-30NIE00:00:3601:15:0702:15:52
31WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-30NIE00:00:1501:10:2602:15:59
32WITKOWSKA Ania 75Klub Królika StefanaKATOWICEK-30NIE00:00:5801:15:2002:16:51
33KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:01:0101:15:0702:16:53
34KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-30NIE00:00:5001:16:3502:17:21
35WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-30NIE00:00:3801:16:2902:17:27
36NIESPODZIANA Anna 351Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:4601:12:4702:19:20
37JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-30NIE00:00:2401:19:1202:22:23
38BERNAT Jolanta 331Szczytna biegaSZCZYTNAK-30NIE00:00:1201:15:0502:25:08
39DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-30NIE00:00:1201:17:0902:25:52
40BIELIŃSKA Monika 275pro-runWROCŁAWK-30NIE00:00:4601:22:0902:25:53
41CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-30NIE00:00:4901:18:5302:25:56
42SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290Sambor TeamWROCŁAWK-30NO00:00:2701:19:3102:27:10
43NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-30NIE00:00:3901:16:0702:28:26
44MAĆKOWIAK Paulina 484decathlonKAMIONKIK-30NIE00:00:5701:18:1402:28:38
45GMAJ Karolina 335GRÓJECK-30NIE00:00:5501:18:5602:29:08
46CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-30NIE00:00:2701:21:1302:29:09
47PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-30NO00:00:5401:18:5302:29:14
48PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-30NIE00:00:3901:18:2602:29:41
49PASŁAWSKA Olga 319przebiega.plWROCŁAWK-30NIE00:00:1901:22:0702:30:10
50WISZNIOWSKA Agata 307Night Runners WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4501:24:3302:30:47
51CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-30NIE00:01:0001:24:4502:32:08
52JUSKOWIAK Alina 120gRUNwald Team PoznańPOZNAŃK-30NIE00:00:5101:24:4402:32:20
53HAUTON Monika 98Nie teraz, potemSOSNOWIECK-30NIE00:00:2501:23:3202:34:30
54WOJDAŁOWICZ Ewa 169Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-30NIE00:00:5801:24:5602:37:28
55SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-30NIE00:00:4301:24:4502:37:37
56KAWECKA Magdalena 16Biegam Bo Lubię Ząbki TeamWARSZAWAK-30NIE00:00:3601:29:3702:42:31
57PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:4001:26:2902:43:11
58KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-30NIE00:00:1901:25:3402:43:22
59SZMYT Izabela 276PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-30NIE00:00:3901:28:4902:45:36
60FURMAN Agnieszka 18OchajoRUN&FriendsKRAKÓWK-30NIE00:00:4101:37:2603:00:12
61SZALKOWSKA Dominika 183RozbieganyMIEJSKA GÓRKAK-30NIE00:00:5901:39:2903:04:14
Znaleziono 61 wynik(ów)