ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 21 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1046
Wystartowało : 905
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 900
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart Lądek
0.01km
B1
10.3km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRZOZOWSKA Monika 799612 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJCZERWONAKSenior II K - 301K 100:00:0000:00:0300:59:2201:44:29.9001:44:29.90 4:5812,1
2MACIĄG Iwona 14TEAM BEROTU / 12 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJNOWY TOMYŚLSenior II K - 302K 200:00:0000:00:0501:02:2001:46:23.6501:46:23.65+00:01:535:0311,8
3OBSTÓJ Karolina 22ON RUN CREW POLANDSZKLARSKA PORĘBASenior II K - 303K 300:00:0000:00:0301:01:3401:50:39.7001:50:39.70+00:06:095:1611,4
4STELMACH Dominika 26WARSZAWAMasters K - 401K 400:00:0000:00:0301:03:2501:55:27.3501:55:27.35+00:10:575:2910,9
5LULIS Anna 7840#SOBASTEAMWROCŁAWMasters K - 402K 500:00:0000:00:0401:06:1301:57:32.6501:57:32.65+00:13:025:3510,7
6MAJEWSKA Agata 7678WROCŁAWMasters K - 403K 600:00:0000:00:1001:06:5401:58:33.5001:58:33.50+00:14:035:3810,6
7BAŁYS Katarzyna 7912HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 304K 700:00:0000:00:0501:08:0001:59:44.1001:59:44.10+00:15:145:4210,5
8KORDALSKA Karolina 7424NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior I K - 201K 800:00:0000:00:1001:08:4702:03:16.8502:03:16.85+00:18:465:5210,2
9BROK Małgorzata 7364RUNPASSION.PL TEAMPLEWISKAMasters K - 404K 900:00:0000:00:0501:10:4102:05:03.1002:05:03.10+00:20:335:5710,1
10KOŁECKA Patrycja 7501PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 405K 1000:00:0000:00:0601:12:1002:05:05.0502:05:05.05+00:20:355:5710,1
11BAHRANOWSKA-KILIAN Maria 7927AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWSenior I K - 202K 1100:00:0000:00:1201:13:5702:07:23.9502:07:23.95+00:22:546:039,9
12TKACZYK-CAŁKA Anna 7083#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II K - 305K 1200:00:0000:00:1001:13:1502:09:32.2502:09:32.25+00:25:026:109,7
13SASIN Dominika 7615ŻELAZNA ŚWIDNICAŚWIDNICASenior I K - 203K 1300:00:0000:01:3801:13:5102:09:33.6002:09:33.60+00:25:036:109,7
14BRUVELE Liene 7568SMILTENESenior II K - 306K 1400:00:0000:00:3201:13:1402:09:43.9502:09:43.95+00:25:146:109,7
15KOKOTT Agnieszka 7095140MINUT.PLSMOLECSenior II K - 307K 1500:00:0000:00:2401:14:0102:10:07.5002:10:07.50+00:25:376:119,7
16KRZEŚNIAK Natalia 7869DREAM RUNWARSZAWASenior I K - 204K 1600:00:0000:00:1501:15:1702:10:29.8502:10:29.85+00:25:596:129,7
17BABIŃSKA-POPIŁKA Ewelina 7943RADKÓWSenior II K - 308K 1700:00:0000:00:0701:13:1302:11:43.0002:11:43.00+00:27:136:169,6
18BOĆKO Ewa 7613TRZEBNICAMasters K - 406K 1800:00:0000:00:5701:16:0602:12:16.0502:12:16.05+00:27:466:179,5
19ORDYŃSKA Anna 7818SKARŻYSKO-KAMIENNASenior II K - 309K 1900:00:0000:01:1201:18:4502:13:01.7502:13:01.75+00:28:316:209,5
20MALCÁNKOVÁ Kateřina 7842ŠLAPANICESenior I K - 205K 2000:00:0000:00:0601:15:1202:13:02.5002:13:02.50+00:28:326:209,5
21PĘKALA Kamila 7076#BIEGAJZESLAWKIEMPOZNAŃSenior I K - 206K 2100:00:0000:00:1201:16:4102:13:18.5502:13:18.55+00:28:486:209,5
22JÓŹWIAK Dorota 7800MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 407K 2200:00:0000:00:2101:16:0502:14:28.4502:14:28.45+00:29:586:249,4
23SZYMAŃSKA Agnieszka 7975BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAMŁOMIANKIMasters K - 408K 2300:00:0000:01:0401:20:0802:15:25.2502:15:25.25+00:30:556:269,3
24MAJEWSKA Ewa 7853WARSZAWAMasters K - 409K 2400:00:0000:00:1801:17:5702:16:41.4502:16:41.45+00:32:116:309,2
25BUJAK Magdalena 7469NIGHT RUNNERS PYSKOWICETARNOWSKIE GÓRYSenior II K - 3010K 2500:00:0000:00:1001:16:2802:17:43.6002:17:43.60+00:33:136:339,1
26KONIK Diana 7819G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEOŚWIĘCIMSenior I K - 207K 2600:00:0000:00:1601:20:0002:18:01.2502:18:01.25+00:33:316:349,1
27KĘDZIORA Magdalena 7163BOGUSZYNSenior I K - 208K 2700:00:0000:00:1001:19:4702:18:59.6502:18:59.65+00:34:296:379,1
28BUINAUSKIENĖ Lina 17BĖGIMO KLUBASKARMĖLAVA, KAUNO RAJ.Masters K - 4010K 2800:00:0000:00:1001:18:4302:19:27.4002:19:27.40+00:34:576:389,0
29WÓJCIK Kamila 7999STRONIE BIEGASTRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4011K 2900:00:0000:00:0801:18:5502:19:40.0002:19:40.00+00:35:106:399,0
30KUNIK Iwona 7498DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3011K 3000:00:0000:00:0401:15:4302:19:46.9002:19:46.90+00:35:176:399,0
31MACIASZCZYK Sylwia 7358KRAKÓWSenior II K - 3012K 3100:00:0000:01:3801:21:4502:19:50.0502:19:50.05+00:35:206:399,0
32SZCZYGIEŁ-SOMMER Ola 7858GRUPA NOMAXTARNOWSKIE GÓRYSenior II K - 3013K 3200:00:0000:00:0501:17:1002:20:24.5502:20:24.55+00:35:546:419,0
33HADUŁA Justyna 7726CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters K - 4012K 3300:00:0000:00:1601:18:2502:20:53.4502:20:53.45+00:36:236:428,9
34KORCZYŃSKA Agata 7696POZNAŃSenior II K - 3014K 3400:00:0000:00:3701:18:3302:21:03.0502:21:03.05+00:36:336:438,9
35PETROVA Katarina 7888KOVALOVICEMasters K - 4013K 3500:00:0000:00:0601:16:2702:21:06.2002:21:06.20+00:36:366:438,9
36ANDRZEJCZAK Anna 7182NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 3015K 3600:00:0000:00:2501:20:3202:21:28.2002:21:28.20+00:36:586:448,9
37KACZMAREK Beata 12WROCŁAWSenior II K - 3016K 3700:00:0000:02:0701:24:4402:21:35.4002:21:35.40+00:37:056:448,9
38WIELGOSZ-MATUŁA Maria 7688LUBLINSenior I K - 209K 3800:00:0000:00:4401:19:3902:22:18.9002:22:18.90+00:37:496:468,9
39ŻUK Marzena 39BIAŁYSTOKSenior II K - 3017K 3900:00:0000:00:1201:20:2002:22:23.8502:22:23.85+00:37:536:468,8
40PLEWA Katarzyna 7251STRONIE ŚLASKIESenior II K - 3018K 4000:00:0000:00:1901:21:4102:22:47.7502:22:47.75+00:38:176:478,8
41MALIK Agnieszka 23RNB TEAM POLANICA ZDRÓJBARDOMasters K - 4014K 4100:00:0000:00:0801:21:1502:23:20.7002:23:20.70+00:38:506:498,8
42SOWIŃSKA Aleksandra 7861SZCZECINSenior I K - 2010K 4200:00:0000:01:5701:24:0602:23:57.3002:23:57.30+00:39:276:518,8
43KAWCZYŃSKA Monika 7638GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICAMasters K - 4015K 4300:00:0000:00:1801:20:4702:24:11.1502:24:11.15+00:39:416:518,7
44RUTKOWSKA Izabela 7318SOCHACZEWSenior II K - 3019K 4400:00:0000:02:1101:24:0702:26:15.8502:26:15.85+00:41:456:578,6
45PIOTROWIAK Angelika 7809GARMINWROCŁAWSenior I K - 2011K 4500:00:0000:00:0901:23:4802:26:46.0002:26:46.00+00:42:166:598,6
46ŁUKASIK Joanna 7826MLKS ,,RAKOWICE"LWÓWEK ŚLĄSKIWeteran K - 501K 4600:00:0000:01:3101:25:4602:27:33.2502:27:33.25+00:43:037:018,5
47GRZELAK Anna 7907MARMUROWE DZIKIŁÓDŹSenior II K - 3020K 4700:00:0000:00:1101:24:0902:28:07.9002:28:07.90+00:43:387:038,5
48PTASZEK Katarzyna 7305TRENUJZNAMI.PLPIETRZYKOWICEWeteran K - 502K 4800:00:0000:00:3101:24:3202:28:43.1502:28:43.15+00:44:137:048,5
