ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
     
1DARMOCHWAL Leszek 20Dzikie BobryPOZNANM-40NO00:00:0000:57:0701:48:15
2UGOREK Jarosław 42Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:0000:53:0201:43:27
3SKALSKI Radosław 79KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE00:00:0000:54:1201:43:28
4GÓRNY Aleksander 151Krok za GroszTORUŃM-40NIE00:00:0001:03:4402:00:34
5KOWALSKI Bogusław 216Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-40TAK00:00:0001:01:4801:58:07
6JAKUBOWSKI Wojciech 407KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM-40NIE00:00:0002:22:40
7GRODZKI Piotr 448WAŁBRZYCHM-40NIE00:00:0002:10:45
8CYRULEWSKI Rafał 268WRZEŚNIAM-40NIE00:00:00
9GOLEMBKA Karol 324RAWICZM-40NIE00:00:0002:20:00
10LESZKO Jacek 326LeszTek Skalak TeamRYBNICA LEŚNAM-40NIE00:00:0001:09:36
11KOWALCZYK Paweł 125KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-40NIE00:00:0200:53:2201:45:31
12GEZELA Robert 312EuforiaBiegacza.plGÓRAM-40NIE00:00:0200:48:4301:38:00
13DYBEK Paweł 9Salomon Suunto Team PolandMIELECM-40NIE00:00:0200:43:0101:27:50
14NASKRĘT Sławomir 555sklepbiegacza.plGRZEBIENISKOM-40NIE00:00:0200:43:4201:29:23
15IGNACZAK Marcin 78Fillco - IFB BrokerŻYCHLINM-40NIE00:00:0300:51:4201:38:46
16ZARODA Zbyszek 145KONINM-40NIE00:00:0300:56:1101:48:06
17PIASECKI Mariusz 237GODZIKOWICEM-40NIE00:00:0300:46:5201:32:59
18KAPROŃ Sebastian 488RAKOWNIAM-40NIE00:00:0300:45:1801:31:19
19PIĄTKOWSKI Przemysław 212Team KopećGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:0400:51:2401:41:24
20KITA Michał 252pędzący w miejscuWROCŁAWM-40TAK00:00:0400:45:2701:31:24
21WAHL Daniel 330T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-40TAK00:00:0400:53:4301:43:12
22LINKOWSKI Michał 427KB ILoveZiemekSUCHY LASM-40NIE00:00:0400:53:5301:44:59
23PRYSTASZ Krzysztof 551Oławska grupa biegowaOŁAWAM-40NIE00:00:0400:49:4901:37:44
24ZERZÁN Dominik 202NáchodNÁCHODM-40NIE00:00:0400:58:5601:58:27
25THIER Dominik 422KS KandaharWARSZAWAM-40TAK00:00:0400:51:2801:42:22
26HALADYN Łukasz 94auratreeOSTRZESZÓWM-40TAK00:00:0500:51:5001:40:50
27JARMOLIŃSKI Piotr 468Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM-40NIE00:00:0500:51:4801:41:40
28ZGARDA Jacek 26TMTeamWROCŁAWM-40NO00:00:0500:57:4701:53:09
29KOŁODZIEJ Mariusz 77TMTLEGNICAM-40NIE00:00:0501:00:4901:58:21
30SZOPA Marek 176Team KopećGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:0500:49:3801:35:05
31SOBOL Tomasz 348KATOWICEM-40NIE00:00:0500:52:1001:42:07
32STAWIARSKI Tomasz 317Kowary BiegająMYSŁAKOWICEM-40NIE00:00:0600:52:4801:43:18
33TOŚ Sebastian 332CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:00:0600:55:3801:49:34
34NIEZGÓDKA Tomasz 398WROCŁAWM-40NIE00:00:0600:50:3601:38:53
35FRĄCKOWIAK Michał 558Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM-40NIE00:00:0600:54:2701:46:44
36KRUPA Marcin 333AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA SŁUPIECM-40NIE00:00:0700:48:2701:37:37
37WALENDA Arkadiusz 409Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAM-40NIE00:00:0700:53:2401:44:03
