INWA NORDIC WALKING EUROPEAN CHAMPIONSHIPS - 21KM
INWA Nordic Walking European Championships 2023 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
INWA Nordic Walking European Championships 2023 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2023-09-02 |
Miejsce : | Jedlińsk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 60 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 51 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 1.1km | 5km | 10km | 15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BREWCZYŃSKI Marcin | 68 | NW CZŁAPSKI TEAM | ŁYSE | M35-39 | 00:07:24 | 00:44:40 | 01:22:56 | 02:02:36 | |||
2 | MICHALEC Marcin | 1 | KKB MOSIR KROSNO | KROSNO | M35-39 | 1 | 00:06:31 | 00:37:49 | 01:09:52 | 01:42:06 | ||
3 | ALVAREZ BORRAS Ramon | 2 | CLUB ATLETISMO MARATHON CREVILLENT | TAVERNES DE LA VALLDIGNA | M40-44 | 00:06:32 | 00:37:50 | 01:09:53 | 01:42:07 | |||
4 | GUDLIN Hrvoje | 12 | ZAGREB | M18-34 | 1 | 00:06:39 | 00:41:32 | 01:17:40 | 01:56:29 | |||
5 | BOROVINA Mladen | 6 | ZAGREB | M18-34 | 00:08:57 | 00:54:58 | 01:36:18 | 02:18:58 | ||||
6 | NIEDBAŁ Adam | 29 | SIEWIERZ | SIEWIERZ | M45-49 | 00:07:13 | 00:42:49 | 01:18:42 | 01:54:45 | |||
7 | ROSAK Marcin | 49 | KS VICTORIA POTĘGOWO | ZIELONA GÓRA | M45-49 | 00:06:39 | 00:39:46 | 01:13:33 | 01:47:16 | |||
8 | ŚWIDEREK Marcin | 141 | ESJA TEAM | WARSZAWA | M45-49 | 00:07:02 | 00:42:15 | 01:17:53 | 01:54:21 | |||
9 | RUDAWSKI Maciej | 38 | NORDIC SPORT 2021 | TRZCIEL | M40-44 | 00:08:00 | 00:46:53 | 01:26:28 | 02:06:43 | |||
10 | STACHOWIAK Tomasz | 39 | STĘSZEW TEAM | KONARZEWO | M45-49 | 00:07:38 | 00:45:51 | 01:23:38 | 02:02:58 | |||
11 | WRÓBEL Jakub | 50 | CENTRUM FIZJOTERAPII SPINETIC TEAM | WARSZAWA | M18-34 | 2 | 00:08:01 | 00:48:28 | 01:30:40 | 02:13:11 | ||
12 | KŁOSOWSKI Krzysztof | 20 | JAWORZNO | M45-49 | 00:07:53 | 00:47:40 | 01:27:14 | 02:07:38 | ||||
13 | WIŚNIEWSKI Mariusz | 47 | NW CZŁAPSKI TEAM | ŁYSE | M50-54 | 00:07:46 | 00:45:14 | 01:24:15 | 02:04:47 | |||
14 | ZĪBERGS Andris | 54 | WALK WITH THE WIND | LIEPĀJA | M50-54 | 00:07:24 | 00:43:25 | 01:20:25 | 01:57:16 | |||
15 | JANOCHA Robert | 15 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | KROSNO | M55-59 | 1 | 00:07:19 | 00:42:25 | 01:18:16 | 01:54:32 | ||
16 | WILCZEK Krzysztof | 46 | WATAHA ULTRA TEAM | ZĘBOWICE | M50-54 | 00:07:00 | 00:40:35 | 01:14:21 | 01:48:39 | |||
17 | CELIŃSKI Tomasz | 7 | TUPTUŚ OTWOCK | OTWOCK | M55-59 | 00:07:22 | 00:43:21 | 01:20:21 | 01:58:16 | |||
18 | WOJTKIEWICZ Jarosław | 48 | BALIGRÓD | M55-59 | 1 | 00:07:50 | 00:47:10 | 01:25:52 | 02:04:30 | |||
19 | ŽUGRIS Aivars | 56 | PREIĻI | M60-64 | 2 | 00:07:37 | 00:46:14 | 01:27:02 | 02:09:13 | |||
20 | JASIUKIEWICZ Jacek | 17 | POZYTYWNI DOBRE MIASTO | DOBRE MIASTO | M55-59 | 00:07:20 | 00:43:15 | 01:20:08 | 01:57:05 | |||
21 | TEREŠTŠENKOV Aleksei | 42 | U-CLUB | TALLINN | M60-64 | 2 | 00:06:57 | 00:40:11 | 01:14:20 | 01:49:52 | ||
22 | LOCMELIS Imants | 26 | WALK WITH THE WIND | GROBINA | M60-64 | 00:07:50 | 00:46:47 | 01:27:31 | 02:10:14 | |||
23 | RAKOWIECKI Zbigniew | 35 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | M60-64 | 00:07:23 | 00:43:41 | 01:20:42 | 01:58:39 | |||
24 | BEITIKS Andis | 4 | WALK WITH THE WIND | RIGA | M60-64 | 2 | 00:08:07 | 00:48:22 | 01:30:36 | 02:14:52 | ||
25 | ROMAN Krzysztof | 36 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA ZDRÓJ | M60-64 | 00:07:40 | 00:44:52 | 01:23:36 | 02:01:37 | |||