49NAKONECZNA Anna 7140WROCŁAWMasters K - 4016K 4900:00:0000:00:3101:24:3002:28:49.0002:28:49.00+00:44:197:058,5
50DURCZEWSKA Daria 7828PRO-RUNSZCZODREMasters K - 4017K 5000:00:0000:02:1601:29:0802:28:53.5502:28:53.55+00:44:237:058,5
51BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 7917ROKIETNICAMasters K - 4018K 5100:00:0000:00:5401:24:4102:28:57.1002:28:57.10+00:44:277:058,5
52MADEJ Anna 7223VEGE RUNNERSKATOWICEMasters K - 4019K 5200:00:0000:00:3101:25:5302:28:59.1502:28:59.15+00:44:297:058,5
53WILCZYŃSKA Beata 7280#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II K - 3021K 5300:00:0000:01:0801:24:4402:29:00.6502:29:00.65+00:44:307:058,5
54OLEŚ-ZDECHLIK Beata 7953MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICESenior II K - 3022K 5400:00:0000:01:1901:30:5602:29:17.6002:29:17.60+00:44:477:068,4
55ŁUSIAK Katarzyna 7725SOBÓTKASenior II K - 3023K 5500:00:0000:00:0501:21:4302:29:19.8002:29:19.80+00:44:497:068,4
56KOCIUBA Katarzyna 7465POZNAŃSenior II K - 3024K 5600:00:0000:01:4501:27:5902:30:05.1502:30:05.15+00:45:357:088,4
57MICHALAK-KLIMCZAK Lucyna 7415WROCŁAWMasters K - 4020K 5700:00:0000:01:2001:25:4802:30:18.9002:30:18.90+00:45:497:098,4
58TOMYŚLAK Magdalena 7618TAKE CONTROLPOZNAŃSenior II K - 3025K 5800:00:0000:00:1401:25:4302:30:33.8502:30:33.85+00:46:037:108,4
59HENDEL Magda 7867AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWSenior I K - 2012K 5900:00:0000:00:5501:25:0202:31:39.2502:31:39.25+00:47:097:138,3
60PRZYBYLAK Kasia 7281#ZALINIAMETYTEAMJARACZEWOSenior I K - 2013K 6000:00:0000:01:0901:26:3502:31:42.1502:31:42.15+00:47:127:138,3
61MĄCZYŃSKA Justyna 7772BOX88OPOLESenior II K - 3026K 6100:00:0000:01:5401:28:1202:31:44.2002:31:44.20+00:47:147:138,3
62STRUCKA Aleksandra 7697DOMDATA RUN TEAMPOZNAŃSenior II K - 3027K 6200:00:0000:00:2201:24:3802:31:54.8502:31:54.85+00:47:247:148,3
63BUDZOWSKA Agnieszka 7337ROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCESenior II K - 3028K 6300:00:0000:02:0701:30:5902:32:02.4502:32:02.45+00:47:327:148,3
64SYNAK Katarzyna 7255TGV CLUBBETKOWOMasters K - 4021K 6400:00:0000:01:1901:26:3302:32:07.5502:32:07.55+00:47:377:148,3
65BANDUROWSKA Agnieszka 7514KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLMasters K - 4022K 6500:00:0000:00:0801:27:3702:32:29.5502:32:29.55+00:47:597:158,3
66SKROBAŃSKA Laura 7421KANTOR RUNNING TEAM, SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁESenior I K - 2014K 6600:00:0000:00:3101:28:0702:33:43.2502:33:43.25+00:49:137:198,2
67PITERA Anna 7784WARSZAWASenior II K - 3029K 6700:00:0000:00:5601:26:2302:33:44.5002:33:44.50+00:49:147:198,2
68KOZŁEWSKA Beata 7089GÓRYLASYZĄBKOWICE ŚLWeteran K - 503K 6800:00:0000:00:3501:27:0102:34:07.2502:34:07.25+00:49:377:208,2
69JAMRÓZ Karina 7776KARKONOSZ RUNNING TEAMŚWIEBODZICEMasters K - 4023K 6900:00:0000:20:3901:38:4602:34:10.8502:34:10.85+00:49:407:208,2
70BRUSIŁOWICZ Dagmara 7225SZCZECINMasters K - 4024K 7000:00:0000:00:2401:24:5002:34:15.7502:34:15.75+00:49:457:208,2
71SKRZYPCZAK Hanna 7207MIŁOSŁAWWeteran K - 504K 7100:00:0000:00:0601:27:0002:34:36.4502:34:36.45+00:50:067:218,2
72REJEWSKA Eliza 7003KRAKÓWMasters K - 4025K 7200:00:0000:03:1401:30:2002:34:53.6502:34:53.65+00:50:237:228,1
73KRÓLEWICZ Ewa 7462DĄBRÓWKASenior II K - 3030K 7300:00:0000:00:1501:26:0002:35:25.0002:35:25.00+00:50:557:248,1
74PATROŃSKA Magdalena 7091ŻARŁOKIWROCŁAWSenior I K - 2015K 7400:00:0000:02:5401:33:2202:35:29.9502:35:29.95+00:51:007:248,1
75RYBKOWSKA Ewa 7775ŻYCHLINSenior II K - 3031K 7500:00:0000:01:3001:32:1002:35:32.9502:35:32.95+00:51:037:248,1
76ZAPAŁA Katarzyna 7082KONKRET TEAMWROCŁAWSenior I K - 2016K 7600:00:0000:03:0901:32:2302:35:41.1002:35:41.10+00:51:117:248,1
77KAMIŃSKA Ewelina 7825BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃMasters K - 4026K 7700:00:0000:00:3701:27:5002:35:45.8002:35:45.80+00:51:157:258,1
78GAJDA Maria 7887POZNAŃSenior II K - 3032K 7800:00:0000:00:1201:27:5302:35:47.6002:35:47.60+00:51:177:258,1
79MILCZAREK Kinga 7836KOŹMIN WIELKOPOLSKISenior II K - 3033K 7900:00:0000:01:3001:26:0702:36:04.4502:36:04.45+00:51:347:258,1
80SENFTLEBEN Mirosława 7386LESZNOSenior II K - 3034K 8000:00:0000:01:0701:28:0802:36:07.8002:36:07.80+00:51:377:268,1
81OCHEJ Joanna 7495APTENEO RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II K - 3035K 8100:00:0000:01:4001:29:3802:36:25.7502:36:25.75+00:51:557:268,1
82HEYMANN Małgorzata 7600GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYKACZORYSenior II K - 3036K 8200:00:0000:01:1701:31:0202:36:27.4502:36:27.45+00:51:577:278,1
83KLOZA Iwona 7453NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters K - 4027K 8300:00:0000:00:4801:29:0502:36:58.7502:36:58.75+00:52:287:288,0
84SMALEC Dominika 7423MOCNA GRUPA CEZARA/SBRT WROCŁAWWROCŁAWSenior I K - 2017K 8400:00:0000:01:0201:30:1802:37:01.6002:37:01.60+00:52:317:288,0
85TURAJ-KACZYŃSKA Małgorzata 7211GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICAMasters K - 4028K 8500:00:0000:00:1701:28:0502:37:15.3502:37:15.35+00:52:457:298,0
86HACZ Marta 7877KROSNOSenior II K - 3037K 8600:00:0000:00:4901:27:1702:37:34.7002:37:34.70+00:53:047:308,0
87WIŚNIEWSKA Anna 7560KROSNOSenior II K - 3038K 8700:00:0000:01:3901:30:4402:37:56.9002:37:56.90+00:53:277:318,0
88PAWLIK Katarzyna 7874WYSOKAMasters K - 4029K 8800:00:0000:00:0501:29:1302:38:15.7502:38:15.75+00:53:457:328,0
89SYDORCZYK Magdalena 7447ENDORFINA WSCHOWA ŚLĘZAK TEAMWSCHOWAMasters K - 4030K 8900:00:0000:00:5001:29:3302:39:14.7002:39:14.70+00:54:447:347,9
90PÖPKE Anna 7939RUNDOMSKOKŁOMNICESenior II K - 3039K 9000:00:0000:03:2701:33:5602:39:24.9502:39:24.95+00:54:557:357,9
91PILARSKA Olga 7635GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICASenior II K - 3040K 9100:00:0000:00:1701:25:3802:39:25.7002:39:25.70+00:54:557:357,9
92KOŁODKO Natalia 7420TP BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4031K 9200:00:0000:00:2601:30:4702:39:29.6002:39:29.60+00:54:597:357,9
93NOGANOWICZ Agata 7497PRO-RUN WROCŁAWDOMASZCZYNWeteran K - 505K 9300:00:0000:02:2001:33:1602:39:43.3502:39:43.35+00:55:137:367,9
94PILICH-ZAREMBA Magdalena 47ZŁOTORYJAMasters K - 4032K 9400:00:0000:01:3201:32:2002:40:00.1002:40:00.10+00:55:307:377,9
95LUBAŃSKA Alicja 7526BUKOWICEWeteran K - 506K 9500:00:0000:00:4201:29:1502:40:13.0502:40:13.05+00:55:437:377,9
96KUBACKA Irena 7666BEBS SPORT CLUBŻERKÓWSenior II K - 3041K 9600:00:0000:00:1401:27:4202:40:20.9502:40:20.95+00:55:517:387,9
97SZTUKA Monika 7046WIELUŃ BIEGAWIELUŃSenior I K - 2018K 9700:00:0000:01:3001:28:0802:40:47.5002:40:47.50+00:56:177:397,8
98JANKOWIAK Paulina 7518WŁOSZAKOWICEMasters K - 4033K 9800:00:0000:01:1501:32:3902:41:17.6502:41:17.65+00:56:477:407,8
