INWA NORDIC WALKING WORLD CHAMPIONSHIPS 2022 4X5KM RELAY - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
INWA Nordic Walking World Championships
INWA Nordic Walking World Championships
Organizator : | Polish Nordic Walking Association (PZNW) International Nordic Walking Federation (INWA) |
Data : | 2022-09-04 |
Miejsce : | SZKLARSKA PORĘBA |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 144 |
Wystartowało : | 144 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 144 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | KATEGORIA | Czerwona kartka | Kartka żółta | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALEC Marcin | 139 | POLSKA 8 – M | Open sztafet | 1 | M 1 | M | 00:31:52.25 | 6:22 | 9.4 (100%) | |||||
2 | ROSAK Marcin | 27 | POLSKA 7 – M | Open sztafet | 2 | M 2 | M | 1 | 00:32:00.55 | +00:00:08 (0.4%) | 6:24 | 9.4 (100%) | |||
3 | KUŹMICZ Adam | 112 | POLIPACK TEAM GWE | Open sztafet | 3 | M 3 | MIXED | 00:32:31.50 | +00:00:39 (2.0%) | 6:30 | 9.2 (97.9%) | ||||
4 | MARCZAK Tomasz | 8 | POLSKA 2 – MIXED | Open sztafet | 4 | M 4 | MIXED | 00:32:35.45 | +00:00:43 (2.2%) | 6:31 | 9.2 (97.9%) | ||||
5 | WOJTOWICZ Tomasz | 2 | POLSKA 1 – MIXED | Open sztafet | 5 | M 5 | MIXED | 00:32:49.90 | +00:00:57 (2.9%) | 6:33 | 9.1 (96.8%) | ||||
6 | DZIEDZIEWICZ Andrzej | 28 | POLSKA 7 – M | Open sztafet | 6 | M 6 | M | 00:32:50.15 | +00:00:57 (2.9%) | 6:34 | 9.1 (96.8%) | ||||
7 | WITUCKI Jacek | 6 | POLSKA 2 – MIXED | Open sztafet | 7 | M 7 | MIXED | 00:33:00.25 | +00:01:08 (3.4%) | 6:36 | 9.1 (96.8%) | ||||
8 | NIEPOKÓJ Radosław | 4 | POLSKA 1 – MIXED | Open sztafet | 8 | M 8 | MIXED | 1 | 00:33:09.05 | +00:01:16 (3.9%) | 6:37 | 9 (95.7%) | |||
9 | STĘPAK Piotr | 22 | POLSKA 6 – M | Open sztafet | 10 | M 9 | M | 00:33:22.70 | +00:01:30 (4.5%) | 6:40 | 9 (95.7%) | ||||
10 | KŁOS Maciej | 109 | POLIPACK TEAM GWE | Open sztafet | 11 | M 10 | MIXED | 00:33:34.70 | +00:01:42 (5.1%) | 6:42 | 8.9 (94.7%) | ||||
11 | ORDZOWIAŁY Piotr | 113 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM – MASZYCANKA MASZYCE 2 | Open sztafet | 12 | M 11 | MIXED | 00:33:35.20 | +00:01:42 (5.1%) | 6:43 | 8.9 (94.7%) | ||||
12 | ROMANOWSKI Daniel | 21 | POLSKA 6 – M | Open sztafet | 13 | M 12 | M | 00:33:36.70 | +00:01:44 (5.2%) | 6:43 | 8.9 (94.7%) | ||||
13 | SZAMOTULSKI Henryk | 52 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | Open sztafet | 14 | M 13 | M | 2 | 00:33:57.95 | +00:02:05 (6.2%) | 6:47 | 8.8 (93.6%) | |||
14 | BARCZYK Bogdan | 25 | POLSKA 7 – M | Open sztafet | 15 | M 14 | M | 00:34:01.55 | +00:02:09 (6.3%) | 6:48 | 8.8 (93.6%) | ||||
15 | SKIBA Krzysztof | 140 | POLSKA 8 – M | Open sztafet | 16 | M 15 | M | 00:34:13.00 | +00:02:20 (6.9%) | 6:50 | 8.8 (93.6%) | ||||
