ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
     
1SZELER Joanna 564WARSZAWAK-40NIE00:00:0001:40:2402:59:03
2LUDKA Dagmara 143PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-40NIE00:00:0001:29:2002:46:27
3ŁĄCZAK Mgdalena 2Salomon Suunto Team PolandMIELECK-40NIE00:00:0300:45:4901:31:38
4TOMASIAK Natalia 3KW Zakopane // Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJK-30TAK00:00:0400:46:2801:32:26
5LIPNICKA Marta 554Fundacja Przejście KotlinyJELENIA GÓRAK-30NIE00:00:0600:52:0201:42:36
6KRAWCZYŃSKA Anna 19Pomioty SzatanaPOZNANK-30TAK00:00:0801:05:1002:06:54
7BAŁYS Katarzyna 375Hercog Running TeamSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0800:56:2101:47:44
8PIECUCH Karolina 195Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK-30NIE00:00:0900:58:4501:51:06
9KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-30NIE00:00:1101:08:0602:15:01
10BULARZ Paulina 299Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAK-20NIE00:00:1101:07:5502:08:32
11GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-40NIE00:00:1100:57:2601:50:57
12MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE00:00:1101:05:5402:08:15
13WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-40NIE00:00:1201:08:2602:13:58
14BERNAT Jolanta 331Szczytna biegaSZCZYTNAK-30NIE00:00:1201:15:0502:25:08
15DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-30NIE00:00:1201:17:0902:25:52
16WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-30NIE00:00:1400:59:1401:56:34
17WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-30NIE00:00:1501:10:2602:15:59
18GEMZA Anna 512BalansTeam katowiceKATOWICEK-30TAK00:00:1501:05:2402:05:28
19ŁĘCKA Agnieszka 431Hercog Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK-20NIE00:00:1600:59:3201:52:47
20FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99Los BieganerosWROCŁAWK-30NIE00:00:1601:07:1102:04:19
21TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:08:0902:10:43
22GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:02:0901:57:53
23KICINSKA Dorota 43Rozbiegany RawiczRAWICZK-30NIE00:00:1801:01:2101:56:17
24ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-40NIE00:00:1901:14:4702:17:32
25MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-40NIE00:00:1901:06:1202:06:08
26LUBAŃSKA Alicja 466ZS BukowiceBUKOWICEK-50NIE00:00:1901:09:2602:14:05
27KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-30NIE00:00:1901:25:3402:43:22
28PASŁAWSKA Olga 319przebiega.plWROCŁAWK-30NIE00:00:1901:22:0702:30:10
29GRAMZA Katarzyna 15EuforiaBiegaczaRAWICZK-30NIE00:00:2001:03:2601:58:09
30ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-40NIE00:00:2001:02:3201:57:57
31GRACZYK Teresa 279Puszczyk BukowySZCZECINK-50TAK00:00:2101:11:0402:14:53
32MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-40NIE00:00:2101:11:4902:16:43
33SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-30NIE00:00:2101:15:1302:12:35
34PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-40TAK00:00:2101:10:5602:15:24
35ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342Puszczyk BukowySZCZECINK-40NIE00:00:2201:13:3302:17:10
36JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-30NIE00:00:2401:19:1202:22:23
37MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-40NIE00:00:2401:11:1902:10:40
38AUGUSTOWSKA Izabela 385KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-40NIE00:00:2501:14:4902:19:26
39HAUTON Monika 98Nie teraz, potemSOSNOWIECK-30NIE00:00:2501:23:3202:34:30
40WIADERNA Nina 350Sklep Biegacza Warszawa PowiśleWARSZAWAK-30TAK00:00:2501:07:4002:08:37
41HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-30NIE00:00:2601:02:2501:57:49
42CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-30NIE00:00:2701:21:1302:29:09
43SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290Sambor TeamWROCŁAWK-30NO00:00:2701:19:3102:27:10
44ZARZYCKA Sylwia 347Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK-30TAK00:00:2701:11:2202:14:00
45NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-30NIE00:00:2801:10:5102:14:50
46KRUŻOŁEK Monika 242TurboptysieRADKÓWK-30NIE00:00:2801:06:3302:03:11
47STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-30NIE00:00:3001:07:3702:05:59
48KITA Ewa 280biegamdlazdrowia.plKĘDZIERZYN-KOŹLEK-50NIE00:00:3001:20:5902:32:04
49PILARSKA Magdalena 414STR PoznańPOZNAŃK-30TAK00:00:3001:08:2002:02:47
50ZIEMKOWSKA Monika 137Żarów BiegaŻARÓWK-40NIE00:00:3101:21:4802:36:27
51ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238Karpacz SportJELENIA GÓRAK-40NIE00:00:3101:10:2702:07:57
52KRYM Katarzyna 29Night Runners WrocławSMOLECK-40NIE00:00:3201:01:2601:53:02
53LACKORZYŃSKA Alicja 134Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK-20NIE00:00:3201:02:0501:59:58