99KOWAL Agata 7562WIELUŃ BIEGAWIELUŃMasters K - 4034K 9900:00:0000:01:3101:31:4402:41:26.6002:41:26.60+00:56:567:417,8
100MOSKWA Martyna 7512MASZ PRZEBIEGANESZCZECINSenior I K - 2019K 10000:00:0000:00:3601:33:1302:41:31.8002:41:31.80+00:57:017:417,8
101PRZYBYLSKA Ewelina 7446ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAMasters K - 4035K 10100:00:0000:00:5101:33:1302:41:52.4502:41:52.45+00:57:227:427,8
102JASKÓLSKA Joanna 7391ZWIADOWCYPOZNAŃMasters K - 4036K 10200:00:0000:01:4101:33:2402:42:24.4002:42:24.40+00:57:547:447,8
103ILNICKA Monika 7238WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLESenior II K - 3042K 10300:00:0000:02:5301:38:5302:42:47.1502:42:47.15+00:58:177:457,7
104ZAMIATOWSKA Kinga 7738BYDGOSZCZMasters K - 4037K 10400:00:0000:00:2001:29:2202:42:52.2002:42:52.20+00:58:227:457,7
105SARNA Jolanta 7878SULISTROWAMasters K - 4038K 10500:00:0000:00:4801:30:1302:43:07.8002:43:07.80+00:58:377:467,7
106DZIARNOWSKA Magda 7710MECHANIKA ZDROWIAWARSZAWASenior II K - 3043K 10600:00:0000:00:1601:32:0302:43:16.0502:43:16.05+00:58:467:467,7
107KĘSY Ania 7038KĘSY TEAMOBORNIJIWeteran K - 507K 10700:00:0000:00:4101:36:5702:43:39.6002:43:39.60+00:59:097:477,7
108GLOWCZEWSKA Lucyna 7642RKS PILA-PODLASIEPILAMasters K - 4039K 10800:00:0000:01:3301:38:2402:43:51.9502:43:51.95+00:59:227:487,7
109KROPIAK Katarzyna 7331VEGE RUNNERS / TRAIL IS OUR WAYWARSZAWASenior II K - 3044K 10900:00:0000:01:0501:36:1602:43:54.9502:43:54.95+00:59:257:487,7
110ŁAŻEWSKA Sylwia 7065CHWALĘCICEMasters K - 4040K 11000:00:0000:01:4301:33:2602:43:57.3002:43:57.30+00:59:277:487,7
111SIKOŃ Katarzyna 7824PRO-RUN WROCŁAW/FUNTRIWILCZYCEMasters K - 4041K 11100:00:0000:02:2301:33:1102:44:08.7002:44:08.70+00:59:387:487,7
112SZNOBER Dorota 7427TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3045K 11200:00:0000:00:2501:30:4902:44:13.9002:44:13.90+00:59:447:497,7
113MARTAN Iwona 7611WROCŁAWMasters K - 4042K 11300:00:0000:00:2001:33:1202:44:16.3502:44:16.35+00:59:467:497,7
114BEKER Katarzyna 7007WROCŁAWSenior II K - 3046K 11400:00:0000:03:1301:37:0002:44:18.4002:44:18.40+00:59:487:497,7
115JAROSZUK Ania 7012WROCŁAWMasters K - 4043K 11500:00:0000:02:2001:35:5502:45:01.0002:45:01.00+01:00:317:517,6
116SIUDAK Anna 7581TULCEMasters K - 4044K 11600:00:0000:00:0501:32:3802:45:11.6002:45:11.60+01:00:417:517,6
117PONDEL Marzena 7859WILKANÓWMasters K - 4045K 11700:00:0000:03:1001:37:0002:45:13.2502:45:13.25+01:00:437:527,6
118REIJMERS Agnieszka 7689LEIDEN ATLETIEKOEGSTGEESTMasters K - 4046K 11800:00:0000:00:1801:33:1002:46:08.7502:46:08.75+01:01:387:547,6
119WALCZAK Anna 7114ZABIEGANY SULECHÓWSULECHÓWMasters K - 4047K 11900:00:0000:00:4001:34:0802:46:31.8002:46:31.80+01:02:017:557,6
120RÓŻAŃSKA Magdalena 7073WARSZAWAMasters K - 4048K 12000:00:0000:00:4701:36:5402:46:54.7502:46:54.75+01:02:247:567,5
121OLZACKA Agata Olzacka 7117#ZALINIĄMETYTEAMPOZNAŃMasters K - 4049K 12100:00:0000:02:4901:36:5602:47:27.1502:47:27.15+01:02:577:587,5
122FRYSIAK Barbara 7389WIELUŃWIELUŃWeteran K - 508K 12200:00:0000:00:1601:34:1202:47:54.6502:47:54.65+01:03:247:597,5
123NOWACZYŃSKA Katarzyna 7206TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMasters K - 4050K 12300:00:0000:02:3301:39:4202:48:12.0502:48:12.05+01:03:428:007,5
124PIELA Katarzyna 7411CHORZÓWSenior II K - 3047K 12400:00:0000:03:3701:39:0102:48:16.7002:48:16.70+01:03:468:007,5
125KORCZYŃSKA Alicja 7275BIEGAM Z ROZUMEMPOGORZAŁAMasters K - 4051K 12500:00:0000:01:5601:41:5202:48:23.5502:48:23.55+01:03:538:017,5
126APOLINARSKA Natalia 7957NULLWROCŁAWSenior II K - 3048K 12600:00:0000:02:2901:39:2302:48:54.8502:48:54.85+01:04:248:027,5
127DZIĘGIELEWSKA Dominika 7897LIPASenior II K - 3049K 12700:00:0000:01:2301:38:0302:49:40.1002:49:40.10+01:05:108:047,4
128KUSZ Joanna 7035CROSS STRACEŃCÓW GŁOGÓWGŁOGÓWSenior II K - 3050K 12800:00:0000:00:2001:33:1802:50:19.5502:50:19.55+01:05:498:067,4
129PAPROCKA Natalia 7972POLKOWICEMasters K - 4052K 12900:00:0000:01:0101:39:0802:50:29.9502:50:29.95+01:06:008:077,4
130BURZYŃSKA Emilia 7152MAMY-BIEGAMY / LOCO SPORTBOGUCINSenior II K - 3051K 13000:00:0000:00:4501:37:4702:50:37.4502:50:37.45+01:06:078:077,4
130BAJER Anna 7184TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4053K 13000:00:0000:00:5201:36:0202:50:37.4502:50:37.45+01:06:078:077,4
132KORALEWSKA Edyta 7094PRUDNIKMasters K - 4054K 13200:00:0000:00:5201:38:5402:51:01.4502:51:01.45+01:06:318:087,4
133MĄDRA Milena 7674BON ŻYWNOŚCIOWYKOBYLA GÓRASenior I K - 2020K 13300:00:0000:00:4401:33:2102:51:01.8502:51:01.85+01:06:318:087,4
134ANTOSZCZUK Aneta 7220KIEŁCZÓWMasters K - 4055K 13400:00:0000:02:2401:40:4302:51:12.2502:51:12.25+01:06:428:097,4
135CHMIELEWSKA Karolina 7407ŚWIDNICAMasters K - 4056K 13500:00:0000:00:2801:36:0802:51:15.7502:51:15.75+01:06:458:097,4
136DYLONG Andrea 11TRAIL IS OUR WAY TEAMKATOWICESenior I K - 2021K 13600:00:0000:01:0401:39:0602:51:27.3502:51:27.35+01:06:578:097,3
137SZERMENT Magdalena 7121GORZÓWMasters K - 4057K 13700:00:0000:01:1801:40:5302:51:43.8502:51:43.85+01:07:138:107,3
138CHMIELEWSKA Sylwia 7765BIEGACZKA GÓRSKALEGNICAWeteran K - 509K 13800:00:0000:01:3401:39:3902:51:45.9002:51:45.90+01:07:168:107,3
139PAPRZYCKA Katarzyna 7460SZAKAL JEŻYCEPOZNAŃSenior II K - 3052K 13900:00:0000:00:4101:35:0202:51:51.8502:51:51.85+01:07:218:117,3
140KŁOS Monika 7873WARSZAWAMasters K - 4058K 14000:00:0000:02:1501:42:4402:52:38.5502:52:38.55+01:08:088:137,3
141DOLECKA Elżbieta 7402NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 4059K 14100:00:0000:01:1701:38:4702:52:43.6502:52:43.65+01:08:138:137,3
142TĘCZA Sara 7749ŻAGAŃSenior I K - 2022K 14200:00:0000:00:4201:36:4702:52:53.8002:52:53.80+01:08:238:137,3
143PENCONEK Agata 7732WARSZAWASenior II K - 3053K 14300:00:0000:03:2501:46:1102:53:14.5502:53:14.55+01:08:448:147,3
144DZIWIŃSKA Agata 7551KATOWICESenior II K - 3054K 14400:00:0000:02:1001:44:0102:53:24.0502:53:24.05+01:08:548:157,3
145GAWRECKA Beata 7316JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZYJUTROSINMasters K - 4060K 14500:00:0000:00:3701:40:4002:53:32.3502:53:32.35+01:09:028:157,3
146WOJTYŚ Monika 7257JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZAJUTROSINMasters K - 4061K 14600:00:0000:00:3601:39:4002:53:32.9502:53:32.95+01:09:038:157,3
147SOBAŃSKA Paulina 7974TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4062K 14700:00:0000:00:2601:39:4202:53:47.4502:53:47.45+01:09:178:167,3
148CNOTALSKA Aneta 7400OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4063K 14800:00:0000:01:1401:43:1502:53:54.1502:53:54.15+01:09:248:167,2
149KORSAK Agata 7450BEZRZECZESenior II K - 3055K 14900:00:0000:00:2101:37:4502:53:57.4002:53:57.40+01:09:278:177,2
150KROSZKA Beata 7130WARSZAWAWeteran K - 5010K 15000:00:0000:00:3801:40:4402:54:05.4502:54:05.45+01:09:358:177,2