38BUCHLA Marcin 494GT RATWROCŁAWM-40NIE00:00:0700:55:0201:43:56
39PRZYPOLSKI Paweł 40Im-Possible TeamWARSZAWAM-40NIE00:00:0700:52:4501:45:04
40DZIUBA Piotr 175WROCŁAWM-40NIE00:00:0700:54:4401:45:51
41STANKIEWICZ Paweł 557Czerwonak BiegaPOTASZEM-40NIE00:00:0700:54:2301:46:45
42SZOŁTYSEK Wojciech 128ChajoRUN & FriendsRYNIKM-40NIE00:00:0801:05:2902:02:08
43WYSOCKI Tomasz 131OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-40NIE00:00:0801:05:0402:02:05
44ŻMUDKA Bartek 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE00:00:0901:03:1502:02:05
45BINKOWSKI Marcin 469MOSINAM-40NIE00:00:0901:00:3001:58:04
46MRÓZ Marcin 147Dzikie BobryZALASEWOM-40NIE00:00:1000:58:4501:54:52
47KOZŁOWSKI Gabriel 292Bóbr TłuszczTŁUSZCZM-40NIE00:00:1000:55:3001:43:15
48PIASKOWSKI Krzysztof 386PIŁAM-40NIE00:00:1001:04:4102:13:38
49JAROSŁAWSKI Mariusz 72Termy Jakuba - Oławski Park Wodny...Wrocławski Klub WysokogórskiOŁAWAM-40TAK00:00:1001:07:5402:08:33
50KOWALEWSKI Grzegorz 505KRZEPTÓWM-40NIE00:00:1001:01:4302:00:05
51SEDLAK Robert 355LUBSKOM-40NIE00:00:1101:09:5602:20:01
52BRZEZIŃSKI Marcin 269PRUSZKÓWM-40NIE00:00:1100:58:2501:56:15
53BOCIAN Ryszard 283KW ToruńOSIEM-40TAK00:00:1100:58:1701:52:05
54KAMIŃSKI Paweł 485MUROWANIECM-40NIE00:00:1101:00:3401:58:11
55JAŁOCHA Tomek 256GUTOWO MAŁEM-40NIE00:00:1200:53:4201:42:38
56URBAŃSKI Krzysztof 89Krok za GroszTORUŃM-40NIE00:00:1300:59:3701:52:52
57STELMASZCZYK Bartłomiej 270SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1300:58:0401:50:53
58JABŁOŃSKI Paweł 379Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-40NIE00:00:1300:55:4601:45:49
59WRZESIŃSKI Piotr 481GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1301:03:2602:01:53
60SURMACZ Rafał 519CardioRunnersPRZEŹMIEROWOM-40NIE00:00:1401:04:0202:00:06
61PLONKOWSKI Sebastian 103PŁOTYM-40NIE00:00:1501:00:3501:52:14
62SKRZYPCZAK Mirosław 513BalansTeam KatowiceCHORZÓWM-40TAK00:00:1501:05:1902:05:30
63BEDNARZ Sebastian 83OTMUCHÓWM-40NIE00:00:1500:57:3301:49:07
64NOWAK Cyprian 163KOŚCIANM-40NIE00:00:1501:19:3102:23:42
65BIAŁY Sebastian 526PoliczmySie.plWARSZAWAM-40NO00:00:1501:09:5502:25:21
66WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KowaryBKOWARYM-40TAK00:00:1600:56:2501:49:40
67DUC-SYPOSZ Aureliusz 462WIELICZKAM-40NIE00:00:1600:59:1701:49:31
68KOSMALA Piotr 458Górska Grupa Biegowa/ quadybielsko.plCZECHOWICE-DZIEDZICEM-40NIE00:00:1701:04:5602:11:41
69ADAMCZYK Marcin 52GOŁUSKIM-40NIE00:00:1801:14:4402:17:38
70MILER Tomasz 403Biegam Bo KrzyczyWARSZAWAM-40NIE00:00:1801:14:4202:24:00
71SADOWSKI Tomasz 309KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWM-40NIE00:00:1800:59:1401:49:17
72NOWAK Adam 525Tab2GLIWICEM-40TAK00:00:1800:56:2701:48:59
73SZYSZKOWSKI Rafal 167OSOWIECM-40NIE00:00:1901:02:4002:00:19
74KURZAWINSKI Marcin 73KB MARATON TUREKGOLINAM-40NIE00:00:1901:01:4901:55:43
75MŁYNARCZYK Krzysztof 418WARSZAWAM-40NIE00:00:1901:00:3201:56:26
76JARUGA Marcin 424KB MARATON TUREKTUREKM-40NIE00:00:2001:01:4901:55:37