16 | CYRUS Bogdan | 23 | POLSKA 6 – M | Open sztafet | 18 | M 16 | M | 2 | 00:34:35.25 | +00:02:43 (7.9%) | 6:55 | 8.7 (92.6%) | |||
17 | JUREK Adam | 137 | POLSKA 8 – M | Open sztafet | 19 | M 17 | M | 00:34:39.95 | +00:02:47 (8.1%) | 6:55 | 8.7 (92.6%) | ||||
18 | OLSZAŃSKI Karol | 138 | POLSKA 8 – M | Open sztafet | 21 | M 18 | M | 1 | 00:34:58.45 | +00:03:06 (8.9%) | 6:59 | 8.6 (91.5%) | |||
19 | STILLER Karol | 24 | POLSKA 6 – M | Open sztafet | 22 | M 19 | M | 1 | 00:35:05.40 | +00:03:13 (9.2%) | 7:01 | 8.6 (91.5%) | |||
20 | LUDWICZAK Dariusz | 50 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | Open sztafet | 24 | M 20 | M | 00:35:10.40 | +00:03:18 (9.4%) | 7:02 | 8.5 (90.4%) | ||||
21 | MISZTAL Grzegorz | 116 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM – MASZYCANKA MASZYCE 2 | Open sztafet | 25 | M 21 | MIXED | 00:35:16.80 | +00:03:24 (9.7%) | 7:03 | 8.5 (90.4%) | ||||
22 | WOJTASIŃSKI Daniel | 103 | NORDIC TEAMA CZĘSTOCHOWA | Open sztafet | 26 | M 22 | MIXED | 00:35:17.85 | +00:03:25 (9.7%) | 7:03 | 8.5 (90.4%) | ||||
23 | KABATA Jarosław | 26 | POLSKA 7 – M | Open sztafet | 27 | M 23 | M | 00:35:29.85 | +00:03:37 (10.2%) | 7:05 | 8.5 (90.4%) | ||||
24 | DĘBSKI Bartłomiej | 104 | NORDIC TEAMA CZĘSTOCHOWA | Open sztafet | 28 | M 24 | MIXED | 1 | 00:35:34.80 | +00:03:42 (10.4%) | 7:06 | 8.4 (89.4%) | |||
25 | CZERSKI Krzysztof | 20 | POLSKA 5 – MIXED | Open sztafet | 31 | M 25 | MIXED | 1 | 00:35:36.80 | +00:03:44 (10.5%) | 7:07 | 8.4 (89.4%) | |||
26 | RECZULSKI Mariusz | 128 | SMSEFEKT CZĘSTOCHOWA | Open sztafet | 33 | M 26 | MIXED | 1 | 00:35:42.00 | +00:03:49 (10.7%) | 7:08 | 8.4 (89.4%) | |||
27 | BANASZKIEWICZ Arkadiusz | 36 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING | Open sztafet | 34 | M 27 | MIXED | 00:35:50.20 | +00:03:57 (11.1%) | 7:10 | 8.4 (89.4%) | ||||
28 | GROSSMANN Florian | 29 | TEAM DEUTSCHLAND | Open sztafet | 35 | M 28 | M | 00:35:59.60 | +00:04:07 (11.5%) | 7:11 | 8.3 (88.3%) | ||||
29 | REAGALS Raspars | 77 | LATVIA 2 | Open sztafet | 36 | M 29 | M | 1 | 00:36:14.60 | +00:04:22 (12.1%) | 7:14 | 8.3 (88.3%) | |||
30 | FRĄCKOWIAK Roman | 49 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | Open sztafet | 37 | M 30 | M | 00:36:25.70 | +00:04:33 (12.5%) | 7:17 | 8.2 (87.2%) | ||||
31 | ROŻYNEK Miron | 18 | POLSKA 5 – MIXED | Open sztafet | 38 | M 31 | MIXED | 1 | 00:36:25.85 | +00:04:33 (12.5%) | 7:17 | 8.2 (87.2%) | |||
32 | BIŃCZYK Dariusz | 125 | SMSEFEKT CZĘSTOCHOWA | Open sztafet | 39 | M 32 | MIXED | 00:36:30.70 | +00:04:38 (12.7%) | 7:18 | 8.2 (87.2%) | ||||
33 | CHOJNACKI Paweł | 51 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | Open sztafet | 40 | M 33 | M | 00:36:30.75 | +00:04:38 (12.7%) | 7:18 | 8.2 (87.2%) | ||||