151SZYMURA Izabela 7362RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters K - 4064K 15100:00:0000:01:1301:42:1302:54:18.1002:54:18.10+01:09:488:187,2
152BANDEL Aneta 7661ŁÓDŻSenior II K - 3056K 15200:00:0000:01:5201:40:4202:54:18.1502:54:18.15+01:09:488:187,2
153DANILUK Marta 7142WARSZAWAMasters K - 4065K 15300:00:0000:00:3501:40:3102:54:19.1002:54:19.10+01:09:498:187,2
154RUSECKA Agnieszka 7557BDB TEAMKATOWICESenior II K - 3057K 15400:00:0000:01:0301:43:2102:54:58.3502:54:58.35+01:10:288:197,2
155SZYMANEK Beata 7628APTENEO RUNNING TEAMRADWANICEMasters K - 4066K 15500:00:0000:01:3401:42:1502:55:05.0002:55:05.00+01:10:358:207,2
156KOZANECKA Weronika 7097WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMSŁUBICESenior I K - 2023K 15600:00:0000:02:3801:39:3602:55:06.6002:55:06.60+01:10:368:207,2
157LUBOWIECKA Katarzyna 7945WARSZAWAWeteran K - 5011K 15700:00:0000:03:1501:46:2002:55:10.8502:55:10.85+01:10:408:207,2
158GRZEGORZEWICZ Katarzyna 7023WROCŁAWSenior II K - 3058K 15800:00:0000:03:1401:43:2402:55:17.3002:55:17.30+01:10:478:207,2
159KOPEĆ - MARCINKOWSKA Maria 7700LUSOWKOSenior II K - 3059K 15900:00:0000:01:5901:46:1302:55:24.5502:55:24.55+01:10:548:217,2
160WAJER Marita 7477ŚLESINSenior I K - 2024K 16000:00:0000:02:5601:43:5802:55:37.6002:55:37.60+01:11:078:217,2
161LUBAŃSKA Monika 7317DŁUGOŁĘKASenior I K - 2025K 16100:00:0000:00:4301:36:5502:56:03.9502:56:03.95+01:11:348:237,2
162RUDA Kamila 7032KURACJUSZEWROCŁAWSenior II K - 3060K 16200:00:0000:03:4701:39:2202:56:05.7002:56:05.70+01:11:358:237,2
163ŻELAZOWSKA Ola 7575ATLAS RUNNING TEAMWROCLAWSenior II K - 3061K 16300:00:0000:03:0401:43:2902:56:20.1502:56:20.15+01:11:508:237,1
164FISZER Klaudia 7029PRZYJACIELETEAMGARZYNSenior II K - 3062K 16400:00:0000:03:0001:46:1402:56:30.4502:56:30.45+01:12:008:247,1
165HOŁOWNIA Patrycja 7777BIEGUSY CZAPLECZAPLESenior II K - 3063K 16500:00:0000:01:3501:41:3802:56:45.0502:56:45.05+01:12:158:257,1
166GRUSZECKA Olga 42KONINSenior I K - 2026K 16600:00:0000:02:2901:41:0102:56:50.9502:56:50.95+01:12:218:257,1
167BELTER Agnieszka 7634RKS PIŁA PODLASIEPIŁAMasters K - 4067K 16700:00:0000:01:3201:40:4502:56:57.4502:56:57.45+01:12:278:257,1
168OLEJNIK Malgorzata 7752KRZEPTOWMasters K - 4068K 16800:00:0000:00:0501:33:0102:57:11.1502:57:11.15+01:12:418:267,1
169ORSZULSKA Magdalena 7216WIECZORNE BIEGANIE.W SZCZECINIESZCZECINMasters K - 4069K 16900:00:0000:00:2901:39:2002:57:11.2502:57:11.25+01:12:418:267,1
170FRANEK Aneta 7884KRAKÓWMasters K - 4070K 17000:00:0000:00:0901:37:5902:57:22.4002:57:22.40+01:12:528:267,1
171WOJCIECHOWSKA Anna 7069PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃWeteran K - 5012K 17100:00:0000:03:1601:42:3102:57:29.9502:57:29.95+01:13:008:277,1
172BRZĘCZEK Izabela 7115JÓZEFOSŁAWWeteran K - 5013K 17200:00:0000:01:1701:43:1602:57:48.4002:57:48.40+01:13:188:287,1
173RUTKOVSKA Simona 7989SUPERVAROŅIVĀLODZES, ROPAŽU NOVADSSenior I K - 2027K 17300:00:0000:01:1601:40:2202:57:49.7502:57:49.75+01:13:198:287,1
174CZEKALSKA Magdalena 7987NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃMasters K - 4071K 17400:00:0000:03:0301:43:1902:58:04.5002:58:04.50+01:13:348:287,1
175NATKANIEC Grazyna 7181LIPAWeteran K - 5014K 17500:00:0000:01:2201:40:5602:58:05.3002:58:05.30+01:13:358:287,1
176FLIS Danuta 2710 CHOSZCZEŃSKACHOSZCZNOWeteran K - 5015K 17600:00:0000:00:1001:38:2102:58:27.8502:58:27.85+01:13:578:297,1
177TURCZYŃSKA Monika 772112TRI.PLWARSZAWAMasters K - 4072K 17700:00:0000:03:3901:46:1202:58:44.0502:58:44.05+01:14:148:307,0
178STACIWO Justyna 7228KURACJUSZEWROCŁAWSenior II K - 3064K 17800:00:0000:03:4701:44:3202:58:45.1502:58:45.15+01:14:158:307,0
179KOŚNIEWSKA-NOWAK Joanna 7166WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUDĘBSKA KUŹNIAMasters K - 4073K 17900:00:0000:02:5201:43:5702:58:48.7002:58:48.70+01:14:188:307,0
180STASIŃSKA-KOSTOWSKA Wiktoria 7657WROCŁAWSenior I K - 2028K 18000:00:0000:01:5801:46:0102:59:32.8502:59:32.85+01:15:028:327,0
181WARWAS Katarzyna 7993WIELICZKAMasters K - 4074K 18100:00:0000:03:0401:43:2802:59:35.7502:59:35.75+01:15:058:337,0
182ORDYNIEC Alicja 7074KĘSY TEAMOBORNIKIMasters K - 4075K 18200:00:0000:00:4101:42:1602:59:41.4002:59:41.40+01:15:118:337,0
183GOŁEMBECKA Bogumiła 7191CHODZIEŻMasters K - 4076K 18300:00:0000:00:0801:38:5602:59:52.2002:59:52.20+01:15:228:337,0
184GMAJ Karolina 7425GRÓJECMasters K - 4077K 18400:00:0000:02:3401:46:0402:59:59.6502:59:59.65+01:15:298:347,0
185JUREWICZ Agata 7486VEGE RUNNERSPOZNANSenior II K - 3065K 18500:00:0000:02:1301:46:0203:00:08.7003:00:08.70+01:15:388:347,0
185MŁYNARCZYK Magdalena 7536WROCŁAWSenior II K - 3065K 18500:00:0000:02:1401:45:5503:00:08.7003:00:08.70+01:15:388:347,0
187OLEJNICZAK Paulina 7043ŁÓDŹSenior II K - 3067K 18700:00:0000:00:4201:40:5103:00:23.1503:00:23.15+01:15:538:357,0
188PATYCKA Edyta 7125NIGHT RUNNERS PYSKOWICEKOPIENICAWeteran K - 5016K 18800:00:0000:01:0201:40:5203:00:32.3503:00:32.35+01:16:028:357,0
189WRÓBEL Marzena 7334TARNOWO PODGÓRNE BIEGASWADZIMMasters K - 4078K 18900:00:0000:00:2801:37:3803:00:49.7503:00:49.75+01:16:198:367,0
190FĄFARA Agnieszka 7300BIEGNIĘTE LASKIŁÓDŹMasters K - 4079K 19000:00:0000:02:3301:52:1203:00:51.0003:00:51.00+01:16:218:367,0
191SKAWINA-POŁEĆ Anna 7338TOPOLICE TEAMSZCZYTNASenior II K - 3068K 19100:00:0000:01:2001:38:0003:00:52.9003:00:52.90+01:16:238:367,0
192NOLAS Jolanta 7698KB HARCOWNIKJELCZ-LASKOWICEWeteran K - 5017K 19200:00:0000:01:4101:43:0703:01:08.6503:01:08.65+01:16:388:377,0
193WIŚNIEWSKA Iwona 7360BIEGAMBOLUBIEKRAJENKASenior II K - 3069K 19300:00:0000:01:2401:43:1303:01:10.9503:01:10.95+01:16:418:377,0
194BERGA Madara 7966RIGAMasters K - 4080K 19400:00:0000:01:2601:46:0503:01:22.1503:01:22.15+01:16:528:386,9
195DATA Izabela 7037KUGUAR XTREME RUNNERSKLETNOWeteran K - 5018K 19500:00:0000:04:0201:46:0303:01:23.4503:01:23.45+01:16:538:386,9
196GOŁUCH Joanna 7934ŁAGIEWNIKIMasters K - 4081K 19600:00:0000:01:4301:44:0303:01:23.7503:01:23.75+01:16:538:386,9
197BINKOWSKA Marta 7763ŚWIERCZEWO RUNPOZNAŃSenior II K - 3070K 19700:00:0000:00:4501:39:3403:01:31.6503:01:31.65+01:17:018:386,9
198BARAŃSKA Agnieszka 7952POPIELÓWSenior II K - 3071K 19800:00:0000:02:0301:43:2303:01:33.8503:01:33.85+01:17:038:386,9
199GIMZICKA Ewa 7345POZNAŃMasters K - 4082K 19900:00:0000:03:1401:48:0003:01:51.8503:01:51.85+01:17:218:396,9
200KOMAR Agata 7737KOMARTEAMOPOLESenior II K - 3072K 20000:00:0000:01:5601:47:1503:01:54.3003:01:54.30+01:17:248:396,9
201DARGA Paulina 7949ANWILTEAMWŁOCŁAWEKSenior II K - 3073K 20100:00:0000:03:3401:51:5803:02:05.4503:02:05.45+01:17:358:406,9
202GIERSZEWSKA Grażyna 7781BYDGOSZCZWeteran K - 5019K 20200:00:0000:00:2101:41:2103:02:16.0003:02:16.00+01:17:468:406,9