77BONIKOWSKI Tomasz 199GRODZISK MAZOWIECKIM-40NIE00:00:2000:56:5201:50:03
78BALCERZAK Robert 31Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOM-40NIE00:00:2101:00:2101:55:18
79KARWACKI Grzegorz 471GlobusWAŁBRZYCHM-40TAK00:00:2101:02:0501:54:03
80RUPNIK Janusz 114KB Maraton TurekGRABIENIECM-40NIE00:00:2101:18:4602:24:38
81LEWANDOWSKI Wojciech 204WROCŁAWM-40NIE00:00:2100:58:2001:51:51
82MNICH Tomasz 376GLIWICEM-40NIE00:00:2101:01:2001:55:24
83KADŁUBOWSKI Piotr 460KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-40NIE00:00:2101:04:4902:02:19
84KACZMAREK Karol 173RozbieganyRawiczRAWICZM-40NIE00:00:2201:00:4001:53:52
85KONOPNIAK Krzysztof 297Rozbiegany RawiczRAWICZ-MASŁOWOM-40NIE00:00:2201:01:3601:59:50
86KRAWCZYK Krzysztof 97KB Maraton TurekMALANÓWM-40NIE00:00:2201:00:3701:54:01
87KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40TAK00:00:2301:15:3602:17:10
88ZEGARSKI Arkadiusz 478GRÓJECM-40NIE00:00:2301:07:0202:07:11
89ZYCH Herbert 492ŁÓDŹM-40NIE00:00:2401:10:5902:14:01
90SADOWY Rafal 482SUCHY LASM-40NIE00:00:2501:04:4202:05:22
91RZEŹNIK Mariusz 229Rozbiegany RawiczRAWICZM-40NIE00:00:2601:09:2002:15:08
92ROSTEK Mariusz 230KB Maraton TurekTUREKM-40NIE00:00:2601:09:2602:10:29
93PALACZ Marcin 37Optima CardioBRZEGM-40NIE00:00:2600:56:2301:49:02
94PRZYBYŁ Tomasz 243Night RunnersOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:2601:02:2201:58:42
95WAWRZYNIAK Rafał 529Relax KoninKONINM-40NIE00:00:2701:07:5402:13:44
96BIECHOŃSKI Jarosław 61Fundacja LAFPOZNAŃM-40NIE00:00:2701:10:1002:16:30
97STACHURSKI Daniel 353emeryci i renciściWARSZAWAM-40NIE00:00:2801:00:3801:53:52
98ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-40TAK00:00:2800:58:1501:48:58
99TYRALSKI Dominik 543Polsat BiegaWARSZAWAM-40NIE00:00:2801:05:4502:00:19
100KOZIŃSKI Piotr 240WARSZAWAM-40NIE00:00:3001:09:1802:10:19
101SPECHT Mikołaj 234WARSZAWAM-40NIE00:00:3101:00:2401:52:39
102STANUCHIEWICZ Oskar 500CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:3101:00:1101:50:22
103STRZYGOCKI Maciej 110ŻARYM-40NIE00:00:3201:00:1601:50:11
104NARECKI Jarosław 82KRUSZYNM-40NIE00:00:3201:12:5202:20:19
105STEFANOWSKI Marcin 84ŻARÓWM-40NIE00:00:3201:06:1102:02:16
106OPOWICZ Rafał 289SZCZECINM-40NIE00:00:3201:00:3901:52:43
107SALACH Radosław 346Mocni Na StarcieLUBSKOM-40NIE00:00:3201:01:3801:52:45
108PAPROCKI Krzysztof 87POLKOWICEM-40NIE00:00:3301:01:5101:55:19
109WYSOCKI Grzegorz 497Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWM-40NIE00:00:3301:14:5502:16:32
110KAMIENNIK Sebastian 491KALISZM-40NIE00:00:3401:00:3201:53:21
111MADEJ Jan 377POLKOWICEM-40NIE00:00:3401:06:0002:05:49
112GRZESIAK Rafał 374GŁOGÓWM-40NIE00:00:3501:06:0402:05:45
113KOCIK Marcin 532Fatboy SprintWROCŁAWM-40NIE00:00:3500:59:1801:49:29
114STEC Piotr 361WARSZAWAM-40NIE00:00:3500:58:1001:47:50
115GRZELCZYK Piotr 415Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM-40NIE00:00:3601:29:3802:42:35
116ROSOCHACZ Krzysztof 394MIĘDZYRZECZM-40NIE00:00:3700:55:4601:48:54
117CZAJA Maciej 14miniclassic.plWROCŁAWM-40NIE00:00:3801:06:0902:01:08