34 | WOROCH Roman | 64 | KGHM RUDNA | MIXED 60+ | 1 | M 34 | MIXED 60+ | 1 | 00:36:49.75 | +00:04:57 (13.5%) | 7:21 | 8.1 (86.2%) | |||
35 | PUSNAKOVS Feoktists | 76 | LATVIA 1 | MIXED 60+ | 2 | M 35 | MIXED 60+ | 00:36:52.40 | +00:05:00 (13.6%) | 7:22 | 8.1 (86.2%) | ||||
36 | HELWICH Stefan | 71 | KGHM RUDNA 3 | MIXED 60+ | 3 | M 36 | MIXED 60+ | 00:36:59.55 | +00:05:07 (13.8%) | 7:23 | 8.1 (86.2%) | ||||
37 | SIWAK Piotr | 67 | KGHM RUDNA 2 | MIXED 60+ | 4 | M 37 | MIXED 60+ | 00:37:43.10 | +00:05:50 (15.5%) | 7:32 | 8 (85.1%) | ||||
38 | PETR Marek | 143 | PASHA HEROES | Open sztafet | 46 | M 38 | MIXED | 1 | 00:37:53.05 | +00:06:00 (15.9%) | 7:34 | 7.9 (84.0%) | |||
39 | KULIKOVSKIS Guntis | 78 | LATVIA 2 | Open sztafet | 50 | M 39 | M | 1 | 00:38:44.75 | +00:06:52 (17.7%) | 7:44 | 7.7 (81.9%) | |||
40 | FEY Torsten | 30 | TEAM DEUTSCHLAND | Open sztafet | 51 | M 40 | M | 1 | 00:38:52.95 | +00:07:00 (18.0%) | 7:46 | 7.7 (81.9%) | |||
41 | LISOVS Aleksandrs | 80 | LATVIA 2 | Open sztafet | 56 | M 41 | M | 1 | 00:39:09.10 | +00:07:16 (18.6%) | 7:49 | 7.7 (81.9%) | |||
42 | GAJEWSKI Eugeniusz | 62 | KGHM RUDNA | MIXED 60+ | 6 | M 42 | MIXED 60+ | 00:39:30.05 | +00:07:37 (19.3%) | 7:54 | 7.6 (80.9%) | ||||
43 | LOCMELIS Imants | 73 | LATVIA 1 | MIXED 60+ | 7 | M 43 | MIXED 60+ | 00:39:30.60 | +00:07:38 (19.3%) | 7:54 | 7.6 (80.9%) | ||||
44 | ŚLUSARCZYK Marcin | 132 | WESOŁY BORSUK TEAM | Open sztafet | 62 | M 44 | MIXED | 1 | 00:39:35.90 | +00:07:43 (19.5%) | 7:55 | 7.6 (80.9%) | |||
45 | KORDULIAK Dusan | 124 | RAKETKY | Open sztafet | 67 | M 45 | MIXED | 00:40:00.00 | +00:08:07 (20.3%) | 8:00 | 7.5 (79.8%) | ||||
46 | STEPANS Davis | 93 | LATVIA 6 | Open sztafet | 68 | M 46 | M | 1 | 00:40:03.85 | +00:08:11 (20.5%) | 8:00 | 7.5 (79.8%) | |||
47 | TOMCZYK Edward | 133 | ZIELONE GRUSZKI POZNAŃ | MIXED 60+ | 8 | M 47 | MIXED 60+ | 00:40:21.60 | +00:08:29 (21.0%) | 8:04 | 7.4 (78.7%) | ||||
48 | CIPIN Frank | 32 | TEAM DEUTSCHLAND | Open sztafet | 70 | M 48 | M | 2 | 00:40:27.30 | +00:08:35 (21.2%) | 8:05 | 7.4 (78.7%) | |||
49 | ROKIS Kaspars | 79 | LATVIA 2 | Open sztafet | 71 | M 49 | M | 2 | 00:40:45.70 | +00:08:53 (21.8%) | 8:09 | 7.4 (78.7%) | |||
50 | TOBOLIK Jan | 141 | PASHA HEROES | Open sztafet | 73 | M 50 | MIXED | 00:40:49.20 | +00:08:56 (21.9%) | 8:09 | 7.3 (77.7%) | ||||
51 | SZADKOWSKI Mariusz | 33 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING | Open sztafet | 74 | M 51 | MIXED | 00:40:53.35 | +00:09:01 (22.1%) | 8:10 | 7.3 (77.7%) | ||||
52 | CZMOCH Marian | 136 | ZIELONE GRUSZKI POZNAŃ | MIXED 60+ | 9 | M 52 | MIXED 60+ | 00:40:54.15 | +00:09:01 (22.1%) | 8:10 | 7.3 (77.7%) | ||||