203MICHNIEWICZ-MRUK Dagmara 7307STARCON.COM.PLWROCŁAWSenior II K - 3074K 20300:00:0000:02:0701:51:5703:02:40.6003:02:40.60+01:18:108:416,9
204SZCZEPANIAK Małgorzata 7641RKS PIŁA PODLASIEPIŁAWeteran K - 5020K 20400:00:0000:01:3301:42:2103:02:52.9503:02:52.95+01:18:238:426,9
205HANUSIK-JERUZEL Zofia 7258KATOWICEMasters K - 4083K 20500:00:0000:00:0601:42:2803:03:22.8003:03:22.80+01:18:528:436,9
206TYLKA Gosia 7050LEGNICASenior II K - 3075K 20600:00:0000:02:1801:43:1703:03:46.3503:03:46.35+01:19:168:456,9
207BRZEZIŃSKA Dorota 7680JELONEKMasters K - 4084K 20700:00:0000:01:4301:49:4603:03:52.8503:03:52.85+01:19:228:456,9
208ŚNIEGOSKA Sandra 7534KNEIPP TEAMŁÓDŹSenior II K - 3076K 20800:00:0000:01:3801:43:4003:04:37.4003:04:37.40+01:20:078:476,8
209NAPIERAŁA Agnieszka 7312MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3077K 20900:00:0000:01:1201:44:1303:04:40.8503:04:40.85+01:20:108:476,8
210SŁOCIŃSKA Natasza 7909MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3078K 21000:00:0000:01:1101:44:1503:04:41.0503:04:41.05+01:20:118:476,8
211SZWAGIERCZAK-STEFANIAK Magda 7311MARATOŃCZYKPOZNANSenior II K - 3079K 21100:00:0000:01:1101:44:1203:04:41.5503:04:41.55+01:20:118:476,8
212MATYNIAK Barbara 7398WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻLIBIĄŻSenior II K - 3080K 21200:00:0000:02:3301:46:1003:04:54.2503:04:54.25+01:20:248:486,8
213SZYMAŃSKA Anna 7096ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWWeteran II K - 601K 21300:00:0000:01:0701:40:2903:05:06.4003:05:06.40+01:20:368:486,8
214WARYSZAK Joanna 7189DZIK KOMANDOGLIWICESenior II K - 3081K 21400:00:0000:01:2901:46:5003:05:52.9003:05:52.90+01:21:238:516,8
215KRYCH Joanna 7327CZMOŃMasters K - 4085K 21500:00:0000:01:2701:41:0003:05:57.0503:05:57.05+01:21:278:516,8
216CIEKAŃSKA Joanna 7249LESZNOMasters K - 4086K 21600:00:0000:02:5801:47:3903:06:13.0503:06:13.05+01:21:438:526,8
217HEJNE Agnieszka 7326DĄBRÓWKAMasters K - 4087K 21700:00:0000:00:1601:36:5203:06:14.9003:06:14.90+01:21:458:526,8
218MALISZ Agnieszka 7179KĘDZIERZYN-KOŹLESenior II K - 3082K 21800:00:0000:01:2001:39:3503:06:23.1503:06:23.15+01:21:538:526,8
219DOLIŃSKA Marta 7437ZALASEWOSenior I K - 2029K 21900:00:0000:00:0701:42:3003:06:45.1503:06:45.15+01:22:158:536,7
220LUBOWIECKA Paulina 7947WARSZAWASenior I K - 2030K 22000:00:0000:03:1601:49:3403:06:51.5503:06:51.55+01:22:218:536,7
221KUKUCZKA Wioletta 7435KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKKWeteran K - 5021K 22100:00:0000:01:2401:46:2503:06:54.7003:06:54.70+01:22:248:546,7
222ŚLIWIŃSKA Anna 7227OLSZTYNSenior I K - 2031K 22200:00:0000:02:0901:48:4903:06:55.5503:06:55.55+01:22:258:546,7
223JACKOWSKA Katarzyna 7683POZNAŃMasters K - 4088K 22300:00:0000:01:0801:42:1203:07:34.1503:07:34.15+01:23:048:556,7
224CZECH Dominika 7234BYDGOSZCZSenior II K - 3083K 22400:00:0000:00:4001:42:2003:07:45.3503:07:45.35+01:23:158:566,7
225MODZELEWSKA Anna 7761BRANICESenior I K - 2032K 22500:00:0000:01:4601:49:3703:07:51.2003:07:51.20+01:23:218:566,7
226GAWĘDZKA Aneta 7629OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters K - 4089K 22600:00:0000:02:2201:54:5703:08:00.9503:08:00.95+01:23:318:576,7
227TEKIELI Ewelina 8TEKIELI FAMILYKŁODZKOMasters K - 4090K 22700:00:0000:02:5401:49:4503:08:14.5503:08:14.55+01:23:448:576,7
228WIĘCKOWSKA Agata 7297ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWSenior II K - 3084K 22800:00:0000:02:3101:48:4903:08:15.9503:08:15.95+01:23:468:576,7
229MICHALIK Aleksandra 7370MIŃSK MAZOWIECKISenior I K - 2033K 22900:00:0000:01:4601:43:3703:08:19.6503:08:19.65+01:23:498:586,7
230GÓRNA Małgorzata 7350POZNAŃSenior II K - 3085K 23000:00:0000:03:0201:48:4803:08:32.9003:08:32.90+01:24:038:586,7
231KORDYLEWSKA Marlena 7767KTÓRĘDYNADMORSKIEOKOKONINSenior II K - 3086K 23100:00:0000:01:3101:52:4503:08:45.3003:08:45.30+01:24:158:596,7
232CYBULA Ewa 7283WROCŁAWMasters K - 4091K 23200:00:0000:03:2901:49:3503:09:02.0003:09:02.00+01:24:329:006,7
233KODYM Anna 7607LASKI Z LASKU (MARCELIŃSKIEGO)POZNAŃSenior II K - 3087K 23300:00:0000:03:2301:53:3703:09:08.8003:09:08.80+01:24:389:006,7
233MATUSZEK Małgorzata 7608LASKI Z LASKU (MARCELIŃSKIEGO)POZNAŃSenior I K - 2034K 23300:00:0000:03:2301:53:3703:09:08.8003:09:08.80+01:24:389:006,7
235NOWICKA-BŁASZCZYK Izabela 7606LASKI Z LASKU (MARCELIŃSKIEGO)POZNAŃMasters K - 4092K 23500:00:0000:03:2201:53:3603:09:08.9003:09:08.90+01:24:399:006,7
236BONICH Magdalena 10WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLESenior II K - 3088K 23600:00:0000:02:5301:45:5703:09:09.0003:09:09.00+01:24:399:006,7
237BARTŁOMIEJCZYK Sylwia 7866SOCIOS SILESIAGLIWICEMasters K - 4093K 23700:00:0000:01:2801:46:5303:09:09.4503:09:09.45+01:24:399:006,7
238WRĘCZYCKA Izabela 7901CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWWeteran K - 5022K 23800:00:0000:02:2701:53:3503:09:15.7503:09:15.75+01:24:459:006,7
239SZYMCZAK Katarzyna 7890KALISZWeteran K - 5023K 23900:00:0000:00:2701:43:5403:09:22.4503:09:22.45+01:24:529:016,7
240SZCZEPANIAK Sylwia 7851WROCŁAWSenior II K - 3089K 24000:00:0000:02:2001:46:0003:09:24.4503:09:24.45+01:24:549:016,7
241KOLENDA Katarzyna 7484DRIN TEAMWROCŁAWSenior II K - 3090K 24100:00:0000:03:2501:53:4203:09:40.9003:09:40.90+01:25:119:016,6
242KACZMAREK Agata 7414POZNAŃMasters K - 4094K 24200:00:0000:00:4101:49:3903:09:51.8003:09:51.80+01:25:219:026,6
243WOSZCZYK Agnieszka 7478BYDGOSZCZSenior II K - 3091K 24300:00:0000:02:5501:46:2803:10:08.5003:10:08.50+01:25:389:036,6
244KWIATKOWSKA Marta 7731WROCŁAWMasters K - 4095K 24400:00:0000:01:1301:43:0203:10:10.2503:10:10.25+01:25:409:036,6
245PĘCZKOWSKA Magdalena 7432TRZEBNICAMasters K - 4096K 24500:00:0000:02:3201:49:3303:10:17.1503:10:17.15+01:25:479:036,6
246KUCHCINSKA Diana 7583WSCHOWAMasters K - 4097K 24600:00:0000:02:5801:47:4003:10:28.9003:10:28.90+01:25:599:046,6
247KOPEĆ Julia 7701POZNAŃSenior I K - 2035K 24700:00:0000:01:5901:51:3403:10:31.5503:10:31.55+01:26:019:046,6
248SOWIŃSKA Anetta 7903GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4098K 24800:00:0000:01:1801:49:5803:10:52.5003:10:52.50+01:26:229:056,6
249PERLAK Magdalena 7676TRAIL IS OUR WAYKATOWICESenior II K - 3092K 24900:00:0000:01:4801:54:3203:10:57.9503:10:57.95+01:26:289:056,6
250BANACH-SKOWRONEK Joanna 7110POZNAŃSenior II K - 3093K 25000:00:0000:01:0701:46:1503:11:04.2503:11:04.25+01:26:349:056,6
251KACZMAREK Monika 7122NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 4099K 25100:00:0000:01:1801:49:3103:11:18.0003:11:18.00+01:26:489:066,6
252NIEMAS Anna 7655BŁAŻEJOWICEMasters K - 40100K 25200:00:0000:01:2801:47:1303:11:25.5503:11:25.55+01:26:559:066,6
253KARPIŃSKA Katarzyna 7488KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAGOTARTÓWMasters K - 40101K 25300:00:0000:01:2401:47:2203:11:33.1003:11:33.10+01:27:039:076,6