54PAZDAN Natalia 236Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:3301:05:4302:01:35
55MORAWSKA Anna 373WARSZAWAK-60NIE00:00:3301:18:4502:26:48
56RANGL Jowita 360KOWARYK-40NIE00:00:3301:08:3402:04:03
57CZEKALSKA Elżbieta 109POBIEDZISKAK-50NIE00:00:3401:20:5402:32:38
58BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-30NIE00:00:3401:05:0102:07:04
59CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-30NIE00:00:3501:06:2602:05:50
60KAWECKA Magdalena 16Biegam Bo Lubię Ząbki TeamWARSZAWAK-30NIE00:00:3601:29:3702:42:31
61GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3601:15:4402:17:31
62NOWACZYK Zuzanna 493POZNAŃK-20NIE00:00:3601:25:3802:39:44
63KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-30NIE00:00:3601:15:0702:15:52
64TROJANOWSKA Kinga 357ZŁOTÓWK-50NIE00:00:3701:26:2302:42:41
65DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3701:26:2502:42:42
66ONAK Izabela 11OchajoRUN & FriendsGLIWICEK-40NIE00:00:3801:22:4502:30:12
67CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-40NIE00:00:3801:04:5202:01:07
68SZOŁTYSEK Beata 24OchajoRUN & FriendsRYBNIKK-40NIE00:00:3801:23:3202:42:49
69WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-30NIE00:00:3801:16:2902:17:27
70GIEC Anna 132SZCZECINK-40NIE00:00:3901:10:3102:10:22
71SZMYT Izabela 276PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-30NIE00:00:3901:28:4902:45:36
72NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-30NIE00:00:3901:16:0702:28:26
73PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-30NIE00:00:3901:18:2602:29:41
74PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:4001:26:2902:43:11
75FURMAN Agnieszka 18OchajoRUN&FriendsKRAKÓWK-30NIE00:00:4101:37:2603:00:12
76KUCHARCZYK Monika 285TRI Team WójtowiczPOZNAŃK-40NIE00:00:4201:16:4902:22:21
77SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-30NIE00:00:4301:24:4502:37:37
78HAREMZA Kinga 46Night RunnersPOZNAŃK-40NIE00:00:4401:14:5202:15:11
79CHRAPLEWSKA Karolina 239Pro366POZNAŃK-30NIE00:00:4401:13:0002:13:28
80WISZNIOWSKA Agata 307Night Runners WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4501:24:3302:30:47
81BIELIŃSKA Monika 275pro-runWROCŁAWK-30NIE00:00:4601:22:0902:25:53
82NIESPODZIANA Anna 351Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:4601:12:4702:19:20
83ŁAMPIKA Kinga 96Night Runners WrocławSMOKECK-30NIE00:00:4601:06:1101:59:35
84MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-40NIE00:00:4801:18:5102:21:51
85CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-30NIE00:00:4901:18:5302:25:56
86KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-30NIE00:00:5001:16:3502:17:21
87DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-30NIE00:00:5001:05:4201:57:19
88MOLSKA Małgorzata 445BBL GorzówKŁODAWAK-50NIE00:00:5101:44:2503:18:57
89JUSKOWIAK Alina 120gRUNwald Team PoznańPOZNAŃK-30NIE00:00:5101:24:4402:32:20
90KRÓL-PIDANTY Marzena 336Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMK-40NIE00:00:5301:25:2002:38:02
91ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496Oławska Grupa BiegowaMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-40NIE00:00:5301:09:0602:05:42
92PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-30NO00:00:5401:18:5302:29:14
93STECZKOWSKA Anna 420Oławska Grupa BiegowaOŁAWAK-30NIE00:00:5401:07:3302:01:49
94GMAJ Karolina 335GRÓJECK-30NIE00:00:5501:18:5602:29:08
95PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-30NIE00:00:5601:12:3302:08:41
96PAŁUCKA Marta 345Kalenji Polska/Fitness24SevenZALASEWOK-20NO00:00:5601:16:0702:17:19
97NASTAWSKA Monika 451KALISZK-40NIE00:00:5701:20:5302:33:44
98MAĆKOWIAK Paulina 484decathlonKAMIONKIK-30NIE00:00:5701:18:1402:28:38
99WOJDAŁOWICZ Ewa 169Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-30NIE00:00:5801:24:5602:37:28
100STACHECKA Marta 547POZNAŃK-20NIE00:00:5801:14:2902:14:24
101KACIUPA Agnieszka 48Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-40NIE00:00:5801:23:0202:34:03
102WITKOWSKA Ania 75Klub Królika StefanaKATOWICEK-30NIE00:00:5801:15:2002:16:51
103ANTKOWIAK Klaudia 150POZNANK-20NIE00:00:5901:23:2702:36:44
104KANECKA Mariola 136Kowary BiegająKOWARYK-40NIE00:00:5901:15:0602:15:32
105SZALKOWSKA Dominika 183RozbieganyMIEJSKA GÓRKAK-30NIE00:00:5901:39:2903:04:14
106GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-40NIE00:00:5901:18:1602:21:08
107HENECZKOWSKA Anna 443Kalenji Team Poland, Born to runKAMIONKIK-20NIE00:00:5901:11:0202:02:49
108STAWIARSKA Katarzyna 314Kowary BiegająMYSŁAKOWICEK-30NIE00:01:0001:15:5202:15:35
109CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-30NIE00:01:0001:24:4502:32:08
110KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:01:0101:15:0702:16:53
111PASZKE Agnieszka 390BYTÓWK-20NIE00:01:0101:24:4402:35:23
Znaleziono 111 wynik(ów)