53 | ILICIC Goran | 47 | TEAM CROATIA 2 | Open sztafet | 75 | M 53 | M | 00:40:56.80 | +00:09:04 (22.2%) | 8:11 | 7.3 (77.7%) | ||||
54 | MEYER Olaf | 31 | TEAM DEUTSCHLAND | Open sztafet | 76 | M 54 | M | 2 | 00:40:58.10 | +00:09:05 (22.2%) | 8:11 | 7.3 (77.7%) | |||
55 | STĘPIEŃ Artur | 37 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 2 | Open sztafet | 77 | M 55 | MIXED | 00:40:59.50 | +00:09:07 (22.3%) | 8:11 | 7.3 (77.7%) | ||||
56 | OSTRIC Igor | 45 | TEAM CROATIA 2 | Open sztafet | 78 | M 56 | M | 1 | 00:40:59.65 | +00:09:07 (22.3%) | 8:11 | 7.3 (77.7%) | |||
57 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 100 | NORDIC TEAMA CZĘSTOCHOWA 2 | MIXED 60+ | 11 | M 57 | MIXED 60+ | 00:41:30.65 | +00:09:38 (23.2%) | 8:18 | 7.2 (76.6%) | ||||
58 | MIHELAC Juraj | 46 | TEAM CROATIA 2 | Open sztafet | 82 | M 58 | M | 00:41:31.90 | +00:09:39 (23.3%) | 8:18 | 7.2 (76.6%) | ||||
59 | BEITIKS Andis | 95 | LATVIA 6 | Open sztafet | 83 | M 59 | M | 00:41:40.35 | +00:09:48 (23.5%) | 8:20 | 7.2 (76.6%) | ||||
60 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 130 | WESOŁY BORSUK TEAM | Open sztafet | 85 | M 60 | MIXED | 00:42:01.75 | +00:10:09 (24.2%) | 8:24 | 7.1 (75.5%) | ||||
61 | RADZIEJOWSKI Bogusław | 99 | NORDIC TEAMA CZĘSTOCHOWA 2 | MIXED 60+ | 12 | M 61 | MIXED 60+ | 00:42:33.55 | +00:10:41 (25.1%) | 8:30 | 7.1 (75.5%) | ||||
62 | BOROVINA Mladen | 44 | TEAM CROATIA 3 | MIXED 60+ | 13 | M 62 | MIXED 60+ | 00:42:46.05 | +00:10:53 (25.5%) | 8:33 | 7 (74.5%) | ||||
63 | GRYGOROWICZ Bogdan | 72 | KGHM RUDNA 3 | MIXED 60+ | 14 | M 63 | MIXED 60+ | 00:43:00.50 | +00:11:08 (25.9%) | 8:36 | 7 (74.5%) | ||||
64 | DUDEK Leszek | 66 | KGHM RUDNA 2 | MIXED 60+ | 20 | M 64 | MIXED 60+ | 2 | 00:43:50.30 | +00:11:58 (27.3%) | 8:46 | 6.8 (72.3%) | |||
65 | SOŁTYS Mieczysław | 40 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 2 | Open sztafet | 97 | M 65 | MIXED | 00:45:00.55 | +00:13:08 (29.2%) | 9:00 | 6.7 (71.3%) | ||||
66 | ABELTINS Edgars | 94 | LATVIA 6 | Open sztafet | 99 | M 66 | M | 2 | 00:46:17.30 | +00:14:25 (31.1%) | 9:15 | 6.5 (69.1%) | |||
67 | JUKAMS Eriks | 96 | LATVIA 6 | Open sztafet | 101 | M 67 | M | 2 | 00:46:21.35 | +00:14:29 (31.2%) | 9:16 | 6.5 (69.1%) | |||
68 | KLARIC Vjekoslaw | 48 | TEAM CROATIA 2 | Open sztafet | 103 | M 68 | M | 2 | 00:47:03.85 | +00:15:11 (32.3%) | 9:24 | 6.4 (68.1%) | |||
69 | VELISKY Lukas | 121 | RAKETKY | Open sztafet | 111 | M 69 | MIXED | 1 | 00:48:58.10 | +00:17:05 (34.9%) | 9:47 | 6.1 (64.9%) | |||
70 | AHEL Jadranko | 43 | TEAM CROATIA 3 | MIXED 60+ | 24 | M 70 | MIXED 60+ | 2 | 00:51:14.70 | +00:19:22 (37.8%) | 10:14 | 5.9 (62.8%) |
Znaleziono 70 wynik(ów)