254MENDEL Martyna 7436KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAWOŁCZYNSenior II K - 3094K 25400:00:0000:01:2401:47:2103:11:33.4003:11:33.40+01:27:039:076,6
255BARAŃSKA Małgorzata 7254BBL OPOLEOPOLEWeteran K - 5024K 25500:00:0000:01:3701:50:2803:12:09.9003:12:09.90+01:27:409:096,6
256AUGUSTYNOWICZ Aurelia 7481BYDGOSZCZMasters K - 40102K 25600:00:0000:00:0501:45:5003:12:23.2503:12:23.25+01:27:539:096,5
257RODZIŃSKA Anita 7020PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran K - 5025K 25700:00:0000:00:3301:47:5903:12:26.9003:12:26.90+01:27:579:096,5
258SOCZYŃSKA Małgorzata 28CZŁAPACZEWARSZAWAWeteran II K - 602K 25800:00:0000:03:0501:55:5203:13:55.5503:13:55.55+01:29:259:146,5
259SZAŁ Monika 7785WALKA KOSTRZYNPOBIEDZISKAWeteran K - 5026K 25900:00:0000:01:0701:53:0103:14:16.4003:14:16.40+01:29:469:156,5
260POSIŁA Joanna 7648EUROCASH/#MUZACZŁAPAKAMOSINAMasters K - 40103K 26000:00:0000:03:0601:57:2803:14:20.0003:14:20.00+01:29:509:156,5
261SAMULSKA Agata 7159BBLLASYBOGDANIECGORZÓW WIELKOPOLSKIWeteran K - 5027K 26100:00:0000:00:4001:49:3003:14:29.4503:14:29.45+01:29:599:156,5
262SKORNOWICZ Agnieszka 7080SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZWeteran K - 5028K 26200:00:0000:02:4501:55:3403:14:39.5503:14:39.55+01:30:099:166,5
263FILIPOWICZ Katarzyna 7287NYSASenior II K - 3095K 26300:00:0000:02:5901:51:5303:14:40.1503:14:40.15+01:30:109:166,5
264WRÓBLEWSKA Małgorzata 7543LOCO SPORT/SKANSEN CISOWNIKKOMORNIKISenior II K - 3096K 26400:00:0000:02:1501:55:0003:14:44.2503:14:44.25+01:30:149:166,5
265WOŹNIAK MACIEJEWSKA Edyta 7024ŻAGAŃMasters K - 40104K 26500:00:0000:00:2301:51:2903:15:07.4003:15:07.40+01:30:379:176,5
266SOBKÓW Katarzyna 7980MISIE BIEGAJĄOLSZANICASenior II K - 3097K 26600:00:0000:03:2001:51:5403:15:16.1503:15:16.15+01:30:469:176,5
267LEWIKOWSKA Patrycja 7409SZCZECINMasters K - 40105K 26700:00:0000:03:0101:52:0003:15:22.3503:15:22.35+01:30:529:186,4
268CENDROWICZ Magdalena 7707KNEIPP TEAMSOBÓTKAMasters K - 40106K 26800:00:0000:00:3301:47:2603:15:49.6503:15:49.65+01:31:199:196,4
269BOJARSKA Zuzanna 7173BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWSenior I K - 2036K 26900:00:0000:02:0502:00:0503:17:15.1503:17:15.15+01:32:459:236,4
270PAWELCZYK Adriana 7852BIEGAM BO NIE LUBIEŚREMMasters K - 40107K 27000:00:0000:00:4601:48:1803:17:35.9503:17:35.95+01:33:069:246,4
271PACIUCH Dorota 7547RUDA ŚLĄSKASenior II K - 3098K 27100:00:0000:02:1001:55:0203:17:45.4503:17:45.45+01:33:159:256,4
272OGRODNIK Anna 7072ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWSenior II K - 3099K 27200:00:0000:02:3501:53:4803:17:46.9503:17:46.95+01:33:179:256,4
273BIELECKA Arleta 7585GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYBUDZYNWeteran K - 5029K 27300:00:0000:02:2301:55:3603:17:53.5503:17:53.55+01:33:239:256,4
274BAJERSKA Renata 7599GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYKACZORYWeteran K - 5030K 27400:00:0000:02:2401:55:3203:17:53.6503:17:53.65+01:33:239:256,4
275SULIGA Wioletta 7524AUGUSTEAMSOSNOWIECMasters K - 40108K 27500:00:0000:00:3101:51:3203:18:13.0503:18:13.05+01:33:439:266,4
276KOZŁOWSKA Karolina 7144UKS DIAMENT GODÓWPOZNAŃSenior II K - 30100K 27600:00:0000:01:5901:51:3903:18:29.5503:18:29.55+01:33:599:276,3
277WISZNIEWICZ Agnieszka 7668RUDA ŚLĄSKASenior II K - 30101K 27700:00:0000:03:3801:54:5003:18:32.0503:18:32.05+01:34:029:276,3
278MULARCZYK Marta 7685WKURW_TEAMTORUŃSenior II K - 30102K 27800:00:0000:03:4001:55:0103:18:39.0503:18:39.05+01:34:099:276,3
279SKRZYPIŃSKA Agnieszka 7157PSI PATROLLESZNOMasters K - 40109K 27900:00:0000:01:5801:55:3103:18:55.6003:18:55.60+01:34:259:286,3
280MIELNIK Natalia 7247POZNAŃSenior II K - 30103K 28000:00:0000:02:5101:54:5403:19:01.0503:19:01.05+01:34:319:286,3
281STROMIDŁO Anna 7203BROWAR DOMOWY HATAKPIŁAMasters K - 40110K 28100:00:0000:00:3001:46:2003:19:19.7503:19:19.75+01:34:499:296,3
282PACHOLSKA Justyna 7103GOLENIÓWGOLENIÓWMasters K - 40111K 28200:00:0000:01:5801:53:4003:19:23.1003:19:23.10+01:34:539:296,3
283TOCZEK Hana 7881KRAKÓWSenior II K - 30104K 28300:00:0000:03:3201:57:4303:20:00.9003:20:00.90+01:35:319:316,3
284JEZIERSKA Karina 772912TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMasters K - 40112K 28400:00:0000:03:4001:56:1803:20:06.1003:20:06.10+01:35:369:316,3
285MILLER Edyta 7604FORMA FITNESS KLUB CZ-WAKONINWeteran K - 5031K 28500:00:0000:03:2701:53:4903:20:40.3003:20:40.30+01:36:109:336,3
286ŁAWNICZAK Justyna 7390JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZYJUTROSINMasters K - 40113K 28600:00:0000:00:3501:54:3903:20:45.5503:20:45.55+01:36:159:336,3
287SOBCZYK-SPYT Agata 7621ZABRZEMasters K - 40114K 28700:00:0000:02:5701:56:1303:21:01.1503:21:01.15+01:36:319:346,3
288KACZMAREK Anna 7523MILICZSenior II K - 30105K 28800:00:0000:01:5501:57:0403:21:13.2503:21:13.25+01:36:439:346,3
289SIKORA Agnieszka 7149TARNOWSKIE GORYSenior II K - 30106K 28900:00:0000:03:3701:54:3803:22:28.2503:22:28.25+01:37:589:386,2
290GERMAN-GIENTKOWSKA Iwona 7197WROCŁAWMasters K - 40115K 29000:00:0000:01:4501:55:5903:22:32.7503:22:32.75+01:38:029:386,2
291BUNIOWSKA Wiktoria 7GRANICASenior I K - 2037K 29100:00:0000:03:1601:58:5503:22:40.3503:22:40.35+01:38:109:396,2
292KASZYŃSKA Dorota 7397POZNAŃWeteran K - 5032K 29200:00:0000:02:3701:56:0103:23:08.2503:23:08.25+01:38:389:406,2
293GRZYB Beata 7770KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃMasters K - 40116K 29300:00:0000:03:1801:59:1903:23:12.7503:23:12.75+01:38:429:406,2
294SZMATLOCH Karolina 7058LISZKISenior II K - 30107K 29400:00:0000:03:1101:57:0403:23:30.8503:23:30.85+01:39:009:416,2
295WOŹNIAK Lidia 7633PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran K - 5033K 29500:00:0000:01:1901:55:2803:23:39.0503:23:39.05+01:39:099:416,2
296GONERA-BATOR Anna 7471KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICENADOLICE WIELKIESenior II K - 30108K 29600:00:0000:03:1001:56:2803:23:45.0503:23:45.05+01:39:159:426,2
297TOMCZAK Paulina 7933POZNAŃMasters K - 40117K 29700:00:0000:03:0301:54:3003:23:47.3003:23:47.30+01:39:179:426,2
298OCIEPA Ewa 7366MYSZKÓWMasters K - 40118K 29800:00:0000:02:1401:56:2103:23:49.5503:23:49.55+01:39:199:426,2
299STĘPLEWSKA Małgorzata 7619WARSZAWAMasters K - 40119K 29900:00:0000:02:4101:56:0103:24:27.6503:24:27.65+01:39:579:446,2
300CZYŻEWSKA Marlena 7589LEGIONOWOWeteran K - 5034K 30000:00:0000:02:4101:57:4103:24:27.9503:24:27.95+01:39:589:446,2
301KRZYKWA Agnieszka 7594LEGIONOWOWeteran K - 5035K 30100:00:0000:02:4001:57:4103:24:28.2503:24:28.25+01:39:589:446,2
302JAKRZEWSKA Karolina 7352LOCO BABKI/MAMY-BIEGAMYKAMIONKISenior II K - 30109K 30200:00:0000:02:1501:57:0003:24:57.9003:24:57.90+01:40:289:456,1
303KARAMON Magdalena 7148OPOLEMasters K - 40120K 30300:00:0000:01:5701:54:0203:25:14.1003:25:14.10+01:40:449:466,1