118JASTRZĘBSKI Leszek 196Puszczyk BukowySZCZECINM-40NIE00:00:4001:04:2001:56:55
119DURKIEWICZ Tomasz 177Dom Kultury JogiSTĘSZEWM-40NIE00:00:4101:10:2502:10:15
120FILIPIAK Paweł 55GUTOWO MAŁEM-40NIE00:00:4201:15:5702:19:52
121KRUZEL Rafał 200Biegowe MisieLEGNICAM-40NIE00:00:4201:15:0002:17:04
122WACHOWSKI Robert 45POZNAŃM-40NIE00:00:4301:06:4602:01:20
123BISOWSKI Mariusz 323Kozy w uchuKOBYŁKAM-40NIE00:00:4301:06:3402:00:07
124RYZIŃSKI Ryszard 455WARSZAWAM-40NIE00:00:4301:18:3002:20:13
125JAŻOWNIK Jacek 36Wkurw_TeamWRZEŚNIAM-40NO00:00:4401:08:0702:02:30
126BRYSIAK Ziemowit 218WROCŁAWM-40NIE00:00:4401:25:2102:37:08
127OLSZEWSKI Tomasz 507KSRG ZG RUDNALUBINM-40NIE00:00:4501:00:1601:51:46
128KORZENIOWSKI Krzysztof 343Maraton LesznoLESZNOM-40NIE00:00:4501:16:5302:23:29
129SROKA Jacek 369PRZYGODZICEM-40NIE00:00:4601:18:2202:23:35
130KACZOREK Robert 495WARSZAWAM-40NIE00:00:4701:15:3602:23:01
131CZARNECKI Krzysztof 50KRAKÓWM-40NIE00:00:4801:15:2902:15:08
132POPIOŁEK Grzegorz 246Delta RunTORUŃM-40NIE00:00:4801:16:0602:28:43
133MAJKOWSKI Tomasz 393DŁUGOŁĘKAM-40NIE00:00:4801:27:1302:44:34
134WARA-WĄSOWSKI Maciej 372ŁÓDŹM-40NIE00:00:4901:23:2402:42:43
135KUCHARSKI Piotr 514Deszczno WarriorsGLINIK GM. DESZCZNOM-40NIE00:00:5001:14:4702:10:54
136DĄBROWSKI Ireneusz 88RajsportActiveOPOLEM-40NIE00:00:5101:19:2002:30:07
137DUDEK Krzysztof 182Strzegomska dwunastkaUDANINM-40NIE00:00:5201:06:3802:03:13
138CHROMIŃSKI Maciej 366GORZÓW WLKPM-40NIE00:00:5201:24:1102:43:03
139HOFFMANN Grzegorz 232CZĘMPIŃM-40NIE00:00:5301:16:4302:18:10
140BŁACHNO Marcin 315KRAKOWM-40NIE00:00:5301:13:0302:15:20
141FRANKIEWICZ Jakub 322KRAKOWM-40NIE00:00:5301:14:2802:14:28
142FILIPIAK Sebastian 13LIPAM-40NIE00:00:5401:11:2402:11:55
143ICIEK Mariusz 477Aktywni KamieńskGOMUNICEM-40NIE00:00:5401:14:2502:10:19
144SZYMAŃSKI Marcin 444Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-40NIE00:00:5501:09:0502:05:39
145BARANOWSKI Filip 105POZNAŃM-40NIE00:00:5601:10:4202:13:40
146SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OpoleLUBOSZYCEM-40TAK00:00:5601:10:4702:07:05
147SIERZPUTOWSKI Robert 260Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM-40NIE00:00:5601:02:4601:52:38
148MALINOWSKI Przemysław 363RYBNIKM-40NIE00:00:5601:25:3202:40:59
149GRABIŃSKI Waldemar 354Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOM-40NIE00:00:5701:01:5801:55:41
150FLIS Dariusz 447BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE00:00:5701:07:4702:01:27
151ANDRZEJCZAK Paweł 504KALISZM-40NIE00:00:5701:20:5002:33:53
152KWOLIK Daniel 1Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyDŁUGOPOLE ZDRÓJM-40NIE00:00:5801:01:5201:57:07
153HENECZKOWSKI Łukasz 457BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE00:00:5901:11:0102:06:20
154KANECKI Mirosław 159Kowary BiegająKOWARYM-40NIE00:01:0101:15:0502:15:35
155ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BezUltraDzikiPOZNAŃM-40NIE00:01:0201:24:3502:36:22
156WAJTRYT Krzysztof 235Coraclub.euWARSZAWAM-40NIE00:01:0301:23:2602:36:18
Znaleziono 156 wynik(ów)