26 | MIKINA Artur | 28 | GUNS @ ROSES RUN TEAM | WARSZAWA | M60-64 | 1 | 00:08:18 | 00:47:46 | 01:27:22 | 02:06:32 | ||
27 | PASIERB Marek | 32 | K.S.VICTORIA POTĘGOWO | RZESZÓW | M65-69 | 00:07:22 | 00:43:56 | 01:21:15 | 01:58:35 | |||
28 | ZAGAJA Janusz | 51 | WESOŁY BORSUK TEAM | POKÓJ | M65-69 | 2 | 00:07:37 | 00:46:24 | 01:27:24 | 02:09:36 | ||
29 | ZAWADZKI Krzysztof | 53 | NW CZLAPSKI TEAM | ZIELONA GORA | M65-69 | 00:07:48 | 00:45:29 | 01:23:51 | 02:03:18 | |||
30 | CZMOCH Marian | 9 | NORDIC SPORT 2021 | ŁOSICE | M70+ | 00:08:07 | 00:47:20 | 01:26:38 | 02:06:47 | |||
31 | WIEŃSKO Ryszard | 45 | PUŁAWY | M70+ | 1 | 00:08:47 | 00:52:01 | 01:35:04 | 02:19:13 | |||
32 | KRAJEWSKA Hanna | 22 | KS KIJOMANIACY CHODZIEŻ | PIŁA | K18-34 | 00:07:07 | 00:44:21 | 01:22:52 | 02:01:56 | |||
33 | SZCZUDLIK Małgorzata | 40 | NORDIC SPORT 2021 | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:07:08 | 00:44:20 | 01:23:37 | 02:05:00 | |||
34 | ZDRZAŁEK Alicja | 153 | POLSKA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:07:47 | 00:48:31 | 01:29:09 | 02:11:30 | |||
35 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 3 | POLIPACK TEAM GWE | PAKOŚĆ | K40-44 | 1 | 00:06:22 | 00:38:44 | 01:11:43 | 01:44:56 | ||
36 | GÓRSKA Agnieszka | 11 | SZCZECIN | K45-49 | 00:08:57 | 00:54:25 | 01:39:12 | 02:27:28 | ||||
37 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 33 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 00:08:03 | 00:47:56 | 01:27:39 | 02:07:22 | |||
38 | JARUGA Beata | 16 | OŁAWA | K45-49 | 00:07:35 | 00:46:42 | 01:26:48 | 02:07:20 | ||||
39 | TKALČIČ Daria | 43 | ZAGREB | K35-39 | 00:08:54 | 00:51:57 | 01:33:18 | 02:14:31 | ||||
40 | FASOLA Raffaella | 10 | NORDIC WALKING COMO | COMO | K50-54 | 00:07:58 | 00:48:09 | 01:29:21 | 02:11:49 | |||
41 | JANEKA Dace | 14 | LIEPĀJA | K50-54 | 1 | 00:07:23 | 00:45:59 | 01:26:52 | 02:08:43 | |||
42 | KOŁODZIEJ Joanna | 21 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKI | K55-59 | 00:07:05 | 00:42:43 | 01:18:46 | 01:54:52 | |||
43 | KUBILOVIČA Linda | 23 | WALK WITH THE WIND | LIEPĀJA | K55-59 | 00:07:07 | 00:42:43 | 01:18:46 | 01:55:01 | |||
44 | SZOT Maria | 41 | NW CZAPSKI TEAM | BRZYSKA | K50-54 | 00:09:09 | 00:54:01 | 01:39:33 | 02:27:34 | |||
45 | LOCMELE Benita | 25 | WALK WITH THE WIND | GROBINA | K60-64 | 00:07:53 | 00:48:22 | 01:30:17 | 02:12:53 | |||
46 | POSTEK Danuta | 37 | K60-64 | 1 | 00:08:00 | 00:48:02 | 01:29:58 | 02:12:37 | ||||
47 | JURCZAK-TOCZKO Anna | 18 | WARSZAWA | K55-59 | 00:08:30 | 00:49:50 | 01:31:42 | 02:13:54 | ||||
48 | VIDAKOVIČ Gordana | 143 | ZAGREB | K60-64 | 00:09:10 | 00:56:55 | 01:49:09 | 02:42:56 | ||||
49 | KUŠTELEGA Jadranka | 24 | ZAGREB | K60-64 | 00:09:12 | 00:56:57 | 01:49:11 | 02:42:47 | ||||
50 | ZAWADZKA Maria | 52 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:09:07 | 00:54:04 | 01:39:23 | 02:26:21 | |||
51 | NERC Dorota | 59 | NW CZAPSKI TEAM | RUMIA | K60-64 | 00:09:01 | 00:54:16 | 01:41:41 | 02:31:19 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
MĄDRY Grzegorz | 27 | NORDIC SPORT 2021 | TRZEMESZNO | M60-64 | 1 | 00:07:13 DNF | 00:43:14 DNF | 01:21:46 DNF | 02:07:01 DNF | |||
PANKIEWICZ Ewelina | 31 | ZAWADZKIE | K18-34 | 00:07:46 DNF | 00:48:08 DNF | DNF | DNF | |||||
PIETRUSZEWSKI Bartek | 34 | KRAKOW | M40-44 | 2 | 00:08:52 DNF | 00:54:03 DNF | 01:41:58 DNF | 02:32:16 DNF | ||||
DQ | KAPUSTA Piotrek | 19 | TWORZYJANKI | M40-44 | 3 | 1 | 00:07:40 DQ | 00:44:28 DQ | 01:22:53 DQ | 02:02:01 DQ |
Znaleziono 55 wynik(ów)