304AUTH Kari 7026BIERUTÓWSenior II K - 30110K 30400:00:0000:03:4601:57:0303:26:06.7003:26:06.70+01:41:369:486,1
305DRZEWI Tola 7970MARATON LESZNOLESZNOSenior I K - 2038K 30500:00:0000:03:0401:58:1503:26:37.6503:26:37.65+01:42:079:506,1
306FILIPIAK Beata 5MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters K - 40121K 30600:00:0000:02:3001:53:3303:26:55.9003:26:55.90+01:42:269:516,1
307PLASZCZAK Bogumiła 7470PIEKIELNIE ZGRANITULCEMasters K - 40122K 30700:00:0000:02:5601:57:0203:27:11.6503:27:11.65+01:42:419:516,1
308KAMIŃSKA Paulina 7905ROKIETNICASenior II K - 30111K 30800:00:0000:03:3001:55:1803:27:58.7003:27:58.70+01:43:289:546,1
309JANSON Marleen 7687LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II K - 30112K 30900:00:0000:00:4902:03:2803:28:07.2003:28:07.20+01:43:379:546,1
310LITKE Andżelika 7310EAZYMUT.PLWARSZAWASenior I K - 2039K 31000:00:0000:01:4901:52:4403:28:18.1503:28:18.15+01:43:489:556,0
311DUDA KRZEMIENIEWSKA Jadwiga 7145KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYWeteran II K - 603K 31100:00:0000:01:2702:00:2103:28:26.4003:28:26.40+01:43:569:556,0
312KEMPISTY Anna 706212TRI.PLWARSZAWAWeteran K - 5036K 31200:00:0000:03:3902:02:1203:28:55.1503:28:55.15+01:44:259:566,0
313GRYGIEL Agnieszka 7219PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWWeteran K - 5037K 31300:00:0000:02:1501:58:1703:29:23.9503:29:23.95+01:44:549:586,0
314WACHEL Katarzyna 7528BIELAWAMasters K - 40123K 31400:00:0000:03:4101:56:2403:29:34.8503:29:34.85+01:45:049:586,0
315PIWOWARCZYK Weronika 7133ROZBIEGANE DOBCZYCECZASŁAWSenior I K - 2040K 31500:00:0000:02:1502:02:1603:30:31.4503:30:31.45+01:46:0110:016,0
316SZYCA-ŚMIESZNIAK Marta 7138WROCŁAWSenior I K - 2041K 31600:00:0000:03:3702:00:0603:30:45.1503:30:45.15+01:46:1510:026,0
317WOŹNA Marta 7319RUN TEAM RYDZYNADĄBCZESenior II K - 30113K 31700:00:0000:01:4101:54:5103:30:58.9003:30:58.90+01:46:2910:026,0
318GISZCZYŃSKA Wanda 7212RUN TEAM RYDZYNALESZNOMasters K - 40124K 31800:00:0000:01:4301:54:5403:30:59.2003:30:59.20+01:46:2910:026,0
319MŁYNARCZYK Marta 7042HARD WORK BEATS TALENTWROCŁAWSenior II K - 30114K 31900:00:0000:02:3001:59:4103:31:01.3503:31:01.35+01:46:3110:026,0
320PIETRUSIAK Agnieszka 7515PALĘDZIEMasters K - 40125K 32000:00:0000:03:3601:59:2803:31:14.9503:31:14.95+01:46:4510:036,0
321WOJTYLAK-OSUCH Anna 7545PALĘDZIEMasters K - 40126K 32100:00:0000:03:3601:59:3003:31:17.1503:31:17.15+01:46:4710:036,0
322MRACHACZ Dorota 7454MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran K - 5038K 32200:00:0000:02:2701:58:5303:31:24.6503:31:24.65+01:46:5410:046,0
323BŁOCH Arleta 7384WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIWeteran K - 5039K 32300:00:0000:00:3301:56:0503:32:28.9503:32:28.95+01:47:5910:075,9
324GARCZYK Agnieszka 7774GARCZYK TEAMKOZIEGŁOWYSenior II K - 30115K 32400:00:0000:00:5301:56:5003:32:31.8003:32:31.80+01:48:0110:075,9
325STASZEWSKA Aneta 48NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters K - 40127K 32500:00:0000:00:4701:55:5703:32:33.6503:32:33.65+01:48:0310:075,9
326DERES Julia 7681CZELADŹSenior I K - 2042K 32600:00:0000:00:5601:51:4503:32:36.9003:32:36.90+01:48:0710:075,9
327HOFFMANN Małgorzata 7385WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIWeteran K - 5040K 32700:00:0000:00:3401:56:1003:32:52.9003:32:52.90+01:48:2310:085,9
328CIĄPAŁA Paulina 7392MOSINASenior II K - 30116K 32800:00:0000:03:4501:58:2403:32:53.1003:32:53.10+01:48:2310:085,9
329SKWAREK Agnieszka 7417POZNAŃSenior II K - 30117K 32900:00:0000:03:4501:58:2503:32:54.4503:32:54.45+01:48:2410:085,9
330BIENIECKA Anna 7230KLUB BIEGACZA SZAMOTUŁYGĄSAWYMasters K - 40128K 33000:00:0000:01:2802:08:0303:32:54.8003:32:54.80+01:48:2410:085,9
331KARŁOWSKA Olga 7593NULLPOZNAŃMasters K - 40129K 33100:00:0000:02:4801:56:5703:33:05.1503:33:05.15+01:48:3510:085,9
332WĄSOWICZ Irena 7131BARTOSZYCEWeteran K - 5041K 33200:00:0000:01:4801:57:5303:33:28.1503:33:28.15+01:48:5810:095,9
333LEMBICZ Agnieszka 7473DRIN TEAMPALĘDZIESenior II K - 30118K 33300:00:0000:03:2602:03:3103:34:04.5003:34:04.50+01:49:3410:115,9
334SZEWCZYK Marlena 7623OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 30119K 33400:00:0000:03:4202:04:0903:34:23.2003:34:23.20+01:49:5310:125,9
335BORECKA Ola 7588KOMORNIKIMasters K - 40130K 33500:00:0000:02:2801:59:4303:34:51.3503:34:51.35+01:50:2110:135,9
336MICHALIK Aleksandra 7353PRECEL RACING TEAMWROCŁAWSenior II K - 30120K 33600:00:0000:03:5102:05:4603:35:07.1503:35:07.15+01:50:3710:145,9
337CZAJA Agnieszka 7485VEGE RUNNERSPOZNANSenior II K - 30121K 33700:00:0000:02:1402:02:2603:35:26.6503:35:26.65+01:50:5610:155,8
338KOZACZUK Katarzyna 7742PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIMasters K - 40131K 33800:00:0000:01:0801:58:2203:36:12.6003:36:12.60+01:51:4210:175,8
339SPRIDZĀNE Aija 7663VSK NOSKRIENIKŠĶILEMasters K - 40132K 33900:00:0000:02:5701:59:2203:36:13.1503:36:13.15+01:51:4310:175,8
340JASTRZĘBSKA-DEMCZAR Aneta 7146TRZCIANKAMasters K - 40133K 34000:00:0000:01:2602:05:0103:36:37.1503:36:37.15+01:52:0710:185,8
341SZACHT Izabela 7245POZNANMasters K - 40134K 34100:00:0000:03:3302:01:1703:37:07.5503:37:07.55+01:52:3710:205,8
342GĘCA Małgorzata 7419UMCS BIEGALUBLINMasters K - 40135K 34200:00:0000:00:5502:10:3103:37:16.1003:37:16.10+01:52:4610:205,8
343BARASIŃSKA Marta 7965OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 30122K 34300:00:0000:01:1402:03:3303:37:45.9503:37:45.95+01:53:1610:225,8
344ZIELIŃSKA Magdalena 7841JAWORZNOMasters K - 40136K 34400:00:0000:01:4701:56:5403:37:56.9003:37:56.90+01:53:2710:225,8
345STRZAŁKOWSKA Urszula 7510OPOLESenior II K - 30123K 34500:00:0000:02:5101:55:5603:37:57.3503:37:57.35+01:53:2710:225,8
346SZOJDA Małgorzata 7379INŻYNIERIA BIEGANIARUDA ŚLĄSKASenior II K - 30124K 34600:00:0000:02:0901:55:0203:38:20.6003:38:20.60+01:53:5010:235,8
347BERNAT Monika 7719KNEIPP TEAMŁÓDŹMasters K - 40137K 34700:00:0000:01:2101:59:1803:39:11.0003:39:11.00+01:54:4110:265,7
348GRYDZIUSZKO Aneta 7270ŁÓDŹWeteran K - 5042K 34800:00:0000:01:2101:59:1703:39:11.1003:39:11.10+01:54:4110:265,7
349OLCZYK Anna 7022PRZEDBÓRZWeteran K - 5043K 34900:00:0000:00:3002:07:2603:40:08.5503:40:08.55+01:55:3810:285,7
350OZIMEK-MADEJ Milena 7340SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZSenior II K - 30125K 35000:00:0000:02:4402:07:3203:40:28.6503:40:28.65+01:55:5810:295,7
351BANASZCZAK Dagmara 7119ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAJAWORZYNA ŚLĄSKASenior II K - 30126K 35100:00:0000:03:2202:05:1703:40:58.5003:40:58.50+01:56:2810:315,7
352WIĘCKOWSKA Marta 7252WARSZAWASenior II K - 30127K 35200:00:0000:02:1202:03:2603:41:12.8003:41:12.80+01:56:4210:325,7
353STRUG Agnieszka 7099DUISBURGWeteran K - 5044K 35300:00:0000:03:1702:05:4303:41:16.8003:41:16.80+01:56:4610:325,7
