ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
     
1LUBAŃSKI Robert 474BUKOWICEM-50NIE00:00:0500:51:0301:39:19
2KRECZMANSKI Robert 116ZALESIE GÓRNEM-50NIE00:00:2900:59:1201:51:57
3BARAN Jacek 198KB WartkoGOLINAM-50NIE00:00:2201:03:5201:56:31
4ZERZUT Jarosław 306Puszczyk BukowySZCZECINM-50NIE00:00:3901:06:5301:58:30
5WYBIERAŁA Andrzej 284Rozbiegany RawiczRAWICZM-50NIE00:00:2201:03:2101:59:52
6TULIK Przemysław 473WARSZAWAM-50NIE00:00:3801:04:1502:00:02
7CHORZĘPA Adam 428Szczytna BiegaSZCZYTNAM-50NIE00:00:1101:04:0102:01:44
8BAKA Marcin 263GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:2001:03:2102:02:08
9GUTOWSKI Dariusz 32NGB KłobuckKŁOBUCKM-50NIE00:00:1301:04:5302:03:43
10SKUDLARSKI Kamil 124Pro-Run WrocławWROCŁAWM-50TAK00:00:3701:08:2202:06:34
11JASICKI Henryk 546Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-50NIE00:00:5401:10:3302:07:18
12DŁUGOSZ Marek 383KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM-50NIE00:00:0001:08:4602:10:10
13NEUMANN Jacek 69RADKÓWM-50NIE00:00:4201:11:1402:10:43
14BISKUP Rafał 472Dziad Not DeadWARSZAWAM-50NIE00:00:3601:08:1702:10:47
15BEDNARCZYK Bogdan 387pro-runWROCŁAWM-50NIE00:00:4601:15:0602:10:48
16KASIŃSKI Wojciech 401UltraplessPSZCZYNAM-50NIE00:00:4401:14:4802:17:03
17JUSZCZAK Zbigniew 205OPATÓWEKM-50NIE00:00:5801:16:4402:21:12
18ROPEL Mirosław 291KIS TRANSPORTWEJHEROWOM-50NIE00:00:3501:15:4102:21:51
19SIP Mirosław 329ŚLESINM-50NIE00:00:2401:12:2102:22:10
20ZAJĄC Zbigniew 475KB MARATON TUREKMALANÓWM-50NIE00:00:2501:18:3702:24:32
21KUDEŁKA Janusz 436PRĄDOCINM-50NIE00:00:1401:17:5802:32:08
22PODSIADŁY Robert 189Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-50NIE00:01:0501:24:3902:39:53
23KOTLIŃSKI Jarosław 382KOWARYM-50NIE00:00:5601:29:5502:53:55
24ZEMŁA Krzysztof 380MALINOWICEM-50NIE00:00:2301:35:2403:03:54
Znaleziono 24 wynik(ów)