354SZÓSTAK Marzena 7383KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II K - 604K 35400:00:0000:01:5902:06:2803:41:17.9503:41:17.95+01:56:4810:325,7
355MAGDA Natasza 7429NIGHT RUNNERSPYSKOWICEMasters K - 40138K 35500:00:0000:01:0201:54:2903:41:28.9003:41:28.90+01:56:5910:325,7
356POLOK Monika 7388MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 40139K 35600:00:0000:01:5302:07:1703:41:31.7003:41:31.70+01:57:0110:325,7
357MAZUR-ZYCH Aleksandra 7631WARSZAWASenior II K - 30128K 35700:00:0000:01:4001:56:0803:42:36.6503:42:36.65+01:58:0610:365,7
358MATUSZAK Paula 7764KURACJUSZEWROCLAWSenior II K - 30129K 35800:00:0000:03:4602:01:4203:42:55.1003:42:55.10+01:58:2510:365,7
359POMIANOWSKA Romana 7178WROCŁAWSenior II K - 30130K 35900:00:0000:03:4702:01:3703:42:58.7503:42:58.75+01:58:2810:375,7
360PAŁASZYŃSKA Beata 18MUD FOXESBYDGOSZCZSenior II K - 30131K 36000:00:0000:00:3202:06:2703:44:18.2503:44:18.25+01:59:4810:405,6
361SZKUDLARZ Agata 7502PLESZEWMasters K - 40140K 36100:00:0000:02:0902:07:0703:46:46.9503:46:46.95+02:02:1710:475,6
362SUTA Anna 7503MARSZEWMasters K - 40141K 36200:00:0000:02:0902:07:0203:46:47.3503:46:47.35+02:02:1710:475,6
363PLEWIŃSKA Sylwia 7167MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICESenior II K - 30132K 36300:00:0000:01:4902:08:4403:47:48.0503:47:48.05+02:03:1810:505,5
364BARAŁKIEWICZ - SOKAL Karolina 7009POZNAŃMasters K - 40142K 36400:00:0000:02:5702:08:5803:48:30.2503:48:30.25+02:04:0010:525,5
365OPŁOCZYŃSKA Gosia 7706NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 40143K 36500:00:0000:00:3902:00:2503:49:21.4003:49:21.40+02:04:5110:555,5
366BŁĄDEK-GRZELCZAK Katarzyna 7985ŁÓDŹWeteran K - 5045K 36600:00:0000:02:2102:14:0903:50:03.0003:50:03.00+02:05:3310:575,5
367JUSZKO Aleksandra 7509WARSZAWASenior I K - 2043K 36700:00:0000:00:5802:07:1603:50:40.6003:50:40.60+02:06:1010:595,5
368JUSZKO Monika 7500WARSZAWAMasters K - 40144K 36800:00:0000:00:5702:07:2103:50:40.7503:50:40.75+02:06:1010:595,5
369STAWSKA-KISIAŁA Natalia 7226MAMA WOJTUSIA <3KRAKÓWSenior II K - 30133K 36900:00:0000:02:0202:12:3503:52:46.9503:52:46.95+02:08:1711:055,4
370STAJER Edyta 7335LESZNOMasters K - 40145K 37000:00:0000:02:5902:07:3103:53:06.1003:53:06.10+02:08:3611:065,4
371WIETRZYŃSKA Agnieszka 7513MASZ PRZEBIEGANESZCZECINSenior II K - 30134K 37100:00:0000:02:5102:08:2603:54:10.9003:54:10.90+02:09:4111:095,4
372KOSTULSKA Olga 7956WKURW_TEAMTORUŃSenior II K - 30135K 37200:00:0000:01:3302:13:0303:54:48.3503:54:48.35+02:10:1811:105,4
373DOMINIAK Katarzyna 7872RGR ŁÓDŹŁÓDŹSenior II K - 30136K 37300:00:0000:02:0901:58:2003:56:08.8503:56:08.85+02:11:3811:145,3
374BIERNACKA Teresa 7168MIRAZ RACE TEAMMIKOŁÓWSenior II K - 30137K 37400:00:0000:01:4902:07:2303:57:33.5503:57:33.55+02:13:0311:185,3
375KOBYŁKA Małgorzata 7740SUPERMARATON KALISZKALISZWeteran K - 5046K 37500:00:0000:02:0502:18:4303:58:19.8003:58:19.80+02:13:4911:205,3
376URBANIAK Agnieszka 7997WARSZAWAMasters K - 40146K 37600:00:0000:03:3802:18:2103:59:13.0003:59:13.00+02:14:4311:235,3
377GOLEBIOWSKA Malgorzata 7008RUN TEAM RYDZYNAKŁODAMasters K - 40147K 37700:00:0000:01:0402:16:2203:59:32.8503:59:32.85+02:15:0211:245,3
378LESNIEWICZ Agnieszka 7039LESZNOSenior II K - 30138K 37800:00:0000:01:0402:16:2403:59:33.6503:59:33.65+02:15:0311:245,3
379SOSNOWSKA Justyna 7401WARSZAWASenior II K - 30139K 37900:00:0000:02:4802:12:3303:59:35.5003:59:35.50+02:15:0511:245,3
380WRONKOWSKA Katarzyna 7369SULEJÓWEKMasters K - 40148K 38000:00:0000:02:4802:12:3203:59:35.5503:59:35.55+02:15:0511:245,3
381KRUCZEK Ewa 7113STAN UMYSŁU- LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIMasters K - 40149K 38100:00:0000:02:3902:20:2903:59:41.1503:59:41.15+02:15:1111:245,3
382KARCZEWSKA Marta 7925PUSZCZYKOWOMasters K - 40150K 38200:00:0000:03:4402:18:1904:00:07.9004:00:07.90+02:15:3811:265,2
383REGULSKA Aneta 7052DRUŻYNA SZPIKUWROCŁAWMasters K - 40151K 38300:00:0000:03:3102:14:1904:01:11.9504:01:11.95+02:16:4211:295,2
384PYTEL Anna 7162IZBICKO W BIEGUOTMICEMasters K - 40152K 38400:00:0000:01:0002:17:3604:01:13.3004:01:13.30+02:16:4311:295,2
385RAJCZAKOWSKA Anna 7217LĄDEK-ZDRÓJWeteran II K - 605K 38500:00:0000:03:3102:14:1804:01:22.2504:01:22.25+02:16:5211:295,2
386SZYPULSKA Katarzyna 7183SKS CHMIELOWICEOPOLEMasters K - 40153K 38600:00:0000:01:0002:17:4804:01:50.4504:01:50.45+02:17:2011:305,2
387ALEKSANDROWICZ Urszula 7614WROCŁAWSenior II K - 30140K 38700:00:0000:02:5502:14:2804:04:50.6004:04:50.60+02:20:2011:395,1
388WOLNIEWICZ Joanna 7240POZNAŃWeteran K - 5047K 38800:00:0000:02:3702:15:2304:05:54.6504:05:54.65+02:21:2411:425,1
389MIKOŁAJCZAK Magdalena 7294HRMAX ZORYŻORYMasters K - 40154K 38900:00:0000:03:0202:06:2704:07:48.9004:07:48.90+02:23:1911:485,1
390SMUG Ewelina 7418KONINMasters K - 40155K 39000:00:0000:02:1002:18:1604:11:47.4504:11:47.45+02:27:1711:595,0
391GĄSKA Sandra 7961KANIÓWSenior II K - 30141K 39100:00:0000:01:1502:18:1804:11:54.9504:11:54.95+02:27:2511:595,0
392SZUMLAS Anna 7794#SZUMITEAM/ ULTRAWAY TEAMPOŁCHOWOMasters K - 40156K 39200:00:0000:03:3002:22:0304:12:08.6504:12:08.65+02:27:3812:005,0
393CZYŻAK Justyna 7968ROKIETNICAMasters K - 40157K 39300:00:0000:02:2602:21:0104:15:19.0004:15:19.00+02:30:4912:094,9
394CHROSTEK Dorota 7171FRANTA GROUPKATOWICEMasters K - 40158K 39400:00:0000:02:2602:21:0004:15:19.2504:15:19.25+02:30:4912:094,9
395KOLASA Barbara 7293KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran II K - 606K 39500:00:0000:00:3202:21:3904:24:41.2504:24:41.25+02:40:1112:364,8
396JANICKA Barbara 7844STAN UMYSŁU LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIMasters K - 40159K 39600:00:0000:02:3802:31:3704:29:23.6504:29:23.65+02:44:5312:494,7
397LATA Violetta 7048STAN UMYSŁU LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIWeteran K - 5048K 39700:00:0000:02:4002:31:4904:30:19.4504:30:19.45+02:45:4912:524,7
398MALEC Aleksandra 7440NIGHT RUNNERS PYSKOWICEGLIWICESenior II K - 30142K 39800:00:0000:01:0102:49:1204:46:12.3504:46:12.35+03:01:4213:374,4
399KISIEL Edyta 7001LUBLINMasters K - 40160K 39900:00:0000:00:5602:49:0104:46:14.8504:46:14.85+03:01:4413:374,4
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
400PIETRASZEK Ewa 7839KOBIETY WATAHYCHORZÓWWeteran K - 5049K 40000:00:0000:01:4403:01:0905:08:10.3505:08:10.35+03:23:4014:404,1
401WOŹNIAK Anna 7837KOBIETY WATAHYBYTOMMasters K - 40161K 40100:00:0000:01:4503:01:0305:08:14.9005:08:14.90+03:23:4514:404,1
Niesklasyfikowani
BARTOSZEWSKA Katarzyna 7540TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKIDŁUGOŁĘKAMasters K - 40DNF00:02:24 DNF01:54:44 DNF DNF DNF--
SEMENIUK Marzena 7692KOTWICA BRZEGKARŁOWICESenior II K - 30DNF00:01:14 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 403 wynik(ów)